Sprawdź nas też tutaj

News

„ZIP Skład cały czas istnieje”

Doczekamy się nowego albumu legendarnej grupy?

Opublikowany

 

Jeszcze w tym roku na rynku ukaże się nowy album Zipery „Meritum.” Pono, Koras i Fusznik wracają jako grupa na scenę po 14 latach. Skoro udało im się nagrać nowy album i reaktywować ekipę czy istnieje szansa na powrót ZIP Składu?

ZIP Skład cały czas istnieje, nie m co reaktywować – twierdzi Pono w rozmowie z Proceente. – Nagranie płyty w tak licznej grupie jak nasza jest to nie lada wyzwanie. My wszyscy mamy swoje życie, swoje lata, obowiązki i zebrać wszystkich w jednym miejscu w jednym momencie to już łatwiej się dodzwonić… nie wiem – dodaje.

Jak tłumaczy Pono każdy skrycie myśli i marzy o drugiej wspólnej płycie. Koras również nie wyklucza powrotu ZIP-ów. – Wyjedziemy sobie do jakiegoś zamkniętego ośrodka, to może – śmieje się raper. – To są rzeczy spontaniczne. Albo wyjdzie albo nie. Tego się nie da zaplanować – kończy temat Pono.

Przypomnijmy, że ZIP Skład tworzą obecnie: Pono, FU, Koras, Sokół, Jaźwa, Felipe, Mielon i Ward. Byłym członkiem jest Jędker.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Donpiterro
4 lat temu

Mielon? Mieron kurwa przygłupy

ReButy tak
4 lat temu

No to zaskoczyli nas oni ciagle istnieja ? Niezle

Legenda LUBELSKIEGO rapu
4 lat temu

ZNISZCZE CIE MÓJ SOKOLIKU, ZOBACZYCIE! ZNISZCZE WAS WSZYSTKICH GNOJE!

asdfghjkl
4 lat temu

W lublinie nie ma rapu. Za to same kurwy, hahahahahhahaa!

Aj Em LEGEND
4 lat temu
Reply to  asdfghjkl

PEDALE, WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE JESTEŚ ZWIERZĘCIEM Z KOŃSKOWOLI. WON TAM GDZIE TWOJE MIEJSCE NIEUDACZNIKU, DO CYRKU PCHAĆ KARUZELE ZA 5 ZŁ / 8H CYGANOM. PLATFUSIE LEWACKI.

szhhhh
4 lat temu

Demot hiphopowy powstał i od razu wyzwanie dla nas https://demotywatory.pl/4854203/Czy-Dacie-dojsc-do-40-mln-wyswietlen

FSST
4 lat temu

Hajs się kończy to dziadki znowu wracają z odświeżanymi kotletami.Może Sokół Monopol 2 z Jedrkiem przecież kto ma łyknac ten i tak łyknie.

.....
4 lat temu

15:38

ttt
4 lat temu

cóż nie wiem czy to będzie sens, czy będzie jakość i zapał jak kiedyś, niech nagrają wspólny jeden numer i wtedy sami zobaczą czy jest sens, oraz my słuchacze zobaczymy wszystko ,

cardiv
4 lat temu

Taaaaaa już to widze jak dziadki ktore juz są ustawione najbardziej Sokół chcą sobie jeszcze nagrywać to już nie ten sam rap sokol nagra kawalek raz na pol roku ale zajebisty z teledyskiem oni zarobieni sa juz PROSTO dało sokolowi niewyobrazalne pieniadze nawet byly plotki kto ma wiedziec ten wie że sokol organizował orgie w apartamencie tak poznal marysie kazda taka orgia kosztuje go +- 30k

Popularne