Sprawdź nas też tutaj

News

KęKę wspomina siebie sprzed lat. „Ciągów alkoholowo-narkotykowych miałem setki”

Radomski raper przeszedł niesamowitą przemianę.

Opublikowany

 

fot. Łukasz "Fatowy" Kazek (GlamRap.pl)

W polskim hip-hopie mieliśmy kilka spektakularnych zwrotów akcji w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Całkowicie swoje dotychczasowe życie zmienili m.in. Tau i KęKę. Ten drugi podzielił się ze słuchaczami bardzo uczącą refleksją na temat uzależnienia, z którym zaczął walczyć w 2015 roku rzucając całkowicie alkohol. Jak dziś wygląda życie radomskiego rapera?

KęKę kiedyś: „Pajacerka i pijacki brak szacunku”

KęKę podzielił się na FB zdjęciem wykonanym nomen omen przez nas na Hip-Hop Kempie w 2013 roku. Widzimy na nim ogolonego na łyso rapera, który chce napić się wódki z zakręconej butelki. – Grałem tam w środę na warmupie. Z 3 kolejnych dni festiwalowych pamiętam mało. Wiem,że nie widziałem ani jednego koncertu, zgubiłem tel ( który potem ktoś mi wysłał że Szczecina!). Budziłem się, żeby się sponiewierać i tak w kółko. Przez parę kolejnych lat spotykałem na koncertach ludzi, którzy pili ze mną na tym Kempie. Zresztą nie tylko pili. Mimo całej patologii wyjazdu nie były w tym nic nadzwyczajnego, bo na festiwalach bywa różnie. Ja natomiast takich „Kempów”, a raczej ciągów alkoholowo-narkotykowych miałem setki. Czasem po 3 dni, a czasem po 2 miesiące. Budzenie się w stanach krańcowego wycieńczenia, fizycznego i psychicznego było mimo całego swego okropieństwa, czymś „naturalnym”. Gdzieś w tle, choć powinno to być na pierwszy planie, byłem ojcem i synem. Jakim, można się domyślić. – komentuje raper.

Sam „koncert” to z mojej dzisiejszej perspektywy pajacerka i pijacki brak szacunku do zgromadzonych. Wiele osób z publiki wprawdzie wspomina to z rozrzewnieniem, ale pewnie dlatego, że byli w podobnym stanie. Na moje dzisiejsze standardy, jest to jednak nie do przyjęcia. – dodaje.

fot. Łukasz „Fatowy” Kazek (GlamRap.pl) / 2013

KęKę dzisiaj: „Resztę dnia spędzę spokojnie z rodziną w domu”

Druga część wpisu radomskiego rapera dotyczy tego, jak wygląda jego życie bez używek. Jak sam twierdzi, chodź nie jest pozbawione problemów, to jeden z największych udało mu się wyeliminować. – Dziś mam imieniny. Nic specjalnego, za szczególne ich nie obchodzę. Obudziłem się w domu, bo wczoraj grałem w swoimi rodzinnym Radomiu. Klub jak zwykle okazał się zbyt mały dla wszystkich chętnych. Sam koncert był super. Spotkałem sporo znajomych z dawnych lat, więc i prywatnie spędziłem miło czas. Pozdrawiam! Rano poszedłem z synem do kina. Uwaga! „Był sobie pies” to nie kryminał o eks-policjancie. Resztę dnia spędzę spokojnie z rodziną w domu. Jutro zagram kolejny koncert. I pewnie też będzie super. Moje obecne życie, nie jest bezproblemową sielanką, ale z wielu zmartwień jakie człowiek ma w swoimi życiu odpadło mi jedno, które towarzyszyło mi przez tak wiele lat. Wstyd. Bo choć niektórzy lubią pooglądać jak inni tak żyją, to nikt nie chcę tak żyć. Nie jestem doskonały, ani jako ojciec, syn czy raper. Ale robię dużo, żeby Ci, na których mi zależy dostali najlepszą wersję mnie. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć żyć jak człowiek. – napisał raper.

Mr. KęKę
KęKę dzisiaj / fot. Diamante

 
23 komentarze
23 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Lucjan
2 lat temu

O ja pierdole, ile mozna o tym samym. Nie wiem – nobla kurwa chcesz?

