Sprawdź nas też tutaj

tekst

Wywiad ze Slums Attack- 99′ [txt]

Opublikowany

 

 


Klan: Co się z Tobą działo w ’98 ?
Peja: Spałem. Nie, to żart… Poważnie – wziąłem udział w składance „Robię swoje”. Składanka jak składanka. Wcześniej mieliśmy robić płytę. Nagrałem kawałek „Całkiem nowe oblicze”, poznałem się z Deck’sem. 98-my kojarzy mi się z koncertami, piciem, paleniem, intensywnym stylem życia, brakiem sprzętu. Z tego powodu nie mogliśmy nic zrobić, piwnica u Decksa a, jakieś dwa adaptery, ja i wolnostylowe rymy. Wtedy pojawiły się klimaty w stylu „rymy o rymach”, ale nigdy się to nie ukazało i nie ukaże. To było przejście ze „Zwykłej codzienności” do dzisiejszego oblicza zespołu, które wszyscy zobaczą po wydaniu nowej płyty Slums Attack.

Klan: Z czego żyłeś?
Peja: Oj, było ciężko, (…)* Żyliśmy trochę z koncertów… Mnie nie przeraża pusta lodówka i nie będę o tym cały czas nawijał. Wiesz, kumple zapraszają mnie czasami na obiady. Nigdy nie żyliśmy z hip-hopu. Trzeba się było zabrać za jakieś …, wyjebki na jakimś… towarze. Życie z dnia na dzień. Na przykład dzisiaj mam dwa złote w kieszeni, nie jadłem obiadu, ale jutro może obejrzę sobie „Oblicza Nowego Orleanu” o 20.00’tej. Będę się bawił w domatora, zawsze się w niego w niedzielę bawię.Klan: Przez ten rok zmieniła się scena. Jak to widzisz?
Peja: Dobrze. Nie czuję się upoważniony, żeby komentować zaistniałą sytuację na scenie, ale na przykład ludzie się śmieją ze Wspólnej Sceny, że to kurwa, ściema. Ja bronię chłopaków z Piotrkowa i Dzikiego. Za to, co stworzyli będę miał zawsze dla nich szacunek. Podoba mi się „zejście” Warszawy z mikrofonów na ulice. Tylko, żeby to wszystko było stonowane i prowadzone w jakimś kierunku. Żeby, jak napisaliście w ostatnim numerze, nie przerodziło się to w te sprawy, że oni, kurwa, piją szampana i ubierają się we włoskie ciuchy.

Klan: Skoro jesteśmy przy Warszawie. Wiesz, że za to, co powiedziałeś o kolesiach w Respect bluzach masz w stolicy krechę?
Peja: To było tak. Pijemy wódkę na ławce przed Rap Day’em, a tu wjeżdżają kolesie odjebani totalnie, jakbyś ich wyjebał z teledysku. W bluzach Respect W-wa Domagają się szacunku dla Warszawy? Popatrzeliśmy na siebie. Ja jestem z Poznania, kumpel z Piotrkowa, inny z Częstochowy, to może też sobie pierdolniemy napis, żebyśmy byli lepiej rozpoznawalni u siebie w mieście. Ja zostałem wychowany w antystołecznym nastawieniu (mecze), wiec ukłuło mnie trochę, myślałem, że domagają się szacunku dla Warszawy. A zresztą, co kurwa oznacza „mieć krechę w stolicy”?

Klan: Słyszałem, że na nowej płycie Slums Attack będzie mało wesołych klimatów.
Peja: Nie jestem kolesiem, który ogranicza się do jednej stylistyki. Przyjdziesz do mnie to zobaczysz, że nie słucham tylko jednego stylu. Płyta będzie się nazywać „Całkiem nowe oblicze”. Będzie na niej 18 numerów, dużo sampli, ciężkich bębnów. Zrobiliśmy z Papa Dance-u oldschoolowy numer o hip-hopie. Na płycie będą też sample z naszych starszych numerów, Czesia, Zdziśki Sośnickiej… Tematyka? Używamy dosadnych rymów. W tekstach będzie dużo biedy, normalnego życia, trochę freestyle-u. A poza tym utożsamiam się z Sykusiem – wężem z bajki „Owidiusz i Sykuś”. Owidiusze, to wszyscy nasi wrogowie. Ja jestem Sykuś i kopię pod nimi dołki. Myślimy też o remiksach. Nie wiem, czy puścimy je na legalu, czy w undergroundzie. Nie wiem, jak to teraz jest odbierane. Czy remiksy się wydaje tylko po to, by bić kasę na niskobudżetowym gównie, zrobionym na PC-tach typu warszawska edycja „Ja mam to, co ty”. Za niskobudżetowe gówno uważam każdą w chuj szumiącą, chujowo wydaną kasetę. Generalnie chodzi o jakość, bo same remiksy są fajne. Na pewno na remiksach nie będziemy zarabiać pieniędzy. Mam nadzieję, że nasza nowa płyta rozwieje wątpliwości tych, co wątpili w to, czy czujemy hip-hop.

