Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes: „Kiedyś za rapowanie inne niż uliczne można było zarobić trepanację”

Raper wspomina jak przez muzykę prawie pożegnał się z życiem.

Opublikowany

 

W polskim rapie jest to, co dzieje się w polskich głowach. – mówi Ten Typ Mes w rozmowie z Jarkiem Szubrychtem w nowym formacie Wolna Sobota, który zadebiutował w weekendowej Gazecie Wyborczej. Z rozmowy z raperem dowiadujemy się m.in. jak postrzega dzisiejszy rap oraz teksty innych artystów, z którymi miał okazję się zetknąć.

Ten Typ Mes porównuje polski rap do mediów społecznościowych.

– Z social mediami jest jak z prochem. Świetny wynalazek, który okazał się bardzo niebezpieczny. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by ludzie radykalni i agresywni byli trzymani jak najdalej. Gość od Twittera zaczyna to rozumieć z wieloletnim opóźnieniem, a Mark Zuckerberg nadal udaje, że nie rozumie. Z polskim rapem było podobnie. Mógł pójść w różnych kierunkach, a wybrał dwie najprostsze drogi. Pierwsza to ta uliczna, antysystemowa, ale poza samym buntem niemająca zbyt wiele do zaproponowania. Druga to przekonanie, że zarabianie hajsu jest najważniejsze. – mówi raper.

Współtwórca Alkopoligamii wrócił też pamięcią do czasów, kiedy zaczynał przygodę z hip-hopem. Pokrótce zrecenzował on też twórczość artystów, z którą miał okazję się zetknąć.

Liroy dużo przeklinał i twierdził, że „Kielce to potęga”. Od czasu, kiedy on wjechał z buta w język mojej klasy w szkole podstawowej, na pewno dużo więcej przeklinam. Udało mi się też odwiedzić Kielce. Są… spoko. Dalej, Kaliber 44 prawdopodobnie palił marihuanę, ale miałem 12 lat i nie wiedziałem, skąd się ją bierze. Zresztą nie rozumiałem większości ich tekstów, nie byłem w stanie rozróżnić słów. Z pierwszych nagrań Molesty dowiedziałem się rzeczy znacznie ważniejszych, szczególnie dla zagubionego chłopaka w okresie dorastania – na przykład tego, żeby nie ruszać heroiny. – tłumaczy Mes.

Tytanowa płytka w głowie za rap?

Mes wspomina także, że na początku polski rap był zdominowany przez ulicznych artystów, co raper przypłacił prawie życiem. Po jednej z imprez wstawiono mu w głowie tytanową płytkę.

Od pierwszych nieśmiałych podejść w 1995 roku hip-hop się u nas rozwinął i wytworzył wiele podgatunków. Kiedyś za rapowanie inne niż uliczne można było zarobić trepanację – to mój przypadek. Taki był ogólnie klimat na mieście. Nie mogłem uwierzyć, kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do Berlina, że tam ludzie tak swobodnie i kolorowo się ubierają, strzygą i nikt ich nie gania z pięściami za odstawanie od normy. Dziś można więcej i od kilku dobrych lat znajdziesz w rapie potwierdzenie swoich ulubionych, nawet skrajnych postaw. Możesz przebierać: od wykonawców, którzy zachęcą cię do absolutnego nieróbstwa i patologii, przez takich, którzy opowiedzą, jak wydawać pieniądze rodziców, aż po takich, którzy mówią, że studiują i chcą zdobyć świat. –mówi raper.

Ten Typ Mes vs dresiarskie stado

Szerzej o zdrowotnych problemach Mesa i jego tytanowej płytce w głowie pisaliśmy w 2012 roku.

