Sprawdź nas też tutaj

News

Tede vs Numer Raz – ostry konflikt legend sceny

„Jak możesz mówić, że Cię okradłem?”

Opublikowany

 

Od kilku lat relacje między dawnymi kompanami z Warszafskiego Deszczu są mocno ochłodzone. Punktem kulminacyjnym było zdissowanie Numera Raza przez Tedego na płycie „Karmagedon”. Konflikt weteranów sceny ożywił się w ostatnich dniach, a między raperami doszło do ostrej wymiany zdań.

Numer Raz zamalował logo PLNY

Numer Raz opublikował w sieci swoje zdjęcie podczas robienia remontu. Widzimy na nim, że jest ubrany w koszulkę PLNY, której logo umyślnie zamalował. Nie uszło to uwadze TDF-a.

Dla mnie to nie jest śmieszne, pamiętam, jakie afery robił, żeby te rzeczy dostać i jak się cieszył jak je dostawał. Wiadomo, że teraz się nie lubimy i on zamaluje logo, żeby pokazać, jak bardzo mnie pi*rdoli. – napisał Tede.

TDF ujawnił również kulisy konfliktu z Numerem:

– Otóż cała ta drama z Numerem, w Waszym odbiorze trwa od płyty Karmagedon, która wyszła wyszła w maju zeszłego roku i tam jest kawałek Hoespicjum, w którym poświeciłem część wspomnianemu Numerowi. I tam jest mowa o hajsie, który wisi i który powinien oddać. To jest hajs za tak zwany Uliczny Zaiks, sprawa jest sprzed 10 lat. Od 10 lat Numer Raz wisi połowę tego hajsu, który musiałem zapłacić, to jest 5 tysięcy złotych. (…) W tym kawałku tam rapuję, żeby oddał tą kwotę i ja przekażę ją na hospicjum. Teraz chcę, żeby ją oddał, nie przekazując mi, ale żeby wpłacił ją na pomoc Służbie Zdrowia w walce z koronawirusem. 5 tysięcy złotych i taki kwit, że wpłaciłeś!

Warszawski raper porusza temat konfliktu z Numerem teraz, bo właśnie minęły dwa lata od kiedy jego były kompan poinformował go, że nie stać go na zwrot długu:

– I teraz policzmy ile razy od Karmagedonu, Numer Raz był na wakacjach, we Włoszech również, jakieś nowe fatałaszki, wyjścia. To nie jest ważne. Ważne to, żebyś ty k*rwa pomyślał, to wziąłbyś te rzeczy, które dostałeś od nas za darmo i stary, sprzedałbyś je i część tego długu byłaby z rzeczy, które dostałeś ode mnie. To jest najlepsze rozwiązanie, ale Ty na to baranie nie wpadłeś. (…) Pokaż za jakiś czas kwit, że wpłaciłeś 5 tysięcy polskich złotych i pokaż, że zrobiłeś coś uczciwie, chociaż raz.

Numer Raz odpowiada: „Jesteś przećpanym chorym gościem”

– Po pierwsze mój drogi to jesteśmy rozliczeni co do grosza, więc radziłbym się zastanowić, bo to już można podciągnąć pod wyłudzenie. Po drugie jeśli ktoś komuś wisi pieniądze to chyba ty mi za te wszystkie Warszafskie Deszcze, za dille które były dla nas a sam je sobie wykorzystałeś. Jeśli chodzi o moich kolegów byłych to weź ich sobie naprawdę. Szkoda mi na ciebie czasu, jesteś strasznie chorym człowiekiem. Jesteś przećpanym chorym gościem. Radziłbym ci isć na odwyk, albo zapisać się do jakiegoś specjalisty, który pomoże ci w tych twoich psychicznych problemach. (…) Ch** ci do tego gdzie ja mieszkam, co robię gdzie jeżdżę, na co wydaję hajs – to jest tylko moja sprawa, ty rozumiem nie masz z kim bo wyjeżdżasz sam na te wakacje, smutne życie, kwarantanna też samotna i gul skacze. (…) Ani razu do mnie nie zadzwoniłeś ani nie napisałeś, więc jeśli chodzi o honor to ty go nie masz. Jeśli chodzi o uczciwość, to całe życie pracowałem uczciwie – nigdy niczego nie ukradłem. Nie wiem, czy możesz to powiedzieć o sobie. Trochę to jest żenada, że szukasz poklasku i zasięgów obrażając innych ludzi, ale jak sam mówisz – karma wraca.

I takie postscriptum żeby zakończyć temat – wiesz co jest najgorszym frajerstwem? Przyznanie się do tego, że zapłaciłeś haracz bandziorom, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale to jest najgorsze frajerstwo. Może jeszcze napisz komu, napisz ksywki albo pokaż SMS’y, to też jest jakiś patent na zrobienie większej kariery, która ci się kończy. Próbuj dalej frajerze.

Tede do Numera: „Jak możesz mówić, że Cię okradłem?”

