Sprawdź nas też tutaj

News

Znany producent rapowy oskarżany o oszustwa

To były członek dużej hip-hopowej wytwórni.

Opublikowany

 

W naszej skrzynce kontaktowej pojawiła się ostatnio wiadomość dotyczącą Wrotasa – producenta, który kiedyś reprezentował Alkopoligamię. Wrotas jest oskarżany o niewywiązywanie się ze zobowiązań. Osoby, które z nim współpracowały m.in. raperzy i inni producenci twierdzą, że zostali oszukani – nie otrzymali ani zamówionych bitów, ani nie odzyskali gotówki. Spora część osób miała również dostać ten sam bit, który miał być na wyłączność. Osoby oszukane poinformowały, że wchodzą z producentem na drogę sądową.

Żeby najrzetelniej przekazać wszystkie informację, przekazujemy głos osobom, które są w sprawę zaangażowane. Poniżej wszystkie szczegóły.

„Witamy wszystkich, odzywamy się razem z kumplem Łukasz Bartoszcze z dość nieprzyjemną sprawą, ale chcieliśmy nagłośnić przypadek oszustwa, którego padliśmy ofiarą przy współpracy ze ‘znanym beatmakerem’ Wrotasem. Cała historia jest przedstawiona na poniższych screenach z dowodami zbrodni. Wydaję nam się, że takie przypadki powinny być piętnowane, gdyż cierpi na tym zaufanie do całego community”.

Screen 1

Jako krótki background, spotkaliśmy się z kumplem na 2-tygodniowe wakacje w Tajlandii, podczas których nagrywaliśmy sobie hobbystycznie rapsy. Odezwaliśmy się do Wrotasa z prośbą o beaty, wydawał się zainteresowany i zaoferował deal: wysyłamy kasę, on od razu zaczyna pracę i dostaniemy projekt asap. Położył nacisk na „ekspresowy przelew”, po którym od razu zacznie pracę i dostaniemy beaty w przeciągu ‘godzin’. Niestety, ale daliśmy ciała z ‘ekspresowym przelewem’. Byliśmy w podróży i nie dopilnowaliśmy tego. Dogadaliśmy się w końcu, że puścimy jeszcze jeden przelew, Wrotas zacznie pracę a odeślę nam kasę od razu jak się pojawi ‘późniejszy przelew’ na koncie. Zależało nam z kumplem, żeby przesłuchać te bity i nagrać coś zanim się rozjedziemy – ja do Australii, kumpel do Anglii. Mieliśmy też dobre przeczucie co do całej sprawy i wiarę w ludzkie dobro. Niestety, ale intuicja w przypadku Wrotasa nas totalnie zawiodła. Początek tej współpracy widać na pierwszym screenie.

Screen 2 i 3

Upominaliśmy się o bity jak również o obiecany „późniejszy przelew” przez 2 miesiące (Screen 2). Bity dostaliśmy finalnie po 3 miesiącach. Niestety ale o indywidualnym podejściu co do beatów nie było mowy, gdyż okazało się, że te same bity dostało również kilka innych osób. 10 tygodni temu na grupie powstał podobny temat, zbierając mnóstwo ludzi, których Wrotas oszukał – w dość podobny sposób. Uznaliśmy, że warto to przypomnieć, a poza tym zależy nam na zwrocie tej kasy (Screen 3).

Screen 4

W rozrachunku, minęło ponad pół roku, Wrotas jest nam winny 1600 złotych, za które dostaliśmy te same bity co 10 innych osób. Uznaliśmy, że pierdolimy tę współpracę i chcemy całą kasę z powrotem. Już kilka razy dostaliśmy zapewnienie, że dostaniemy kasę, ale oczywiście bez żadnego skutku, dlatego chcieliśmy ogłosić, że wychodzimy na drogę sądową.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
HA HA HA HA

PO PROSTU JESTEŚCIE JEBANYMI FRAJERAMI, A WROTAS CZŁOWIEKIEM BIZNESU. SZANUJĘ ZA WYJEBANIE W DUPE JAKICHŚ PIZD ZE ŚLIZGU.

gsdhdshsdfhshsh

W polsce wszystkim brak jaj w tym śmiesznym rapie ,czarnuchy sie zabijają codziennie a polaczki na droge sądową chcą iść i co kurwa tumany jebany skriny przyniesiecie do sądu ja pierdole co za dramat tak samo jak z tym tombem głąbem