Klan: Czy pieniądze były głównym powodem rozstania z RRX ?
Peja: (…)*

Klan: Słyszałem, że chciałeś wydać nową płytę niezależnie, własnym sumptem.
Peja: Dokładnie. Chcieliśmy sprzedawać kasety z bagażnika. Ja mam takie klimaty. Nie muszę się, kurwa, bawić w pośredników, akwizytorów, reklamówki, wymyślne okładki czy single promocyjne. Nie chcę być jakimś znanym typem, któremu się robi trzy klipy do płyty. Chociaż fajnie jest się bawić, być królem jednej nocy… Ja to tak odbieram. Dopiero za dziesięć lat zespoły będę miały pieniądze, my będziemy starymi oldschoolowcami, a oni nam będą dawać piwko. Tak będzie, zobaczysz. Jakbyśmy się wzięli za poważne interesy, to byśmy zarobili więcej niż na hip-hopie.

Klan: Podobno kradłeś samochody…
Peja: Cooo? No, może radia kiedyś, ale nie samochody. Może jakieś torebki…

Klan: Jaka jest w takim razie prawda o twoim życiu?
Peja: Już jest „dziewięć dziewięć”. Minęło 10 lat jak umarła matka. Po jej śmierci waliłem sobie wódę ze starym. Były takie klimaty, że stary… piliśmy wódkę, ja mu wypierd… liścia, on mi wyjebał boksa, trzasnąłem drzwiami, pojechałem na mecz i wróciłem za trzy dni. Skończyłem podstawówkę, trzeba było załapać jakieś liceum, jedno, drugie, trzecie… Było też judo, a przede wszystkim mecze. Ostre picie, ostre życie można powiedzieć. Od ’93 nagrywałem demówki, zaczęły się rymy. Była bieda, awantury… Tylko sport mnie jakoś trzymał. Potem ze sportu przeszedłem w chuligaństwo. Trenowałem judo w policyjnym klubie, zrobiłem jakichś Mistrzów Polski, ale już patrzyli na mnie krzywo. No to chuligani się mną zaopiekowali. Jeżdzimy, bijemy się i się tego nie wstydzimy. Taki jest sposób na życie. Tylko muzyka była dla mnie zawsze najważniejsza.

Klan: Czy jest sens, żeby te wszystkie animozje kibicowskie przenosić na hip-hop?
Peja: Nie. Ale jeśli przychodzi do mnie jeden, drugi, trzeci koleś i mi wypłaca w łeb, że nie jadę… Jeśli jestem na wyjeżdzie i dostanę po ryju. I była fajna akcja, to dlaczego tego nie opisać, jeśli jest to część mojego życia. To nie jest życie na krawędzi, to jest normalne. Niektórzy jeżdżą z przyzwyczajenia, niektórzy z zaślepienia, a niektórzy tylko po to, żeby komuś przypierdolić. To jest jedyna forma, kiedy można bezkarnie dojebać pojicji. Pasuje ci? Można im wpierdolić i być anonimowym. Oczywiście większość chłopaków kocha naszą drużynę i piłkę nożną. Wyjazdy to także dopingowanie, kibicowanie, wiesz zdrowe odreagowanie.

Klan: Powiedz coś o scenie w Poznaniu.
Peja: Ja mam swoich ludzi, mamy Da Blaze, Anymaniakh, mam chłopaków od wypitki i od bitki. Tego się trzymam.

