Sprawdź nas też tutaj

News

Partnerka Kartky’ego oskarża go o znęcanie

Raper publikuje oświadczenie i film, jak była dziewczyna rani go nożem.

Opublikowany

 

Kartky raper

Wiktoria Cwynar, fotomodelka i była partnerka Kartky’ego oskarżyła go o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią. Podczas ich dwuletniego związku raper miał ją wielokrotnie bić i zastraszać. Reprezentant QueQuality stanowczo zaprzecza tym doniesieniom i publikuje oświadczenie, w którym twierdzi, że to on jest ofiar i ujawnia film, na którym jego partnerka zadaje mu cios nożem. Sprawę komentują osoby z rapowego środowiska m.in. Przyłu, Adma, Filipek, Patokalipsa, a także sąsiadka pary.

Dziewczyna Kartky’ego: „Ta znajomość doprowadziła mnie do prób samobójczych”

Wieczorem, 11 listopada fotomodelka Wikrtoria Cwynar na swoim instagramowym profilu zaczęła udostępniać screeny rozmów z Kartkym. Możecie się z nimi zapoznać poniżej. – Z początku byłam potulna jak baranek, byłam ofiarą, ale z czasem również ja zaczęłam się uczyć tej agresji, której wcześniej nie znałam. W swoim domu nie doświadczyłam wyzwisk, kłótni i bicia. Moi rodzice odnosili się do siebie z szacunkiem nawet w czasie sporów. – napisała fotomodelka w trakcie publikowania kolejnych screenów rozmów z byłym chłopakiem.

Dziewczyna twierdzi, że jej relacja z raperem doprowadziła ją do kilku prób samobójczych. – Bałam się do tej pory publikować jakieś informacje, byłam zastraszona. Niech jednak moja historia toksycznej znajomości, która doprowadziła mnie do prób samobójczych, będzie dla was przestrogą. Stałam się podczas tej przygody osobą, której nie chciałabym znać. Sama stałam się zdolna do zła. Przepełnienie cierpieniem i frustracjami tak właśnie działa. Czara goryczy wreszcie zaczyna się przelewać. Wiem, że mogę teraz zostać pozwana do sądu o zniesławienie. Wiem, że mogę zostać oczerniona, moja kariera fotomodelki zniszczona (wielokrotnie słyszałam, że jeśli ujawnię jakiekolwiek informacje już nigdy z nikim nie zrobię zdjęć). – dodała.Na potwierdzenie swoich oskarżeń Wiktoria opublikowała zdjęcie notatki sporządzonej przez pracownika katowickiego pogotowia. – Pacjentka pod wpływem alkoholu (wypiła 2 drinki), pobita przez swojego chłopaka pięściami po głowie, brak widocznych urazów. Zgłasza dolegliwości bólowe głowy. – możemy przeczytać na karcie medycznych czynności ratunkowych.

Reakcja rapera: „Poświęciłem wszystko w życiu, żeby robić muzykę

Niedługo po pojawieniu się oskarżeń, Kartky zareagował na nie publikując wpis na własnej grupie facebookowej „Outside of society”. – Wariaty. Choroby się leczy. Jeśli miałbym dyskutować to serio – nie uwierzylibyście mi. Jeśli miałbym zacząć dyskutować ponownie to po pierwsze – żadne z was moim zdaniem nie jest predysponowane do tego, żeby jakkolwiek domagać się jakichkolwiek wyjaśnień, a dwa – nie mam zamiaru gadać z jakimiś randomami, nie o swoim życiu. Powiem wam tak: jakbym miał serio źle, to nie miałbym całej doby na filozofię alpejską na grupkach i patologii, a jakbym się z kimś rozstał, to bym wziął jakąś wariatkę i wyjebał w góry na cztery dni i się nie odzywał, a nie szukał atencji. Ta grupa to outside, tu są moje płyty i muzyka, jak chcecie gadać, to na ten temat, a jak nie to spierdalać i załóżcie sobie nową grupkę. To dwa. Trzy – poświęciłem wszystko w życiu, żeby robić muzykę. Jeśli jeszcze raz kiedykolwiek ktokolwiek mnie będzie próbował rozjebać tylko dlatego, że nie pojechaliśmy – cytuję: 'Kurwa, ty znowu płytę robisz. Ja chcę na Malediwy. Normalny chłopak to mi stawia wszystko i ma auto’, to nie ręczę za siebie. I bardzo was proszę – albo nie dyskutujcie, albo siemanko, hej, bo wolność słowa mnie zaczyna boleć. – napisał, dodając w komentarzu, że gdyby faktycznie stosował przemoc fizyczną wobec swojej dziewczyny, to jego znajomi i otoczenie by na to zareagowało. Wpis niedługo później zniknął.

Wiktoria komentuje: „Ciąganie za włosy po podłodze, bicie i duszenie”

Partnerka rapera zareagowała na powyższy wpis, przytaczając historię, do której miało dojść w ubiegłym roku. – Najbardziej straciłam wiarę, jak po całej nocy piekła w Miediwe w 2018 roku wykonał pijany ponad 100 połączeń z mojego telefonu, który mi zabrał, do mojej mamy, rozłączając się co chwilę, przez co ta biedna kobieta nie wiedziała, czy jestem cała, czy zostałam porwana, czy żyję. Ciąganie za włosy po podłodze, bicie, rzucanie we mnie przedmiotami, aż wreszcie duszenie. To musiało być słychać. Udało mi się wybiec z pokoju nad ranem do pokoju obok do przedstawiciela artysty. Rycząc, drąc się, złapałam się jego ramienia i pamiętam, że usłyszałam, że on idzie z pokoju, więc od razu mówiłam: 'zabierz mnie stąd, bo on mnie zabije, pomóż mi, błagam, zabierz mnie stąd’. Podszedł, zszarpał mnie ze swojego kolegi, na co on powiedział: „to są wasze sprawy, załatwiajcie to sobie sami”. I piekło trwało dalej.”. Ponadto fotomodelka na potwierdzenie swoich słów wrzuciła do sieci screen z notatką sporządzoną przez pracownika służb ratunkowych podczas interwencji w mieszkaniu rapera: „Pacjentka pod wpływem alkoholu (wypiła 2 drinki), pobita przez swojego chłopaka pięściami po głowie, brak widocznych urazów. Zgłasza dolegliwości bólowe głowy.

