Sprawdź nas też tutaj

News

Wac Toja jest pewny, że Mata zaatakował Bedoesa

Kolejny raper komentuje konflikt na szczycie.

Opublikowany

 

„Młody Paderewski” sporo namieszał, a według odbiorców i niektórych raperów Mata atakuje w kawałku Bedoesa, który nie jest już częścią SBM. Chociaż niektórzy wolą wstrzymać się z taką opinią Wac Toja mówi wprost, że według niego raperzy są skonfliktowani.


Wac Toja: „To zaczepka w stronę Bedoesa”

– Zacznij w końcu mówić prawdę, bo jesteś raperem i za to ci płacą / Ty ogień, ja woda / Tacy jak ja ciebie gaszą / SB to M, szmato na co mi twój całus skoro nie ufa się Judaszom? – nawinął Mata. Według Alberto Mata zaatakował Bedoesa, bo przygasł, albo SBM faktycznie poróżniło się z 2115. Tymczasem Wac Toja również uważa, że wersy Maty są skierowane w Borysa.

– Myslę, że była to zaczepka w stronę Bedoesa. Słyszałem, że niektóre portale pisały, żeby się nie podpalać i nie oceniać zbyt pochopnie, ale uważam, że tak było – powiedział raper pdoczas programu F2F.Bedoes i Mata nie wytrzymali ze sobą w jednej wytwórni?

Skąd konflikt raperów, którzy do niedawna reprezentowali jedną wytwórnię? Według Waca SBM było za małe dla dwóch tak dużych person jakimi są obecnie Bedoes i Mata.

– Ego raperów często nie pozwala, żeby w jednej wytwórni było kilka wielkich tuz. Pewnie z tyłu glowy może boleć, że ktoś jest większy od kogoś innego. Nie oceniam tutaj, w którą ze stron ta szala została przechylona, ale chciałbym zauważyć, że jest to fakt – uważa artysta.

Ani Mata, ani Bedoes nie komentują na razie medialnych doniesień oraz komentarzy kolegów z branży. SBM do tej pory także nie wpowiedziało się na temat rzekomego konfliktu z 2115.

 
41 komentarzy
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KALENDARIUM
12 dni temu

20 STYCZNIA 1859 – Zmarła Bettina von Arnim, niemiecka pisarka. Występowała na rzecz zniesienia ucisku Polaków, emancypacji kobiet i szerzenia oświaty wśród ludu.

MowMiAndrzej
12 dni temu

„Kolejny raper komentuje konflikt na szczycie.”
Nie „szczycie” tylko „sikacie”.
Szczyny to mają na imię jedni i drudzy.

Ciepły Jose
12 dni temu
Reply to  MowMiAndrzej

Lubię sikanie. Chciałbym ciepłego moczu doznać z cewki Malika.

Wieńczysław Diedek
12 dni temu

Fajny ten Wacek z Kisielic, jeszcze nie ma 30 lat, a morda nabrzmiała i obwisła jak u jakiegoś zapuszczonego 48 latka. Pięknie nam się starzeje ta Polska..

Tomato firma
12 dni temu

Kilka wielkich tuz w jednej wytwutni buhahahaha

Korek
10 dni temu
Reply to  Tomato firma

Hahaha bez kitu a to tylko zwykłe zaćpane dzieciaczki.

NOWY
12 dni temu

Razem z Grunwaldzkim Kilasem przybijam pione
Młody Zaspa jak Don Corleone

Fred
12 dni temu
Reply to  NOWY

z twoją starą mogę kraść konie chciała miód wiec sie bawi kokonem

no ta
12 dni temu
Reply to  Fred

za twoja stara chodzi po stole,
chciała dostać hajs, dostała batonem
tobie skoczył gul, kielecki majonez
chcesz zagrac w symetrii, gotowy solonez
w drodze na komende wiezie cie polonez
sprzedajesz patusow, to jestes pro ziomem
zapaomnisz o ktoryms, nie zgrzeszysz poziomem
mozna zglosic pocztą, no to wyjaśnione

Ewrzen
11 dni temu

Raperzy?ten cały mata i reszta błaznów to raperzy??? hahahaha.

Coprobo
11 dni temu
Reply to  Ewrzen

Jaki kraj tacy raperzy… A to przez to że przeciętny słuchacz rapu w Polsce to tępak bez jakichkolwiek wymagań.. propsuja każde szczyny