Klan: Czy planujesz zrobić jakiś klip, wypuścić singiel?
Peja: Raczej klip. W single się nie będziemy bawić. Nawet nie zrobimy czystych wersji na płytę. Nie chce nam się. Po co zajmować dysk czystymi, niepotrzebnymi wersjami? Clip będzie w klimacie piwniczno-ulicznym. Będą w nim tańczyli break-a dwaj dziewiętnastoletni kolesie. Wszystko będzie poprzedzielane wstawkami z naszych koncertów.

Klan: Czy liczy się dla Ciebie w ilu egzemplarzach sprzeda się Twoja płyta?
Peja: Pierwszej zeszło ? tysięcy, drugiej (…)* „Czas przemija” nieżle ja promuje.(…)* Zawsze chciałbym wiedzieć jaka jest sprzedaż, bo wtedy wiem, jaki jest odbiór. Gdybyśmy sprzedali trzy dychy to bym się cieszył. Pieniadze też są z tego,. Mogę mieć jakieś perspektywy. Niedługo wylecę z mieszkania.

Klan: Dlaczego ???
Peja: Mam problemy z właścicielami. Nie płacę rachunków za czynsz, prąd, gaz…Mam to w dupie. Ja nie mam tak, że mama mi sprząta, pierze, gotuje. Robię to sam. Prawdziwy mężczyzna to ten, który potrafi sprostać wszystkim życiowym wymaganiom. A nie-nastukać się, przyjść do domu, wpierdolić obiad i dać mamie do prania spodnie upierdolone po melanżu.

Klan: Gdzie jest najlepsza hip-hopowa publika?
Peja: Wszędzie, tylko nie w Poznaniu. Jest kicha. Ludzie ani nie skaczą, ani się nie bawią.

Klan: Powiedz coś o swoim konflikcie ze Wzgórzem? Co się wydarzyło w Giżycku?
Peja: Ja nawet byłbym w stanie ich przeprosić, bo nie odróżniałem ich od pana Piotra. Ale jak oni nie chcą, to ja też nie chcę. Wiesz, ja ciągle nie będę udawał, że ich nie widzę jak gramy jakieś koncerty. W Giżycku chodziło o to, żeby Wzgórze pożyczyło nam gramofony, bo swoich nie przywieżliśmy.(…)* My przyjeżdżamy-Wzgórze ma adaptery. No i co? Odłączyli nam igły, odłączyli nam mikser, słuchawki. Działek wszystko zainstalował, napierdalał bez słuchawek, ja się spiłem, rzuciliśmy w publikę piwem i było fajnie. Co do Wzgórza – nie chcą zgody, to nie, i chuj.

Klan: Jestes agresywny?
Peja: Jak wódki wypiję za dużo i nieraz mi najdzie… Urwałem szafę rok temu na Sylwestra. Rzuciłem pełnym kwadratem luksusowej po chacie. Trzy godziny tak buszowałem, wszystkich wyjebałem z domu. W innej sytuacji zachlałem na imprezie i mnie chcieli za szybko wyciągnąć. Toteż szedłem z innej dzielnicy na moją dzielnicę i wszystko z buta masakrowałem. Samochody, w kioski się wbijałem… Rano budzę się poobijany, pozdzierany i nic nie pamiętam. Ja teraz trochę więcej palę materiału niż piję i to mnie luzuje. Wolę zielone, chociaż kokainowo-amfetaminowe maratony też się zdarzają. Myślę, że mi pikawa za szybko skacze. Tak jak szybko rymuję, szybko mówię, tak szybko krew krąży w moich żyłach. Nie chcę być taki agresywny, ale jak trzeba jestem. Dlatego nie poszedłem do wojska. Zabiliby mnie, bo bym nie zbastował. Dostałem kategorię E-na głowę. Opowiedziałem kilka wydarzeń z meczów i z domu. Choćby o tym, jak napierdalaliśmy kiboli innego klubu w pociągu. Jeden kumpel miał nawet tłuczek do mięsa. Nigdy go nie zapomnimy.