Kartky dodał później, że wpisy jego byłej partnerki to tylko szukanie rozgłosu, a jego komentarzem w tej sprawie będzie screen wyroku sądowego. – Nie mam zamiaru się z niczego tłumaczyć. Pudelek zara i cyrki. Komu się to opłaci? Wrzucę wam screen wyroku. – odpowiedział jednemu z fanów.

Kartky publikuje oświadczenie

Reprezentant QueQuality zmienił dzisiaj zdanie i opublikował w sprawie wpisów swojej byłej dziewczyny oświadczenie. Twierdzi on, że nie jest święty, ale w tej konkretnej sytuacji to on jest ofiarą. Poniżej pełna treść oświadczenia.

„Ok. Parę słów ode mnie. Bardzo chciałem tego uniknąć, ale niestety nie mam wyjścia. Chciałem to załatwić prywatnie, ale Victoria nie jest tym zainteresowana. Jeszcze wczoraj próbowałem rozmawiać z nią na ten temat, ale bezskutecznie, stąd moje oświadczenie. Jeszcze zanim rozwinę – nie mam tutaj zamiaru robić z Victorii osoby chorej psychicznie. Sam nie jestem święty, niestety, i w przeszłości popełniłem wiele błędów. Jednak to, że dostałem od Victorii kilkadziesiąt razy w głowę leżąc na ziemi, byłem potraktowany nożem czy duszony przed koncertami, to fakt.

Prawda jest taka, że od kilku miesięcy jestem szantażowany na wielu płaszczyznach. Przez ostatnie półtora roku zostałem wielokrotnie pobity przez Victorię. Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i dla wielu niewiarygodnie. Wszystkie te miesiące, kiedy nosiłem „śmieszne plasterki” to efekt tego, co się działo między Nami. Po KAŻDYM teledysku, od Amnesia Haze do Koszmaru Minionego lata, za KAŻDYM razem, kiedy Victoria nie grała w nim głównej roli, po powrocie do domu byłem kopany, uderzany telefonem w głowę (nie wspominając o innych zachowaniach). Po koncertach robiła mi regularne awantury o „robienie sobie zdjęć z fankami”, do tego dołączmy chore pretensje o to, że muszę pracować i agresję za każdym razem, kiedy połączyła lekarstwa z alkoholem.

W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy kilka razy przyjeżdżała do mnie do domu policja. Dwukrotnie miałem całkowicie zakrwawioną twarz, ale mówiłem, że „nic się nie stało”. Interwencje policji kończyły się odwożeniem Victorii na izbę wytrzeźwień do Katowic. Kiedy przez ostatnie miesiące jadła duże ilości tabletek, to kilka razy próbowałem jej dosłownie wyciągnąć je z ust. Victoria przekręcała sytuacje tak, że chciałem ją udusić lub poranić gardło.

Kilka sytuacji miało miejsce przy bardzo dużej ilości ludzi – niech oni sami opowiedzą, jeśli zechcą. Żebyście dobrze mnie zrozumieli – piszę to, ponieważ sytuacja mnie do tego zmusiła, a robiłem wszystko, aby tego uniknąć. Walczyłem do końca, żeby Victorii pomóc. Wiem, że ten toksyczny związek powinniśmy już dawno zakończyć, ale wyszło jak wyszło. Jestem świadomy, że też ewidentnie zawiniłem.

Wszystkich ludzi, którzy pochopnie mnie ocenili, proszę żeby przeczytali ten wpis. Większość moich znajomych nie podałaby mi ręki, jeśli zachowywałbym się tak, jak zostało to opisane w jej postach. Żałuje wielu rzeczy, szczególnie agresji słownej, której dopuściłem się w relacjach z Victorią. Jednak skala wydarzeń i kłamstw opisywanych przez nią przerosła moje wyobrażenie. Jeszcze kilka dni temu planowaliśmy razem nowe projekty ubrań.

Jestem w szoku w związku z tym, co właśnie się dzieje. Nie pisze tego posta, żeby się wybielić. Piszę go po to, żebyście choć trochę poznali moją wersję wydarzeń.

„Kolegów”, którzy chcą mi łamać nogi i kręgosłup – pozdrawiam. Trzy dni temu się widzieliśmy, więc chyba żyjemy w alternatywnej rzeczywistości. Poczułem się zobligowany przez wzgląd na moją Rodzinę, bliskich i współpracowników, aby napisać to wszystko.

Czarę goryczy przelał fakt, iż kilka tygodni temu zostałem przez Victorię zaatakowany nożem z powodu chorej zazdrości. Trafiła mnie centymetr od płuc. Bez żadnego powodu. Bo znowu była brana wódka zmieszana z tabletkami od psychiatry. Po tym ataku Victoria kopała mnie na ziemi w miejscu krwawiącej rany. Film znajdziecie na instagramie. Nigdy nie chciałem, żeby ktoś się o tym dowiedział. Strasznie mi głupio za ten filmik, ale inaczej nikt by mi nie uwierzył. Rok temu nie miałem żadnej blizny. Teraz mam kilkadziesiąt. Żałuje, że ciągnąłem naszą relację tak długo. Próbowałem pomóc i dawałem z siebie wszystko. Opanuj się, młoda. Proszę.

Nie będę udostępniać już nic więcej w związku z tą sytuacją. I tak, w mojej ocenie, dowiedzieliście się już dużo za dużo o naszych prywatnych relacjach. Uważam, że tę sprawę powinien rozwiązać Sąd, jeśli Victoria nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie chcę dalej publicznie prać brudów. Wystarczy po prostu przepraszam. I ja też przepraszam. Głównie za mój agresywny ton i język.

Przepraszam, że nie wszystko było tak jak trzeba w tym roku. Każdy dzień był dla mnie walką, chociaż wiem, że bycie ze mną nie należy do najłatwiejszych. Życzę Wam spokoju, a Nam powrotu do zdrowia.

Pozdrowienia.
Kartky.