Profesotrrrr Trapuuuu
12 dni temu

Mam 29 lat, pamiętam różne etapy rozwoju rynku matrymonialnego w Polsce. Najlepszy okres przypadał na czas gdy miałem 16-18 lat – 2010/12r. Aplikacje randkowe właściwie nie istniały. 9/10 zachowywały się jak mysze albo po prostu przebierały w chłopakach z okolicy. Później nastał okres kiedy weszło Badoo, ale wciąż był to portal raczej dla dzieciaków albo ludzi 30-40+. Raczej furory w moim środowisku nie zrobił. 2013 pamiętam kupiłem iPhone 4 i zainstalowałem tindera. Uważam, że proporcje kobiet do mężczyzn wynosiły 1:1, apka była spoko, można było poznać kogoś fajnego, laski odpisywały normalnie. Później dziwnym trafem nie miałem żadnej apki randkowej aż do 2019 roku. Używam teraz i być może jest za stary, ale całkowicie nie rozumiem młodych dziewczyn. Jestem na grupce na FB nt tindera i laski wyglądające 3/10 zachowują się jak księżnę, komentując profile typów z tindera. Powiem wam szczerze, że za moich czasów takie dziewczyny nie podnosiły wzroku z podłogi.

Profesotrrrr Trapuuuu
12 dni temu

Teraz wprost objeżdżają facetów. Generalnie uważam, że są to najlepsze czasy dla kobiet w historii jeśli chodzi o dostęp do genów. Mogą przebierać w banku nasienia z Portugalii, Nigerii, Francji. Korzystać z życia i właściwie mają to w wszystko w kieszeni. Współczuję tylko trochę młodszym kolesiom, że nie zaznali normalności i życia w świecie gdzie każdy zna względnie swoje miejsce względem stada tj. Wygląd, status. Teraz tak jak napisałem, 3/10 zamiata połową facetów, którzy nie znają swojej wartości. Do tego mass media i system właśnie promuje takie cechy wśród młodych chłopaków więc nie jest lekko. Trzymajcie się tam.

OTTO SKORZENY
12 dni temu

po pierwsze – nikogo nie interesują twoje incelskie wynurzenia zje.bie z wykopu, po drugie – tinder w polsce miał premierę w 2014, więc możesz już wy.k.oorwiać w podskokach mitomanie, raz raz

Big L
9 dni temu

Normalnie 83 pary i 66 lajków here, tak dużo ich że nie nadążyłbym do wszystkich pisać a każda loszka conajmniej 7/10 bo nie obniżam sobie standardów, nie potrzebuję w ogóle tego, na codzień zagaduje dziewczyny w barach, restauracjach, w losowych sytuacjach na ulicy, Tindera odpalam tylko jak się nudzę np. w tramwaju, zawsze to dodatkowe źródełko. Niczyja to wina że nie potrafisz żadnej zainteresować swoją osobą nieudaczniku XD

P.S. Mam 170 cm wzrostu, Twoje wywody i teorie są żałosne XD

Hurhil
11 dni temu

Jak mu robili kropkę za uchem dostał gratis jeszcze dwie na mordę.

KALENDARIUM 20 STYCZNIA
12 dni temu

1892 – Urodził się Bronisław Taraszkiewicz, białoruski działacz polityczny, filolog; 1922–27 poseł na Sejm RP, 1925–27 przewodn. lewicowej „Hromady”, od 1925 w KP Zach. Białorusi, więziony; od 1933 w ZSRR, 1937 aresztowany i stracony.

Zapity
12 dni temu

Dziękujemy za potwierdzenie, proszę wypełnić papiery a prawym dolnym rogu złożyć podpis.

__________
10 dni temu

Zaatakował czyli zranił uczucia Bedoesa któremu pękło serduszko i zamoczył stringi z tego powodu. Zaatakować to można kogoś fizycznie WC toi you.

CZERWONA REWOLUCJA
12 dni temu

Wszystkich tych cierpień doświadczają przede wszystkim ludzie pracy. Podczas gdy bogaci z roku na rok osiągają rekordowe zyski, życie zwykłych pracowników ulega stałemu pogorszeniu. Kapitaliści nie są w stanie poradzić sobie z sprzecznościami systemu kapitalistycznego, starając się wciąż za wszelką cenę utrzymywać go przy życiu. Jedynie zmiana systemu bazującego na wspólnej pracy, zarządzaniu i redystrybucji dóbr jest w stanie nie tylko zapewnić godny byt każdemu bez względu na narodowość, płeć, rasę czy orientację seksualną, ale także uratować nas od zagłady. Hasło socjalizm albo barbarzyństwo nigdy nie było aktualne tak jak teraz.

Matrix to rzeczywistość
11 dni temu

Super sztuczna inteligencja wprowadzi światowy komunizm oparty na wspólnym wysiłku stworzenia sfery Dysona wokół Słońca, bo to jedyne do czego możemy dążyć. Liczba ludzi osiągnie tryliony i będziemy mieli kolejne superkomputery napędzane energią Słońca. Pozwoli to na podróże po Drodze Mlecznej i budowie kolejnych sfer Dysona. Do tego czasu ludzie nie będą już grali kluczowej roli w rozwoju ludzkości, bo ludzie tacy jacy istnieją dzisiaj będą jak Indianie w rezerwacie. Człowiekiem 2.0 będzie układ nerwowy stworzony w układach scalonych, transfer świadomości i przyspieszenie procesów myślowych miliony razy. Mam kilkaset tysięcy dolarów na koncie i jestem w stałym kontakcie z firmą Neuralink. Zgłosiłem się na ochotnika żeby włożyć chipa w moją czaszkę. Za 20 lat polskie Janusze będą kupować takie chipy za 80 zł miesięcznie w ratach w Media Expert. Ale ja wiem, że tylko teraz da mi to przewagę pozwalającą zarobić grube miliony dolarów. Super sztuczna inteligencja to kwestia maks 5 lat.