Klan: Pobiłeś kiedyś dziewczynę?
Peja: Tak, zdarzyło się. Na przykład: wchodzimy do autobusu, jestem z moją kobietą, mój brat z żoną w ciąży. A dwie gościówy, umalowane, napierdolone-śmieją się. „Jaka frajerka”. I mi się zrobiło przykro. Mówię: „Nie mów tak, bo ci przykurwię”. A ona na mojego brachola: „Ale frajer”. Więc wstałem, już sobie wdusiłem „stop”, że wychodzę, obróciłem się, bomba w ryj, juha, nosy połamane, za kudły, zdeptałem jej głowę, tej drugiej wyjebałem łokciem, zacząłem ją tłuc… Odciągnęli mnie, a ja: „Będziesz, kurwa, ubliżać?” A wiara w autobusie, wiesz… Niektórzy to mi nawet brawo bili.

Klan: Jesteś monogamistą?
Peja: Lubię się kochać z moją Mi. Oglądałem „Show girls”. Wiedziałem jak się dwie dziwki całują. Chciałbym usiąść w fotelu, popijać piwko i popatrzeć jak dziewczyny to robią. Mam trochę najebane na punkcie seksu. Tak samo kocham jak nienawidzę. Jak kocham, to tak jak siebie. A ja kocham siebie takiego, jakim jestem. Jak ktoś siebie nie lubi, to nie lubi nikogo.

Klan: Co powiesz do swych fanek?
Peja: Wiadomo, że są takie, które lubią nas tylko ze względu na to, co robimy i dla tych szacunek, tak jak dla wszystkich fanów. Ale nieraz wkurwia, że laska nawija coś do ciebie, niby kuma a z oczu patrzy wiesz co… Że chciałaby żebyś ją przeleciał. Nieraz jest to trochę żenujące, chociaz koledzy mają inne zdanie na ten temat. Jestem z jedną kobietą, kocham ja, weżmiemy ślub i będziemy mieć kaczory. Zrobię sobie wreszcie dom. Przez 10 lat nie miałem domu, to chociaż dzieciom zapewnię lepsze życie. Żeby nie miały gorzej niż ja.

Klan: Co się wydarzy w ’99?
Peja: HIP-HOP BĘDZI SIĘ PIĄŁ. Wyjdą kapele, które są znane z Klanu, będzie dużo nowych płyt, imprez… To wszystko się wymiesza i każdey znajdzie coś dla siebie.

(…)* – W tych miejscach znalazły się wypowiedzi Peji na temat szefa RRX. Z racji tego, że toczy się postępowanie podziałowe między RRX a nowym wydawcą Klanu, redakcja za zgodą Peji postanowiła nie umieszczać fragmentów dotyczących konfliktu między Slums Attack a RRX. Ta „cenzura” została wykonana po raz pierwszy i ostatni. Jednocześnie nowy wydawca Slums Attack rozpisuje konkurs dotyczący owych kontrowersyjnych opinii. Dla czytelników, którzy przyślą wypowiedzi najbardziej zbliżone do sądów Peji, Camey przygotował nagrody w postaci nowej płyty S.A. z autografami jej lidera.

 

Rozmawiał: Arek.
Foto: Klan nr 7, 1999.

Przesłał: Patrykkk


 
63 komentarze
63 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
dgs
11 lat temu

Szkoda Mi Was ludzie (tak tak kurwa z dużych liter, kulturka musi byc) ogólnie rzecz biorąc można Wam zacytować jeden fragment ,,Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej„ i to chyba tyle na temat.
A co do pobicia, sam byłem świadkiem gdy pewna ,,dziewczyna„ uderzyła matkę która byłą w ciąży i co kurwa, jebać to czy to jest dziewczyna czy nie, dla takich osób Moja ręka jest lekka. Człowiek człowieka nie szanuje, a się wymaga by jebane rozpuszczone wieśniary szanować, może jeszcze matka w ciąży powinna jej podziękować?
Jesteście bandą jebanych debili, pewnie dopiero wkraczacie w ,,bójki„ i udajecie jakimi jestescie jebanymi motherfuckerami z zasadami.
strzałencja leszcze, czasem takich jak wy nie wale po ryju bo zazwyczaj mi was szkoda. taki prezent na pocieszenie na koniec

hvdb
11 lat temu

„Nie chcę być jakimś znanym typem, któremu się robi trzy klipy do płyty”