– Wyj*bane mam w to czy Ci pomogłem czy nie pomogłem, czy masz w ogóle tego świadomość. Nie powinienem w ogóle mieszać się w tą dyskusję, faktycznie, no ale sam sprowokowałeś mnie tym zamalowywaniem tych ciuchów naszych, które dostawałeś. (…) Skumaliśmy to, że żyjesz w wirtualnym świecie. Stary – myślenie nigdy nie było Twoją mocną stroną, a logiczne myślenie w ogóle nie było i tu jest taka jedna rzecz w całej tej układance, która powinna to skonkludować. (…) Wziąłem wiadomości od Ciebie i zobaczyłem ostatnią, to jest ostatnia forma kontaktu ze mną. Czyli 2 lata temu i jeden dzień ostatni raz się ze mną kontaktowałeś. (…) Piszesz mi, że masz świadomość, że wisisz mi hajs, że ten dług na Tobie ciąży, potem po dwóch lata stwierdzasz, że sprawa jest załatwiona! (…) Jak mogłeś załatwić sprawę, nie mając ze mną kontaktu?

Jak możesz mówić, że ja jestem naćpany, przećpany, skoro Ty mnie Chłopie dwa lata nie widziałeś, Ty nic o mnie nie wiesz. Zupełnie o mnie nie masz pojęcia. Nie miałeś ze mną kontaktu, nawet wirtualnego. Jak Ty możesz mówić, że Cię okradłem? (…) Jak za ostatnią wydaną płytę rozliczałeś się Ty ze mną, a nie ja z Tobą. (…) Jeżeli Ty mówisz, że ja jestem naćpany, przećpany i jest to główny argument Twojej historii i że Cię okradłem, to Ty idź od razu na milicję. (…) A no i na koniec idę na rower sam, będę ćpać. Życie.

Numer Raz: „Tak sobie myślę nad tą moją wirtualną rzeczywistością…”

Numer Raz odpowiedział TDF-owi na Instastory, śmiejąc się i robiąc facepalm. – No niesamowite, ubawiłem się zaje*iście, dzięki. – powiedział.

Później jednak rozwinął swoją myśl:

– Tak sobie jadę po tych 12 godzinach pracy i tak sobie myślę nad tą moją wirtualną rzeczywistością, w której żyję nie zdając sobie sprawy, nad tym, że w ogóle nie mam kolegów, przyjaciół, nie mówiąc o kumplach, że ktoś teraz jest przyjacielem moich dawnych przyjaciół… To takie smutne wszystko, życie jest takie bardzo smutne, łezka się aż w oku kręci, ta rzeczywistość taka nierealna, nie wiem co mam zrobić w ogóle ze swoim życiem. Ale tak najbardziej jest mi przykro, że mi się to wydaje wszystko, że mam tych znajomych, może ktoś może coś mi poradzić albo chce zostać moim przyjacielem albo znajomym? Mogę hajs zapłacić, jakieś tam mam zaskórniaki.

Wracam właśnie do domu i najbardziej obawiam się tego, że wydaje mi się, że będzie tam na mnie czekać rodzina, moja Madzia, dzieciaki, kurde, straszne.

Może płytę wydam w końcu? Bo w końcu jak się płytę wyda to jest szansa na większą ilość przyjaciół, jak wydałem płytę to miałem więcej znajomych, coś w tym jest.

 
126 komentarzy

126
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tentypMEZO

Numer Raz zrób dobry numer raz

Odb

Tede vs Numer Raz – ostry seks legend sceny
„Jak możesz mówić, że Cię kąpałem?”

Dżensan Patyk

Dżensan Patyk to moja ksywa synu.
Wspomnisz ją, kiedy będziesz ruchał swoją pierwszą kozę.

Goldstein

Niech pójdą na FameMMA, to i flakowi zejdzie trochę ciśnienie

HAHAHAHA

wiesz co jest najgorszym frajerstwem? Przyznanie się do tego, że zapłaciłeś haracz bandziorom, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale to jest najgorsze frajerstwo. Może jeszcze napisz komu, napisz ksywki albo pokaż SMS’y, to też jest jakiś patent na zrobienie większej kariery, która ci się kończy. Próbuj dalej frajerze.

ŻUL OBESRANY Z PROWINCJI

WŁAŚCIWIE TEN NUMER RAZ GO ZMASAKROWAŁ. T Y L K O W I N N Y S I Ę T Ł U M A C Z Y
UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ. CHYBA WIEPRZA ZABOLAŁY SŁOWA O PRZEĆPANIU. KAŻDY KUMATY WIE, ŻE ORBITOŹRENICE I MOWA CIAŁA ZDRADZAJĄ WSZYSTKO. CZTERDZIESTOLATEK ŻYJĄCY AFERKAMI KOPERKOWYMI. GRANIECKI MUSI BYĆ W GŁĘBI DUSZY MOCNO NIESZCZĘŚLIWY

INSPEKTOR KOKOPEK

LEGENDY?

LEGENDAMI TO SA

FREDDIE Z QUEEN ALBO LEMMY Z MOTORHEAD A NIE JAKIŚ TEDE CZY NUMER ZRAZ

Mezo z Warszawy

Mezo weź skończ pierdolić o Numerze.

