Sprawdź nas też tutaj

News

Wini ujawnił ile zarabia na Youtube

„Robię ten kanał dla pieniędzy”.

Opublikowany

 

wini

Wini, czyli właściciel marki ubraniowej Stoprocent zrezygnował z bycia wydawcą muzycznym na rzecz szeroko pojętego dziennikarstwa. Prowadzi on rozmowy na Youtube. Przy okazji jednej z nich ujawnił też ile zarabia na tego typu działalności.

Podczas rozmowy z Pawłem Svinarskim z kanału „Dla Pieniędzy” Winicjusz zdradził, że jego kanał na Youtube zarabia miesięcznie ponad 20 000 złotych.

– Dwadzieścia parę tysięcy złotych, ale przyznam, że to od pewnego czasu mi wchodzą te lepsze stawki (…) Ja też mam dobry kontent pod to, bo są długie filmy, więc można dać reklamy. Ja myślę, że jeśli do tego kanału się przyłożę to będę mógł dobre pieniądze na tym zarabiać – wyjaśnił raper.Wini przyznał również, że wcześniej miał mniejsze stawki. – Wcześniej to były mniejsze pieniądze. Teraz ten kanał się trochę rozhulał (…) Komunikowałem jakiś czas temu, że to jest tylko i wyłącznie dla szmalu i dalej to podtrzymuje i robię ten kanał dla pieniędzy – dodał.85 komentarzy
85 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Imperator Chaosu
14 dni temu

Nudne długie wywody spaslaka, nawet przy obiedzie tego się nie da oglądać bo na wymioty zbiera jego tusza

Wnuk Tedego
14 dni temu

Nie no bzdury gadasz ostatnio z Zanussim oglądałem wywiad może z Miśkiem Koterskim obejrzę czy odniesie się do guana w którym ostatnio zagrał czyli „Gierku” i z Midelem dosyć ciekawa
rozmowa była. Oczywiście największe liczby robią wywiady z dukaczami i je wiecie co maczetami i do spodu

Odb
14 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Jakbym ci zajeebal z backhenda w czoło wnusiu to byś sie girami nakrył

z porsche
14 dni temu
Reply to  Odb

Coś poza tym potrafisz np produkowac samoloty ?

Latynoski ogier
14 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

To z Zannusim czy Koterskim?

Old Spice ICON (Originality & Sage)
14 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Jebe pajaca Midela Castro

fff
13 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Ale wiesz, że z Zanussim to są jakieś wstrętne sprawy z chłopcami z dworca centralnego w wawie, szaletami itp. ?

Remik
14 dni temu

20k ? może na jedzenie mu wystarczy

Roy
14 dni temu

Ale obleśny wieprz

Hodowca trzody chlewnej
14 dni temu

Ale to jest hipokryta pieprzy coś o tym że jedzenie mięsa jest złe ale nie przeszkadza mu tyłkiem siadać na skórzane fotele w samochodzie, gada coś o ekologii a przez godzinę jeździ bez celu prowadzi niby wywiad i produkuje bez sensu CO2. Moje prosiaki są bardziej prawdziwe.

Tadek
14 dni temu

Przecież napisał, że robi to tylko dla hajsu no więc oczywista sprawa, że będzie poruszać modne tematy.

fff
13 dni temu
Reply to  Tadek

To jak jest qurfom dla hajsu, to już nie jest hipokryzja ?

Karolina
14 dni temu

Możecie przestać pisać o jakichś zapomnianych raperach? Żeby oni jeszcze coś sobą prezentowali jak np. Mes. A nie jakiś łysiejący gruby oblech.

Ziomek
14 dni temu
Reply to  Karolina

Odezwała się polka

Latynoski ogier
14 dni temu
Reply to  Karolina

Jakie majteczki dziś założyłaś Karolino?

Karolina
14 dni temu

Obsrane

Latynoski ogier
14 dni temu
Reply to  Karolina

Karolino…. Idź się umyj przyjdę sprawdzić

erdo w rowerze błażeja
14 dni temu
Reply to  Karolina

ale weź posłuchaj starych kawałków Winiego, jeden z lepszych w Polsce. Jak ktoś krzyczy „grubas dukacz” to dla mnie jest oczywiste, że nie kojarzy w ogóle twórczości tego typa albo za nią nie nadąża.