s600
11 lat temu
Reply to  hvdb

Łapiesz człowieka za słówka ktory w 99 mial moze z 25 lat, zobaczymy jakie ty będziesz miał poglądy za 10 lat człowieku, młodość ma swoje prawa, dorośniesz to będziesz wiedzial o czym mowie

do hvdb
11 lat temu

ale moze przeczytalbys dalsza czesc zdania

hvdb
11 lat temu
Reply to  do hvdb

Skopiowałem całe zdanie bez kropki

JEBACdamskichBoksero
11 lat temu

1. Do Wlodka sie przyjebal, ze wyglada jak cpun…kurwa, ten pysk nawet po sterydach nie polepszyl sie.
2. Ogromny kutas w dupe tej zawszonej kurwie za takie akcje, nie pierwszy i nie ostatni raz, najwieksze kurwy i zakompleksione cioty podnosza lapy na kobiete. Ma sie cwel czym chwalic.
3. Na miejscu jego starych tez bym sie zapil w chuj, gdybym mial takiego skurwialego syna z krzywym ryjem.
4. pei stara to petarda i mnie pragnie, wiec mam farta…
5. oby peia umarla w meczarniach, zeby oszczalo go stado skunksow a druzyna murzynskich koszykarzy wyruchala go w dupe (gandzior obejdzie sie smakiem).

CHS
11 lat temu

Ty kurwa frajerze, nie jezdz po rodzicach. Moja mama nie zyje tak jak Rysia i osobiscie jakbys powiedzial mi cos takiego w twarz to rozkurwilbym ci leb kantowka ;] Interenetowy cwaniaczek…

Wilku
11 lat temu
Reply to  CHS

tak bronisz peji??
a jak na jego koncercie jego fani obrażają rodzinę TEDEGO?
zastanów się troche,
on nie ma szacunku, dla niego brak szacunku

siij
11 lat temu
Reply to  Wilku

kutasa

CHS
11 lat temu
Reply to  Wilku

To ze on obrazil jego rodzicow tez jest karygodne ale trzeba zadac sobie pytanie czy temat dotyczy Tedego czy Rysia? Piszcie do tematu

szift
11 lat temu
Reply to  Wilku

fani a nie on a to jest roznica, chs dobrze gada, wole zajebac dla jakiegos szmula kurwa niz cisnac komus po matce, tez bym rozkurwil za takie teksty ema

CHS to pies
11 lat temu
Reply to  CHS

„moja mama nie zyje tak jak rysia”…A KTO TO JEST RYSIA?:D Chuj mnie to obchodzi ty kupo gowna, widocznie miala powod, zeby nie patrzec na takiego kretyna jak ty. Jeszcze na necie o osobistych sprawach wypisuje…opowiedz jeszcze jak cie tata do wspolnej kapieli bral. Kantowke to ty mozesz sobie w pizde wsadzic.

CHS
11 lat temu
Reply to  CHS to pies

UUUUU ale powiało grozą ja pierdole grasujesz jak łupieżca. Ciekawy jestem czy bys mi to powiedzial w twarz jakbys mnie spotkal cwaniaczku 🙂
„Skoro jestem pierwszym psem to ty jestes suką” I hamuj dzieciaczku tak na przyszlosc bo sie kiedys wykurwisz i zeby stracisz.

CHS to pies
11 lat temu
Reply to  CHS

Zacytuj jeszcze swoja stara. Jestes tak glupi, ze nawet sam nie potrafisz napisac nic sensownego. Nie wiem kurwo gdzie ty tu groze dostrzegasz, luzny komentarz…ale fani penery to zazwyczac internetowe cioty, ktore zwykly wpis biora za groze…moze nawet bojke…haha. W twarz bym ci nie powiedzial bo ty masz morde, ryja, jak twoj guru…nie obrazaj ludzi smieciu.

