Sprawdź nas też tutaj

News

Peja uważa DJ Decksa za kiepskiego producenta? Gorzkie wpisy rapera

„Gdybym chciał robić rzeczy na produkcyjnym poziomie Decksa wystarczyłoby, że sam usiadłbym do kompa”.

Opublikowany

 

peja decks

Chociaż do dzisiaj nie wiemy, co było przyczyną rozstania Peji z DJ-em Decksem i tym samym rozpadu Slums Attack, między byłymi współpracownikami relacje raczej się nie poprawiły. Peja wypowiedział się na temat umiejętności producenckich byłego kolegi i są to raczej komentarze, które mogą dotknąć zawodnika StoproRap.

Peja od czasu do czasu udostępnia w social mediach, jak nawija na żywo pod klasyczne podkłady. Pod jednym z takich materiałów między raperem a fanami doszło do wymiany zdań na temat umiejętności producenckich Decksa.

– Takiego Rycha brakuje. Zbij pione z DJ Decks i wracać na tory. – napisał jeden z fanów. – Zbicie piony spowoduje, że będę lepszym raperem? – odparł Peja. – W takim razie wolę być gorszym raperem na nieporównywalnie lepszym poziomie bitowym od Magiery. – dodał.

Od tego zaczęła się dyskusja Peji ze słuchaczami, której najistotniejsze wypowiedzi Rycha cytujemy poniżej:

– Równie dobrze mogę tu dopisać, że Decks bez Magiery to już nie to samo, jeśli wiesz co mam na myśli. Magiera to zupełnie inny poziom i nie bez powodu stał za naszymi produkcjami od czasów Na legalu. Nie wyobrażam sobie teraz nagrywać cokolwiek pod te decksowe podkłady abstrahując od zgody-nie zgody. To jakby cofnąć się w rozwoju o dwie dekady, a jeśli miałbym nawijać pod takie bity jak Renee z insta to zapewniam Cię, że produkcyjnie-brzmieniowo z ich dwójki zrobi to we właściwy sposób tylko Magiera i to z palcem w nosie. Dlatego uważam się za kompletnego artystę na ten moment. BTW gdybym chciał robić rzeczy na produkcyjnym poziomie Decksa wystarczyłoby, że sam usiadłbym do kompa i odpalił sample. Ale właśnie dlatego iż byłby to bardzo zbliżony poziom nie zrobię tego ponieważ celuję wyżej. To moja profesjonalna opinia nic osobistego.

– Wróć proszę do starych płyt np. N.O.J.A. i sprawdź kawałki na bitach Magiery np. Moralny upadek. Potem postaraj się wyłączyć sentymenty z przed lat i posłuchaj kawałków z płyty Ricardo na bitach Magiery. BTW album N.O.J.A. to aż 11 producentów (w tym nawet ja sam:) Niestety-stety na okładce widnieje tylko Decks i w myśl tej zasady ludzie potem podpisują pod nie jego produkcjami komy w stylu „z Darasem na bitach to jednak był ogień”. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Pozdr.

– Uświadomiony choć troszkę? Nie to jednak jest najgorsze, bo ja nie mam absolutnie problemu z tym co zrobił na danej płycie a czego nie. Najgorsze jest to, że ludzie zaczęli w ten sposób pisać dopiero po naszym rozstaniu wcześniej jednak dobrze wiedzieli kto i co na bicie takie zwykle kurestwo #kurewskie_zycie.

Ale muzę do Piętnastaka to z Decksem Doniu zrobił. btw to było prawie 15 lat temu:) równie dobrze możemy powspominać czasy z przed blisko 30 lat.

Czy DJ Decks w jakiś sposób ustosunkuje się do wypowiedzi Rycha? Czas pokaże. Warto jednak zauważyć, że producent cały czas jest aktywny zawodowo, jest częścią wytwórni StoproRap i jakiś czas temu zapowiedział kolejny album „Mixtape 8”. Wypowiedzi Peji ewidentnie umniejszają Decksowi umiejętności i nie stawiają go w najlepszym świetle jako twórcy muzyki.

Aktualizacja: 9.08.2021:

DJ Decks zareagował na wpisy Peji, do sprawy odniósł się także sam raper oraz wywołany do tablicy Magiera: DJ Decks reaguje na wpisy Peji, a Magiera wyjaśnia

102 komentarze
102 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
9 miesięcy temu

Dec wyruchał babę pei dla tego się rozstali

Zjedz kutange żapsą
9 miesięcy temu

Przyganiał kocioł garnkowi. Decks robi bardzo przeciętne bity, ciągle na jedno kopyto ale Peja również bardzo przeciętnie rapuje, od lat tak samo, bez jakiegokolwiek progresu. Jeden wart drugiego.