Tomek
13 dni temu

Stajesz w obrobnie gościa który sam twierdzi że jest wydawcą, a rapuje tylko dla beki? Jeeezu

erdo w rowerze błażeja
13 dni temu
Reply to  Tomek

i dla beki tworzył hedonistyczno-filozoficzne analizy społeczne w streetartowym wydaniu w tamtych latach zjadające całą scenę. Nigdy nie zdobył większej popularności, ale kto go wtedy słuchał ten wie o czym mówię.

żENADA (GIMBAO33)
14 dni temu

Czy wiesz że… ?
Eminem (gwiazda amerykańskiego hip hopu) – zdobył tytuł Marszałka US Army ?
Życie Eminema (ówcześnie mało znanego rapera ze stanów) zmieniło się nie do poznania za sprawą jego wyjątkowych osiągnięć wojennych w Wietnamie. Jako szeregowy otrzymał zadanie powstrzymania ofensywy „sił północy”. Podczas wielkiej bitwy w dżungli w pojedynkę zatrzymał dywizję pancerną Wietkongu, przez co komuniści musieli podjąć negocjacje z Amerykanami. Z tego tytułu odebrał od prezydenta USA tytuł marszałka US Army (z ang. Marshall of the US Army). Eminem na pamiątkę tamtych wydarzeń, wydał w 2000 roku krążek The Marshall Mathers LP – nazwą nawiązujący do swojego stopnia w siłach amerykańskiej armii. Jest to swego rodzaju spowiedź żołnierza, jako Marshall Mathers (Znaczący Marszałek) opisuje traumatyczne przeżycia na wojnie. Raper obecnie osiedlił się nad Wisłą, przyjął pseudonim Kaen i prowadzi działania na rzecz wsparcia ukraińskiej armii. 

żENADA (GIMBAO33)
14 dni temu

W tym momencie warto przywołać kawałek „Iam Back” (z ang. „Wróciłem”) z płyty The Marshall Mathers(Znaczący Marszałek), w którym weteran wspomina jak za przewodnictwem psa tropiącego (Snoop Dogga) dotarł do osady, w której Wietkong przetrzymywał amerykańskich spadochroniarzy. Pod osłoną nocy Eminem przeprowadził rekonesans wioski. Marszałek zauważył, że w jednej z klatek znajduje się żołnierz. Aby mu pomóc poczekał na dogodny moment. Kiedy w osadzie wszyscy już spali ruszył do akcji. W pewnym momencie okazało się, że zobaczył go mały chłopiec. Marszałek szybko zareagował i aby dziecko nie podniosło alarmu dał mu do ręki 50 centów, które akurat miał w kieszeni. Chłopiec przyjął monetę i otworzył klatkę z jeńcem. Chwilę później Snoop Dogg wskazał im szlak, który zaprowadził rannego mężczyznę i Marszałka do szpitala, w którym rannych leczył Dr. Dre. Na pamiątkę tamtych wydarzeń uwolniony jeniec przyjął pseudonim „50 cent”. Dzisiaj występuje na jednych z największych estrad tego świata.

Confucious
14 dni temu

Eminem to pedau, reszty nie czytałem. Jbć Cię.

DJ Dick
14 dni temu

Zapomniałeś wspomnieć o tym że podczas pobytu w szpitalu w którym leczył rany poznał wietnamską pielęgniarkę o imieniu Kim, Kim Basinger, która była jego pierwszą i jedyną miłością, napisał nawet o niej piosenkę pod tytułem Kim.

