Sprawdź nas też tutaj

News

Włodi i 1988 wydadzą płytę „W/88”

Dzisiaj rusza przedsprzedaż.

Opublikowany

 

Niespełna miesiąc temu sieć obiegła informacja o tym, że nadchodzące wydawnictwo Włodiego będzie wyjątkowe z kilku powodów. Między innymi był to fakt, że weteran polskiej sceny rapowej zdecydował się na współpracę z jednym producentem, którym jest 1988. Dzisiaj rusza przedsprzedaż ich wspólnego albumu, który zatytułowano W/88.

Jak zapewniają twórcy, minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88. Wprowadzenie do koncepcji albumu nastąpi już 30 czerwca, kiedy światło dzienne ujrzy pierwszy singiel zatytułowany “NOLOVE(SŁŻ, SŁŻ)”

Ciekawą i niespotykaną do tej pory sprawą jest także ścisła współpraca Def Jam Recordings Poland z platformą TIDAL. Każda osoba, która zamówi jedną z pierwszych 5000 płyt, dostanie voucher upoważniający do korzystania z serwisu TIDAL w wersji Premium przez 60 dni (okres próbny) bez dodatkowych opłat. Dotyczy to nowych użytkowników portalu.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Rest Knockdown 37
7 miesięcy temu

Będzie coś o marihuanie?

SZCZAJRUS
7 miesięcy temu

zależy czy vienio coś wygrzebie na gastro

Odb
7 miesięcy temu

Głodi i 69 wysadzą wannę „W/69”

pacino aldente
6 miesięcy temu

pewnie,ze bedzie bo to nieodlaczna czesc rapu.. przynajmniej gosciu autentyczny jest i wierny sobie nie to co cokol baner reklamowy albo vienio freeganin hahahha

Rap pudelek
7 miesięcy temu

Osiem osiem na propsie. Kurwa nikt nie robi klimatu jak Syny, tyljo pamiętajcie to nie jest muzyka do kiwania głową.

BIAŁUCHA
6 miesięcy temu

Neonaziści używają liczby 88 jako kod reprezentujący slogan Heil Hitler. Litera H jest ósmą literą alfabetu, więc 88 ma oznaczać HH, czyli właśnie Heil Hitler. Liczba 88 jest często używana w kombinacji z liczbą 14 (np. 1488 lub 14/88).

Kacap
7 miesięcy temu

Ja pierdole Włosi ładnie pociągnięty Do odpowiedzialności https://youtu.be/7uvBBEKOZUQ

Popularne