Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejni goście na nowej płycie Hemp Gru

Album „Eter” trafi do sklepów jeszcze w tym roku.

Opublikowany

 

Hemp Gru

9 listopada, po wieloletniej przerwie legendarna warszawska formacja zaprezentuje nowy album. Premiera wydawnictwa „Eter” pokrywać się będzie z 20-leciem istnienia grupy, która zamierza wyruszyć również w trasę obejmującą występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

Bilon, Żary i Wilku ujawnili teraz kolejnych gości, których usłyszymy na albumie. Będą to weterani sceny Włodi i Kaczy Proceder, których usłyszymy w numerze „Waluta”.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Do tej pory formacja HG zaprezentowała dwa single z płyty „Wódka” oraz „Bomba”. Album jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w wersji zwykłej i deluxe.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil

od jakiegoś czasu zrobiłeś się strasznie nieśmieszny typie

Trotylololo

Potwierdzam, a wręcz słaby..

cydży

Patusy znowu kurwa beda pierdoliły slogany do wyrzygania, trawka, jaranie, illuminaty, szare zycie i tak w kolo kurwa ich mać i to na popowo discopolowych bitach.

cydzik

Swiete slowa – jesli ktos ma mozliwosc ukrocic dzialania pedofila a tego nie robi to tak jakby sam ruchal to dziecko albo jeszcze gorzej bo mogl wiele zmienic

Rdw analorgia

Byłeś tam? Widziałeś? To trzym ryj

judenfuehrer

Odpowiem twoim jezykiem ty kurwo bo na inny nie zalugujesz – po necie lata bialko, nawet niejedno, szukaj to sie sam przekonasz, nie trzeba nigdzie byc, nara

kurt_rolson

Ciekawe czy wilku nadal bez zębów kilku

14:44 7

żadne zdziwienie , jak dograli się vienio i pelson też

Myśliwy filozof

Dokładnie, Wilku z Włodim znów na tracku, zajebiscie, a małolaty nie wiedzą ocb, kaczy też zajebiscie, mam nadzieję że zarego nie będzie w tym tracku.

ObozowyPapo

To, że pomagał tuszować pedofilię zostało bezsprzecznie udokumentowane i udowodnione, więc oczywiście, że bestia i kurwa, niezależnie od całego jego dorobku, przyzwolenie na GWAŁCENIE DZIECI przekreśla wszystko, czego mógł dokonać. Tfu, gardzę. Obrzydliwe.

jajajaja

No i git, w końcu wlodek i wilku razem

gsdgsdgsdg

kurwa a gdzie kukona skurwysyny najlepszy raper przygłupów z glamrapu

Trotylololo

Z mamą na zakupy poszedł po swoje płyty i zaraz cyk na olis 😀

Kubon Suki

Pierwszy Suki

ALfons

do obciagania

Popularne