Sokol_nastolatek
13 dni temu

To jest Wielki Marszalek z Puszczy Mott ! Jeden z braci Pień

Codeina
13 dni temu

Podobnie było z raperem Grande Connection, pochodzącym z Westside.
Grande miał kolegę z Kuby – Kubę, któremu mimo kraju pochodzenia zawsze było zimno w nogi. Koledzy podśmiewywali się z tego i nazywali go lodowym Kubą, co w wolnym tłumaczeniu na polski oznacza Ice Cube. Wszyscy uznali że polska nazwa jest bardziej chwytliwa, więc stało się to jego wiecznym przydomkiem.
Ice Cube, czyli lodowy Kuba, miał z kolei kolegę, który notorycznie cierpiał na zapalenie cewki moczowej, pęcherza i nerek, w związku z czym pół dnia spędzał w toalecie. Do tego stopnia, że własna matka zaczęła prześmiewczo nazywać go WC.
Te zacne trio czyli Grande, Ice Cube i WC stwierdzili że stworzą zespół, którego nazwa będzie promować mała wioskę z której pochodzą, czyli Westside. Połączyło ich też szybkie łącze raczkującego w tamtych czasach internetu, więc dodali do nazwy Connection.
Ich najsłynniejszy kawałek to Gangsta Nation w 5 minut 🙂

Bolo
14 dni temu

Kto ogląda tego spaślaka ???

Hatred
14 dni temu
Reply to  Bolo

Inne spaślaki?

Odb
14 dni temu
Reply to  Bolo

Mam cie na hita leszczu. Wiem że nasze drogi kiedyś sie przetnał. Jedno źle spojrzenie, ty wiesz i ja wiem. Przez sekundę wspomnisz ten wpis i zrozumiesz że zwieracze działają wbrew tobie. Jeden mój cios i leżysz obsrrrany na chodniku w kałuży własnej krwi i moim dickiem w pupci oraz rękami masującymi twoje ciało od brzucha az po szyję, szczypiąc co chwila za naprężone sutki. Właśnie tak wyobrażam sobie nasze spotkanie. Po wszystkim lep w czoło aż byś się girami nakrył i arivederci

Profesor Straponu
14 dni temu
Reply to  Odb

Wstawaj zesrales się

Sombrero
14 dni temu
Reply to  Odb

Szłeś

Bolo
11 dni temu
Reply to  Odb

Odstaw to gówno bo odlatujesz

Bolo
14 dni temu
Reply to  Bolo

W sumie to moja mama (spaślak)

Bolo
11 dni temu
Reply to  Bolo

Wypier.alaj mi od mojego nicku . C.ujku !

Nie jestem robotem
14 dni temu

Czarne kobiety są fascynujące. Szkoda, że nie mają prostych włosów jak białe, bo byłyby perfekcyjne. Potrafią świetnie tańczyć, śpiewać i gotować. Mają wspaniały i nieskazitelny czekoladowy odcień skóry. Szkoda, że są tak niedocenione przez kolor skóry, który kojarzy się z Afryką, a Afryka kojarzy się z biedą, a bieda kojarzy się z chorobami. Patrzy się też na nie przez pryzmat Ameryczki, w której czarne kobiety są głośne, wulgarne i patologiczne. Taka czarna kobieta ma ogromne kompleksy i byłaby bardzo szczęśliwa, że ma białego chłopaka. Potrafią niesamowiecie mocno obdarzyć miłością swojego wybranka. Te wszystkie polki czy ukrainki są totalnie zepsute, chciwe i zwyczajnie przereklamowane. Jeśli kobieta to tylko Nubijska Księżniczka.

Latynoski ogier
14 dni temu

Mówimy STOP mieszaniu ras. Chcesz mieć tu przestępczość, narkotyki, patologię i głupie dzieci?

Nie jestem robotem
14 dni temu

Wydaje mi się, że trochę cię odkleiło. I tak wszystko zmierza ku mieszaniu ras i jest to tylko kwestia czasu, czy tego chcesz czy nie.

Latynoski ogier
14 dni temu

Dlaczego odkleiło? Jeśli zmierza ku mieszaniu ras trzeba się temu przeciwstawić. Odpowiesz?

Nie jestem robotem
14 dni temu

Po co się przeciwstawiać czemuś co jest rozsądne? Co ty niby chcesz bronić? Polaków należy „ulepszyć” by byli bardziej atrakcyjni i egzotyczni, a nie żeby powstawały kolejne kartoflaki z małymi siusiakami, zakolami, wątłymi posturami, chorobami psychicznymi i kompleksami z powodu swojego żałosnego i marnego wyglądu. Czarni są także bardzo mocni psychicznie i fizycznie, a to imponuje kobietom. Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią.