Profesoor Trapu

PROFESOR TRAPU WRACA Z RECEPTA NA BRAVERAN DLA TEDEGO

Goldstein

Ja pierdole, wstałem przed chwilą z lekką mgiełką na bani po wczorajszych 3 browarach i blancie. Zrobiłem sobie kawkę, wchodzę na glamrap, a tu już z rana strzelanina.
Kurwa, ludzie, tylko spokojnie.

Goldstein

Jak nie koronawirus, to internetowy ołów.
Z fartem glamrapowe mordeczki!

KOLEGA

Mordo to nie internetowy ołów tylko strzelanie z dupy albo co gorsza z ucha

Spejson na wolno

Beka z wieprza grubej kurwy! Numer Raz na wiecznym propsie

Old Spice Pure Sport

Grubemu odpierdala, ma juz dziury w mozgu od koksu. Nie trzeba byc jego znajomym, zeby widziec, ze chrzan jest regularnie jedzony – od zachowania, na wspomaganym koksem schudnieciu tylu kg skonczywszy. Generalnie wyjebka w wieprza, podstarzalego gimba, ktoremu wydaje sie, ze jest pepkiem swiata, a do ktorego chyba powoli dociera, ze jednak czas plynie nieublaganie, czasy sie zmieniaja, i zasiegi z roku na rok beda coraz mniejsze. Przeczytawszy artykul bardziej przemawia do mnie argumentacja Numera, a dla Grubego mam kawalek z dedykacja, elo:
https://www.youtube.com/watch?v=mUhwAaHALgs

Bob

Troche czasu ten Grubas jest na scenie i sosu zarobil skoro ma kolumbujski katar ,fury gajne apartament i dom ….. i kupe hejtow ,ktorzy mu zazdroszcza .

Profesoor Trapu

TEDE WZIĄŁ PÓŁ PACZKI BRAVERANU, DOSTANIE PÓŁ-WZWÓD ZA 2 DNI, NA SPOKOJNIE

dziaders

Kurwa, kiedyś myślałem, że TDF to nadzieja polskiej sceny, w latach 90 był dla mnie jedynym na tyle inteligentnym facetem,że nie wstyd było ogladać z nim wywiadów. Sądziłem, że rozwój będzie coraz większy, ale to było zanim pojawili się OSTR, Łona itp. Uwazałem, że jest bezkompromisowy i w każdym beefie zjada oponentów. Ale to było kiedyś.
W międzyczasie inni ewoluowali i muzycznie i przede wszystkim jako ludzie a ten gość dalej ma mentalność 20 latka. Ale jak ma jej nie mieć, skoro otacza się samymi klakierami, którzy z niego żyją, z którymi pracuje i dla pewności ich nagrywa(na sir Micha ma pewnie jakieś taśmy). To tak, jakbyś pracował w korpo i był ciągle na firmowej imprezie, gdzie musisz uważać na każde słowo, żeby nie wkurwić szefa. Kto próbował mieć własne zdanie i nie karmił jego zakompleksionego ego, musiał wypierdalać.
Nie przypominam sobie, żeby Sokół jechał po Jędkerze, chociaż miał dużo więcej powodów a sztruks był ewidentnie o tym. Ale to trzeba mieć odrobinę klasy a nie kasy. I jakieś zasady. Można się spierać kto wygrał beef, ale na pewno Peja wygrał jako człowiek. A smutny, nie potrafiący stworzyć związku, sprzedający coraz mniej płyt Jacuś sra pod siebie. Dlaczego lamusie wyciągnąłeś to dopiero po tym, jak Numer zaprosił Tuniego, wcześniej przez lata jakoś nie miałeś problemu z niby długiem. Aaa, no tak, Numer zapomniał, że jest twoim giermkiem i postanowił być dziennikarzem nie pytając o pozwolenie na to, kogo mu wolno zaprosić.

Lli

Smutne ale prawdziwe. Nie wiem co go aż tak zepsuło jako czlowieka

Lli

Chociaż tego co Numer zrobił też nie pochwała. Ale Tede ma mega ciężki charakter plus jakieś problemy psychiczne. Pomógł by mu dobry psycholog

Urząd Kontroli Skarbowej

Narkotyki i homoseksualizm.
Flak na cipki.
Nie staje mu.

Bushido

Widać że nie bardzo ogarniasz temat…
Tede nie chciał prać brudów publicznie więc nie nagłośnił sprawy z Numerem i z Tunim.
Zrobił to Numer Raz w swojej audycji. Zrobił to celowo, tym samym sprowokował Tedego.
Gdyby nie ta audycja sprawy nie wyszłyby na jaw.

Tarara

Mhm, innymi słowy numer zaprasza gościa do audycji, gość opowiada o tym, co się zadziało w NWJ, numer jako prowadzący słucha. Po audycji Jacuś stwierdza, że numer wisi mu kasę i upublicznia to na forum, mimo kilkunastu lat ” przyjaźni. Nie wiem, co tu kurwa jest do ogarniania

Wiesiu

Jaką kasę xD 5 000 zł to jest NIC! To jest jak sugus za 5 gera za gnoja xD a te śmiecie sie o to żrą kurrrwa zero godności.

