Sprawdź nas też tutaj

News

Tomb o Filipku: „Zrobię wszystko, żeby go naj*bać jak psa”

Raperzy pojawili się na drugiej konferencji Fame MMA 4.

Opublikowany

 

Tomb/ fot. kadr z wideo

22 czerwca na gali Fame MMA 4 w Częstochowie w roli zawodników wystąpią m.in. Kizo, Jongmen, Filipek oraz Tomb. Wszyscy raperzy wzięli udział w ten weekend w drugiej konferencji prasowej, która odbyła się na tydzień przed planowaną galą. Najwięcej emocji budziły oczywiście wypowiedzi Tomba i Filipka.

Filipek przyznał na samym wstępie, że ma nadzieję, że Tomb przygotował się dobrze do walki. – Mam nadzieję, że damy sobie dobrze po pysku – mówił. Tomb natomiast stwierdził, że nie czuje presji mimo, że większość osób jest w tym konflikcie po stronie rapera z Milicza. – Zrobię wszystko, żeby go naj*bać jak psa – powiedział.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pokliik

Tomb, zawsze będę Cię podziwiał. Przed Tobą nawet nie wyobrażałem sobie, że ktoś w ogóle może zaliczyć tak potężny regres.

połykacz

Od jutra nie wchodzić na glamrap. Dopiero 17 lipca powrócimy jako zwycięzcy gdy będzie można już wstawiać obrazki i gify. Tylko tak możemy wygrać. Brak zainteresowania dla portalu. Rozkmińcie to jebane debile. Nie będę tu przebierał w słowach bo prawdę trzeba mówić głośno. Jesteście zwykłymi chujami do szczania ale jak chcecie mieć gify z shemalamo w komentarzach tonod jutra nawet tu nie zaglądać.

Odb

Pies Filipka zrobił wszystko i najebał tomba

Wiesiu

Masz kurwa 13 lat, że tak ci zależy na wstawianiu tu gifów z murzynami czy gołymi dupami? Jak to wyglądało kiedyś? Jak gówno. Teraz jest bez porównania lepiej. Powinni tylko kasować najbardziej wulgarne i bezsensowne komentarze szczególnie te o analu i będzie OK.

rakuu123

chuj ci w dupe wiesio skurwysynie

rasista

WIESIU TO LEWAK masz wiesiu troche bezsensownej nienawiści
Why don’t niggers like blow jobs?
Niggers don’t like ANY jobs!
dobry czarnuch martwy czarnuch

twoja_stara

Tomb nie ćpaj już przy filipku, bo później płacze, że ćpasz przy dzieciach.

JAN SCHUJASZCZANIE

Ale trzeba być dzbanem żeby mieć ksywę filipek, a następnie przegrywając walkę w swojej wadze z jakimś leszczem(czy tam inną rybą) sadzić się o walkę do takiego buca jak tomb. Gola wyłożył pewnie hajs w proporcji 3:1 dla filipka, bo nie wierze, że zgodziłby się na publiczne poniżenie przez patusa za półdarmo

JAN SCHUJASZCZANIE

PS TOMB JAK TO CZYTASZ TO URWIJ TEJ KURWIE RYJA RAZ NA ZAWSZE I JUŻ NIECH MNIE NIE WKURWIA BO NA NASTEPNY FEJM EMEMA JA GO ZAPROSZĘ

XDdddddd

Tomb masz slaba kondycje, nie ganiaj za nim. Dystans kontrolujesz lewym prostym, a jak juz bedziesz chcial atakowac to tylko serie 2,3 uderzenia i but konczacy. Filipek nawijasz caly czas o tych warunkach jakbys sobie robil grunt pod przegrana.

Fufacz

Klomb o Pipipku:”Zrobię wszystko by móc jebac tego psa jak sra”

Analny

Tomb o Filipku: „Zrobię wszystko, żeby go wyjebać w dupsko jak psa”
Raperzy pojawili się na drugiej konferencji Anal MMA 4.

STULEJARZ

Krótka piła od jutra nie wchodzimy na glamrap tymbardziej nie komentujemy. Nie będzie zainteresowania to albo portal upadnie albo Fatowy z Jopem i naczelnym Flakiem czyli Tede pójdą po rozum do głowy i przywrócą możliwość wstawiania obrazków, gifów z shemalami i czego dusza zapragnie. Dzisiaj pod każdym newsem trzeba to obwieszczać a od jutra 0 glamrapu i widzimy się za miesiąc. Elo.

J00r

Zrobię wszystko żeby zjebac do w dupaka jak psa

Bad boy

Raperzy???hahah dobre

MOSIEK KACZYŃSKI

https://youtu.be/2MmJjEtetRo
WASI NADZORCY JUŻ ROSNĄ!!
WY SIĘ TUBYLCY ZAJMUJCIE FAME MMA. OGLĄDAJCIE JAK DWIE NIERZĄDNICE OKŁADAJĄ SIĘ PO PYSKACH. NIE DA SIĘ NIŻEJ UPAŚĆ
ZDELEGALIZOWAĆ HIPHOP SŁUŻĄCY DO OGŁUPIANIA MAS

hgxss

tede kuurde ja tu wszedłem posłuchac rap????

Jop z redakcji

W odpowiedzi na liczne prośby użytkowników o przywrócenie swobody w komentarzach w imieniu całej redkacji odpowiadam CHUJ WAM W DUPE HAHAH.
Nie będzie żadnych shemali, to poważny portal dla poważnych ludzi. Hajs i tak się będzie zgadzał z przelewów od starej Kukona więc możecie wypierdalać

luczjano

„POWAŻNY PORTAL DLA POWAŻNYCH LUDZI” O KURWA TERAZ TO PRZESADZIŁEŚ KOLEGO.

dowCIPNY

O huj chodzi z tą starą kukona? powiem ci, że ni huja wiem ocb a w sumie to już kolejny raz to widze chyba

Tombchuj

Bijesz psy ty kurwiarko? Syna i dziewczyne tez napierdalasz?

Fufacz

Psy można, podobnie obrońców zwierząt czyli zdrajców ludzkiej rasy

Popularne