Antek
9 miesięcy temu

Teraz przynajmniej Magiera go ciągnie do góry za uszy, ale i tak niewiele udaje się ugrać. Zasięgi pospadały, ludzie się już tak nie interesują. Magiera marnuje potencjał przy tym kasztanie.

Jezyce
9 miesięcy temu

Teraz peja jest sama sobie szefem i już może na nikogo zgonić słabej sprzedaży albumów wydawanych co trzy miesiące

Tedewciagakrede
9 miesięcy temu
Gazownik
9 miesięcy temu

I kurwa słusznie, bity decksa jak były tak są chujowe do teraz. Wszystko na jedno kopyto robione.

Byczq
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

Oj tak byczq

Wnuk Tedego
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

Pierdolenie. Decks zawsze robił dobre bity tylko Pener teraz z zawiści pierdoli bzdury bo ma po 200k wyświetleń przy farcie a Mixtape 6 czy 7 miały po parę milionów jeżeli chodzi o niektóre kawałki

Krokodyl
9 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Miały takie wyświatlenia bo zapraszał takich popularnych raperów jak Paluch, Szpaku itp

Krokodyl
9 miesięcy temu
Reply to  Krokodyl

Ludzie to sprawdzali dla ksywek nie dla Decksa

Blazlo81
9 miesięcy temu
Reply to  Krokodyl

Bo chcieli z nim nagrywać proste

Facio od krabów
9 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Decksa bity zawsze ktoś musiał poprawiać, najczęściej był to Magiera

TagYest
9 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Poziom to poziom. Nieważna jest kwestia ilości wyświetleń.
Mixtape 7 kozak
Bity Magiery też kozak.
Nic dodać nic odjąć.

Cola00
9 miesięcy temu
Reply to  Wnuk Tedego

Zamknij dupe cwelu deks to jebany baranek

Byczq
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

DJ Decks x Sentino – International 9mm killa

Byczq
9 miesięcy temu
Reply to  Byczq

DJ Decks feat. Sentino – Hiszpańskie Jeżyce

Byczq
9 miesięcy temu
Reply to  Byczq

DJ Decks feat. Sentino – Profesor Sra tu

Jiggar
9 miesięcy temu
Reply to  Byczq

Sentino ? Gość robi muzę w 4 językach, i jest Ghostwriterem, głos rewelka, do 2022 będzie zjadał… A ty że się nabijasz hmmm słuchaj dalej patoli i smuć się , chodź z groźna miną a zapomniałem jeszcze idź się nachlaj załóż jakąś paryska koszulkę śmierć sronfidenton czy inne badziewia. Ale mi was ludzie żal, chłopskie pochodzenie zero chęci zmiany….

Ulung
9 miesięcy temu
Reply to  Jiggar

Morda, mówię morda. Zamknij ryj, japa, no

Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  Jiggar

Przecież Sentino jest właśnie patusem. Kreującym się na gangstera, mającym zaburzenia emocjonalne patusem i zwykłym pozerem. Jebać go.

Joe Yellow
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

A te kurwy ze slizgu znowu zegarki ponastawiały w środku nocy albo wogle nie spały bo czekali jak ten schizofremik plyte wyda, a on ich w chuja wyjebal znowu. I niech was tak kebie jewszcze z miesiac. Hahahaha balwany jebane.

Tańcerz i hauserz dyskotekowy
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

Jebać was odpowiednio do spodu glamrapowskie gnidy, wszarze, wywloki, rynsztokowe smiecie.

Twoja stara
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

Styl pizdę

Tedewciagakrede
9 miesięcy temu
Reply to  Gazownik

Nie kurwa magiera bum bum pajac obsrany decks to klasa sama w sobie a rychu nie ma kasy i sra chlamem co miesiac tylko tede pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=xQPaMgNiahc tutaj rychu o decksie koledzy od siedmiu bolesci….

Porucznik
9 miesięcy temu

Odezwał się typ co od 20stu lat rapuje cały czas tak samo. Żeby nie było tak samo chujowo

Rysiek Peja Przykład Geja
9 miesięcy temu
Reply to  Porucznik

Musi lizać dupę Magierze, bo bez niego byłby już na śmietniku z tym swoim kwadratowym flow. Taka prawda

Naczelnik
9 miesięcy temu

Ja pierdole, co za wychechłaniec. Wiadomo, że panowie się poróznili, ale żeby wbijać takie szpile? Po co? Przecież takimi słowami jakby nie było fleja dopierdala sam sobie 🙂

Nagrywał z Decksem – spoko, zajebisty producent.
Poróżnili się – chujowy producent, sam zrobię lepsze bity siedząc na kiblu.

Porażka. Wiadomo, że nie każda relacja przetrwa do końca życia, ale moim zdaniem mimo rozpadu trzeba pamiętać o dobrych momentach, a nie tylko tych negatywnych.