Kartky zaatakowany nożem

Równolegle z opublikowaniem oświadczenia Kartky udostępnił na Instagramie film, na którym widzimy jak jego dziewczyna go kopie, a raper jest zakrwawiony i ma rozciętą skórę nad lewą piersią po ataku nożem. – Trafiła mnie centymetr od płuc. Bez żadnego powodu. Bo znowu była brana wódka zmieszana z tabletkami od psychiatry. Po tym ataku Victoria kopała mnie na ziemi w miejscu krwawiącej rany. – komentuje raper.

Komentarze środowiska: Patokalipsa, Adma, Filipek, Klarenz i Przyłu

Konflikt Kartky’ego z byłą dziewczyną jest szeroko komentowany w środowisku. Jeden z fanów chełmskiej raperki zapytał się jej, co sądzi o tej sytuacji. Adma stanowczo stanęła po stronie dziewczyny twierdząc, że spotkała się już z wieloma negatywnymi opiniami na temat zawodnika QueQuality. – Od wielu lat człowiek ten nie ma szacunku u niektórych osób ta sprawa jest im znana i ja też mieszkając na Śląsku o tym słyszałam. Dobrze, że w końcu jest ujawniona. W środowisku mówiło się o tym od dawna. Trudno było stwierdzić czy to prawda czy pomówienia. Teraz widzimy na to dowody. Jako kobieta życzę, aby dziewczyna nie traciła sił, a przemoc nie jest i nigdy nie będzie czymś normalnym! Ja od niego trzymam się od lat z daleka, gdyż uważam go za osobę nieszczerą. – odpowiedziała AdMa

Na ten temat wypowiedział się również – w ironiczny sposób – Klarenz: – Jak tam? Nowy klip sprawdzony czy zajęci biciem dziewczyn? – napisał raper.

Głos zabrali także reprezentanci krakowskiej Patokalipsy. – Jaki kraj taki Chris Brown. – napisali.

Sprawę skomentował również Filipek. – To teraz ja Wam coś opowiem. Byłem przy sytuacji, gdy owa Victoria po pewnym festiwalu zajebała na moich oczach Kartkiemu, wyjebała go z własnej chaty, zadzwoniła po psy i gdy psy przyjechały i chciały ją odprowadzić na dworzec powiedziała, że jednak zostanie u niego i wróci rano. Ze mną był Konrad Kopyściański i to kurwa potwierdzi. Ale póki co Kartky chce to załatwić bez prania brudów, nie udzielam się. Opinia publiczna chuja wie, gdyby Kartky był jaki go przedstawiają, nigdy bym się z nim nie trzymał, ani żaden z członków jego ekipy i QQ do kurwy nędzy. – napisał raper.

Przyłu: „Wiktoria wbiła mu nóż w klatkę”

Jeden z najbliższych współpracowników Kartky’ego, raper Przyłu, który towarzyszy mu od kilku miesięcy w trasie również zabrał głos w tej sprawie, stając zdecydowanie po stronie kolegi.

„Viktorio. Z racji na Kubę i jego podejście do sprawy, mojego szacunku do niego z poszanowaniem jego decyzji milczałem, w życiu a tym bardziej w internecie. W końcu jest MĘŻCZYZNĄ. Mogę mieć jedynie nadzieje ze to choroba sprawiła, że potrzeba zdobycia rozgłosu posunęła cię do przekroczenia granic bezczelności, absurdu i chęci zniszczenia człowieka. Chce mi się wymiotować. Obrzydza mnie to.

Pytanie do was: Łatwo wysnuwać osądy, co? Pije, jest agresywny – pewnie ją bije i maltretuje. Jak niby czterdziesto paro kilogramowa, miła dziewczyna miałaby się bronić? On na grupkach reaguje impulsywnie, łamanym językiem, Ona natomiast pisze referaty piękną polszczyzną. A tak na chłopski rozum: myślicie, że domniemane „okładanie pięściami”, przez takiego chłopa jak Kartky nie skończyłoby się poważnymi obrażeniami? Gdzie są prawdziwe dowody, zdjęcia? Nie jakieś śmieszne zdjęcia wywiadów lekarskich bez stwierdzonych śladów. Teoretycznie – mogę dziś iść do lekarza, powiedzieć, że bije mnie dziewczyna i takowych śladów nie znajdą.

Prawdziwa potrzeba pomocy rodzi bezwarunkowy odruch obronny. Telefon na odpowiednie służby, momentalne szukanie pomocy. Jeśli się na prawdę boisz i jesteś zastraszana to miesiącami, czasem latami prawda ukryta w domach nie wychodzi na jaw. Tyle, że o pomoc w końcu krzyknęła nie ofiara lecz niestety oprawczyni.

Nie wiem, nie rozumiem, przecież to jest strzał we własne kolano. Uważasz, że wszyscy jesteśmy ślepi? Byłaś nieświadoma kiedy działy się te sytuacje? Mielibyśmy przemilczeć akcje które odwalałaś? Nie odnieść się do rzeczywistości którą zakrzywiłaś w niebotyczny sposób na swoją korzystać?

Od 10 miesięcy jestem z gościem praktycznie 24/h przez 2 na 7 dni w tygodniu. Nie znam genezy waszej relacji, ani nigdy nikomu nie wpieprzałem się z butami w życie, po tym co widziałem z twojej strony wolałem nawet nie wnikać. No cóż. Co tydzień praktycznie widziałem Kubę z nową szramą. Otwartą raną na twarzy. Zdartą skórą. Jego plecy wyglądają jak po biczowaniu. Po koncertach śpimy w jednych pokojach – ciężko nie zauważyć. Powody? Czasem przewrócenie sie, czasem coś tam… Wiedział, ze wiemy. Ale nigdy szczerze nie powiedział. Dziwić mu się?

O tym bym nawet nie pomyślał. Ostatnio uwierzyłem mu, że napadli go jacyś Cyganie, chcąc zabrać mu rower w Katowicach. Wysłał mi wtedy zdjęcie, na którym miał ranę kłutą, pełno juchy. Prawdy dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Viktoria wbiła mu NÓŻ W KLATKĘ. Kilka centymetrów od katastrofy. Ranę zszył dopiero na następny dzień. Sam nie wierzę nadal, kiedy to piszę.