AntyFan

Dokładnie mam takie same zdanie o Tede. Kiedyś był najlepszym raperem żywą legendą. Kiedy frestajlował to każdy robił wow bo był w tym mistrzem. A kiedy dochodziło do konfliktów to każdego miażdżył.

Profesoor Trapu

TEDE TO NADZIEJA POLSKIEJ BRANŻY MEDYKAMENTOW NA IMPOTENCJE, PONOC BIERZE UDZIAŁ W BADANICH NAD WZWODEM OD 2 LAT, ALE JESZCZE ZADNEJ FIRMIE NIE UDALO SIE POSTAWIC JEGO FLAKA DO PIONU

halun

kurwa dorosli faceci po 40 lat i sobie wypisuja jakies rzeczy na facebooku no przeiez beka w chuj jak sa tacy hiphopowi lata 90 tylko we lbach to powinni sie dissowac a nie jak pizdy zachowywac i idioci jebani

Agnieszka

Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona – loveto.one/agnieszka96

Tede flak

Wpadaj do mnie pojedziemy na rowerku
I tak mi nie staje

Rychu

Tede nagrał numer na Numera to ten udał, że nigdy żaden kawałek na niego nie wyszedł

Profesoor Trapu

JACEK JEST POD 50, OD 2000 ROKU KONAR MU NIE PLONIE, SLYSZALEM PLOTKI ZE ZOSTANIE TWARZA REKLAMOWA FIRMY BRAVERAN

Odb-ezbek

Propsy numer za wjazd na ambicje temu flakowi. FLAK NAJWIEKSZA KURWA W TYM POLSKIM KURWIDOLKU

Morteen

Najlepsze jest to, że teraz Tede w każdym wywiadzie będzie podkreślał jak bardzo go Numer nie interesuje i jak bardzo ma na niego wyjebane…

Profesoor Trapu

TEDE POWINIEN W KAZDYM WYWIADZIE OPOWIADAC JAK WALCZY Z IMPOTENCJA I CZY JEGO FLAK KIEDYKOLWIEK JESZCZE STANIE, CZY TEN KONAR ZAPLONIE JACKU? WIEM ZE TO CZYTASZ

BORxasr

Przypominam Paluch naczelny hipokryta i Dyplomata Polskiej Sceny 🙂

BOR to SPARTA a jak ktoś go dissuje to oni plują pada deszcz 🙂 hahah

Profesoor Trapu

CO PALUCH MOWI NA TEMAT FLAKA TEDEGO?

ChłodnikSzuwarek

Hahaha to teraz wyszło, kto w dobie koronowirusa do Castoramy zapierdalał 😉

Profesoor Trapu

A WIESZ KTO ZAPIERDALAL PO MIESIECZNY ZAPAS BRAVERANU DO APTEKI?????????

ojciec tedego

Jacek, nie wyruchałem ci madki

Profesoor Trapu

FLAK W TEJ RODZINIE JEST GENETYCZNIE PRZEKAZYWANY

Silesia

Prawie 50 na karku a mentalnie to zjebane gimby mnie by było wstyd gdybym miał mieć ojca pokroju co te wacki albo borykson

Profesoor Trapu

NIE OBAWIAJ SIE, TEDE JEST IMPOTENTEM I NIE ZOSTAWI ZADNEGO POTOMKA

Lli

Tede ma mega ciężki charakter, jest władczy i egocentryczny. Zgubił się tez trochę w swoim imidzu i pościgu za kasa plus jeszcze używki i złe towarzystwo, co zatrzymało jego emocjonalnosc ( byłby pewnie kompletnie inny gdyby miał rodzinę, dziecko) Ale cóż, taki jest i to wiadomo nie od dziś. Jest specyficzna osoba. Numer Raz jako ten spokojniejszy, też nie zachował się w tej sytuacji dobrze. Mógł powiedzieć Jackowi w twarz to co do niego ma, nie przeprowadzać wywiad za jego plecami ( wywiad w 95 % o nim). To było słabe zagranie. Zauważcie, że Tede nic nie wspominał o długu, aż do tej akcji, bo miał go za dobrego ziomka. Po tym poczuł się pewnie jakby mu ktoś wbił nóż w plecy, bo mimo tego jaki jest to jednak pomagał Numerowi i miał go za przyjaciela.ie mówiąc już, że to Numer dał się sprowokować i naublizal Jackowi od cpunow i frajerów, życząc mu nawet złej przyszłości. Oboje maja swoje za uszami. No ale cóż, panowie są coraz starsi. Może jeszcze pójdą po rozum do głowy i sobie to wyjaśnia.

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy 🙂

Jazzmatazz

TEDE od dawna zachowuje się niegodnie i zmieszałby innych z błotem żeby tylko było o nim głośno. Nawet tragiczną śmierć Magika użył jako środek do promocji to jest kurwa straszne… Z jego wypowiedzi jasno wynika, że wchłonął go doszczętnie ten gówniany materializm, a te podawanie kwot i bicie piany świadczy, że zjadłby już spod siebie… Ogarnij się plastikowy człowieku, bo odpłynąłeś nawet rap oddałeś za disco polo, karma wraca jak tak można??