– Ten Typ Mes w swoim utworze pt. ”Witaj Śmierci” z debiutanckiego solowego, legalnego albumu ”Zapiski Typa” (2005) opisuje, jak pewnego wieczoru wybrał się na melanż, wypijając kilkanaście piw. Następnego dnia nasz bohater obudził się w swoim mieszkaniu z obolałą głową nie pamiętając prawie nic z poprzedniej nocy. Czuł się koszmarnie, kilkakrotnie zwymiotował, wziął więc taryfę i pojechał do szpitala. Na miejscu raper poddaje się badaniom, i czując się lepiej, postanawia opuścić szpital, kiedy zatrzymuje go lekarz: ”Ubieram się i patrzę na minę doktora/Wygląda jakby wiedział już co działo się wczoraj/I mówię: „doktorze nic mi nie jest na pewno”/Słyszę: „pański mózg prawie wypływa na zewnątrz”. Następnego dnia znajomy relacjonuje mu przebieg zdarzeń, który doprowadził go niemalże do zgonu: ”Chciałeś mierzyć się z dresiarskim stadem/Po jednej stronie ty, po drugiej dziesięciu/Nafetowanych gówniarzy marzących o spięciu menciu/Potem była tam karetka i psy, a ty ujebany krwią mówiłeś: kurwa, nie wiem kto to był!”. Na wskutek obrażeń wstawiono mu tytanową płytkę w głowę, i założono 30 szwów, po czym została mu duża blizna.

Więcej na ten temat przeczytacie tu: Rozkmina: Memento Mori.

 
99 komentarzy

99
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Mkebe

Co to za pierdolenie, nie dostał za nie uliczny rap tylko był cwaniakiem i debilem. Kaliber nigdy nie robił ,,ulicznego” rapu a jakoś wszyscy ich szanowali, bo nie byli pedałami i byli 2 poziomy wyżej od reszty.

EJ TY KOLO!

JA TO JEBIE ZA 1800, NAJDALEJ BYŁEM W KALISZU A MIESZKAM OK. 20 KM OD KALISZA, PRACA DOM I TAK W KÓŁKO, MAM 28 LAT, ROBIE DORYWCZO, MAM KONKUBINĘ, ONA NIE ROBI. DODAM ZE TE 20 KM DO KALISZA ROBIE ROWEREM. CHETNIE WYSTOMPIE W PROGRAMIE DŻENTLEMENI I WIEŚNIACY

EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, BOY TO PO ANGIELSKU CHŁOPAK, A JAK JEST CHŁOPISKO? BOISKO. HAHAHA DOBRE CO NIE?

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD TEN TYP MES, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE

EJ TY KOLO!

░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄TEN TYP░MES░▄▐▄▄▄▀░░░

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

YEBAĆp0lki

Gniję z tego napieprzania na Polaków przez polskie różowe i ich cucki-pieski.
Obrzuca się polskich mężczyzn stereotypami sprzed 20-30 lat, że skarpetki i sandały, że janusze. A prawda jest taka, że to Polki są największym rakiem i śmieciowym towarem matrymonialnym. W UK służą za zlew dla wszelkiej maści ciemnoskórych, hindusów, arabów. Cieszą się opinią mc girls, czyli łatwych białych kobiet. Kiedy krytykuję Polki i ich ciągnoty do wszystkiego co ciemne to dostaję masę gówna, że pewnie siedzę teraz w bawełnianej bluzie ujebanej keczupem. I prycham, bo mam na sobie lniane ciuchy, przykładam wagę do swojej odzieży, ubieram się w stylu smart-casual. I nie wydaję na to jakiejś istotnej części swoich zarobków, ponieważ są one wysokie. Do tego przeczytałem masę książek w języku angielskim, nie tylko memy.

I tu nie chodzi o obnoszenie się z pieniędzmi, które jest charakterystyczne dla dorobkiewiczów z głęboko zakorzenioną mentalnością biedaka i najczęściej niskim bądź przeciętnym IQ. Jeżdżę kilkuletnim hatchbackiem zamiast rozbijać dwudziestoletnią klasą premium dla biedy umysłowej. Kupując ubrania patrzę na materiał i krój – nie na cenę.

