Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek i Żabson zawalczą na gali „Fame MMA 2”?

Raperzy otrzymali zaproszenie od organizatora.

Opublikowany

 

Filipek / fot. Reconmedia

30 czerwca w Koszalinie odbyła się pierwsza w Polsce gala typu freak fight. Organizatorzy, Michał „Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola znany z występów w „Warsaw Shore” postawili głównie na pojedynki celebrytów i Youtuberów. Na przeciwko siebie stanęli tacy internetowi twórcy jak Adrian Polak vs. Daniel Magical czy Guzik vs. Boxdel. Zawodników na ring wyprowadzały Mała Ania z „Warsaw Shore”, Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Monika Miller, wnuczka byłego premiera Polski, Leszka Millera. Występem scenicznym galę uświetnili również raperzy – Malik Montana i Diho. W koszalińskiej hali widowiskowej zaprezentowali oni swoje najpopularniejsze numery.

Wojciech Gola, jeden z organizatorów podczas transmisji na żywo zaprosił na drugą odsłonę gali dwóch raperów. Podczas oglądania filmu ze sprzeczki Żabsona z barmanem, Gola poinformował, że chętnie widziałby rapera w klatce.  – Jeżeli chcesz zawalczyć z barmanem na „Fame”, to na pewno będzie to dobra walka. Ja jestem za tym – stwierdził.

Ponadto dowiedzieliśmy, że na „Fame MMA 2” chciałoby zawalczyć kilku innych raperów, w tym Filipek z QueQuality. – Jeśli Żabson chce walczyć, może zawalczyć z tym barmanem, czy kogo tam nie lubi, bo Filipek też chciał walczyć, więc zapraszamy chłopaków na galę. Dobry Sztoss by to był – poinformował Gola.

Raperzy w oktagonie? Dajcie znać w komentarzu co myślicie na ten temat.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Hahahaa
2 lat temu

Ta gala ma być już w formie MMA. Gdyby barman złożył Żabsona do parteru (wszyscy wiemy jak te macanki wyglądają) to ten tranzol by się jeszcze podjarał i zaczął go tam ruchać na macie.

Zdzichu mineciarz
2 lat temu

ja tam bym chciał zobaczyć jak te kozaczące w internecie cioty raperki w jajościsach i czapeczkach guczi sie biją, nawet bym wyjebał szekle na transmisje, zwała jak chuj by była

Stefan
2 lat temu

Przecież wystarczy złamany paznokieć po takiej walce albo podbite oko i już mamy materiał na 20 kawałków o tym jakie to ciężkie przeżycia spotkały pana rapera.

Gość
2 lat temu

Niech te jebane pasożyty bombele i wg się w łeb jebną, czego te kurwy nie zaproponują, żeby się hajs z ppv zgadzał…

Adi
2 lat temu
Reply to  Gość

Mnie najbardziej rozpierdala, że udają sympatię do toruńskiego Tucznika, żeby tylko nie zrezygnował z walki z Lordozą, a Ci myślą, że to ich przyjaciele XD Trzeba hajsu jakoś napompować na inwestycje, żeby Boxdel nie musiał znowu okradać z pieniędzy niepełnosprawnych dzieci.

Stefan
2 lat temu

Nie no z takim dzikiem jak Żabson to powinien co najmniej Bonus RPK wyskoczyć, albo w ogóle Popek.

Odb
2 lat temu

Koniec świata jest bliski.

Nieznajomy
2 lat temu

Żabson nie mógłby używać torebki

A$AP SMROKU
2 lat temu

KURWA Z CHĘCIĄ BYM SAM ZAPŁACIŁ ŻEBY ZOBACZYĆ JAK SIĘ TAM FILIPEK WYPIERDALA PO LIŚCIU I MÓWI „EJ DOBRA DOBRA”, ODPALIŁBY SIĘ JAK MIKE TYSON I ODGRYZŁ RYWALOWI KUTASA ZAMIAST UCHA, WTEDY MIAŁBY GO JUŻ NIE TYLKO W USZACH HEHE
PS. ZANIM SIĘ SPRUJECIE ODPIERDOLCIE PAŁĘ STAREJ

sada
2 lat temu

Przecież to zwykłe pedryle i chuje do szczania zaproszeni na jakąś gówno galę.

janusz_rapu
2 lat temu

Artyści nie powinni się bić.

Popularne