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU

. Nawet tragiczną śmierć Magika użył jako środek do promocji OO BO NAWINOL WERS O MAGIKU W HIP-HOP I MUPODZIEKOWAL .STARSZNE NIE BADZ SMIESZNY

Jazzmatazz

A to niby co jest? wielka dwuznaczność i śmieszkowanie starego pryka bez zasad https://www.youtube.com/watch?v=WFLczc9nq2Y

łukasz tłuszcz

maqgik był zwykłym ćpunem uzależnionym od amfetaminy wujek o tym mówił ćpuny do wora najgorszym dziełem magika był jego syn

Profesoor Trapu

ON BY WSADZIL FLAKA W CZASZKE MARTWEGO MAGIKA I CHADY BYLE Z TEGO FEJMU WYCIAGNAC TROCHE TY NIEGODNA LUDZKA STONOGO!

zjedz kutange żapsą

Zamiast pierdolić w komentarzach te bzdury o wannach i ruchaniu to lepiej napiszcie komu Tede i Numer mieli się opłacić. Coś kiedyś słyszałem, że maczał w tym palce Bilon aka Człowiek Ananas? Ma ktoś jakieś info?

Trystydycymyt!

Komu niby mieli zapłacić za zajebany bit do „hwdp”?

Goldstein

Pewnie mokotowscy, przecież oni jeszcze nie tak dawno bo w 2012 najebali Wilka z HempGru bo nie chciał zapłacić haraczu.

Goldstein

Swoją drogą pomyślcie jak to wszystko się zmienia w Polsce.
Jeszcze 10 lat temu mogłeś zostać zharaczowany przez gangusów, natomiast w 2020 to już tylko przez ZUS.

sasassasas

a to juz nie ma haraczów w Polsce?

Borygo

Gangusy brały raz a ZUS co miesiąc przez całe życie.

Rozjebane grabie

Zamknij mordę, sory. Bit zajebisty

Goldstein

Z tego co się orientuję to już nie.
Być może jakieś gangi piłkarsko-koperkowe naliczają budy z maszynami, ale to wydaje mi się że zawsze były powiązane ze sobą klimatem dwa byty.
Natomiast w kontekście haraczowania normalnych biznesów to tego już nie ma, przynajmniej w tak dużej skali jak miało to 10 lat temu.

Profesoor Trapu

TEDE MUSIAŁ OPŁACIĆ WAGON VIAGRY W 2000 ROKU BO MU FLAK NIE STAWAŁ I TERAZ ZMUSZA NUMERA DO SPŁACENIA TEJ RECEPTY

PIEKNE WLOSY MARECZKU

troche smutne to.ALE NUMER RAZ ODJEBAL PAN SZWAJCARIA TEDE ZAWSZE MOWIL TO CO MYSLAL I NIE PIERDOLI SIE W TANCU,MIMO ZE ROBILI WFD 2 DEKADY TERAZ MAJA BEEF TROCHE SMUTNE.NAGRACIE DISSY KURWA BO NUDY JAK CHUJ A POSLUCHALBYM

Profesoor Trapu

POWINNI SIE W DUPĘ NAWZAJEM POSUNĄĆ DLA ZGODY, NO ALE FLAKIEM NIEWIELE ZDZIAŁA JACEK

numerraz

Pede nie wyruchałem ci panny.

Profesoor Trapu

FLAKIEM CIĘŻKO

PejaTVN

Numer Ty pedale bez flaka zmywalbys gary w Londynie razem z Borixonem to po pierwsze a dwa Flakku co Ty o 5 koła się spinasz ? Podobno masz tyle kasy a o 5 koła wykręcasz aferę 😀 chyba kariera się kończy… czas nagrać z Young Multim i Quebo.

Lolek

Prawdziwym powodem kłótni jest bilans kto był pasywny i aktywny podczas analnych uniesień

Mieczysław

Numer, pierwszy dupowłaz polskich raperzynów

Profesoor Trapu

“Pewnego gorącego dnia, stojąc przy wrotach peruwiańskiej kliniki na impotencję, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO F.L.A.K.. Połączenie parkietowego rytmu z dodatkiem BRAVERANU. Nie daj się zwieść pozorom, flak to niekoniecznie musi być naprężony kutas i jebanie młodych cipek – ta bardziej cukierkowa i bananowa filozofia życia bez wzwodu, bez powodu i jest bardzo o niczym. Jest o życiu z impotencja, o waleniu w nochal, o poszukiwaniu wzwodu, o zagubieniu własnego kutasa, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej stulejarskiej drodze impotenta. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to zmagania z impotencja. Ta płyta jest o tym, o flaku i jego mrokach. To mroczna sflaczała dyskoteka – DISCO F.L.A.K.”

WarszafskiDeszczJużNiePada

O pieniądze to nawet najlepsi przyjaciele potrafią się pokłócić! Nie jestem po żadnej stronie. Ale jako wychowany na WFD to bardzo przykro mi patrzeć jak Tede z Numerem się kłócą. I teraz właśnie przez to dotarło do mnie że już nigdy nie będzie nowej płyty WFD!

