Sprawdź nas też tutaj

News

Young Leosia traci popularność? Filipek nie kryje zadowolenia

Raperka zaliczyła falstart?

Opublikowany

 

filipek leosia

Young Leosia opuściła wytwórnię Żabsona i wypuściła pierwszy singiel na własnym kanale. Ilość wyświetleń kawałka rozczarowuje, a Filipek ma nadzieję, że to oznaka zmian wyborów idoli przez polskich słuchaczy.


Względnie słaby wynik wyświetleniowy pod singlem „Crowd” prowadzi do coraz szerszej dyskusji na temat tego, czy Leokadia aby na pewno dobrze zrobiła opuszczając Internaziomali. – Ciekawe czy Leosia żałuje zmiany wydawnictwa – napisała na Twitterze Wiktoria Jaroniewska, piłkarka ręczna i dietetyczka występująca na galach freakfightowych. Na jej wpis odpowiedział Filipek:

– Modlę się, by był to znak świadczący o słuchaniu trochę ambitniejszej muzyki przez polskich słuchaczy – skomentował raper.Filipek nie jest pierwszym artystą mającym takie a nie inne zdanie na temat twórczości Młodej Leosi. Raperkę i jej nowy singiel wyśmiał ostatnio również Pawbeats.

Young Leosia vs krytykanci

  1. Pawbeats w szpitalu, po przesłuchaniu nowej Young Leosi
  2. Young Leosia traci popularność? Filipek nie kryje zadowolenia
  3. Filipek i PawBeats krytykują Young Leosię. WdoWa nazywa ich „tchórzami”
  4. Young Leosia do hejterów: „Możecie dalej grozić mi śmiercią”
  5. Filipek i Nitro reagują na wpis WdoWy broniący Young Leosi

 
71 komentarzy
71 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Young Cwelosia
2 miesięcy temu

A Cwelipek to kim jest ? Pozerem z tej samej stajni co adrian polak

Młody Gangster
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

Jestem z Wro, Filipek sprowadza sporo swoich fanek do mieszkania na Zakrzów, ostatnio jakieś laski chwaliły się na insta, że były u Filipka w domu.
Więc po pierwsze: Filipek woli panny
Po drugie: Jeśli jesteś z Wrocławia to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Filipek pukał ci pannę

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

W prezerwatywie? Ile on ma lat?

Edzio tiktokerzysta śpiewa
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

No i moi kochani mamy nowy tydzień i w nim se pośpiewamy: Życies lajk det a śniło mi sie śniło. Zaś piosenką dnia będzie dzisiej: On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Więc do zabawy ze śpiewem kamą frajerzy, lecgoł.

Krwawy Wiesiek Git Manojez
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

Zgadza się.

Kali GM pogromca grande
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

Gdzie filmiki od grande? Koniec listopada, a dissu na mnie nie ma, a ja mam trzy odpowiedzi już napisane i co cioto? Zwykła faja co się nie wywiązała.
A może śmieć już nie żyje?¯⁠\⁠(⁠°⁠_⁠o⁠)⁠/⁠¯

Koprobo1488
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

Pozerem? XD chłop z czystej zajawki freestylowal po bitwach szereg lat, za nagrody w stylu „bon na 200 pln do skate shopu”, a tu jakiś paź będzie piėrdolił o „pozerstwie” XD chyba nie do końca kumasz co to słowo znaczy

Twój stary ksiądz
2 miesięcy temu
Reply to  Young Cwelosia

Piskliwy głos i gówno pop
ruszaj w drogę z leosią i rób takie dno

Tukidydes
2 miesięcy temu

Ty masz akurat coś do gadania Filipek, szczyt kariery beef ze spaślakiem z SB i finisz walki w klatce na galach patologii. Nie znam jednego twojego utworu.

erdo w rowerze błażeja
2 miesięcy temu
Reply to  Tukidydes

nikt nie zna, to jest w tym najlepsze.

Dramat
2 miesięcy temu
Reply to  Tukidydes

Poprzeczka zawieszona jest tak nisko, że ludzie pokroju Filipka naprawdę wierzą, że robią coś dobrego. Myślę, że w branży powinien być przymus czytania komentarzy na Glamrapie i wyciągania wniosków na temat swojej kariery.

