Sprawdź nas też tutaj

News

Wac Toja w ofensywie. Dwie płyty w tym roku

Raper współpracuje z Matheo.

Opublikowany

 

wac toja

Pod koniec roku reprezentant QueQuality odświeżył swój debiutancki album „High Quality” zmieniając poligrafię i dokładając dwa dodatkowe utwory. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że raper planuje wydać w tym roku solową płytę. – Solowy album w tym roku na bank. Gości jeszcze nie ujawnię, dajcie się zaskoczyć – informował w rozmowie z fanami. Teraz znamy kolejne szczegóły nowego projektu.

Solówka i płyta z Matheo

Wac Toja zaskoczył słuchaczy informacją, że w tym roku ukażą się nie jeden, a dwa jego albumy. Pierwszy ma trafić do sklepów wiosną. – Krwista moc bangerów rozlewa się przez cały album, ociekając swoją mocą na duchowe, wrażliwe treści z wnętrza dla wnętrza. Skrupulatnie selekcjonowane utwory przerodziły się w perły, które chcę już zawiesić na twojej szyi. Są lśniąco białe, ociekające krwią z mojego serca – mówi o nadchodzącym krążku raper.

Nad drugim albumem raper pracuje wspólnie z Matheo. Na razie nie wiemy nic na temat tych wydawnictw poza tym, że jedno z nich ma mieć skrót „TB”.Kilka dni temu Wac Toja odpowiedział na serię pytań słuchaczy. Z jego odpowiedziami zapoznacie się tutaj.

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ja pienie
4 lat temu

Weź ktoś tego głąba upośledzonego naucz co to są synonimy PS dwie płyty wysrywów,z których właśnie tylko bity będą dobre, bo ciekawych tekstów, czy techniki to ten żenujący pajac nie ma do zaoferowania. Wyświetlania mocno spadły, płyt nikt prawie nie kupuje, mało kto o nim pamięta, a ten dwie płyty hahahaha

Suprise
4 lat temu
Reply to  Ja pienie

Ty mefedronisto w życiu 1 tracka nie nagrasz bo jesteś pedałem bez ambicji

LE1K
4 lat temu

Wacek To Ja. Chociaż jeden prawdę mówi

Wasz ziom
4 lat temu

Łak z huja. Jebać podrabiańców kopiujących stylôwki

hej
4 lat temu

od roku nic ciekawego nie wydał, w między czasie wpadło sporo nowych grajków, lepszych od niego, a książe chce o sobie przypomnieć i wpierdolić sie z butami licząc na poklask. poklask to masz tylko na instagramie ze swoimi 12-letnimi fankami, wieśniaku. trzeba było zostać przy refrenach dla rolnika.

Młody lisciu
4 lat temu

Dwa dilda w łak twoja-redaktor mówi że ofensywnie.

Co Za Dzban
4 lat temu

W ofensywie chyba na moje uszy. Wypierdalać z tym whackiem.

1982
4 lat temu

wyjec i łak , uszy krwawią jak sie próbuje jego słuchać

00:12 i 17
4 lat temu

NEWSWac Toja w ofensywie. Dwie płyty w tym roku
Raper współpracuje z Matheo.
Opublikowany 5 godzin temu Przez Maxymilian Hozer
wac toja

14:27 7

Hella Fizzy
4 lat temu

He a real one for this shit bruh, no cap

Mate
3 lat temu

Haha jaki pojazd z chlopaczyny. Mate

Popularne