Profesoor Trapu

TEDE TY SFLACZAŁY GÓWNOJADZIE – MAM NADZIEJĘ ŻE CIĘ STAĆ NA TRANSPLANTACJĘ TWOJEGO FLAKA MIĘDZY JAJAMI, PIERWSZY RAPER W POLSCE KTÓRY NAJBARDZIEJ JEST ZNANY ZE SFLACZAŁEGO MAŁEGO CHUJA, TFU CI NA RYJ, FLAKENDE FLEJVO FLA, WIEM ZE TO CZYTASZ

hahah

haha jakie legendy hahaha 🙂

Profesoor Trapu

“Pewnego gorącego dnia, stojąc przy wrotach peruwiańskiej kliniki na impotencję, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO F.L.A.K.. Połączenie parkietowego rytmu z dodatkiem BRAVERANU. Nie daj się zwieść pozorom, flak to niekoniecznie musi być naprężony kutas i jebanie młodych cipek – ta bardziej cukierkowa i bananowa filozofia życia bez wzwodu, bez powodu i jest bardzo o niczym. Jest o życiu z impotencja, o waleniu w nochal, o poszukiwaniu wzwodu, o zagubieniu własnego kutasa, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej stulejarskiej drodze impotenta. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to zmagania z impotencja. Ta płyta jest o tym, o flaku i jego mrokach. To mroczna sflaczała dyskoteka – DISCO F.L.A.K.”

Peja

Nie ma sensu tego komentować

Profesoor Trapu

TEDE TY SFLACZAŁY GÓWNOJADZIE – MAM NADZIEJĘ ŻE CIĘ STAĆ NA TRANSPLANTACJĘ TWOJEGO FLAKA MIĘDZY JAJAMI, PIERWSZY RAPER W POLSCE KTÓRY NAJBARDZIEJ JEST ZNANY ZE SFLACZAŁEGO MAŁEGO CHUJA, TFU CI NA RYJ, FLAKENDE FLEJVO FLA, WIEM ZE TO CZYTASZ

Sowabezoka

Niby stara szkoła a piorą brudy na forum jak kaczory i inne zwierzęta, ciuś ciuś

Nie patol

Sowa bez oka prowadzi kantynę, sprzedaje spod lady różową extazynę.

ojciec tedego

Synu, wyruchałem ci pannę. Nie musisz dziękować

Lolek

Numer nie ma zębów jak wilku.

Mangoeater

Mi się w ogóle wydaje, że Tede i Boski Roman to geje. Nie mam nic do gejów, ale oni ewidentnie są.

Profesoor Trapu

TEDE TY SFLACZAŁY GÓWNOJADZIE – MAM NADZIEJĘ ŻE CIĘ STAĆ NA TRANSPLANTACJĘ TWOJEGO FLAKA MIĘDZY JAJAMI, PIERWSZY RAPER W POLSCE KTÓRY NAJBARDZIEJ JEST ZNANY ZE SFLACZAŁEGO MAŁEGO CHUJA, TFU CI NA RYJ, FLAKENDE FLEJVO FLA, WIEM ZE TO CZYTASZ

teses

Numer? a kto to? to ten znany z warszafskiego deszczu tóry współtwotzeł z tdf-em

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy 😀

Vadim trocky

Podobno ma być ustawka banda na bandę Tede kłodzian zgrywus Olo i gruby dj VS. Numer jakuza WuWunio tuni rzepa brewa! Kto wygra rucha tych co przegrali w wannie

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU

OSTRA STRZELANINA W WWA NA INSTA I FACEEBOKU

W-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j

Na fame mma niech se wyjasnia

Zbychu

Nie stać ich

rtt

Czterdziestoletni gimnazjaliści.

Profesoor Trapu

TEDE TY SFLACZAŁY GÓWNOJADZIE – MAM NADZIEJĘ ŻE CIĘ STAĆ NA TRANSPLANTACJĘ TWOJEGO FLAKA MIĘDZY JAJAMI, PIERWSZY RAPER W POLSCE KTÓRY NAJBARDZIEJ JEST ZNANY ZE SFLACZAŁEGO MAŁEGO CHUJA, TFU CI NA RYJ, FLAKENDE FLEJVO FLA, WIEM ZE TO CZYTASZ

Tylko prawdziwy rap!

Tede lamus, kto cie słucha pajacu,że jeszcze chodzisz na tej ziemi ćpunie….

Profesoor Trapu

DROGI JACKU,
.
JEDYNA DROGA DO TWOJEGO ODKUPIENIA I ODFLACZENIA JEST NAGRANIE FILMU PORNO NA KTORYM RUCHASZ JAKAS MLODA SUNIE Z NAPREZONYM PENISEM, TAK ZEBY BYLO WIDAC ZE NIE MASZ FLAKA I ZE TO TY. ODKUP SWOJE WINY, A MIT O TWOIM SFLACZALYM KUTASIE UPADNIE, INACZEJ PO WIEKI WIEKOW BEDZIESZ KOJARZONY Z FLAKIEM
.
JAK SIE NAD TYM ZASTANOWISZ TO PRZYZNASZ MI RACJE I WYJDZIE CI TO TYLKO NA PLUS WIZERUNKOWY
.
PS. NIE MOZESZ WZIAC BRAVERANU WCZESNIEJ ANI VIAGRY

Rado rdw analorgia

Do numera nic nie mam bo zawsze się trzymał dobrze z kaszalotem ale tede to ja szczerze jebię bo nas wyjebał z wielkie joł.