Lucas
1 miesiąc temu
Reply to  Dramat

W punkt!

Lichwiarz
2 miesięcy temu

Ambitniejszej XD
Beka z głupców, którzy onanizują się do faktu słuchania w ich mniemaniu czegoś ambitnego i przez to robią z siebie inteligentów, inteligentni ludzie nie muszą się dowartościowywać w taki sposób. Pojmijcie to w końcu, że artyści są do dostarczania rozrywki, nie do zgrywania nauczyciela życiowego. Nie ma nic bardziej denerwującego jak artysta robiący z siebie mniej prostego człowieka niż jest w rzeczywistości zaczyna rozprzestrzeniać za pomocą mikrofonu pseudointelektualny i silący się na głębie bełkot pisany ze słownikiem w ręku.

Dramat
2 miesięcy temu
Reply to  Lichwiarz

Właśnie to jest najgorsze, że brak jest świadomości. Kiedy jesteś klaunem w tandetnym cyrku (albo walczysz z patolami na gali dla patoli) to miej tego świadomość. Ale im ego wyk_rwia w kosmos przez te wszystkie wyświetlenia i tiktoki, czy czym oni się tam zajmują, bo na pewno nie ambitną muzyką. Potem wierzą we własną wielkość i plotą takie bzdury.

Masakra
2 miesięcy temu
Reply to  Lichwiarz

Bzdury. O ile potrafisz wyciągnąć wnioski z treści to nie ma nic złego w wywyższaniu rapu. Sam fakt tego, że potrzebujesz połechtać swoje ego tym, że wkładasz wysiłek intelektualny w interpretację stawia tę formę rozrywki na półce inteligencji podczas, gdy prymityw woli się bawić do disko leosi. Rap był najwyższą formą artyzmu skierowaną do szerokiego grona w tym kraju. Poza tekstami można było odnajdować przyjemność z brzmienia o ile ktoś był w stanie zauważyć ile niektórzy producenci włożyli w obróbkę każdego pojedynczego dźwięku.

Inna sprawa, że wielki przemysł przejął i zniszczył nasz wspaniały gatunek muzyki tak jak Amrest (glovo) przejął pizzaportal. Ten sam cel.

Kung Fuu Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  Lichwiarz

Co Ty bredzisz? Jak czytam takie wypowiedzi to mi się słabo robi. Wody! Czy jest na sali wodzianka? To, w czym gustujemy jest odbiciem nas samych. Inteligentni ludzie, karmią swój intelekt ambitną twórczością, bo z taką rezonują. Szukają czegoś, co ich wewnętrznie wzbogaci, skłoni do refleksji, wywoła zachwyt, wytrąci z równowagi, rozbawi. Sęk w tym, że prawdziwa sztuka nie jest tworzona dla nich. Byłaby wtedy pyszna, próżna, zakłamana. Prawdziwa sztuka chętnie wchodzi tam, gdzie jej nie chcą, by podłożyć pod coś bombę, wysadzić w powietrze jakiś schemat. Ambitna sztuka jest dla wszystkich, bo ona jedna chroni nas przed zidioceniem. Zastanawia mnie, czym dla Ciebie jest dostarczanie rozrywki? Oglądaniem komedii, gdzie 80% żartów to puszczanie bąków, a może koncert Cypisa? To nie jest rozrywka tylko chwilowe odmóżdżenie. Potrzebne, żeby nie zwariować i takie rzeczy też muszą powstawać, ale nie nazywajmy tego rozrywką. W Twojej wypowiedzi są strach i kompleksy. Masz szansę to zmienić.

Magik kamikadze
2 miesięcy temu

Lepiej słuchać Leokadii niż cipcipka

Hjdjsdj
2 miesięcy temu

np. jego? XD

Sentino
2 miesięcy temu

Dzisiaj 260kg na klate. Teraz ide posunac Oliwke Brazil.