Pewna sytuacja miała miejsce po powrocie z koncertu w Gdańsku, naszym drugim wspólnym koncercie, w lutym b.r Sytuacje mogą potwierdzić co najmniej 3 osoby (nie stricte z naszej „ścisłej” ekipy) będące jej świadkami tej nocy. Siedziałem na tylnej kanapie przy oknie, obok mnie Wiktoria i Jakub. BYŁEM ŚWIADKIEM JAK WYŻEJ WYMIENIONA OSOBA OKŁADAŁA GO WIELKIM TELEFONEM TRZYMANYM W DŁONI W GŁOWĘ, przez kilka godzin stwarzała totalne zagrożenie na drodze dla nas wszystkich, krzycząc wyzwiska w niebogłosy, wierzgając, rzucając się na lewo i prawo, dosięgała jego głowy ciosami gdziekolwiek go nie przesadziliśmy. Jakaś totalna abstrakcja. Dojechaliśmy do mojego mieszkania, gdzie byli moi współlokatorzy, żeby położyć Kubie lód na rozcięty łuk brwiowy, zmienić zakrwawioną koszulkę, Viktorii zrobić rumanianek, usadzić na kanapie. Amok w oczach, totalna odklejka (nadmienię ze nie spożywała wcześniej alkoholu ani narkotyków), nagle się zrywa, rzuca się na niego znowu, okłada pięściami i krzyczy mu w twarz obelgi. Kuba siedzi i nawet nie złapał jej za rękę. Wyobrażacie sobie? Ktoś okłada was po głowie z całej siły a wy – spokojnie kochanie, uspokój se, usiądź, będzie wszystko dobrze. Ubierając się, Kuba pochylony zakłada buty i otrzymuje KOPA Z CAŁEJ SIŁY PROSTO W POTYLICE. Osunął się na ziemie i prawie stracił przytomność. Wszystko na oczach moich bezstronnych kolegów. Zniszczony dom, psychika w drobnym maku. Na dworze krzyki w stronę nas wszystkich, ze nas nienawidzi i ucieczka gdzieś przed siebie. Sąsiedzi obudzeni, żadne słowa do niej przemawiały.

Nigdy nie twierdziłem, że Kartky to anioł, nie wybielam go, słyszałem wiele razy jego agresje w słowach w stosunku do Viktorii, za równo jak i jej agresywne zwroty w jego stronę. Z mojej perspektywy po prostu okropnie toksyczna relacja. Mam nadzieje, że Viktoria trafi w odpowiednie ręce względem otrzymania dobrej opieki, leczenia, intensywnej terapii. Szczerze.

Gratuluje każdemu kto po praktycznie dobie od wysnutego przez Viktorię farmazonu postawił na Kubie krzyżyk. Krzyżyk na jego reputacji, karierze, życiu (groźby cały czas dochodzą). Swoją drogą świetny filtr do sprawdzenia w moment kto jest chorągiewą. Czekam na przeprosiny każdego kto zaśmiał „jaki kraj taki Chris Brown”, wysnuł osąd albo napisał mu groźbę. Wstyd mi za to, że żyjemy w kraju w którym ludzie gotowi są w dzień zniszczyć człowiekowi życie. A jeśli panie feministki dalej uważają, że przemoc wobec kobiet jest jedynym niszowym tematem tabu, niech przeczytają ten post jeszcze raz. Jest to moje oficjalne i ostatnie oświadczenie w tej sprawie. Bartek Przyłucki”.

Sąsiadka Kartky’ego i jego dziewczyny: „Kuba potrafił mieć podrapaną do krwi twarz czy nawet podbite oko

Konflikt pary skomentowała także sąsiadka rapera Nicola, która przez pewien czas mieszkała w tym samym miejscu co Kartky i jego dziewczyna. oto co napisała:

W 2018 roku miałam okazje być sąsiadką Kartkiego, jak już większość z was pewnie widziała na ślizgu krążą skriny oskrarazjace Kubę o znęcanie się nad Cwynar. Mianowicie, przy pisaniu tego gowna łączyłam zycie z autorem tej wypowiedzi i wiem co miał w głowie pisząc to, szczerze? Wtedy również myślałam, ze Kuba to ten zły ponieważ Cwynar ładnie nakręciła wszystkich przeciwko niemu. Wracając do Kuby który nie raz został przez nią pobity, czy nawet dźgnięty nożem TAK DOKŁADNIE… Jako sąsiedzi mieliśmy z Kuba bardzo dobry kontakt z V(poroznie) tez. Nie raz zamawialiśmy wspólnie żarcie, piliśmy alkohol czy nawet siedzieliśmy i gadaliśmy o głupotach (VICTORIA RÓWNIEŻ BRAŁA UDZIAŁ W TYCH POSIEDZENIACH) Najbardziej dziwiło mnie to, ze jak już się rozchodziliśmy do domów zazwyczaj w godzinach 23-1, na następny dzień jak spotykałam Kubę potrafił mieć podrapaną do krwi twarz czy nawet podbite oko. NAGLE. NIE WYCHODZĄC Z DOMU. SPĘDZAJĄC RESZTĘ NOCY ZE SWOJĄ KOBIETĄ. Pewnego pięknego dnia będąc w pracy, napisała do mnie Victoria z pytaniem czy pójdę z nią na komendę zgłosić Kubę, koniec z końców do żadnego donosu nie doszło bo po kłótni która była między nią a Kubą, Victoria poszła „do góry” bo Kuba mieszkał nade mną z włączonym dyktafonem, bo chciała później do mnie wrócić i udowodnić mi zd Kuba będzie ją wzyyzwal straszył czy Bóg wie co jeszcze, możecie się domyślić, ze nie nagrała nic bo Kuba złego słowa na nią nie powiedział tylko jak normalny człowiek chciał się pogodzić. Cwynar stwierdziła, ze jego zachowanie jest spowodowane zatruciem alkoholowym i brakiem siły, serio kurwa? XD Kuba w ten dzień był trzeźwy i miał się dobrze.

