Sprawdź nas też tutaj

News

W.E.N.A. odpowie TDF-owi na zaczepki?

Raper nagrywa m.in. wspólny numer z Peją oraz wskazuje płyty roku.

Opublikowany

 

wena
Wena

W ubiegłym roku w rozmowie z nami Tede odniósł się do promocji nowej płyty Weny, wytykając mu bardzo liczne współprace z markami odzieżowymi oraz zapowiadając nagranie na niego dissu. Ponadto ujawnił, że w czasie, kiedy był w infamii nie mógł się doprosić gościnnej zwrotki Wudoe, a kiedy jego kolejna płyta okazała się sukcesem to autor krążka „Niepamięć” bardzo chętnie przystał na featuring. – Finalnie gościu wpi*rdolił mi się do studia, żebym nagrał z nim kawałek. Na moją płytę. Nie ma tego kawałka na płycie – mówił Tede.

W.E.N.A. odpowie kawałkiem?

Wena odpowiedział wczoraj na szereg pytań fanów na Instagramie. Jeden z nich zapytał m.in. o Tedego. – Zamierzasz odnieść się jakoś do dawnych zaczepek TDF-a na jakimś tracku, czy olewasz? – zapytał słuchacz. – A może se coś nagram – odpowiedział Wena.

Być może warszawski raper rzuci kilka linijek w kierunku TDF-a w numerze z Peją, który nieoczekiwanie ma szansę się pojawić.

Poniżej przypominamy nasz wywiad z TDF-em.

W.E.N.A. i Peja

Inny ze słuchaczy dopytywał Wudoe o wspólny kawałek z Rychem. Ten oznaczył Peję we wpisie, a poznański raper odpisał „spoko”. Niedługo później Wena wrzucił na instastory fragment bitu, pytając Peję o opinię. – Świetnie – odpisał założyciel Slums Attack, co warszawski raper podsumował: „To się nazywa rap przez Internet! Robimy!”

Najlepsze polskie płyty 2018

Podczas pogadanek ze słuchaczami Wena wskazał również najlepsze polskie płyty, które ukazały się w minionych dwunastu miesiącach. – Bardzo mało słucham naszej sceny – napisał, po czym wymienił kilka krążków: Szopeen „Od początku”, Włodi „Osad” i Jan-rapowanie x Nocny „Nocna Zmjana”.

Raper zdradził także, że jego rapowymi klasykami z USA są:

 
25 komentarzy

25
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Twój Starry Potter

Nawet flak wieprza po camagrze wygląda bardziej autentycznie od ciebie cwelu. Wena ja pierdole hahahaha ksywa jak jakaś dziwka. Wena z roksy. Wena, Wena skocz mi na bena. Jebać cię pozerze.

2PACtoJA

Miałem okazje poznac wene przy okazji pewnego projektu i musze Wam powiedziec, ze jezeli myslicie, ze jest to zwykla pizda i hipokryta to jest to malo powiedziane. Nie pozdrawiam.

Tiger z tej stony

HAHA dobrze dojebales ziomus. Props, beka na glos

ktoś słucha tego łaka prawiczka?

Przecież to hipokrytyczna pizdeczka na strzała. Na insta ciągle reklamuje łachy, buty lub inne przedmioty, a ostatnią płytę promował hasłem „jebać konsumpcjonizm, zatrzymajmy się w tym pędzie i pomyślmy o relacjach z drugim człowiekiem”…beka z łaka. Forma promocji godna tej spierdoliny solarka. Kawałek ze sklejką? Są siebie warci, a biorąc pod uwagę animozje z Tede to wypalona łysa łaczyna na bank się dogra, bo ostatnio każdemu daje zwrotki no i szuka nowych ziomali, więc taki wymuskany giermek jak wena nada się w sam raz do ekipy pozerów pozujących na mesjaszy. Jebać chorągiewy.

Heniek

dlaczego Pede kurwą jesteś…

nikolałs

Heniutek, dlaczego pejka sklejka jest durniem z tvn-u?

Lil Baba

„A moze se cos nagram” Polski rap

Pomidor

Nie chce wam mówić kto powinien ich rozjebać na nieznanych rejonach, ale wy dobrze wiecie kogo mam na myśli

bre

Laikowi nie odpowiedział więc… 🙂

BulionSLU

Ale laika nikt poważnie nie traktuje

sebix

jest i agent jak z reszta wszedzie aby sie sprzedac farmazoniarski wychechłaniec

fan rapu

W.E.N.A składa życzenia dla TDFa zobaczcie sami
https://www.youtube.com/watch?v=_cCMorA0VYY

RpsWHR

Nie wyglądasz dobrze twój organizm przestał nadążać,
Ja wypuszczam dym a ty się jeszcze nim nie zaciągasz, co jak co ale Wudoe w dissach czy też wymianie na argumenty jest kotem! Z tego co czytałem na jego temat to nie ma dobrej opini wśród opini publicznej ale talentu nie można mu odmówić. Pokój …

00:12 i 17

Opublikowany 7 godzin temu Przez Mariusz Jop
wena

16:50 7

Wena przecież z Tede nagrywał

Redaktor

Kurde. Przecież widziałem na ul. Wlodarzewskiej jak Tede i Wena wzajemnie się pilnowali i byli w dobrych nastrojach. Ustawia jak nic 🙂 Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku:-)

Redaktor

Miało być filmowali

Ghrtg

A ty dalej po mi butów , może zaryzykuj i daj celowo , pokaż jaja

MIRAS X

Zamiast świątecznego patosu https://www.youtube.com/watch?v=iIyfmeEAOI4&t=202s PERSPEKTYWA projekt 145

Werwolf

Najlepsze płyty:
Włodi – „Osad” 😀

Odb

Osad Najlepsze:
Płyty – „Włodi”

Odb

Zavzepki odpowiedzą W.E.N.I.E. na TDF

LESZCZU

WENA TY KYRWA PAJACU ODBIERZ KYRWA JAK DO CIEBIE DZWONIE A TY TEDE NAJPIRW DOSTANIESZ W JEDNA DUPE PÓŹNI W DRUGA TY KYRWA GRUBASIE.
A INO SPRÓBOJ COŚ KYRWA NAGRAĆ KYYYYRWA TO TAM NAJADOM DO CIEBIE TO ZOBOCZYSZ.
A CIEBIE WENA JAK SŁUCHAM TO MNIE W DUPIE SWĘDZI A CHCESZ PO KRAWĘDZI TY KYRWA ŁACHMYTO

LRP
jlbwojtyla
Krzysieknlg

W. E. N. A jest na Górze jak dla mnie 🙂 T. D. F gdzie ondziej

Popularne