Nauczka
2 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Pruszków znów trafił w siatke

Zgredek
2 miesięcy temu

A mnie się zdaje, że young ktosia uwierzyła w swój fame i że poradzi sobie bez wywtórni (pisownia zamierzona od wtórności), a co za tym idzie bez kupowania wyświetleń i komentarzy. Niestety rzeczywistość może być inna. Zwykły model biznesowy: inwestorzy wykładają kasę na promocję tych gwiazdek i zarabiają, nie rzadko więcej niż gwiazdki. Gwiazdki chcą się usamodzielnić żeby zgarniać kaskę przede wszystkim dla siebie ale bez konkretnych inwestycji i zasięgi lecą na łeb na szyję… Możliwe, że tak kręci się cała ta karuzela zwana pl hip-pop, a raczej hip-korp?

Gran de Niro
2 miesięcy temu
Reply to  Zgredek

Hip-hopolo

Lil Pimp
2 miesięcy temu

Początki zawsze są trudne kiedy rozwija się własny interes, zwłaszcza w przypadku osób młodych. Tak samo może być w przypadku Leokadii, która postanowiła rozwijać się pod własnymi skrzydłami. Ale warto wziąć pod uwagę ilu artystów muzycznych zza oceanu odeszło z wielkich wytwórni i założyli własne labele, aby zostać swoimi własnymi szefami. Może nie osiągnęli oni takich dużych sukcesów jak w gigantycznych wytwórniach w których wcześniej nagrywali, ale rozwinęli dalej swoją karierę i z pewnością nie żałowali swoich decyzji. Myślę, że tak samo będzie w przypadku Young Leosi. Myślę, że jeszcze nieraz pozytywnie nas zaskoczy i będzie na takich wysokich szczytach jak wtedy kiedy nagrywała w Internaziomalach. A to że jeden numer niezbyt jej się udał to nie znaczy żeby ją od razu skreślać i wrzucać na manowce. Wierzę, że Leosia jeszcze nas zaskoczy i że „pójście na swoje” było bardzo dobrą decyzją zarówno w jej karierze jak i w jej życiu.

Choinek
2 miesięcy temu

Jak wydobyć kał z odbytu?
Metody opróżniania jelit:

Okrężne ruchy palcem wskazującym w prostnicy powoduje rozluźnienie zwieracza odbytu. Czopki Bisacodylu (pobudzają zakończenia nerwów w prostnicy, powodując skurcze jelit) lub czopki glicerynowe (wyciąga wodę do jelit do mas kałowych co pobudza opróżnianie).

Papa don Ponton
2 miesięcy temu

Filipek gdyby ambitniejsze brzmienia były popularne w Polsce to ty byś nie istniał primo takie pajace jak ty przetarły drogę dla beztalencie pokroju Leokadii a teraz zmykaj smyku

Zygmunt WRC
2 miesięcy temu

Duży artysta… kur.wa no serio….???

erdo w rowerze błażeja
2 miesięcy temu

nie widzę różnicy w jakości między nim a nią, o co mu chodzi?

ToroIce
2 miesięcy temu

Już nie taka Young hue hue

Szczaw
2 miesięcy temu

Rap – od DEBILI dla DEBILI

Niejestemrobotem
2 miesięcy temu

To ma szansę zrobić karierę na kamerkach

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Tylko 56 komentarzy.

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Sklep spożywczy Żabka! Lidl! Społem! Biedronka! O jedzeniu lubię rozmawiać.

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Samobójstwo najśmieszniejsze jest.

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Życie do dar.

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Strajk głodowy przeciwko ZUS oraz MOPS i pis and TVN! Głodówkę mam oraz abstę! Nauczycielka oraz nauczyciel to ma być plebs robotniczy!

Politicus politikk

Polityka

YO..
2 miesięcy temu

zaliczyła falstart?

Opublikowany 8 godzin temu 29 listopada 2022Przez Maxymilian Hozer
filipek leosia

.04:03 29

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Reagujące karły reakcji na reakcję!

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Zapluty karzeł zaśliniony.

TheGamerRellaz
2 miesięcy temu

TheGamerRellaz

THE GAMER
2 miesięcy temu

SMS tylko pod +48 737 868 868 albo +48 735 789 789. Odpiszę.

THE GAMER
2 miesięcy temu

Fuck Facebook and instagram! Twitter is shit!

THE GAMER
2 miesięcy temu

Ten film słaby żydowski szeregowiec rajan.