Latynoski ogier
14 dni temu

Im not satisfekszyn bo pieprzysz nie
Nie na tmat, chyba jesteś mieszancem, nie rozumiesz o czym pisze ignorancie.

Nie jestem robotem
14 dni temu

Zresztą sam zobacz na swój nick. Imponuje ci latynoski typ mężczyzny i zapewne sam chciałbyś nim być. Nie chciałbyś w takim razie posiadać gorących latynoskich genów? Prosta sprawa i wydaje mi się, że wszystko wyjaśnione. Pozdrawiam.

Latynoski ogier
14 dni temu

Nie, dalej nie rozumiesz i nie odniosłeś się do tego co napisałem.

Arkona
12 dni temu

Latynoski ogier pewnie apaslun 150 zc z fujarka jak paluszek.bujaj tam do afryki i sie qypnij

fff
13 dni temu

No i myślisz, że to się ot tak stanie ? Przyszłość jawi się jako ludzkość o kolorze czekoladowym skóry, ze skośnymi lekko oczami, ciemnymi, z czasem recesywnymi piegami, niebieskimi oczami czy lekko blond włosami. Nie wszystkim się to podoba, wiesz ? Podobnie jak te miliony przebierające nogami do Europy, z Afryki i Bliskiego Wschodu, wysp pacyficznych czy innych zadupi. Oświecę Cię – to się bezboleśnie nie wydarzy.

Kebab
14 dni temu

A o ty chcesz chronić? polackie kartoflane mordy, małe kuśki i inteligencję polaczkusów alkusów? Hahahahahahaha

fff
13 dni temu
Reply to  Kebab

Nikt ci nie każe się tu męczyć. Jedź, niech cię ubogacają. Takie wspaniałe mają kulturowe osiągnięcia, charakteryzują się tak wybitną inteligencją, tak wspaniale z nimi się mieszka, że nawet Szwecja w tej chwili jest gotowa poprzeć partię o korzeniach neonazistowskich, by to ukrócić.

Czopek
13 dni temu
Reply to  fff

A ty jesteś śmiesznym robaczkiem z małą kuśką. Tacy jak ty bronią się i przebierają nóżkami, bo wiedzą, że ich żałosne geny są wymarciu i polegną w straciu z lepszymi genami. Mieszanie genów to najlepsze co może być, bo wszystkie najlepsze atrybuty zostaną połączone. Jedna rasa, jeden język, jedno państwo.

Arkona
12 dni temu
Reply to  Czopek

To jedz do afryki jakis bambo ci zapakuje w idbyt czopka i bedziesz sowlniony czopku

Arkona
12 dni temu

Czules kiedys jak smierdzi? Znales ,bzykales? Mysle ze nie 😉

Polski zakol
14 dni temu

20 koła miesięcznie za słuchanie sapiącego grubasa świat musi się skończyć

wrum wrum
14 dni temu

Tluścioch zarabia hajs na jakiś gupolach, to jest chora cywilizacja …

Doomer
13 dni temu

Tak swoją drogą doszedłem do wniosku, że należy zakazać i totalnie tępić pornografię, prostytucję, onlyfansy, tinder i inne tego typu rzeczy związane z seksualnością człowieka, ponieważ prowadzi to do degeneracji i zepsucia społeczeństwa. Upadł porządek w sferze związkowej i trwa wojna płciowa, która zbiera swoje żniwa. Rośnie nienawiść międzypłciowa i wszystko zmierza katastrofie społecznej na każdej płaszczyźnie. Relacje między kobietą a mężczyzną są podstawą funkcjonowania i tworzenia ładu społecznego. Jeśli ta sfera zostanie rozbita, to relacje społeczne powoli gniją, a następnie inne sfery zaczynają obumierać. Jeśli tak to wszystko nadal będzie tak wyglądać to prawdopodobnie zakończy się to globalną wojną.

fff
13 dni temu
Reply to  Doomer

A przyznam Ci rację.