Sowabezoka

Numeraz zawsze spoko Tede rafalale wpuszcza głeboko

Profesoor Trapu

DROGI JACKU,
.
JEDYNA DROGA DO TWOJEGO ODKUPIENIA I ODFLACZENIA JEST NAGRANIE FILMU PORNO NA KTORYM RUCHASZ JAKAS MLODA SUNIE Z NAPREZONYM PENISEM, TAK ZEBY BYLO WIDAC ZE NIE MASZ FLAKA I ZE TO TY. ODKUP SWOJE WINY, A MIT O TWOIM SFLACZALYM KUTASIE UPADNIE, INACZEJ PO WIEKI WIEKOW BEDZIESZ KOJARZONY Z FLAKIEM
.
JAK SIE NAD TYM ZASTANOWISZ TO PRZYZNASZ MI RACJE I WYJDZIE CI TO TYLKO NA PLUS WIZERUNKOWY
.
PS. NIE MOZESZ WZIAC BRAVERANU WCZESNIEJ ANI VIAGRY

Odb

Tede vs Numer Raz – ostra kąpiel w legendarnej wannie

QueboRPK

Kurwo śmieciu wiem że się lubisz jebać z transami ale nie musisz o tym wszędzie pisać pedale jebany

Robert

Szczam Ci na ryj odb

Odb

Robert i QueboRPK ruchają się w wannie i szczają sobie na ryje.

AbDuL All_KOzYEB to Kurwa

Co racja to racja 99.9% tutaj wypisujących komentarzy są na poziomie gówna nie na temat po prostu Pato.

Profesoor Trapu

“Pewnego gorącego dnia, stojąc przy wrotach peruwiańskiej kliniki na impotencję, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO F.L.A.K.. Połączenie parkietowego rytmu z dodatkiem BRAVERANU. Nie daj się zwieść pozorom, flak to niekoniecznie musi być naprężony kutas i jebanie młodych cipek – ta bardziej cukierkowa i bananowa filozofia życia bez wzwodu, bez powodu i jest bardzo o niczym. Jest o życiu z impotencja, o waleniu w nochal, o poszukiwaniu wzwodu, o zagubieniu własnego kutasa, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej stulejarskiej drodze impotenta. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to zmagania z impotencja. Ta płyta jest o tym, o flaku i jego mrokach. To mroczna sflaczała dyskoteka – DISCO F.L.A.K.”

Gary Payton

Jak każdy wie,że tede to stara kurwa jest.Numer zawsze spoko

Profesoor Trapu

DROGI JACKU,
.
JEDYNA DROGA DO TWOJEGO ODKUPIENIA I ODFLACZENIA JEST NAGRANIE FILMU PORNO NA KTORYM RUCHASZ JAKAS MLODA SUNIE Z NAPREZONYM PENISEM, TAK ZEBY BYLO WIDAC ZE NIE MASZ FLAKA I ZE TO TY. ODKUP SWOJE WINY, A MIT O TWOIM SFLACZALYM KUTASIE UPADNIE, INACZEJ PO WIEKI WIEKOW BEDZIESZ KOJARZONY Z FLAKIEM
.
JAK SIE NAD TYM ZASTANOWISZ TO PRZYZNASZ MI RACJE I WYJDZIE CI TO TYLKO NA PLUS WIZERUNKOWY
.
PS. NIE MOZESZ WZIAC BRAVERANU WCZESNIEJ ANI VIAGRY

Wiatrowicz

FAKTYCZNIE GO WYJAŚNIŁ https://youtu.be/ylyTv4UCthk

Profesoor Trapu

DROGI JACKU,
.
JEDYNA DROGA DO TWOJEGO ODKUPIENIA I ODFLACZENIA JEST NAGRANIE FILMU PORNO NA KTORYM RUCHASZ JAKAS MLODA SUNIE Z NAPREZONYM PENISEM, TAK ZEBY BYLO WIDAC ZE NIE MASZ FLAKA I ZE TO TY. ODKUP SWOJE WINY, A MIT O TWOIM SFLACZALYM KUTASIE UPADNIE, INACZEJ PO WIEKI WIEKOW BEDZIESZ KOJARZONY Z FLAKIEM
.
JAK SIE NAD TYM ZASTANOWISZ TO PRZYZNASZ MI RACJE I WYJDZIE CI TO TYLKO NA PLUS WIZERUNKOWY
.
PS. NIE MOZESZ WZIAC BRAVERANU WCZESNIEJ ANI VIAGRY

WuTangKlaun

peja pod kinem atlantik był z 13 gejami co pedego tam ruchało w dupe dltego tak schudł i zaczoł pedałować jebany wentyl hahaha

Tede flak

Ale co się stało?

Bo byłem na rowerze dwa dni i nie pamiętam.

Poproszę o skrót.