To napieprzanie na Polaków, robienie nam smrodu za granicą, że tacy i owacy to zasłona dymna, która ma nie dopuścić, by wyszło na jaw, że to p0lki mają naprawdę niewiele do zaoferowania. Dlatego za granicą (UK na przykład) nasze witaminki parują się z ich matrymonialnymi odpowiednikami czyli Hindusami xD

Użytkownik Glamrap

Chyba jako chuj do szczania albo jako szalet skoro lubisz zjadać gówna.

EJ TY KOLO!

ZJADANIE GÓWNA NA PROPSIE W CHUJ WUJKI DAJĄ CZADU, BROWN AUGUST.

YEBAĆp0lki

Rzadko kiedy #p0lka ma ładne, gęste włosy, będące oznaką silnych genów i zdrowia.
Zamiast tego mają jakieś rzadkie kudły, najczęściej w brzydkich odcieniach blondu i jasnego brązu.
Później takie genetyczne odpady są przekonane, że należy im się chad, w ogóle nie myśląc o tym, że ewentualne dzieci odziedziczą ich geny buraczane, tutaj: słabe włosy, wrażliwe na łysienie androgenowe.
p0lki! Nie dla was chad, dla was zakolak z wąskim bideltoidem i oczami ofiary! Nigdy nie byłyście Chadównami o potężnych genach i nie będziecie!

Ale Jaja!

Kubańczyk, oświadczył się Szlałfowi…!!!
https://www.cgm.pl/news/kubanczyk-podzielil-sie-zdjeciem-z-zareczyn-na-rodos/
Rozumiem ruchać, ale…
Normalnie, Iks Kurwa Deee, xD, xD, xD

JANUSZ KINDYBAŁ

TY WARSZAWSKI SNOBIE TO NIE RAP TYLKO MENELSKI TRYB ŻYCIA ZAPROWADZIŁ CIĘ DO TEJ TREPANACJI. MASZ SIĘ ZA KOGOŚ LEPSZEGO OD TYCH ULICZNIKÓW, A RÓŻNISZ SIĘ OD NICH TYLKO TYM, ŻE NIE UMIESZ SIĘ BIĆ. OBSZCZANY FRAJERZE ZADZWOŃ NA POLICJĘ, ŻE STRZELAJĄ W CIEBIE Z PISTOLETU NA WODĘ

To nie hejt...

Sama prawda wzięta z życia, lewakowi coś się wydaje i manipuluje jak jego bracia z gw

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

Lolek

Wersja się zmienia jak notatka u member, kiedyś gadał że to przez przystawianie się do kogoś panny, przekalkulował że teraz większe wrażenie zrobi bycie muzycznym meczennikiem

Wunsz

A na Vivie kiedyś pierdolił że to wypadek samochodowy…

EJ TY KOLO!

PRZEZ PRZYPADEK TO GO KUNDEL ZROBIŁ TEN CO OJCA NA SCHODACH WYPRZEDZIŁ…

EJ TY KOLO!

PODOBNIE JEST Z FAFIKIEM, TEŻ MNIE WYPRZEDZA NA SCHODACH, ALE TO ZAKLESZCZENIE SIĘ KUŚKĄ, ALE BYŁ UBAW

DymekPacjent

Przybliżysz akcję z tym pistoletem na wodę?

EJ TY KOLO! NA 100%

NO BEEF MIAŁ I JAKIS KOLEŚ PISTOLET NA WODE WYCIAGNĄŁ I PŁAKAŁ ŻE GO ODSTRZELI TAK W SKRÓCIE

Belmondoe Eleonoroe

Jakiś koleś go postrzelił z pistoletu na wodę na koncercie, wtedy TenTypMezo dostał PTSD, że to znowu psy szczają mu na twarz po seksie z lerkiem na przystanku, zaczął płakać, potem krzyczeć żeby strzelec kupił mu za to piwo i puścił foszka jak gość bo wyśmiał. Tyle.