Wazektomia twojego starego
14 dni temu

Wini nienawidzi komunistów,ma przyjaciół i sam pochodzi z pogodna gdzie mieszkały same najgorsze ko muchy dziś nazywane elitą

Niedziela
14 dni temu

Wini dla pieniędzy przebrał by się za rafaIIaIe i prowadził wywiady w wannie z „raperami”?

Get Money Od Starych
14 dni temu

Serio Wini – dietetyk i trener personalny nie kosztuje fortuny. Zainwestuj dobrze hajs z jutjube. Ciężko się na te faldy patrzy.

Dysk Dżokej Weselny
14 dni temu

Szanuje Winiego i mamę jego

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
14 dni temu

To tanio się cenisz, spaślaku!!!

HUBERT DWORNIOK KORFANTEGO 13/6
14 dni temu

ILE ZA TO KUPI PAPRYKARZY?

TakiTam
13 dni temu

Kto…??? Raper…???

Hatred
14 dni temu

Kurde, jedni pragną schudnąć i nie mogą, a ja właśnie chciałbym przytyć i nie mogę. Grubasie, oddaj mi trochę kg, bo masz ich za dużo.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
14 dni temu

Szeroko pojętego dziennikarstwa? xDD Grubas nie ma skończonej szkoły w tym kierunku…

Imian Bimozz 666
13 dni temu

Nie kłam, ani nie kradnij grubasie!

lolo
13 dni temu

obleśny knur

Pyrus
12 dni temu

Co za pala na widłak do castoramy

Wujek Władek
12 dni temu

Nudne wywiady.

Ągęgano
12 dni temu

Taki troche ładniejszy kononowicz. 20 tysi na miesiąc? Myśle że sławek nowak z żoną mariolą z domu pastor z miejscowości krzyżowa (woj. Śląskie) mogli by się nim zaopiekować za 19 600 miesięcznie

Adrian Starak
13 dni temu

W takim kraju się żyje! Ksiądz oraz polityk to zagrożenie dla społeczeństwa! Facebook to jest do nękania oraz zemsty na Januszach oraz Jackach!

Adrian Starak
13 dni temu

Staszkuny versus Janusze! Karły kontra ćpuny! Alkoholik versus narkoman!

Karmazynowy Klitarys
12 dni temu

Co wy możecie wiedzieć o życiu sexualnym mrówek?

Zuzanna
12 dni temu

Lubię takich tłustych misiów. Oni mają nieźle węże w portkach Kiedyś taki mnie leciał,ostro mnie przeleciał. Mąż to pojęcia nie ma o takim ruchanku.

Krzysztof
12 dni temu

i dlatego myślę że internet powinno się opodatkować na 80 procent

Dave
12 dni temu

Kogo to kur** obchodzi. Do teraz nawet nie wiedziałem że taki człowiek istnieje!

Cottonfield
12 dni temu

Degenerat, w dodatku leniwy frajer

Roksiarz
11 dni temu

Bardzo chudy i szczery człowiek. Ludzie zamiast zachęcać dzieci do nauki fizyki i lotów w kosmos promują słuchanie łaczysk i person promujących pseudorap. XXI wiek. Ubytki ewolucji, ech.

bożenka sztywniutko
11 dni temu

Te Cice!

AntyFan
14 dni temu

Dzięki Winiemu i Tede jest co oglądać na YouTube

Rùchaj P<3LKE tak mocno aż dostaniesz kolkę
14 dni temu

YEBAĆ pØlki ujawnił ile zarabia na glamrapie
,,Batona od ciepłoty i blizny w głowie”
„Robię ten felieton bo jestem piêrdolnięty”.

essssssssssssssssssssaaaaaa
14 dni temu

„redaktorzy” glamrapu tyle w ciągu roku nie zobaczą xD

i prawidłowo
14 dni temu

bardzo dobrze

Warszawiak
14 dni temu

Większość wywiadów prowadzona jest w Warszawie, dlaczego ? Hej bo to miasto sukcesu przegrywy elo!

Latynoski ogier
14 dni temu
Reply to  Warszawiak

I już cie nie zaakceptowałem.

Warszawiak
13 dni temu

To może pier.doonij baran w sciane

Popularne