316
11 lat temu
Reply to  CHS to pies

OBYS ZDECHL SZMATO

CHS
11 lat temu

Nie zepsuj klawiatury suko hahahaha. Morde i stara masz Ty, ja mam twarz i mame 😉 Pozdrawiam wszystkich normalnych i ciach gatka gosciu ;D

CHS to pies
11 lat temu
Reply to  CHS

A pisales cioto, ze mamusi nie masz, ze sie na plecy wyjebala:D ahaha:D klamliwa szmato, nawet swoja stara usmiercisz, zeby byc jak wesz:D typowy fan penery, w necie gangster, ktoremu wymordowali rodzine a on zywi sie sparcialym tapczanem, w zyciu…rodzice jeszcze dupke wycieraja, oplacaja neta, zarcie pod ryj podadza. Jestes penerska cweloza:D

peja patol
11 lat temu

1. Do Wlodka sie przyjebal, ze wyglada jak cpun…kurwa, ten pysk nawet po sterydach nie polepszyl sie.
2. Ogromny kutas w dupe tej zawszonej kurwie za takie akcje, nie pierwszy i nie ostatni raz, najwieksze kurwy i zakompleksione cioty podnosza lapy na kobiete. Ma sie cwel czym chwalic.
3. Na miejscu jego starych tez bym sie zapil w chuj, gdybym mial takiego skurwialego syna z krzywym ryjem.
4. pei stara to petarda i mnie pragnie, wiec mam farta…
5. oby peia umarla w meczarniach, zeby oszczalo go stado skunksow a druzyna murzynskich koszykarzy wyruchala go w dupe (gandzior obejdzie sie smakiem).

PODBIJAM BO DOBRZE NAPISANE

coto
11 lat temu
Reply to  peja patol

a chuj cie to obchodzi jego zycie zalazl ci za skore ze tak smarujesz mu odbyt? takich kurwa pod sciane i stado pedofili puscic bo jestes jebanym gimbusem ktory sie dowartosciowuje lapkami na necie kurwa bo w szkole to stoi pod pokojem nauczycielskim bo mlodsi kanapki zabieraja ema

aaa
11 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8zwhn6bVaWI[/youtube]
[url]https://cs-gamer.pl[/url]

Uuuuuu
11 lat temu

Jak można tknąć kobietę?
Nie przepadałem za Rychem jako za człowiekiem ale szanowałem go za to co robi na scenie. Ale teraz mi to koło chuja lata. Damski boxer… Ja pierdole

HEJTEROD1410
11 lat temu

PRZECIEZ ON MIAL NA MYSLI DECKSA, LUZUJCIE RZEPY ZIOMECZKI

ta
11 lat temu
Reply to  HEJTEROD1410

wez zamknij pizde jak masz kurwa takie glupoty pisac… Zobacz na pierwsze slowo odpowiedzi na pytanie: czy pobilES? Nie czy decks pobil…nie czy kobbra pobil…nie czy twoja stara pobila… Jak wol jest napisane tepy chuju. Jebac damskich bokserow!

aaaaa
11 lat temu

Dostałem kategorię E-na głowę.

„Na koniec, pomówmy jeszcze o twojej głowie,
coś tam jest nie tak i to jest stuprocentowe.
Po chuja ludziom kłamiesz? Kurde, bądź z nimi szczery,
jesteś durniem i masz na to żółte papiery.”..

ehhh
11 lat temu

PENER DAMSKI BOKSER :/

pow! pow!
11 lat temu

pener to , pener tamto
on w chuju ma
dalej gra to 😉

FanSLU
11 lat temu

zamknąć ryje tępe skurwysyny albo dawać adresy to inaczej porozmaiwamy!!! chyba ze jesteście az takimi ciotami

PARIAS
11 lat temu

z czasem przestaje wierzyć w to że peja reprezentuje już dobry hip-hop po tym jakie jazdy kręci ze swoimi „fanami” i jazdami „jebać tedego” ^^

oooo
11 lat temu

P.E.J.A. – Pierdolony Eunuch Jebiacy Asfaltem

haha
11 lat temu

Niektórzy to mi brawo bili chyba gandzior kobra

szejdi śmieć
11 lat temu

szejdi Jesteś jebaną kurwą i sam bym ci zapierdolił na łeb jebana kurwo możesz przyjść z mamusią to jej też dopierdole, bo jestem damskim bokserem .