EJ TY KOLO! NA 100%

JUŻ TACY GWIAZDORZY ŻE NAWET O PIWO ZE SCENNY ŻEBRZĄ? JA PIERDOLE A SMIEJECIE SIĘ Z ŻULA JAK PODEJDZIE I ZAPYTA O 5ZL ŻEBY DAĆ NA WINO POD KLATKĄ

EJ TY KOLO! NA 100%

EJ CHUJE DO SZCZANIA, EJ TY KOLO TO ZAWSZE TEN SAM, COKOLWIEK BĘDZIE DOPISANE PRZED LUB ZA WŁAŚCIWYM NICKIEM. BROWN AUGUST IS HERE.

CHUJ CI W DUPE

CZŁOWIEKU TY SIĘ KURWO JĘBNIĘTY IDŹ LECZ NA GŁOWĘ ZABURZONY JEBANY PÓŁGŁUPIE POLACZKU PIERDOLONY TFUUUUUU CHUJ CI W DUPE

ikarus

A ta bliznę to przecież miał chyba bo się poślizgnął na mydle i wyjebał na ryj. Przecież było to w numerze 25 czy coś
To jest ta autentyczność w rapie 😀

Fufacz

Ten Typ Wiesz: „Kiedyś za fapowanie inne niż falliczne można było zarobić penetrację”
Pozer wspomina jak przez muzykę prawie pożegnał się z myciem.

Fufacz

Wgle to Messi powinien zrobic feta z Eldo, obaj majom ladne uszy

Mariano Italiano

Prawilnie przypominam że Mes został zastrzelony z pistoletu na wodę.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

Sokista z Rembertowa

Pretensjonalny narcystyczny bufon.

Sokista z Rembertowa

I jeszcze w Wyborczej. Ha Tfuuuu

fan kolejarstwa

Sokista ty psia końcówo.
w 2013 świętowaliśµy 75 rocznicę pobicia rekordu prędkości przez lokomotywę Mallard. Gdzie wtedy byłeś psia końcówo? Teraz się wozisz po tym swoim Rembertowie zgrywając wielkiego kolejarza, ale ogarnięci ludzie wiedzą, że w Rembertowie się nawet żaden parowóz nie zatrzymuje. Co za przychlast przebieraniec. Ha tfu ci na twój podrabiany mundur.

Sokista z Rembertowa

Bawiłem się z Twoją Starą w pociąg 🙂

fan kolejarstwa

Twoja stara poleruje szyny u nas na zajezdni.
Ha tfu ci na twój podrabiany mundur kłamco podrabiańcu.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

CERSANIT

Czy Droga Redakcja moglaby rozwazyc kolejna zmiane systemu komentarzy? Przeciez to juz nie jest beka tylko zal poprostu. Nie daloby sie wylaczyc tych cwiercmozgow, ktorzy na okraglo spamuja jakimis historiami o masonerii badz ruchaniu z psami. Nie pomyslalam nawet ze moglaby sie tu toczyc jakas merytoryczna dyskusja bo tu nigdy takiej nie bylo ale bez jaj juz.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI CERSANIT OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

CERSANIT

Wyzyny poczucia humoru. 10/10.

Redakcja

Szczerze to jeszcze tego nie rozważaliśmy

Inas

Kiedyś za rapowanie inne niż uliczne można było zarobić trepanację? Jasne… Bo Paktofonika, Wzgórze Ya-Pa-3, Kaliber 44, Pezet, Pih, Łona i wielu innych, to byli tacy muzyczni ulicznicy. Może życiowo tak, ale kurwa w muzyce nie było takiej tematyki u nich i bardzo dobrze, bo patrząc na dzisiejszy uliczny rap to widzę tylko drętwe flow, 100 kawałków o tym samym tylko z inną okładką i pseudogangsterksą patologię z bloku co nigdy nie miała broni palnej w ręku nie mówiąc już o strzelaniu z takowej nie wspominając, a 5 gramów palenia i gram fety w gaciach to dla nich szczyt narkotykowego biznesu. To już trapowe gwiazdki pokroju Igiego widziały w życiu więcej narkotyków niż Ci ulicznicy za parę złotych.

