Sprawdź nas też tutaj

News

Utwór Jędkera wraca do sieci

Album będzie dostępny jeszcze w tym roku.

Opublikowany

 

Jędker WWO
Jędker

Przez chwilę myślałem, że może ogarnie (…) a tu lipa i nieudolność z jakiej już znamy Jędkera – napisał jeden z naszych użytkowników pod ostatnimi przeprosinami rapera. Ciężko się z tym nie zgodzić. Jędker wrócił z banicji, ale na razie jest to powrót nijaki. Widać kompletny brak zaplecza i pomysłu, a konflikty zamiast nakręcić promocję bardziej działają na niekorzyść.

Utwór „Zimne serca” pojawił się początkowo na kanale Tacto Label, ale z powodu konfliktu rapera z wytwórnią zniknął z niego przed kilkoma dniami. Dzisiaj nagranie, które Jędker określił mianem „najch*jowszego z płyty” ponownie pojawiło się w sieci. Tym razem na kanale WiörChan. To nowy kanał, na którym Jędker zamierza wypuścić całą płytę „X”. – Kawałek po kawałku wszystkie 18 utworów w ciągu następnych 4 miesięcy – zapowiedział.

Raper zapytany czy album ukaże się w wersji fizycznej, odpowiedział: „Zobaczymy, co będzie to będzie”.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Anonim

Jedker który na jednej trasie wwo zagrał 150 koncertów mówi że miał ciężko z hajsem i w życiu, czaicie? W tym samym roku zainkasowal 900 000 plnow za koncerty, przypomnę że mówimy o jednym roku, doliczmy do tego monopol i resztę lat z wwo. Chłopie wstydu nie masz? Sufit Ci się spierdolil na głowę i dobrze wiesz ze nikt nie kupi tych twoich marnych wypociny, tfuu

ProfesorNauk

Przynajmniej nie oszukuje i nie mówi jak większość przed premierą że „kozacki materiał! Każdy kawałek, bit i wers to sztos!” Jędker mówi wprost że u niego na albumie są też najchujowsze kawałki.

Zenon

Problem polega na tym, że prawdopodobnie płyta będzie się tylko z takich kawałków składała 😛

Trystydycymyt
Imię

niech w końcu wyjaśni raz na zawsze jak wyglądają jego relacje z Wojtkiem

rom ale polak

zssal bąka z jego dupy jak spal u Pona na wersalce po kurzych lapkach z maslem

mezo po robocie

dzień bez newsa o jędkerze na gejrapie to jak dzień bez komentarza o beefie peja tede

jajajaja

Ten typ jest dwubiegunowy

Grzech

Przesłucham jak będzie cała płyta

Ja8

Z sentymentem wspominam stare czasy,prawdziwy rap(dla mnie oczywiście bo na Nim się wychowywałem) WWO do którego wracam po dzień dzisiejszy kiedy mam cięzkie dni.Napewno przesłucham płytkę bo Jędker raperem był i jest dobrym tylko się pogubił dawno temu i teraz jest jak jest.Ale nadal za dawne projekty szacun na zawsze i mimo wszystko.Pozdro dla normalnych

Popularne