Zdychaj szmato 😉

szejdi śmieć
11 lat temu

dgs

Respekt 😀

Dokładnie oto mi chodziło 😛

EldokanAwoLno
11 lat temu

w tym momencie ubieram ortalion i jade zrobic dym na miescie, RYCHU PEJA EJ KEJ EJ DAMSKI BOKSER robi dobrą robote , czasem swojej kobiecie trzeba przypierdolic jak na wodza plemienia ugandy przystało a Gandi ganda uganda to number one w polskim hip hopie
PIS JOŁ

ja
11 lat temu

no pośmiałem się tymi waszymi komentami ha ha

CoZaKretyni
11 lat temu

Jeśli ktoś nie widzi, z którego roku jest to wywiad, to kurwa gratuluję! Wiecie, jak ktoś może mieć zrytą psychę przez różne życiowe przeżycia? Ja patrzę, jaki Peja zrobił postęp przez te 12 lat, stał się innym człowiekiem. I kurwa nie jestem psychofanem, bo słucham również TDF”a, Eldoki i wielu innych 'wrogów’ Waszego Rysia. Po prostu pomyślcie trochę zanim coś napiszecie. To, że ktoś kiedyś gadał jak pojebany, to nie znaczy, że nie może się zmienić.

Piotr
11 lat temu

Wy kurwy forumowe dziwki , chuj wam w japy pedalskie ścierwa

e
11 lat temu

chuj w dupe Ryśkowi i całej bandzie gimbusów gotowej oddać życie za niego !

Eis
11 lat temu

I będziemy mieć kaczory ^^

Fr
11 lat temu

A ja mam szacunek do rycha za to że nie pierdoli farmazonów jak tede, tylko potrafi się przyznać do tego że np udeżył kobiete(nie popieram tego). brawo za odwage – za czyny ; )

SoGenS
11 lat temu

JA PIERDOLE JAKA JA PATOLOGIA…
Zamiast wtedy narzekac powinien wziąśc dupe w troki i zacząć coś z soba robić np.szukać roboty. Ja bym wolał robić u chłopa w polu za 5zł/G. niż latac po domach kumpli na obiady.
Ale jak on wolał melanż pół życia,fete,wóde,sterydy,napierdalanki na meczach, rozkurwianie kiosków,napierdalanie dziewczyn, to nie dziwne,że ma żółte papiery. i ryse na bani.KAŻDY KOWALEM SWEGO LOSU.

SoGenS
11 lat temu

[quote name=”SoGenS”]JA PIERDOLE JAKA JA PATOLOGIA…
Zamiast wtedy narzekac powinien wziąśc dupe w troki i zacząć coś z soba robić np.szukać roboty. Ja bym wolał robić u chłopa w polu za 5zł/G. niż latac po domach kumpli na obiady.
Ale jak on wolał melanż pół życia,fete,wóde,sterydy,napierdalanki na meczach, rozkurwianie kiosków,napierdalanie dziewczyn, to nie dziwne,że ma żółte papiery. i ryse na bani.KAŻDY KOWALEM SWEGO LOSU.[/quote]

sory za błędy,ale szybko pisałem.

mac miller
11 lat temu

mieszkaj w bogatym domu mow ze kazdy jest kowalem swego losu

SoGenS
11 lat temu

[quote name=”mac miller”]mieszkaj w bogatym domu mow ze kazdy jest kowalem swego losu[/quote]

niewiem to jakaś aluzja?…

bbb
11 lat temu

mam ten numer, tylko okładka odrta w chuj

szczypior
11 lat temu

Peja damski bokser

szczypior
11 lat temu

Peja niby taki był kozak i bitnik, a jak sie Kaczor chciał z nim napierdalac to wymiękł

Bubibi
10 lat temu

[quote name=”Peja”]. Nie płacę rachunków za czynsz, prąd, gaz…Mam to w dupie. […] Prawdziwy mężczyzna to ten, który potrafi sprostać wszystkim życiowym wymaganiom.[/quote]

Typowe prawilne pierdolenie.