EJ TY KOLO!

AHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAA

EJ TY KOLO!

JEDYNIE CO TY GIMBUSIE WIDZIAŁEŚ TO WYPEŁNIACZE ZMIESZANE Z DOPALACZAMI RAZEM Z TYM IGIM CHUJ CI W DUPE NARKOMANIE.

EJ TY KOLO!

A JA WIDZIAŁEM SETKI KILOGRAMÓW STOLCÓW OD OJCÓW I WUJKÓWI TYCH KILOGRAMÓW BEDZIE JESCZE OD CHUJA. CAŁY SIERPIEŃ W BRĄZIE.

EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI EJ TY KOLO! OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

EJ TY KOLO! NA 100%

STO(L)CÓW ZGADZA SIĘ

Bolo

PIH to był jak najbardziej ulica, np, na pierwszej płycie kawałek na psy, tak samo jego pierwszy teledysk „nie ma miejsca jak dom” na osiedlach z wariatami. No i płytka z Chada.

Wunsz

I ten piewca luzu sugeruje cenzurę na socialach… Nikt nie jest bardziej pseudointeligentnty w polskim rapie niż Mes.

franek

DOstałeś wpierdol bo jestes cipą z przerośnietym ego i skakałeś do kiboli najebany obszczymurku
eldo nie robił ulicznego rapu
eis nie robił ulicznego rapu
kaliber nie robił ulicznego rapu
pfk nie robila ulicznego rapu
afro kolektyw nie robil ulicznego rapu
ostr nie robił ulicznego rapu
nikt z nich nie dostał za rap jaki robili kretynie zjebany

Pimpek bim bom

A afro jax nie płakał, że go ulicznicy biją?

Gundi gunda

On płakał ze go wszyscy bili, za to że jest lamusem a nie za muzykę, a po latach przyznał ze ten kawałek „gdyby nie zip skład i molesta to bym się z tym nie spotkał” to fikcja literacka i nic takiego nie miało miejsca.

Łysy

Wywiad dla wyborczej. Kto ma w głowie najebane….

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

Bedoesik

Ten Trans Gej: „Kiedyś za kąpanie inne niż rafalalskie można było zarobić masturbację”

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

żENADA

czy chodzi o kutasa?

Spejson na wolno

Laluś przegrał beef z Mezo

CZERSTWY

BO MEZO TO KOZAK ZJADA CAŁA OBECNA SCENĘ NA ŚNIADANIE I WYSRYWA DUPĄ

EJ TY KOLO!

CHUJ CI W DUPE ZA TO ŻE JEBANA ULANA W GACIACH ŁAJZO CHCIAŁEŚ GŁOSOWAĆ NA TRZASKOWSKIEGO ŻEBY TYLKO PIS PRZEGRAŁ JEBANY WARSZAWSKI POŁGŁUPIE I CAŁEJ RESZCIE TEZ CHUJ W RYJ ŻE UPRAWIACIE POLITYKĘ NA SCENIE RAPOWEJ.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

BonusZaMurem

Lewacki śmieć. Za bardzo się kurewno bujales to cie chłopaki szybko wyjaśnili, bucu jebany

Young Paluch

Kiedyś to wchodziłem na ten portal żeby pojechać raperów jak miałem zły dzień, teraz czytam jakieś zjebane komentarze przeklejone po 100 razy

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszcze cie

Seba

Dołączam się do pytania, czy nie można w jakiś sposób, wyłączyć ej ty kolo i tego typu psycholi. To jest umysłowe dno. Choć oni pewnie widzą to jako szczyt dobrego żartu. Droga redakcjo poziom tego forum to też jakaś wasza wizytówka. I można by pomyśleć że tylko tego typu czytelników macie. Pozdrawiam wszystkich myślących.

