Sprawdź nas też tutaj

News

Zaskakująca współpraca Fu z Malikiem Montaną

Posłuchajcie „Żyj albo umieraj”.

Opublikowany

 

Fu, reprezentant starej szkoły, łączy siły z Malikiem, jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów nowej fali. Niecodzienny duet.

„Żyj albo umieraj” to utwór promujący „Personality”. Opowiada o tym, że pomimo problemów i upadków trzeba wstać, iść dalej i robić swoje, nie patrząc na innych.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pogromca kurew

Podobno obaj się poznali w wannie Rafalali.

Ruspect

Kurwa rap schodzi na psy.Nigdy,źle nie wypowiadałem się na temat Fusznika.Zawsze go szanowałem.Ale jak nagrywa z ciapatym to go pierdole i wiecej nie kupię jego płyty.A stare pójdą na allegro.

Ofd

Ja przestaję już to wszystko rozumieć. Dzisiaj wjechała,, operacja prawda 2 ,, gdzie Kaczy nawija o komercyjnych szmatach. Tego samego dnia wjeżdża Fu z Malikiem, a 1,5 tygodnia temu wjechał Fu z Kaczym.

stefan born krucjata cweli

a tydz temu rafalala wjechal w belmonda

Odb

Współpraca Fu z Malikiem Montaną zaskoczyła samego rafalale.

EMIL1981

Tylko kurwa nie to proszę !! wiem fusznik ze zawsze cię ciągnęło do eksperymentów i bywały różne ale po kiego huja wkładasz majka do łajna i wyjących kóz??? co jak co ale czy tylko szmal i wyświetlenia zawładnęły rozsądkiem? nosz kurwa wasza mać! teraz nie dziwota ze wardi i reszta odsunęli się troszku w cień…. Aż przypominają mi się czasy jak takie farfocle pseudo-rapowe były piętnowane i wyśmiewane aby to im do głowy przypadkiem nie przyszło żeby z Rapu i całej kultury hip-hop robić kurwa cyrk na kółkach, a teraz?! Wietnam jak huj!!….. fotusie na instagramach z jedzonkiem zielonym fit shit, zdjęciątka z siłki z brzusiem hujusiem jaki to ja mam kaloryfer i sesje w windach na schodach dobrze że kurwa nie w kiblu na sraczu jeszcze, pojebało was do reszty????!!! idę sie napić bo mnie kurwa trzęsie panowie……….bez odbioru

EMIL1981

Sorry… poprawka na sraczu już rychu peja wystąpił….. pytanie kto i co jeszcze nas kurwa zastanie jak jeszcze daleko popłynie ten ściek zepsucia?? czy Nasir miał racje?
HIP HOP IS DEAD ??

Wojtyła Od Tyła

dmg96 byl pierwszy

Bogdan

A pierdolisz…stary capie Fu mistrz

Rap kiedyś a dziś

zasadził chuja w łajnie i już po gościu

Acha...

Fu na autotune. O kurwa.

YOUNG lub LIL != HIP HOP (* wyjątek Wayne)

w głowie się nie mieści xD

ProfesoorNauk

O Fu ! Ale tu jebie łakiem !

Prawda

21:00 7

Opublikowany 5 godzin temu / 10 Październik 2019 Przez Sebastian Skajnowski

Popularne