xxx
10 lat temu

[quote name=”JEBACdamskichBoksero”]1. Do Wlodka sie przyjebal, ze wyglada jak cpun…kurwa, ten pysk nawet po sterydach nie polepszyl sie.
2. Ogromny kutas w dupe tej zawszonej kurwie za takie akcje, nie pierwszy i nie ostatni raz, najwieksze kurwy i zakompleksione cioty podnosza lapy na kobiete. Ma sie cwel czym chwalic.
3. Na miejscu jego starych tez bym sie zapil w chuj, gdybym mial takiego skurwialego syna z krzywym ryjem.
4. pei stara to petarda i mnie pragnie, wiec mam farta…
5. oby peia umarla w meczarniach, zeby oszczalo go stado skunksow a druzyna murzynskich koszykarzy wyruchala go w dupe (gandzior obejdzie sie smakiem).[/quote]
jestes cwelem i huj ci w ryj dziwko jebana

meso
10 lat temu

kopalnia beki

Peja4ever
10 lat temu

I dobrze tym kurwą . Dobrze że im zapierdolił.
Wszystkie dziwki (cwaniary).
Jeśli któraś bezmózgi się tak będzie o chuj przypierdalała
o wszystko to tak się dla was skończy bezmyślne tempe baby

MlodyPalaczJointow
9 lat temu

Ludzie, ale się spinacie. Ten wywiad był w 98′ więc wtedy jak Rysiek był imprezowiczem, gdy walił po nosie, jarał skuna itp.. minęło 15 lat od tego a Rychu od tamtego czasu dojrzał..

michałowska
7 lat temu

Klan: Pobiłeś kiedyś dziewczynę?
Peja: Tak, zdarzyło się. Na przykład: wchodzimy do autobusu, jestem z moją kobietą, mój brat z żoną w ciąży. A dwie gościówy, umalowane, napierdolone-śmieją się. „Jaka frajerka”. I mi się zrobiło przykro. Mówię: „Nie mów tak, bo ci przykurwię”. A ona na mojego brachola: „Ale frajer”. Więc wstałem, już sobie wdusiłem „stop”, że wychodzę, obróciłem się, bomba w ryj, juha, nosy połamane, za kudły, zdeptałem jej głowę, tej drugiej wyjebałem łokciem, zacząłem ją tłuc… Odciągnęli mnie, a ja: „Będziesz, kurwa, ubliżać?” A wiara w autobusie, wiesz… Niektórzy to mi nawet brawo bili. – no ładnie rychu jest sie czym chwalic

michałowska
7 lat temu

[quote name=”MlodyPalaczJointow”]Ludzie, ale się spinacie. Ten wywiad był w 98′ więc wtedy jak Rysiek był imprezowiczem, gdy walił po nosie, jarał skuna itp.. minęło 15 lat od tego a Rychu od tamtego czasu dojrzał..[/quote]
– nie można wszytskiego tłumaczyć młodzieńczą głupota .

szejdi
11 lat temu

Klan: Pobiłeś kiedyś dziewczynę?
Peja: Tak, zdarzyło się.

ZERO, KURWA, SZACUNKU. USUWAM „NA LEGALU” Z DYSKU, JEBAĆ GO.

Y0Dziwwwwwwwwwwwk0
11 lat temu
Reply to  szejdi

wypierdalaj gimbusie.

ktbffh
11 lat temu
Reply to  szejdi

RZECZYWIŚCIE BO RYCHU STRACI ALBO ZYSKA JAK USUNIESZ PIRATA Z DYSKU.

Bartek
11 lat temu
Reply to  szejdi

przeczytałeś dlaczego ja pobił bo ona kurwa jebana nie miała szacunku idioto ja tez osobiście bym tak zrobił frajerze

xx
11 lat temu
Reply to  Bartek

Zgadzam sie.

szejdi
11 lat temu
Reply to  Bartek

^Wooooow, dalibyście się sprowokować jakiejś niedorozwiniętej dupie i jeszcze byście ją pobili. Zwłaszcza jakąś napierdoloną w trzy dupy idiotkę gadającą bzdury 😀

Ale z was kozaki.

316
11 lat temu
Reply to  szejdi

A JA JEBIE TWOJA MATKE

AdolfAW
11 lat temu
Reply to  szejdi

Jak byś frajerze miał szacunek to byś miał oryginał a nie pobrane na dysk za free z netu lapsie jebany

łehehe
11 lat temu
Reply to  AdolfAW

TY KURWO PIERDOLONA TO SARKAZM

zxxx
11 lat temu
Reply to  szejdi

co ma kurwa plyta do teg oco on zrobił tej szmacie ? pojebancu ?

Popularne