..........BEDOPIESFARMAZON.........

teraz są inne czasy teraz taki bedopies moze robić z siebie kozaka oraz OG w tekstach a i tak nikt mu nic nie zrobi

a w sumie to może bedopies chodzi po kanałach w BDG …

szowapor

dobra mes zamknij pysk i przynies mi browarki

Ten Typ Zakolak

Całe zycie będzie o tym jęczał jak mijenka kiełbaska.

Afrykański pobór świń

o kurwa Robokop

1988Lbn

Baran jebany, Mezo pedzio nie umiał nigdy rapować, a to co robił po roku 2000 to zwykła szmira i komera. Ja w wieku 12 lat freestylowałem z ziomkiem na balkonie pod bity sąsiada. Trochę się piło, paliło i było zajebidcie. Każdy kto zna rap i wie o co w tym tak naprawdę chodzi spuścił by 90% dzisiejszych pseudo raperków w kiblu. Nie pozdrawiam komercyjnego szamba! Jebać!

Odb

Tamten Trep Mes: „Kiedyś za dukanie inne niż uliczne nie można było zarobić kąpieli z transem”

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

szowapor

dobra mes zamknij opysk lamusie i idz mi po browary

Aldona ma w szparze kondona

Zechlane bimbrem chłopy pod remizą, cepów mu nasadzili ?

KlulGlamlapu

Zakochany w sobie mes oczywiscie lozanko dupy swoim a inne legendy jechanko bo tylko kolorowa wafka. Tfu jebac smiecia mesa łaka

guziktraba

to ten co dał się zlać na własnym klipie?

Robert Lewandowski

Cześć tu Robert Lewandowski

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

..............PRZEKAZ.................

a teraz bedopies robi z siebie OG w tekstach …

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

Prawda

18:32 47

Opublikowany 8 godzin temu 2 sierpnia 2020 Przez Maxymilian Hozer

Vizo

Bity w stylu Tropical Vibe i Trap – 60zł

https://musicbreeze.com/VizoBeats

Analny

Ten Typ Trans: „Kiedyś za sex analny inny niż uliczne można było zarobić trepanację”

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

PIES FAFIK!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PANEM EJ TY KOLO! . TAK NA MARGINESIE,
EJ TY KOLO! JEST DUŻYM DEBILEM O JASNYCH WŁOSACH. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA EJ TY KOLO! ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY FAFIK MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA WETERYNARZY.

CERSANIT

Musisz miec bardzo smutne zycie, ze chce ci sie tu na okrete siedziec i wklejac to gowno.

EJ TY KOLO!

-CZYM SIĘ RÓŻNI CERSANIT OD GÓWNA?
-GÓWNO MNIEJ ŚMIERDZI!
-HAHAHAHAHAHA

EJ TY KOLO!

CERSANIT CHUJU DO SZCZANIA TY SIĘ O MOJE ŻYCIE NIE MARTW TYLKO WSKAKUJ DO ŁÓŻKA DO OJCA I OPIERDOL MU KINDYBAŁA.

Syn Penera

A W 1925 DO MOICH KOLEGÓW STRZELANO.

