Sprawdź nas też tutaj

News

The Returners wspominają współpracę z Molestą

„Byłem tak zajarany, że wyprodukowaliśmy singiel Molesty, że rozesłałem go wszystkim znajomym na Gadu”.

Opublikowany

 

fot. Ania Bystrowska

Mało kto w polskim rapie od lat dostarcza tak charakterystyczne brzmienie jak Returnersi. Jakością swoich produkcji i konsekwencją w działaniu Little i Dj Chwiał zasłużyli sobie na zaproszenie do trzeciego tomu książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”, w którym znajdą się razem z m.in. 600V, Bonsonem, Eldo, Paluchem, Peją czy Sariusem. Fragment wywiadu z jedynym w tej części duetem jest już dostępny na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

Little: To ja muszę się przyznać (…), że klip do »Nikt i nic« wleciał do neta przed premierą przeze mnie. Byłem tak zajarany, że wyprodukowaliśmy singiel Molesty, że rozesłałem go wszystkim znajomym na Gadu.
Chwiał: To pokazuje, jak duże było to dla nas wydarzenie. Po premierze »Nikt i nic« poszedłem do dziekana, żeby walczyć o indywidualny tryb nauczania. »Proszę pana, ja teraz takie rzeczy robię!«.
L: Ja natomiast powiedziałem mamie, że muszę się zwolnić z lekcji – kończyłem wtedy jeszcze liceum – bo muszę pojechać do Warszawy rozliczyć się z Pelsonem za bit. Mama na to: »Gdzie ty jedziesz, z jakimś chłopem starym się będziesz widzieć, on cię porwie!«. »Nie, mama, wszystko jest OK, oni są znani« – odparłem. »Co to za zespół?«. »No, Molesta«. A mama, zrozpaczona: »Jeeezu!«” – ze śmiechem wspominają Returnersi współpracę w 2008 roku z legendarnym warszawskim zespołem.

W obszernym wywiadzie, który przeprowadził Bartek Strowski we współpracy z Jackiem Balińskim, duet zdradził ponadto między innymi, co musiał zrobić Chwiał, by zdobyć album Mykill Miers „It’s Been a Long Time Coming”, dlaczego ostatecznie nie ukazał się projekt Beat Brothers z O.S.T.R.-em, jak doszło do współpracy z Eldo, która zaowocowała płytą „Zapiski z 1001 nocy” oraz czy przez lata brzmienie Returnersów się zmieniło, czy tylko zostało zupgrade’owane.

Z pełną treścią będzie można zapoznać się już 4 grudnia, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy III”. Trzecia część publikacji kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno niezwykle popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów, projektantów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek oraz sobotę do 10 listopada. Dotychczas ogłoszeni zostali 600V, Bonson, Eldo, Ero, Mateusz Jędrzejewicz, Kuba Knap, Witek Michalak, Paluch, Peja, Rahim, The Returners, Sarius, Spisek Jednego oraz Bartłomiej Walczuk.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
SROVID W DUPE JEBANY
5 miesięcy temu

wzruszylem sie…

EJ TY KOLO !!!
5 miesięcy temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MOLESTA. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!!
5 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD THE RETURNERS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Ojciec Pijo
5 miesięcy temu

Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam wam jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyście przechodzili przez to co ja.

Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon usiadł na łóżku i spokojnym głosem przedstawił się – z wiadomych względów nie podam wam jednak jego imienia. Spytał czemu go wezwałem, a ja nie wiedziałem co odpowiedzieć, patrzyłem tylko na niego jak wystraszony szczeniaczek. Wtedy wstał i okazało się, iż jest gigantyczny, garbił się, aby zmieścić się w moim pokoju. Wydawało mi się, że zajmuje całe pomieszczenie, przytłaczał mnie swoją wielkością.

Skoro mnie już wezwałeś, to może masz jakieś pytanie, pytaj śmiało – rzekł spokojnym głosem. Zebrałem się w sobie i zadałem pierwsze pytanie jakie wtedy przyszło mi do głowy.

Spytałem demona: A srasz? Demon odpowiedział, że tak, czasami mu się zdarza, po czym zaczął się śmiać. Nie wytrzymałem i również wybuchnąłem gromkim śmiechem. Staliśmy tak i pękaliśmy ze śmiechu.

Gdy się uspokoiliśmy, demon spytał czy może skorzystać z komputera, odpowiedziałem, że pewnie, nie ma problemu. Demon odpalił kompa, wszedł na twarzoksiążkę i sprawdzał tam coś dość długo po czym pożegnał się i wyszedł.

Od tamtej pory nawiedzał mnie regularnie, zajmował komputer i opalał mnie ze szlugów. Naprawdę nie polecam. Ostrożnie z okultyzm

Analny
5 miesięcy temu

The Returners wspominają analną współpracę z Molestą

Odb
5 miesięcy temu

The Wanners wspominają molestowanie

Marikau9
5 miesięcy temu

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: https://erooo.pl

Wyszukaj mnie po niku: Marikax2 napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

Facio od krabów
5 miesięcy temu
Reply to  Marikau9

Wypierdalaj z tym szambem szmaciaro

GHETTO FREE
5 miesięcy temu

https://youtu.be/YTbZuS6aRnU

GHETTO FREE JESTESMY NOWA KOALICJA

JEBAC ZUROMA HENIEK POTWIERDZA KTO MA WIEDZIEC TEN WIE

uzytkownik
5 miesięcy temu
Reply to  GHETTO FREE

Wypierdalaj z tym szajsem cwelu.

EJ TY SUKO!
5 miesięcy temu

Chwiał: To pokazuje, jak duży był ten kutas. Po premierze »Wszyscy i Analc« poszedłem do dzikusa Dzikusana, żeby powalczyć o seksualny tryb nauczania. »Proszę pana, ja teraz takie Fellatio robię!«.
L: Ja natomiast powiedziałem mamie, że muszę się zatrudnić z lekcji – kończyłem wtedy jeszcze Analceum – bo muszę pojechać do Warszawki rozliczyć się z Penilsonem za CD z Pornografią,Mama na to: »Gdzie ty jedziesz, jakiemuś staremu typowi będziesz robił felliato,on cię zgwałci!«. »Nie, mama, wszystko jest OK, oni są superznani« – odparłem cipkę. »Co to za zespół?«. »No, Molestowanie Seksualne«. A mama, zrozpaczona: »Jeeezu!«

Zbulwersowany uzytkownik
5 miesięcy temu
Reply to  EJ TY SUKO!

Ales zabawny wow. Co za matol.

EJ TY SUKO! GWAŁCILI CIĘ RODZICE!
5 miesięcy temu

Zamknij pizdę kurwa, wypierdalaj pić spermę z kutuastawów suko

Popularne