Sprawdź nas też tutaj

News

Jan Serce napisali płytę w czasie pandemii – dziś premiera

Nowość od reprezentantów Asfalt Records.

Opublikowany

 

To, co usłyszycie, to wersja bez filtra, materiał zrobiony z potrzeby chwili, jako forma odreagowania wszystkiego, co spotkało nas przez ostatnie pół roku – tak o swojej nowej płycie mówią Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski, twórcy duetu Jan Serce. Ich drugi album “Lato, którego nie było” już teraz jest do odsłuchania we wszystkich serwisach streamingowych.

Jak sami przyznają, proces twórczy i prace nowym materiałem stały się dla nich samych możliwością poradzenia sobie z poczuciem braku i konieczności rezygnacji z planów. – „Lato, którego nie było” to nasze wakacyjne historie, które się nie wydarzyły. Lockdown nie tylko nam zabrał perspektywy na kolejne miesiące, w tym widoki na dalsze granie koncertów, na letnie festiwale. Również społeczne nastroje w naszym kraju nie zachęcały do zabawy. Poczuliśmy, że po prostu skradziono nam to, na co czekaliśmy przez cały rok – imprezy, spotkania, wakacyjny chillout. To dlatego wzięliśmy się do roboty w tak intensywnym tempie – mówi Zachariasz.

Po wakacyjnym “Nintendo”, na drugi utwór promujący album wytypowane zostało tytułowe “Lato, którego nie było”. – W związku z tym, że czasu było mało, a okoliczności totalnie na wariata, czyli tak, jak najbardziej lubimy, zrobiliśmy wszystko sami, korzystając z tego, co mamy pod ręką oraz angażując w cały projekt naszych przyjaciół i przychylnych nam ludzi – opowiada Aleksander Czerkawski, odpowiedzialny za warstwę tekstową i wokalną wydawnictwa. – „Lato, którego nie było” to nasze wakacyjne historie, które się nie wydarzyły – tłumaczy Michał Zachariasz, kompozytor i producent albumu, przybliżając, jak wyglądały ostatnie tygodnie prac nad materiałem. – Numery, które trafiły na tę płytę, zostały napisane w trakcie lockdownu. Z początkowo planowanej jako krótka EPka, powstał pełno grający album, w całości napisany i zrealizowany w ciągu dosłownie kilku tygodni – dodaje.

Za projekt okładki i oprawę graficzną “Lata, którego nie było” odpowiada Dawid Prząda. Producentem wykonawczym wydawnictwa jest Hubert Sypuła, z kolei za nagrania, mix i mastering albumu odpowiada Wojciech Nowak. Album ukazał się nakładem wytwórni Asfalt Records.

Tracklista

  1. Lato, którego nie było
  2. Nintendo
  3. Rewal
  4. Czerwiec
  5. Marnuję Czas feat. Sonbird, Odet
  6. Rajskie Wyspy
  7. 4 AM
  8. Palmy w środku miasta
  9. Courtney
  10. Przypadki

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jebać
2 lat temu

Jebać glamrap a szczególnie osoby komentujące na tej stronie

p0laczekBECIAKtoTY
2 lat temu
Reply to  Jebać

Czyli jebać ciebie beciaku

Odb
2 lat temu
Reply to  Jebać

Jan Wątroba napisali na wannie „Czas pandemii – dziś premiera”

pacino aldente
2 lat temu

jan piekarz upiekl chlep

Weronikawers
2 lat temu

Niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu
http://lexlale.com.pl

Popularne