ESSA

Gówna ze ślizgu chyba myślą, że po wyciągnięciu jakichś starych brudów raperzy zaprzestaną współpracować z Wrotasem, który potrafi tak czy srak zrobić zajebisty bit? Robaki, kombinujcie dalej to może ten Wasz skamieniały portalik kiedyś wróci do łask. Beka.

dsdasdsa

przecież te wiadomości są sprzed pół roku, kiedy ten cały wrotas już grał koncerty z żabsonem, robił bity dla znanych raperów, etc. jestem powiedzmy poczatkującym raperem, chce bit od tego wrotasa, bo slyszalem u znanych raperów, pisze do niego on mowi ze mam wyslac x zł, on robi bit, ja wysyłam bo skoro na swoim instagramie w bio ma napisane „Hypeman @zabsonziomal”, wspolpracuje ze znanymi raperami, to w jakiś sposób oni go markują i oczekuje od niego jakiejś tam profesjonalności, a tu okazuje się, że on zabral hajs a bitu nie zrobił, no kurwa. skoro robi niby dobre bity, to niech je robi, a nie kurwa bierze hajs i w chuja leci.

On to ja

Te wiadomości są sprzed tygodnia, ale cała sytuacja toczy się pół roku (u) czytanie ze zrozumieniem Red: Woooooo

jebać wykop i ślizg

Piszą o nim jakby conajmniej im matke zajebał. Te ślizgówna to mają srogo nasrane XD Dobrze wrotas zrobiłeś, nie będą jakieś kanalie jęczeć pod twoje biciwa!

hahahaahhahahahah

dowody zbrodni w postaci skrinów na mesie HAHAHAHAHAHHAHHAHHAHHHAHAHAHAHHAHAHHHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHHAAHHAHHAHHAHAHAHAHAA o kurwa, chyba popuściłem ze śmiechu

elo

Droga sądowa?? Nie mieliście podpisanej umowy więc chuja zrobicie – dziękuje ;)he

dsadsa

to sprzedawca ma obowiązek wystawić rachunek, umowa może być równie dobrze słowna, ten cały wrotas napisał warunki i cenę i to można potraktować już jako umowę.

garry

raperzy straszą że sprawę skierują do sądu, kiedyś to było nie do pomyślenia …

Boski Pitalador Powraca

Czytam tego njusa strzelając soczyste kacowe carpigiani mmmmm aż mi pośladek musneło

Ph3dg

Beka, jakie kwoty wy mu puszczaliście, ja za bit płaciłem 50-100zł od sztuki bo wiedziałem, że aranżu i tak nie dostanę to robił długości pod zamówienie. 3 bity jeszcze mam nadal świeże nikogo na tych produkcjach nie słyszałem także elo. Łajza z niego ale producent kozak – nie lubię prywatnie ale szanuję za vajb.

zioło og to cwel

Postanowiłem ukarać pewną kurwę- zioło og, który w komentarzach wrzuca swoje chujowe kawałki!
oto kara dla cwela 😀 https://www.youtube.com/watch?v=qgYa4Md0wHU

Vinci

Razem z kolega – Łukaszem Bartoszcze rozpoczęliśmy cały temat problemów z Wrotasem z naszej podróży do Tajlandii. Chcielismy tylko sprostować, że historia skończyła się happy endem. Po naszej interwencji Wrotas zrozumiał skale problemu i zachował się bardzo porządnie. Pieniądze zostały oddane, dogadaliśmy się na rekompensatę. Z jego strony jest duże zaangażowanie naprawienia całej sytuacji. Każdemu się zdarza zamulic czy przechodzić przez trudniejszy okres. Typ robi świetne bity i zależy mu na odzyskaniu dobrego imienia i szacunku. Dlatego też mimo żalu o cała sytuacje, w pełni to pochwalam i wspieram w postanowieniu poprawy.

dsdasdsa

warto zaznaczyć, że to hypeman żabsona. to do niego powinni uderzać oszukani i o nim powinno się pisać w tym kontekście. jakby nie patrzeć tak blisko współpracując z – najprawdopodobniej – oszustem, w pewien sposób go promuje i markuje (skoro jest producentem i hypemanem znanego rapera, to wydaje się wiarygodny). napiszcie maila do managmentu żabsona z prośbą o komentarz

RapWybuchowaReceptura

Popularne