Następna sytuacja miała miejsce również w miejscu naszego prawie wspólnego zamieszkania kiedy u Kuby siedzialy (nie jestem dokładnie teraz pewna kto bo sytuacja miała miejsce ponad rok temu) osoby z rap środowiska, Victoria zadzwoniła do mnie ze musi zadzwonić na policję bo Kuba ją bije, wkurwila mnie oporowo wtedy bo jakby ktoś mi wyjebal za przeproszeniem to nie dzwonilabym najpierw do mamy, koleżanki, kolegi, wujka czy sąsiada tylko od razu na 997 w trosce o swoje życie i zdrowie wiadomo, ta natomiast miała czas żeby zadzwonić do wszystkich ze swojej książki adresowej i dopiero później na psy (oczywiście nic nie zrobili bo nikt jej nie bił). KINO XDD Pare godzin później zadzwoniłam do niej i zapytałam jak tam, stwierdziła ze już jest wszystko ok i ze idzie spać no ja pierdole nie zasnęłabym obok chłopa który mnie napierdala, nie wiem czy ona ma jakieś zaburzenia osobowości, dwubiegunówke czy jak podejrzewam za mało atencji(?) Po tej akcji Kuba tez wyglądał jakby stoczył wlake z tygrysem. Podrapane ramiona, policzek, ślady ugryzień niewynikające z aktu hehe miłości bo były w innych miejscach, no chyba ze Kamasutra wjechała za grubo XDD Okej dobra, przejdziemy do następnej rzeczy na początku do Victorii nie miałam nic, lubiłam ją, normlanie rozmawiałam i próbowałam utrzymać dobry kontakt z racji, ze często bywała u Kuby. Było wszystko fajnie dopóki Cwynar nie zaczęła robić jazd zazdrości typu BO TY ZNASZ NIKI DŁUŻEJ NIŻ MNIE, PO CO MÓWISZ JEJ CZEŚĆ ALBO (Kuba nie miał kiedyś pralki w domu XDD) PO CHUJ ROBISZ U NIEJ PRANIE, no faktycznie raz albo dwa razy się zdażyło, ze użyczyłam mu pralki. Postanowiłam po tych akcjach ograniczyć z nimi kontakt ponieważ ja się nikomu w związek nigdy nie wpierdalalam i nie miałam ochoty być powodem sporów. No ale Victoria sama szukała kontaktu, a to zostawi u mnie klucze a to SAMA PRZYJDZIE ZROBIĆ PRANIE XD, a to może byśmy coś zamówili do żarcia albo może napilibyśmy się jakiegoś drineczka razem, okej spoko chorągiewka jak na jachcie. Po mojej wyprowadzce widziałam się z Kubą może ze dwa albo trzy razy, nigdy sami zawsze albo był Maciej Malik albo Adrian Kawa ze swoją konietą i było spoko posiedzieliśmy i elo do domu, pare miesięcy temu robiąc zakupy w Tesco z moich narzeczonym (obecnym) zadzwoniła do mnie Cwynar i zaczęła wyzywać i oskarżać, ze w styczniu sypialam z Kuba i ze ona ma dowody, okej… Skoro tak to czemu ich nie pokazała? Jedyny jej argument, stop… Nie miała kurwa żadnego argumentu xD bo taka sytuacja nie miała miejsca”.

Ile komentarzy by się nie pojawiło Kartky i jego dziewczyna muszą rozwiązać tę sprawę sami albo przy pomocy sądu, który zdecyduje, która ze stron jest faktycznie poszkodowana.

Była partnerka Kartky’ego oskarża go o znęcanie – harmonogram wydarzeń

  1. Partnerka Kartky’ego oskarża go o znęcanie
  2. Szokujące nagrania z Kartkym. „Żabson nawinął wers na ciebie i pocisnąłem frajerowi”
  3. Kartky komentuje nagrania byłej dziewczyny
  4. Żabson reaguje na słowa Kartky’ego. „Pomawia mnie”

 
109 komentarzy
109 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
DRf
3 lat temu

Od momentu jak Chada zrobil Kartkiemu jajecznice, Kartky nie byl juz ta sama osoba

Kurworia Cwelnar
3 lat temu
Reply to  DRf

Dziwka Cwelky’ego oskarża go o ruchania.
Lamer publikuje oświadczenie i film, jak była kurwa wali go dildem.

TIDAL - Sprawdź Ziomek...
3 lat temu

Są już udostępnione nowe 2 ALBUMY – PROCENER: Żyj aż do bólu i CHADA: Jesteś Legendą!!!

WOW, Dzięki…

Rafikejszen
3 lat temu

Mordy Kartky nie panowal nad sobą i bił ją, a ona upośledzona na psychotropach popijanych wódką wcale nie lepsza, trafil swoj na swego i dobrze
Tutaj proxeder caly film w hd 270px
https://youtu.be/493f7FUqE7g
ogladajcie zanim usuna

Wiepsz
3 lat temu
Reply to  DRf

Rozprawa odbędzie się w wannie rafalali, zobaczymy kto wtedy będzie cwaniakował

Cwelu
3 lat temu
Reply to  Wiepsz

Wyjebane m w to

Fred
3 lat temu
Reply to  DRf

LOGUJESZ SIĘ KURWO NA http://WWW.TWISTO.PL I DOSTAJESZ DARMOWEGO CHUJA W DUPE I KOSĘ W PŁUCA KAPSLU PIERDOLONY I NIE SRAJ ZEREM KUMASZ OSMARKAŃCU ?

Cwelu
3 lat temu
Reply to  Fred

ALE UTKAJ KURWE ROZUMIESZ KAPSLU PIERDOLONY?

Odb
3 lat temu
Reply to  DRf

Kartki oskarżone o partnerstwo w znęcaniu

Odb
3 lat temu
Reply to  Odb

Rafalala:”Kartky, zapraszam do wanny”

Balas
3 lat temu
Reply to  DRf

A lodziarz z wanny szczęśliwy liczy, że ludzie zapomną o nim i zajmą się żonobijem i niezrównoważoną borderką.

