Sprawdź nas też tutaj

News

Wini i Waldemar Kasta w trailerze filmu „Jak zostałem gangsterem”

Raperzy pojawili się w najnowszej produkcji Macieja Kawulskiego.

Opublikowany

 

3 stycznia 2020 roku do kin wejdzie nowy film Macieja Kawulskiego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. U boku takich aktorów jak Jan Frycz, Marcin Kowalczyk i Janusz Chabior pojawili się Waldemar Kasta i Wini ze Stoprocent. Produkcja opowiada historię jednego z najniebezpieczniejszych gangsterów w Polsce.

Z traileru, który pojawił się w sieci wynika, że Waldemar Kasta wcielił się w rolę gangstera, a Wini zagrał epizodyczną scenę jako rybak. – Mój przyjaciel znów popełnił film i znów zajebisty. Taka Prawda. Tym razem jednak wystąpiłem jako aktor (przynajmniej tak się nazywa) w onieśmielającym towarzystwie prawdziwych aktorów. Sprawdźcie koniecznie w kinach od 3 stycznia – w ten film włożyliśmy mnóstwo energii i wiem jak ważnym jest dla mnie, a co dopiero dla „wujka Maćka” – komentuje wrocławski raper.

W produkcji pojawiają się także Natalia Siwiec oraz w bardzo odważnych scenach Natalia Szroeder, która prywatnie jest w związku z Quebonafide.

Opis filmu

To nie jest „klasyczna” historia gangsterska, tak jak „Wilk z Wall Street” (skojarzenia nieprzypadkowe), nie jest też typowym filmem o bankierach jak „Polar” (skojarzenie również nieprzypadkowe) ani klasycznym filmem o zawodowym zabójcy. Poczynając już od głównego bo­hatera, który nie jest „produktem” patologicznej rodziny, ale dzieckiem z dobrego (a przynajmniej niezłego) domu, które po prostu uwielbia się bić.

Zakręcony schyłek Polski Ludowej, epoka cinkciarzy, firm polonijnych, czasy, kiedy za dolara można było kupić niemal wszystko. Nasz bo­hater ma dwanaście lat i bandyckiego fachu uczy się na własnym podwórku. Poznaje gangsterów przy pracy których skrócone losy, zwykle dają się streścić siedmioma słowami: wzlot, kasa, przemoc, seks, dragi, kulka w łeb. Bohater postanawia zostać jednym z nich. Zamierza jednak zmienić finał klasycznego, bandyckiego życiorysu…

21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
YOLO
2 lat temu

Nie ma to jak pokazywac gangsterów w dobrym świetle, a potem łażą oczywiście takie patusy co sie z chujem na łby pozamieniali i wkurwiają normalnych ludzi.

Tomasz
2 lat temu
Reply to  YOLO

Brawo za komentarz. Lepiej bym tego nie ujął.

Ziomek z Dzielni
2 lat temu
Reply to  YOLO

to nie jest gloryfikacja gangsterki praktycznie każdy film gangsterski pokazuje konsekwencje przestępczej działalności nie zauważyłeś, że w praktycznie każdym takim filmie główni bohaterowie umierają albo idą do więzienia

SzukamPoCzesku
2 lat temu

KOLEJNE POLSKIE GOOWNO

WIN!
2 lat temu
Reply to  SzukamPoCzesku
bęc
2 lat temu
Reply to  WIN!

polecam twoja madke , pieknie bulgocze z dwoma jajami w polikach i kutasem wcisnietym do gardla

Ziomek z Dzielni
2 lat temu
Reply to  SzukamPoCzesku

to jest spoko akurat

twoja_stara
2 lat temu

Arka Gdynia Kurwa Wini.

Rafalala
2 lat temu
Reply to  twoja_stara

Arka Gdynia LGBT Wini

EJ TY KOLO
2 lat temu

KAWULSKI TY UBEKU JEBANY Z POLSATU NATALIA CIPIEC NO CHYBA PIERDOLNE NA CYCKI Z DACHU BLOKU ZARAZ AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA DAWN SIĘ KURWA TAK NIE UŚMIAŁEM GANGUSY JEDEN DEBIL 40 LETNI GIMBUS CO KRĘCI FILMIKI Z BABKĄ JAK WPIERDALA PAPRYKARZ KURWA ZA SŁOIKA KURWA SKLEPOWY DRUGI KURWA KOŃCZYŁ KARIERĘ JUZ KURWA 150 RAZY I SKOŃCZYĆ NIE MOŻE A CIPIEC ZASŁYNEŁA Z PROGRAMU I SWOICH KURWA ZDJĘĆ NA INSTAGRAMIE AHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA

Odb
2 lat temu

ŚWini i Waldemar Kiepski w trailerze filmu „Jak zostałem producentem wanien”

Wujek_Zurek
2 lat temu

Chyba z nimi to film jak zostalem frajerem i zerem, czyli queba i reszty chujolizow farmanozon z chuja wyciety.

MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

NIEŹLI CI AMBASADORZY ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY. TĘCZOWY MACIEK MUSIAŁ I PIOSENKARECZKA Z WULGARNEGO KICZOFILMU SZROEDER

Stfu
2 lat temu

Waldemar Kasta od lat bez zmian – anonimowo.
Nawet hejty na glamrapie go omijają.

EJ TY KOLO
2 lat temu

AHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAHAHA

Paluch BOP
2 lat temu

Dostałem propozycje od Winiego czy nie chciałbym odegrać roli w tym filmie miałem należeć do Gangu Szybkich Dwóch Palcy ale sobie pomyślałem że komercha jak chuj.

Rafalala
2 lat temu
Reply to  Paluch BOP

I tak trzymaj muj kochany. Lepiej po cichu do wanny wskakiwac

Bfgf
2 lat temu

Biografia
kochanka Elwiry GSP.

Geeks ForPC
2 lat temu

Nice blog! Great information provides for students.Thanks for good content.
https://geeksforpc.com

Ali raza
3 miesięcy temu

Love the idea <3
https://itsdailytech.com

Popularne