THE Gamer socialisme
2 miesięcy temu

Socialism

NerdPatholoGeek Roynyns
2 miesięcy temu

Polska to kraj porażka! Wstyd Polakiem być.

Halal masarny
2 miesięcy temu

Jak wrzuci na PH to będzie więcej wyświetleń

Krthvxx
2 miesięcy temu

Disco polo dla ułomnych

w skrrt od '98
2 miesięcy temu

To jest początek końca Young Piehdziosi w szowbizie. Następną płytę możne nazwać „Śladami Tomba”, bo jak Tomb weźmie zaliczki od fanów na płytę, płyt nie wyśle, zbierze wpiehdol na mma, wróci do układania kafelków w łazience XD

Szczaw
2 miesięcy temu

Rap to jest „muzyka” w sam raz dla polskich pracownic pralni po zawodówce gdzie nie trzeba żadnego wykształcenia

Pan Yebać pOlki
2 miesięcy temu
Reply to  Szczaw

Dokładnie

niom
2 miesięcy temu

widze, że promo w nowe wytwórni na najwyższym poziomie. Czekam na feata z jodą

Nauczka
2 miesięcy temu

Modlę się, by był to znak świadczący o słuchaniu trochę ambitniejszej muzyki niż rap przez polskich słuchaczy

Edzio tiktokerzysta śpiewa
2 miesięcy temu

No i moi kochani mamy nowy tydzień i w nim se pośpiewamy: Życies lajk det a śniło mi sie śniło. Zaś piosenką dnia będzie dzisiej: On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Więc do zabawy ze śpiewem kamą frajerzy, lecgoł

Testosteron2137
2 miesięcy temu

Zae bala by tescia i by zaczala brzmiec

hehe
2 miesięcy temu

Zablokowała komentarze na youtube. xD

Young Drill
2 miesięcy temu

Uuu i leosia niedługo dostanie receptę na psychotropy bo jej się zwoje zlasuja.Btw Leokadio jeśli czujesz się źle i jesteś przygnębiona to zapraszam do siebie.Przytule cię mocno i pocałuje w usta.Potem wyliżę ci piz de i anu s następnie zruch am cię mocno w buzię.Potem zruch am cię w cip ke na pieska bo bardzo to lubię a ty będziesz głośno jęczeć z rozkoszy.Na końcu jak już będzie z ciebie lecieć twój nektar rozkoszy,wloze ci moja wielka murzyńska knage w od byt i zru cham mocno do spustu w twojej ciasnej dup ce.Nastepnie na deser zaczniesz mi obciagac knage wyjęta prosto z twojej ciasnej dup ki głośno jęcząc a ja zleje ci się do twojej pięknej buźki moim ciepłym gęstym nasieniem.Ladnie polkniesz wszystko i jeszcze się oblizesz.Po wszystkim zaśniemy wtuleni bardzo mocno w siebie.Pasuje?

Gimp
2 miesięcy temu

Jang leosia to pseudo twórczość dla dzieci z IQ ziemniaka.

AntyFan
2 miesięcy temu

O.S.T.R też nieźle pojechał po niej XD

AntyFan
2 miesięcy temu

Ale tak na poważnie to właśnie jest przykre że młodzi ludzie słuchają mało ambitnej muzyki która opiera się na tym że tylko nawijają o pieniądzach samochodachi o seksie! Taki rap oczywiście też jest potrzebny na relaks ale rap to jednak muzyka przekazu!

LeosiaVEVO
1 miesiąc temu

Leosia Leosia jedyna którą to koń dosiadł, Leosia jedyna która wy.ruch.ała w lesie łosia. Krulowa i jej rapy, mistrzyni z doopy do papy

Pasiciulik
2 miesięcy temu

Kto powiedział że ona jest Raperką i dużą artystką? Jesteście normalni…
Nawet nie wydała całej płyty tylko ch*jową epke… popieram O.S.T.R – A, Filipka i wszystkich prawdziwych raperów!

Michał
2 miesięcy temu

Ja nie słyszę „to mój crowd”, ja słyszę „to mój kał”. Follow up do Lecha Rocha Pawlaka – pamiętamy.

Popularne