MAMY 2020 NIKT NIKOGO NIE BIJE ZA ŚPIEWANY REFREN, ALE CZY TO ZNACZY ŻE NIKT MA TEGO NIE ROBIĆ BO KIEDYŚ TAK BYŁO? XDDDDDDDD

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

Ten Typ Mes – Twoja nuta pomogła mi w 2011 gdy odeszła ode mnie narzeczona. Strasznie to przeżyłem, chlałem, ćpałem i ruchałem co popadnie. Nic nie pomagało, ale pamiętam ten moment gdy stoję odpicowany przy barze i za moimi plecami stoi nagle moja była… po czym podchodzi z partyzanta do mnie zajebista dupa i mówi mi, ale dobrze dziś wyglądasz i daje mi zajebistego kissa w Usta. Mina byłej, bezcenna. Akcja jak z filmu… Twoje numery pomagały mi wejść w fajny stan przyciągający dupeczki. DZięki stary, mam nadzieję, że to przeczytasz i zrobi Ci się ciepło na sercu tak jak mi, gdy Twoja muzyka pomogła mi przetrwać jedne z najcięższych chwil życia i nauczyła, że marynarka to +10 do ruchania. DZiękuję i 100 lat Ci życzę:)

***** **

┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌█████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌██┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌┌┌┌██┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌┌┌┌┌┌████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌┌┌████████████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌┌████████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌
┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌█████████┌┌
███┌┌┌┌█████████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌█████┌
██┌┌┌███████┌████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌
██┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌█████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌███┌┌┌┌┌┌┌████████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌┌████████████┌┌┌████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌███┌██████┌┌┌┌┌┌┌████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌┌████┌████┌██████████┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌██┌
┌┌┌████████████┌┌┌┌┌███┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███┌
┌┌┌┌██┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌┌███████┌┌┌┌┌┌┌███████┌┌
┌┌┌┌████┌┌┌┌┌┌████████┌┌┌┌┌┌┌┌████████┌┌

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat

Ten typ Mes była zawsze dla polskiej sceny rapowej jak najdroższe perfumy użyte w kiblu na dworcu z lat 90-tych.
Eklektyczny, mądry przekaz, eksperymenty….
Dobrze mówi…
Wtedy gdy tworzył się rap to Traperzy (T-raperzy) nie przetrwaliby nawet dnia. Wtedy naprawdę mogłeś zarobić nożem w brzuch za to, że słuchałeś nie tej płyty co trzeba. Nikt nie nagrywał rozkminek na siebie na yt. Wtedy aby iść do szkoły podstawowej rano trzeba było mieć więcej jaj, serca i odwagi niż teraz aby się wozić i robić z siebie pseudogangusa, bo w latach 90-tych nikt na siebie dissów przez insta nie nagrywał, tylko była ostra jazda, bez pierdolenia. Teraz to jest bajlando… chłopaki jeżdżą autami, które rozbrano by im w 24 h po pojawieniu się na podwórku … i jeszcze oklep od miejscowych by zaliczyli…

Ten Typ Mes jest bardziej sztywny i uliczny, niż większość polskiej rap gry. Tak myślę, że z 90% Zresztą kurwa… prawdziwe sztywniaki grzeją ławę w kryminale…a nie bawią się w grajków. To nie USA. I bardzo dobrze!

Ziominho

Tylko ze on wpierdol dostal za wypicie 15 heinekenow i potem jeszcze iles litrow piwa czy wodki i potem sie sadzil z nafetowanym stadem (ktorym pewnie chcial jeszcze poderwac jakas Karyne). Nie usprawiedliwiam takiego wpierdolu ale takie byly zasady ulicy. Ale za rap to props przeogromny dla Mesa. Jeden z najlepszych w kraju.

EJ TY KOLO!

15 hajnekenów i ileś tam litrów wódki a ile to pił cały miesiąc?

Ziominho

Sprawdz sobie nute ‚Witaj smierci’. To sa jego slowa.

Prawda

2005 Rok

EJ TY KOLO!

ALE CHUJE DO SZCZANIA WIECIE JAK TAKA BUTELKA PO HAJNEKENIE LUB PUSZKA WWIERCA SIE W DUPSKO. COŚ PIĘKNEGO, CHOĆ SĄ TO JUŻ ZA MAŁE ROZMIARY DO MOJEJ PUSI.

Popularne