Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Trzecia edycja „Bitwy o Hype” i tylko 400 biletów

Impreza odbędzie się w kwietniu.

Opublikowany

 

Najbardziej oczekiwana bitwa freestylowa w Polsce powraca. Już w pierwszą sobotę kwietnia (6.04.2019) w szczecińskim klubie Elefunk zobaczymy na żywo najlepszych freestyle’owców w Polsce. Wszystko z okazji trzeciej edycji Bitwy o Hype, zdaniem wielu najlepiej zorganizowanej i najbardziej wyczekiwanej bitwy w Polsce.

Czym jest freestyle?

Freestyle jest uważany za jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin rapu. Wiele osób porównuje go do stand-upów w rymowanej formie – mówi Kapsel, tegoroczny mistrz Wielkiej Bitwy Szczecińskiej vol.10  oraz organizator Bitwy o Hype. Podczas Bitwy o Hype na scenie pojawi się ścisła czołówka polskiego freestyle’u. W tym roku rozstawionych będzie aż ośmiu zawodników. Wśród zaproszonych są m.in. Spartiak oraz Will Splif  – wielokrotni finaliści WBW. Ponadto w trakcie wydarzenia odbędzie się koncert, artysta jeszcze nie jest ujawniony. 

Nagrody

„Wolny styl” zyskuje coraz większą popularność głównie ze względu na swoją widowiskową formułę. Raperzy za pomocą spontanicznie składanych rymów obnażają słabości swoich przeciwników. W tym roku jest o co walczyć – w puli nagród w bitwie jest 1000 zł i nagrody rzeczowe. Zawodnicy, którzy chcą wziąć udział w Bitwie o Hype, mogą wysyłać zgłoszenia do 5 kwietnia na adres: bitwa-ohype@gmail.com. W zgłoszeniu należy zawrzeć swoją ksywkę, imię i nazwisko, miasto i numer telefonu.

Uruchomiona została sprzedaż biletów, do której trafiło tylko 400 sztuk. Cena w przedsprzedaży: 30 zł. Link do wydarzenia na FB.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
MEXHANIK
2 lat temu

weźcie wy się kurwa schowajcie z tymi waszymi newsami. o Rogalu słuch zaginął i w tym momencie wszystko się zesralo. kto pamięta mój małolacki spam TYLKO ROGAL DDL?

Torpeda
2 lat temu
Reply to  MEXHANIK

hahaha ja pamiętam! i taka prawda,każdy krzyczał że obraz patologii ale przynajmniej wniósł swoim rapem jakiś pierdolony powiew świeżości na tej skurwialej scenie

Odb
2 lat temu

400 edycja bitwy o trzy bilety „I tylko Hype”

kredensik(@kredens)
2 lat temu

Zelu Zelson props!
A sobota to gniot i pederasta.

ProfesorNauk
2 lat temu

Bitwa o tego pedała z facebooka? Bitwa o to kto mu przetrzepie grotkę nestle? A Wy co to czytacie pedały? Minusujcie kurwa już.. Bo ja to napisałem. Zawsze piszę prawdę a te kurwy jak stado baranów minusują jeden za drugim. Nie moja wina że jesteście kurwami bez własnego zdania. Pizdy w rurkach

pierdzioch
2 lat temu

kpina

Popularne