KALENDARIUM 20 STYCZNIA
12 dni temu

1801 – Urodził się Jan Czyński, socjalista, demokrata (fourierysta), zwolennik zakładania wolnych zrzeszeń przez robotników, rzecznik emancypacji mieszczaństwa, autor pojęcia „Polacy wyznania mojżeszowego”.

Krzsiek
12 dni temu

Fuj…

Tata Mata
12 dni temu

Odczepcie się od mojego syna.
Sprawdzę wasze IP I Zniszczę wasze płyty główne.

RS77 vel Pralka
12 dni temu

łak to on

EJ TY KOLO!!!
12 dni temu

Tymczasem w polszy biesiada Amerykańskie nowe raptory dostarczyły buahhahahhahaha
tylko szkoda że polska nie ma żadnego lotniskowca….

Tata prooofesssora traaapu
12 dni temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

?

Tabor Tamburynów
12 dni temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

Picza twojej starej to dobry lotniskowiec

CZERWONA REWOLUCJA
12 dni temu

Dlatego potrzebna jest organizacja marksistowska stanowiąca awangardę ludzi pracy w celu obalenia kapitalizmu i zastąpienia go socjalizmem. Nie mamy złudzeń co do współczesnych narzędzi oferowanych przez kapitalizm. Reformiści nieraz dowiedli, że w kluczowym momencie gotowi są skapitulować by zachować status quo. Tylko rewolucja jest w stanie zapewnić realną zmianę systemu.

CZERWONA REWOLUCJA
12 dni temu

W tym celu potrzebna jest kadra świadomych marksistów i marksistek, stojących na solidnym fundamencie ideologicznym. Ważna jest więc edukacja polityczna każdego członka. Jedynie metody marksistowskie pozwalają nam zrozumieć świat, i dają narzędzia by móc go zmienić. Dlatego tez skupiamy się na walce z obcymi ideami znajdującymi dziś swoje ujście w postaci postmodernizmu. Są one skutkiem kryzysu intelektualnego w późnym kapitalizmie, nie mające sobą nic do zaoferowania. Jeżeli się z nami zgadzasz to zgłoś się poprzez social media bądź maila czerwonyfront1917@gmail.com. Nie musisz być oczytanym marksistą/tką aby do nas dołączyć, zaznajomimy cię z teorią marksistowską nawet od podstaw. Najważniejsza jest chęć do działania oraz edukacji.

CZERWONA REWOLUCJA
12 dni temu

Obecnie głównymi naszymi miejscami działania są miasta Warszawa, Kraków i Poznań, choć posiadamy towarzyszy w wielu miastach w kraju. Staramy się uczestniczyć w istotnych interwencjach takich jak strajki klimatyczne, parady równości, strajk służb medycznych czy strajk w Solarisie. Nie ograniczamy się jednak do samego uczestnictwa, na tych wydarzeniach promujemy marksizm i staramy się nawiązywać współpracę z osobami podzielającymi nasz punkt widzenia.

Tata prooofesssora traaapu
12 dni temu

J3bac komune i czerwoną zaraze

Dżordż kogut
12 dni temu

Raz sierpem raz młotem czerwoną cholote

CZERWONA REWOLUCJA
12 dni temu

Czerwony Front jest organizacją marksistowską, odwołującą się do myśli Marksa, Engelsa, Lenina, Trockiego, Granta i Woodsa, oraz tradycji IV Międzynarodówki i jej następców. Jesteśmy polską sekcją IMT (ang. International Marxist Tendency, IMT), największej i najlepiej zorganizowanej organizacji rewolucyjnej naszych czasów. Kapitalizm znajduje się w głębokim kryzysie. Rządzący politycy pokazali, że nie potrafią poradzić sobie z obecnymi problemami, czego najlepszym przykładem jest porażka w walce z pandemią Covid-19. Do tego dochodzą pogłębiające się z roku na rok nierówności, postępująca inflacja, wojna będąca skutkiem imperialistycznych zapędów państw kapitalistycznych, na horyzoncie zaś widzimy kryzys klimatyczny i energetyczny oraz widmo głodu na jeszcze większą skalę. Dodatkowo mimo zapewnień i środków ku temu państwa kapitalistyczne nie robią nic prócz słownych deklaracji aby zapobiec nadciągającej katastrofie klimatycznej.

Popularne