Sprawdź nas też tutaj

News

Włodi i 1988 wydadzą płytę „W/88”

Dzisiaj rusza przedsprzedaż.

Opublikowany

 

Niespełna miesiąc temu sieć obiegła informacja o tym, że nadchodzące wydawnictwo Włodiego będzie wyjątkowe z kilku powodów. Między innymi był to fakt, że weteran polskiej sceny rapowej zdecydował się na współpracę z jednym producentem, którym jest 1988. Dzisiaj rusza przedsprzedaż ich wspólnego albumu, który zatytułowano W/88.

Jak zapewniają twórcy, minimalistyczna forma okładki oraz lakoniczna nazwa nie zdradzają zawartości tego projektu. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Ascetyczna forma okładki, to jednak pierwszy etap do zrozumienia W/88. Wprowadzenie do koncepcji albumu nastąpi już 30 czerwca, kiedy światło dzienne ujrzy pierwszy singiel zatytułowany “NOLOVE(SŁŻ, SŁŻ)”

Ciekawą i niespotykaną do tej pory sprawą jest także ścisła współpraca Def Jam Recordings Poland z platformą TIDAL. Każda osoba, która zamówi jedną z pierwszych 5000 płyt, dostanie voucher upoważniający do korzystania z serwisu TIDAL w wersji Premium przez 60 dni (okres próbny) bez dodatkowych opłat. Dotyczy to nowych użytkowników portalu.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rest Knockdown 37

Będzie coś o marihuanie?

SZCZAJRUS

zależy czy vienio coś wygrzebie na gastro

Odb

Głodi i 69 wysadzą wannę „W/69”

pacino aldente

pewnie,ze bedzie bo to nieodlaczna czesc rapu.. przynajmniej gosciu autentyczny jest i wierny sobie nie to co cokol baner reklamowy albo vienio freeganin hahahha

Rap pudelek

Osiem osiem na propsie. Kurwa nikt nie robi klimatu jak Syny, tyljo pamiętajcie to nie jest muzyka do kiwania głową.

BIAŁUCHA

Neonaziści używają liczby 88 jako kod reprezentujący slogan Heil Hitler. Litera H jest ósmą literą alfabetu, więc 88 ma oznaczać HH, czyli właśnie Heil Hitler. Liczba 88 jest często używana w kombinacji z liczbą 14 (np. 1488 lub 14/88).

Kacap

Ja pierdole Włosi ładnie pociągnięty Do odpowiedzialności https://youtu.be/7uvBBEKOZUQ

Popularne