MonarREC
3 lat temu
Reply to  Balas

Za słabo jej napierdolił że jeszcze ma odwagę kłapać mordą

A IDŹ PAN W CHUJA
3 lat temu
Reply to  DRf

W TEJ SPRAWIE NIECH SIĘ WYPOWIE EKSPERT TEDE PRZECIEŻ ON WYJEBAL DJ TUNIZIANO BO TEN PODOBNO UDERZYŁ JAKĄŚ TAM LASKE.
WIEC DOŚWIADCZENIE MA.
TEDE SIĘ WYPOWIE W 2031 JAK PŁYTY BĘDA SIE SPRZEDAWAĆ W 10 EGZEMPLARZACH.

kutang
3 lat temu

Ja swoją codziennie napierdalam szmate

mc muffin
3 lat temu

Adma niby wiedziaa ale mordy nie otworzyla XD Jebac atencjuszke bez honoru

dzontrawolta
3 lat temu
Reply to  mc muffin

jebana dziwka kłamliwa niech mi zajebie hiszpana

CiasnyOdbytek
3 lat temu
Reply to  mc muffin

Co Adma wiedziała? Przecież napisała że to Kartky napierdala młodą, a nie że ona mu kosę sprzedała. Kto obserwuje adme w mediach społecznościowych wie że jej lekko odjebalo zaczyna gadać głupoty, rozbierać się, trochę cofnęla się mentalnie, chyba facet ją zostawił

WRÓG PUBLICZNY NR 1
3 lat temu
Reply to  CiasnyOdbytek

To ona miała faceta? Myślałem że to lesba feministyczna… czyli tylko tępa feministka i dlatego ją normalny chłop kopnął po przeruchaniu.

kakaoweoko
3 lat temu
Reply to  mc muffin

niech ona sie zajmie lepiej kolejnym chujowym teledyskiem, ktory ludzie ogladaja przy wylaczonym dzwieku bo sie tego kurwa nie da sluchac xD

El czapo
3 lat temu
Reply to  mc muffin

Chuj z tym kartkim nie slucham typa ale licze ze ta ruda kurwa go przeprosi jak na rozprawie wyjdzie że to ta dupa jest psychiczna. Tfu na feministyczną chorągiewkę

Fajabongo
3 lat temu
Reply to  mc muffin

Hiszpan ANAL i facial tyle jeżeli chodzi o adme

kasia-studentka
3 lat temu
Reply to  mc muffin

zapraszam każdego w w wolnej chwili na stronę – https://instamilion.pl

Czapallach twój chuj
3 lat temu

Przecież ona ma 1,40 w cylindrze, i na oko 40 kilo wagi. Jak taka dupeczka go nakurwia, to nie życzę mu żeby na swojej drodze spotkał rafalale. Nakurwi mu na dziurę a potem przykryje wanną.

Cwelu
3 lat temu

A TY WIESZ TO Z DOŚWIADCZENIA? I JAK BYLO W TWOIM PRZYPADKU OPOWIADAJ

Paweł Kremówkowski
3 lat temu

Tak się kończy kurwa dowożenie tematu cwelom jebanym tranzystorom.

Głupie baby
3 lat temu

Przecież widać że to psychopatka. Kobiety to największe manipulantki jakie istnieją. Dla swojej satysfakcji zniszcA kazdego faceta.

cydży
3 lat temu

Tak się kończy jak wannabe-modelki odchudzają się przechodząc na dietę mefedronową

dzontrawolta
3 lat temu

TERAZ WYSZŁO, ZE TO ONA GO BIJE I WJEBAŁA MU KOSE. PATOLA. TYPOWI BENEFICJENCI 500+

MDOAoa
3 lat temu
Reply to  dzontrawolta

Wstyd mi, że jeszcze wczoraj sam bym dojechał typa, a tu wychodzi, że wmanewrowany został. Na tym filmiku po oczach widać, że dziewczyna odcięta od rzeczywistości i psychiczna.

Mam zakola jak TPS
3 lat temu
Reply to  MDOAoa

„TYPOWI BENEFICJENCI 500+”
A CO ONI POBIERAJĄ 500+?

dzontrawolta
3 lat temu

POBIERAJĄ MOPSA NA TWOJĄ STARĄ, WYPIERDALAJ PATUSIE

BytomskaPatologia
3 lat temu

Jestem zawiedziony, cały dzień czekałem na 50 newsów: kartky bije, kartky nie bije, x komentuje napierdalanie kobiet, y komentuje x komentujacego napierdalanie kobiet, oswiadczenie x w sprawie kartky, dawaj do rosoła i na rosoła 6. I chuj. Tyle zmarnowanych okazji do czytania niesamowitych komentarzy. A jeszcze niedawno tak dobrze wam szło przy okazji waniennych przygód pana Tytusa. Wstyd. Licze na poprawe, pozdrawiam.

Lek na biegunkę emocjonalną
3 lat temu

Bo te barany dopiero ja ustalili wspólną wersję w gejośrodowisku i gdy Kartky za pomocą kogoś trzeźwego stworzył linie obrony, cokolwiek wrzuciły. Zresztą nie tylko glamrap milczał, popkiller długo czekał, ktoś tam czekał, Kuba Stemplowski czekał, Yurkosky czekał, bo tam ręka rękę myje i wszyscy chcą dostać płyte od Quebonifacy i pograć z nim w Fifę. Tylko Flint się nie pierdolił

Cash
3 lat temu

Kartky nie chcial tego rozwiązywać przez internet bo obawial soe trafienia na pudelka a mimo wszystko na samamy poczatku tej afery tam trafil xd

Sentino
3 lat temu

Tą Adme powinno wywieźć do jakiegoś wschodniego kraju dla przykładu, tępa strzała

Mokebe ZIRH
3 lat temu

Coś słabo z polskimi raperami jeśli że obskakują wpierdol od swych lasek, najpierw Sobota rozpruł się na policji jak go pani Mokebe obiła a teraz ten dostaje kosę od lachona

Malinowy Kolos
3 lat temu
Reply to  Mokebe ZIRH

rozwiń kumplu Soboty temat

Mokebe ZIRH
3 lat temu
Reply to  Malinowy Kolos

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/sobota-padl-ofiara-przemocy-domowej-raper-wezwal-policje-aa-tA7G-EeRZ-cWZK.html Zasadniczo doniósł by mógł rozpruć się w sądzie że jego nieco bardziej opalona laska go leje, jest niestabilna i przez to nie nadaje się do opieki nad dzieckiem

Papiery...
3 lat temu
Reply to  Mokebe ZIRH

Tam jest też napisane – „Nigdy na nikogo nie doniosłem”

Kobieta – a do tego 'Zraniona’ – to diabeł wcielony, dopuści się wszystkiego, zero zahamowań…!!!

