Sprawdź nas też tutaj

News

B.R.O przedstawił gości na nowej płycie

„Karmel” ma pokazać dwa oblicza rapera.

Opublikowany

 

B.R.O

30 listopada ukaże się nowa płyta B.R.O. „Karmel”. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest, pełna kontrastów. – Koncept, który sobie przyjąłem, tworząc ten album, był taki, by muzyczną drogą przeprowadzić was przez dwa oblicza mnie jako artysty – moich uczuć, moich problemów, a także sukcesów – wyjaśnia B.R.O.

Album zaczynamy na grubo, ostro i bezkompromisowo, z tak zwanym pi*rdolnięciem. Idąc w głąb albumu klimat zaczyna się stopniowo zmieniać, być bardziej wrażliwy i uczuciowy. Sami będziecie to czuli słuchając, bo starałem się oddać to jak najlepiej mogłem. Album nie zmienia się gwałtownie, tylko płynnie przechodzi z “Ognia”, przez “Karmel”, w “Cukier”. Kawałki takie jak “Karmel” czy “Plamy na obrusie”, mimo że ocierają się o obszar “Cukru”, są dalej bardzo mocne i wbrew pozorom nie są w żaden sposób przesłodzone. Dopiero idąc dalej album łagodnieje i świadomie pokazuje oblicze mnie jako po prostu wrażliwego faceta, dla którego miłość w życiu jest najważniejsza – dodaje raper.

Goście „Karmelu”

Na albumie pojawi się czterech gości: Zeus, KaeN, Merghani oraz młoda krew na naszej scenie, czyli TKM. – Strasznie jaram się, że wyżej wymienieni dżentelmeni zostawili swój ślad na moim nowym albumie bo każdy numer wyszedł wyjątkowo – tłumaczy gospodarz.

„Karmel” będzie siódmym krążkiem w dorobku rapera i pierwszą płytą wydaną własnym sumptem przy dystrybucji My Music. Jego utwory z nadchodzącej płyty na YouTube mają miliony wyświetleń, a sam utwór „Mała” powoli przekracza 5,5 mln. Krążek będzie zawierał 2 płyty CD – „Cukier” i „Ogień”.

Tracklista

1. Zebra
2. Nie zdradzę
3. Bla bla bla
4. Mrowisko ft. Zeus
5. Fifa&Pizza
6. Na mnie
7. Zimna jak lód ft. Merghani
8. Karmel ft. TKM
9. Plamy na obrusie
10. Mała
11. PowerBank ft. KaeN
12. Nocny film
13. Deja vu
14. Różowa chmura
15. Escape

Okładka

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Young Pablo Twice aka kids nightmare

Karmel to mi może z chuja zlizać

kurt_rolson

Jajebie pamiętam jak chodziłem to technikum jeszcze to był szał na BRO w sumie pod koniec gimnazjum też ja nigdy tego łaka nie cierpiałem dziewczyneczki miały mokro na sam jego widok a imprezy dla 14-16 latków wyglądały tak BRO z laptopa desperados i 420… dzisiaj jego pałeczkę przejmują Bedoesy tacosy quebosy ( Que w 2k14 to był sztos) żabsony betea smolaste plany be zmienił się wydźwięk muzyki zasady te same staruchy co się prują do młodych że ojoj kolorowi raperzy no kurde mamy XXI wiek czasy się zmieniają za X lat żabson będzie zarzucał młodym że np chodzą łysi albo krótko obcięci i tylko dres bloki wrócił „riltok” kultura zatacza koło w każdej dziedzinie było wielkie boom na disco polo teraz jest na hip hop za 2/3 lata znowu będą popowe gwiazdki rządzić a HH wróci na bloki

Monar king

Dwa oblicza, pedal i kurwa tranzol, wypierdalaj jebana pizdo wpizdu

lolo

╭┈┈┈┈╯   ╰┈┈┈╮

 ╰┳┳╯    ╰┳┳╯
      

lolo

╭┈┈┈┈╯   ╰┈┈┈╮

 ╰┳┳╯    ╰┳┳╯
      

LOOOOOOOOOOL

Paweł Lubacha ma w ustach Kutacha

KOGO OBCHODZI JESZCZE TE ŁACZYSKO?

sasadasd

Popularne