BELMOND0E
2 lat temu
Reply to  Lucjan

BELMONDIARZ NAGRAL WYJASNIENIA?!
NIE BYL SOBA???
SZOK!!
https://www.youtube.com/watch?v=BtF_7Omjboo

Sebix
2 lat temu
Reply to  Lucjan

Precz stąd rozwiązła latawico. To pożądny portal

Odb
2 lat temu
Reply to  Lucjan

Kękę miał setki ciągników sprzed lat napędzanych alkoholem i narkotykami

Zulugula ORYGINALE FIRMA
2 lat temu

Przeciez on ostatnio mowil zeby ludzie przestali go zadreczac pytaniami na ten temat…

MOSIEK KACZYŃSKI
2 lat temu

WZRUSZYŁEM SIĘ. NA SIŁĘ CI TĘ WÓDĘ WLEWALI DO PASZCZY??

falcone1988
2 lat temu

Jego drugie grubsza JA to robiło 🙂 nowy on trzyma się pionu ale widać, że stary on mocno puka do drzwi… ciągnie…do buteleczki

falcone1988
2 lat temu
Reply to  falcone1988

A propo ciągnięcia 😉 Ktoś, coś? ;*

MarcePan
2 lat temu

Zmądrzał. Niestety nie każdy ma w sobie na tyle siły by znaleźć się po jasnej stronie mocy. Większość poddaje się swojej słabości i prowadzi życie od najebki do zajebki.

Wojciech
2 lat temu

W końcu zrozumiałem forum GLAM RAPu. Codziennie część tych komentujących szuka gorszych od siebie żeby poczuć się lepszymi, zamiast stawać się lepszymi łatwiej jest nie robić nic i wyszukiwać słabych jednostek. Nic bardziej nie boli niż sukces słabej jednostki, z drugiej strony zazdrość to najwyższa forma uznania 🙂

Carolus Rex
2 lat temu

Kękę jest nudny jak flaki z olejem.

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
2 lat temu

niech skończy pierdolić i rozczulać się nad sobą na prawdę nas to chuj interesuje, nie rozdaje papier toaletowy do tych płyt przynajmniej się do czegoś przydadzą..

Twoj stary pijany
2 lat temu

No to nie czytaj kurwa, nie musisz wchodzic w artykuly. Zwlaszcza jesli masz w tytule wyraznie napisane, o czym bedzie xD

Musisz se kurwa ponarzekac, ksiazke se przeczytaj.

YAYAYAJU
2 lat temu

Kękę wróć do chlania

kenken
2 lat temu
Reply to  YAYAYAJU

ok

AntyFan
2 lat temu

Szacun za to!

Anty SoyBoyTwig
2 lat temu

Kolejny oświecony pijus narkotnik degenerat! Weź spierdalaj ze swoimi złotymi radami, nie każdy jest taką zdegenerowaną kurwą, że jej starzy czy dziecko wstydzą jak chlejesz 2 miesiące bez przerwy, nie jesteś żadnym autorytetem do naśladowania, raczej do wyśmiania. Za rok znowu zmienisz zdanie.

EMIL1981
2 lat temu

No i czym się tu kurwa chwalić?? i w ogóle kogo to kurwa mać obchodzi?? to że kękę miał lekką kurwa rękę? i nie ogarniał Że pić to trzeba umieć a nie teraz beczy jak rozruchana kurew i mamrocze te swoje przezajebistości, ja jakoś nie mam problemu z tym żeby się napić i żyć normalnie, facet musi się kurwa napić piwerka, widocznie kękę co wsadził huja we wnęke był niedojebany i słaby a teraz kurwa filozofie prawi i mądrości jaki to on nie jest zajebisty z kurwa fryzurką na styl bon jovi i pierdoli te swoje farmazony i marze sie jak kurwa jakaś, chłopie idż się napij i nie gwiazdorz bo skończysz jak pedał z kurwa białaczką, moze ty się jeszcze kurwa reklamą humusów zajmij i szmponów do tej twojej z lekka pedalskiej fryzurki, kurwa co się dzieje z tymi nawróconymi nagle pojebami??? niedowartościowani czy ki huj?? kurwa niechcesz pić to nie pij huj mnie to boli mazgaju jeden.

La lakerzz
2 lat temu
Reply to  EMIL1981

Tata lał cie po dupie?

Michał
2 lat temu
Reply to  EMIL1981

Zamknij dupę kurwo. Kogo obchodzi twoje zdanie? Ale żeś się ruro rozpisała.

Bfgf
2 lat temu

Lepszy pociąg do alkoholu niż do transwestytów

DJ Ango
2 lat temu
you_mad(@you_mad)
2 lat temu

MAŁO TO LUDZI PIĆ PRZESTAŁO? MOŻE ZACZNĘ ZAGRYWAĆ PŁYTY O TYM JAK TRACĘ ZDROWIE NA PALENIU TYTONIU I ILE KASY PUSZCZAM Z DYMEM

Popularne