Mokebe ZIRH
3 lat temu
Reply to  Papiery...

Sobota kreował się na JP 100% to mógł załatwić sprawę w inny sposób niż pójście na pały, ukrócił by kobietę w jakiś inny bardziej cichy sposób, lepa na dziąsło lub wypłacenie sosu bo ta jego laska wygląda na typowego szlaufa który chciał złapać fejm na jego garbie. Z tym donoszeniem to jak u Mameda i Materli oni też są niewinni jak dziecko a wiadomo że latali z tematem

Pozdroedytka
3 lat temu

CO TU SIĘ ODPIERDALAJA ZA DRAMATY NA TEJ POLSKIEJ SCENIE. NAJPIERW SPRAWA Z RAFALALA, TERAZ TO. NIEDŁUGO TEDE POGODZI SIĘ Z PEJA A MAGIK WRÓCI DO ZYWYCH

janek
3 lat temu
Reply to  Pozdroedytka

fokus już ponoć zebrał smocze kule

Mat
3 lat temu
Reply to  janek

Jestem.fanem Maga rozjebales tym komentarzem hahaha

kstyk ty aaahh
3 lat temu

ja pierdole typa jakis karzel napierdala XD siarczysty plaski na odmule wypierdolenie przez drzwi i po problemie. on pizda ona przyjebana gardze obojgiem

Dr. Hans Muller
3 lat temu

No to wychodzi ze mloda jest jebnieta. I jak zwykle hurr durr rycerze chcieli sie ujmowac no bo kobieta. Biedni durnie – nawet nie wiecie do czego kobiety sa zdolne, do jakich manipulacji. Tak juz jest spoleczenstwo nastawione ze jak biednej dziewczynce sie kexywda dzieje to leca z odsiecza a jak baba chlopa bije a ten nie oddaje bo tak wychowany zeby nawet kwiatkiem to hehe beka co nie. Ladny pierdolnik. A te wyemancypowane cipy jeszcze cos bucza o rownouprawnieniu. Wypierdalac. Swiat i tak jest zbyt gynocentryczny

Telelele
3 lat temu

Oboje siebie warci. Dobra telenowela.

Weź To Poczuj
3 lat temu

Parę kurew na tym portalu w komentarzach już kilka dni temu domagało się żeby opisać jak „ten skurwysyn katował swoją dziewczynę”. Nie chciałem się mieszać bo z debilami gadka jest jak babranie się w klatce ale… Skąd wiesz ruro jeden i jedna z drugą jakie były fakty? Teraz sprawa wygląda nieco inaczej i już dupy pozamykane? Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Soboty którego była oskarżyła o to że rzekomo sprzedał ją na psy. Ale bez żadnych dowodów. Dlaczego gdy byle dupa oskarża faceta o rzekome znęcanie to on od razu jest skazany? Przez otoczenie i przez sąd również. Bez żadnych dowodów na samym pomówieniu? Jakim prawem?!
Co do odpowiedzi udzielonej „fance” to kurwa jest równouprawnienie i nie wiedzę powodu dlaczego miałby ją traktować ze szczególnym namaszczeniem. Wyłącznie ze względu na płeć? Ktoś tutaj próbuje walczyć o prawa dla równych i równiejszych bo w drugą stronę to ni chuja nie działa.
Wyroki za 207kk sypie się w sądach jak z rękawa bez żadnych dowodów a jedynie na podstawie pomówień w któych rzekoma pokrzywdzona twierdzi że w okresie od/do oskarżony stosował wobec niej przemoc. Najczęściej psychiczną. Wyrok? Oczywiście że skazujacy. To jest kurwa fala. Myślę że lewacko – feministyczne ścierwo niszczy nas wszystkich. Całe rodziny. Całe społeczeństwa.
PS nie jestem prawicowcem ale to właśnie lewactwo jest obecnie zagrożeniem dla społeczeństw i całych narodów. Zagrożeniem na miarę XXI wieku. Lecz może nawet o wiele większym niż faszyzm i bolszewizm.

Mamamija
3 lat temu
Reply to  Weź To Poczuj

Karton to tu ? ten sam styl pisania idz do psychiatry czloeniu bo nie wytrzymasz ego ci peknie

Nikt
3 lat temu

Porobiona cipa , zresztą jak co druga dzisiaj.

ABDUL WISIMULACHA
3 lat temu

O rajciu, najpierw afera Rafalalyn Gate, teraz kolejna aferka z udiałem rapera – męskiego boksera. Kurła, to lepsze, niż trudne sprawy!!!

BENBEN
3 lat temu

beka w chuj hehe tfuuu JEBAC za rapowane discopolo na pseudo bitach. a ten karakan calkiem niezly lowkick, propsy, pizdus orawie plakal

Napewno nie twoja stara
3 lat temu

O glamrap się obudził kurwa

SYN BOGDANA
3 lat temu

CAŁY WEST SIDE NAPIERDALA ŻONĘ

Luzacki
3 lat temu

Chyba was pojebało że ktoś to przeczyta.

CERSANIT
3 lat temu

Jedyne nad czym zneca sie ten typ to muzyka rap

sraj, bo to twój kraj
3 lat temu

No tak, ale na tej Karcie Czynności Ratunkowych to pokazała rubrykę „Wywiad”, czyli to, co sama powiedziała ratownikom. I nawet tam jest napisane: „Brak widocznych urazów”.