Profesoor Trapu

ZNACIE INNEGO RAPERA, TAKIEGO KURWA BANANA KTOREGO POZIOM IMPOTENCJI I FLAK PRZEWYZSZYLY DOROBEK CALEGO ZYCIA? CALA MARKA PLNY KOJARZY MI SIE Z LUDZMI CIERPIACYMI NA CHRONICZNY BRAK WZWODU

Wirażka

Pomijam już fakt ze tede to hiphop, a o numerze to chyba wszyscy już zapomnieli. Pozatym nie lubię lisków co hajs zalegają a później się wykrecaja ze zwrotu. Tfu żałosne kurwy. Nie znam ani jednego ani drugiego ale w tym konflikcie muszę przyznać rację wieprzowi, numer wypada tu jak żałosny pantoflarz hiphopolowiec. I szkoda ze tych swoich zaskorniakow o których mówi nie wyciągnął kiedy żebrał o hajs na leczenie swojego psa po instagramach. Szkoda nerwów na ten cyrk. Jebac glamrap.

Cydzy to cipka

No i piszą tu znawcy tematu??????,

Profesoor Trapu

ZNACIE INNEGO RAPERA, TAKIEGO KURWA BANANA KTOREGO POZIOM IMPOTENCJI I FLAK PRZEWYZSZYLY DOROBEK CALEGO ZYCIA? CALA MARKA PLNY KOJARZY MI SIE Z LUDZMI CIERPIACYMI NA CHRONICZNY BRAK WZWODU

Syn_Chuja_37

Beka ogunie tego typu

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy 😀

Wirażka

„Moja madzia, dzieciaki” numer nie podniecaj się tak tą swoją madzią bo ani się nie obejrzysz jak ci rogi przypierdoli i będzie beka, a już w ogóle nigdy nie skumam jak można podniecac się ze czekają na ciebie nie twoje dzieci xd ja bym się tylko wkurwial ze zamiast ruchac madzie do dupy musiał bym nianaczyc nie swoje bękarty. Frajerska akcyjka, no ale jak kto woli, ja osobiście wolał bym być singlem jak wieprz i ruchac co wieczór inna, niż być w związku z kobietą z cudzymi bachorami. Niestety.

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy 😀

EnoHoNo

Tede vs Numer Raz – ostry koronawirus legend sceny
„Jak możesz mówić, że Cię nie podałem mydła?”

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy

Rafalala

Przypominam, że w związku z koronawirusem prowadzę darmowo-tolerancyjne kursy podnoszenia mydła i mycia rąk Belmondowi. Zbiórka pod Jubilatem o 13:00. Poznajemy się hasło „Pam Pam”. Żele intymno-antybakteryjne i maseczki, najlepiej skórzane, obowiązkowe.

Kraków sika do wisły a warszawa to pije

Jestem wielkim fanem sklepu Jubilat.Dzięki Oskarowi cała polska kojarzy sklep w którym codziennie robię zakupy.Na drugim piętrze można dorobić klucze.

STOP. CHWILE SIE ZASTANÓW ZIOMUŹ

TEDE jest jaki jest ale NUMER RAZ to robi żenade… W CGM nie idzie go oglądać/słuchać bo kurwa chłop wiecznie zajebany mułem i mu sie nie chce dobrze przygotować do tych odcinków cgm’owych. Do tego od 10 lat wisi ten hajs i bezczelnie pali jana jak zwykła menda …

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy 😀

wTF

Tede robil dla mnie ostatnio (dobre 5 lat) pazdzierz nie muzyke, ale nie o tym gadka. To numer zaczal ta cala akcje tym wywiadem w ktorym tuniziano plakal i sapal, nie wnikam, moim zdaniem takich spraw sie nie zalatwia na antenie, chuj to kogo obchodzi, o co sie nie dogadali. I ta akcja z wywiadem byla w ch slaba, zamiast zaprosic i tedego i tuniziano, to zaprosil tylko jednego, no kurwa w chuj obiektywne dziennikarskie podejscie. Zreszta po przesluchaniu kilku podcastow, numer wygladal na jakies takie lane kluski, teraz tylko to potwierdzil. Zero luzu z kiedys, jakies gowno wyciagane do mediow. Slabe to ogolnie.

.......
MUZYKA
RapPromo2020
LajkujcieInstagrama
Samozwaniczy celebryta

Ten caly numer raz powinien juz dawno temu zmienic ksywke na nr zero, co on zrobil ? Tylko bzdury pierdoli ciagle on i ten wujek hujek jebane penery. Zaden z niego raper zwykly pedał

Profesoor Trapu

Piła 11.

1. Nasz bohater zostaje złapany przez Jiggasawa rozdając bluzy PLN dla Fundacji Polsat.
2. Jiggasaw przykuwa naszego bohatera do metalowego krzesła
3. Do flaka przypieta jest elektroda, tak ze jak mu stanie to styknie z druga u przypieta u gory u uwolni pulapke
4. Bohaterowi puszczane sa wszystkie mozliwe filmy pornograficzne, gejowskie, tranzystorowe, anal, oral, podwojna penetracja
5. Mija 60 minut ostrego jebania na VHS
6. Flak nie drgnal militerta
7. Bohater ginie
8. Koroner stwierdza zgon z powodu wrodzonej impotencji

J. ja wiem, że to czytasz, czasem mijamy sie nawet na ulicy

Popularne