WnukTedego
3 lat temu

Gdyby Pato dało takiego komcia to glamrap ich xD japierdole ale patologia oboje ich powinno się zamknąć w skrzyni i wysłać w pizdu . Wgl jak można dostać od baby kose nosz kurwa weźcie to sobie wyobraźcie albo z tym kopaniem to musi być ustawka . Ona do niego z nożem a on to kręci no na bank wgl od kiedy piszą ile ktoś wypił drinków zawsze podają miligramy alkoholu przecież to jest wydrukowane

WnukTedego
3 lat temu
Reply to  WnukTedego

I wgl czemu on piszę jakby kurwa wymieszał goude z koką na zwale ?

rasista
3 lat temu

pamiętajcie dzieci suk się nie bije nawet kwiatkiem nawet jak jest niezrównoważona psychicznie
lalka chce się wylansować na super modelkę każdy sposób dobry

nie
3 lat temu

I dlatego lepiej być samemu niż byle z kim lub tylko dlatego, że jakaś baba jest ładna i jest seks. Bycie samemu to błogosławieństwo, a wielu ludzi boi się zdrowej samotności, która jest darem i czasem, by poznać siebie, ogarnąć głowę i zrobić coś sensownego, więc muszą z kimś być i często kończy się tak, jak u Kartkiego i tej dziewczyny.

Jak ktoś jest sam, to od razu jest nagonka, że albo ciepły albo dziwny.

Kartky bije mnie kutasem, zaraz mu wyjebie kwasem
3 lat temu

Ta adma(celowo z małej) to jest jednak tępa dziura

KAZ BAŁAGANE TRĘBACZ
3 lat temu

A KAZ BAŁAGANE GRA NA TRABCE W BERLINIE: https://youtu.be/AtWzhejSHEk

MATKA BOSKA
3 lat temu

O KURWA HAHAHAHAHHAHAHA

Kolololo
3 lat temu

Ja pierdole, przecież te screeny wyglądają na rozmowę dwóch konkretnych imbecyli

TRUE
3 lat temu

Grubo ale byle też kiedyś z taka pierdolenie typiara. Na początku spoko dopóki razem nie zamieszkalismy odjebało jej zdrowo też robiła jakieś podjazdy z nożem. Dobrze, że wtedy dałem sobie spokój. Ogólnie są trzy typy dup.

1. Nimfomanka
2. Jebieta i zazdrosna
3. Pokorna i pracowita

Często są krzyżówki typu Jebieta ninfomanka lub Pokorna zazdrosna. Ale rzadko.

Czapallach twój chuj
3 lat temu
Reply to  TRUE

Najlepsza pokorna pracowita nimfomanka. Zawsze przyzna się do błędu, upierze badeje i opierdoli kabana. Kurwa ideał

Kolololo
3 lat temu

Jedynie normalnie i mądrze wypowiedział się Filipek, reszta komentarzy tych śmiesznych raperzyn typu patokalipsa to kurwa żenada

Ziominho
3 lat temu

”Ustalmy ma ze mna jezdzic ale raczej konno, w sypialni do ciosow w jape podzielac sklonnosc. Dziwka to juz nie zawod a stan umyslu.” – 2cztery7 nie daj zrobic sie w chuj. Tyle w temacie z mojej strony. #omijaczdalekatobydlo

kapota to idiota
3 lat temu

On sobie nagra o tym płytę, a ona chuja osiągnie, koniec kariery modelki, no geniuszka kurwa XDDD
Atention whore, do utylizacji takie gówno

Bez tego nie mogło się obejść...
3 lat temu

Tak się kurwa kończy dowożenie tematu cwelom jebanym tranzystorom…

JANEK
3 lat temu

jebane gnoje obojge wjebać do więzienia za bycie zjebanym

Oyche Komiz
3 lat temu

Co to za patologia ? Ja jestem w szczęśliwym związku z Tralalalyn i robimy sobie dobrze nawzajem. Na nawet wychowujemy naszego synka mlodego. Staramy się być nowoczesni.

Cwelu
3 lat temu

Wyjebane mam w to

EJ TY KOLO
3 lat temu

WYKURWIAJ W PODSKOKACH JEBANY PANTOFLARZU.
BEKA Z TYPA.HAHAHAH

massivewp
3 lat temu

Z racji nadchodzącej walki tych dwóch zawodników w
formule nieco bardziej sportowej (prawdopodobnie kickboxing),
postanowiłem, że musicie koniecznie sprawdzić, jaki był początek
konfliktu na linii Dizaster vs Math Hoffa.

Mimo że battlerzy już spotkali się na polu bitwy podczas „Road to Total Slaughter”,
to widocznie czuli niedosyt, po tak krótkim zwarciu.

Przed wami walka, której niefortunne zwieńczenie odebrało na dłuższy czas jednemu z nich
możliwość wjazdu do Nowego Jorku, bez obawy o własne życie, podczas gdy dla drugiego było,
jak uważało wielu, ręką sprawiedliwości.

https://youtu.be/K0dTkjh44v0

dndj
3 lat temu

nooo to skocza mu suby

devx
3 lat temu

A chuj nas to obchodzi ;P

eloelo
3 lat temu

jednak ktoś ma bardziej pojebaną babe niż ja! a myślałem że gorzej sie nie da 😀

Kurtki
3 lat temu

Ciekawe czy ten Kurtky wyslal hajsy spowrotem tej Sylwi hehe

Andżej
3 lat temu

Nie wierzę w ani jedno oskarżenie typowej młodej polki. Jakim też prawem w karcie medycznej wydają wyrok, że to chłopak ją uderzył, bo ona tak powiedziała?

Prawda boli
3 lat temu
adaś
3 lat temu

Ty atencyjna szmato, jakbyś była w porządku to by nie było takich sytuacji. Jesteś tępą dzidą jak większość roszczeniowych polek – pluje ci w ryj, kurwo

nikola
3 lat temu

pierdolona szmata

precedens
3 lat temu

co to za sztuczny news żeby pokazać ze kartky to nie pedał, który ma chłopaka

Huuj w bedoes
3 lat temu

ciota dała sie bić 40 kilogramowemu dziecku na jednego liścia nic dziwnego że był dalej bity sam bym go kopał Szmata z borderem i nic wiecej Chyba powiem kumplowi żeby muzyki lamusowi nie wysyłał bo wstyd:D

JanuszBrodacz
3 lat temu

Polecam sobie poczytać wątek https://www.e-raper.pl/watek-kartky-balboa
Sporo ciekawych informacji

Popularne