No i na koniec, śmiesznie i za razem żałośnie brzmi fleja mówiący cokolwiek o rozwoju, gdzie typ z tym swoim dukaniem do mikrofonu nie różni się niczym od dwudziestu lat…Jaki rozwój? Może dobierasz lepsze bity, ale brzmisz tak jak zawsze, czyli chujowo, poznański wychechłańcu. Agent z TVN-u. A, tfu.

Gienek plutycz
9 miesięcy temu
Reply to  Naczelnik

Może walka Peja vs Dj.Decks na Fame MMA

JEBAC POZERÓW
9 miesięcy temu

CZĘŚĆ 1.

CHCECIE WIEDZIEĆ O CO POSZŁO Z DECKSEM I PEJĄ TO WAM NAPISZĘ, CO MI POWIEDZIAŁ NAJEBANY SHELLERINI JAK W GRUDNIU MIAŁ KONCERT W WWA W ISKRZE

Generalnie Decks i Peja byli jak rodzina, często gościli u siebie. Jako, że Decks pijący, Peja pomimo abstynencji na stół zawsze kładł jakieś piwo czy wódkę dla gościa, w sumie standard.

Jak się kiedyś widzieli Peja poszedł do klopa czy do kuchni, w każdym razie wyszedł z pokoju, w pokoju zostali Decks z córką Rycha, żona Peji była chuj wie gdzie, nie było jej przy tym w każdym razie.

No i Decks sobie popija piwo, patrzy, że mała bacznie mu się przygląda, 3 czy 4-letnia, w kazdym razie już coś tam mówi i rozumie. No i Decks się pyta, czy chce łyka xD No i dał małej małego łyka browara, akurat w takim momencie, że Peja zastał córkę trzymającą oburącz butle z piwem przy ustach

No i Rysiek nieźle się wkurwił, z wkurwu szybko przeszło do rękoczynów, i po szarpaninie Decks wyszedł a Peja mu odgrażał żeby mordy już więcej nie pokazywał.

Włodzimierz szaranowicZ
9 miesięcy temu
Reply to  JEBAC POZERÓW

No ciekawe to co piszesz, bo jeśli to faktycznie ty to widziałem taki sam wpis na YT kilka lat temu więc może to rzeczywiście prawda z tym co piszesz

osamabarak
9 miesięcy temu
Reply to  JEBAC POZERÓW

Jesli to prawda to chuj w dupsko Decksowi za takie frajerskie zachowanie, przeciez dzieci alkoholikow tymbardziej powinny tego unikac bo slabosc maja w DNA

EloElo
9 miesięcy temu
Reply to  osamabarak

Każdy pisze swój scenariusz jestem DDA mam 31 lat nie pije bo nie chce. A nie że geny. Sreny dreny i syreny. A i yebać Peje

Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  JEBAC POZERÓW

Jak powiedział Ci to Shellerini, to zajebiście, że piszesz o tym na forum.

Ks. Kapota
9 miesięcy temu
Reply to  Marcin

To by się zgadzało Tedas opowiadał podobna chistorię, z tym że to nie było piwo, tylko kutas, nie decks, tylko tuzin murzynów, i nie córka Peji, tylko matka JEBAĆ POZERÓW I Marcina.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu
Reply to  Ks. Kapota

hahahahah KAPOTA JAK TAM W UK 😀

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu
Reply to  JEBAC POZERÓW

bez Peji i zaproszen na płyty SA nie było by Sheleriniego ,Kobry czy Palca

Stworzenie Świniokształtne
9 miesięcy temu

Po co takie rzeczy pisac.

Zachowuje się jak p0lka, która była ze swoim chłopem 5 lat, a jak się rozstali to rozpowiada na prawo i lewo koleżanką, że był słaby w łózku. Ale, że sama leżała jak kłoda to już nie wspomni.

Stworzenie Świniokształtne
9 miesięcy temu

Koleżankom* kurwa co napisalem

falcone88
9 miesięcy temu

Peja to typowy lewak, więc nic dziwnego że zachowuje się jak julka z protestu k0biet

JEBAC POZERÓW
9 miesięcy temu

CZĘŚĆ 2

Następnego dnia Decks zadzwonił przeprosić, a Peja krzyczy że idzie do prawnika ogarnąć na wyłączność prawa do wspólnych projektów i generalnie całkowicie mu odjebało, w tej sprawie oczywiście nic się nigdy nie ruszyło, prawdopodobnie ktoś wytłumaczył Rysiowi, że to nie do końca możliwe

Shellerini wtedy siedział przy barze najebany w trzy dupy, Słoń zmył się po koncercie a tamten w stolicy chciał coś załatwić następnego dnia. Był tak najebany ze nie wierzę,ze wymyslił historie na poczekaniu

Gienek plutycz
9 miesięcy temu
Reply to  JEBAC POZERÓW

Rysiek miał racje,Decks nie powinien dawać dziecku browara

Razor
9 miesięcy temu

Zgodzę się tutaj z Peją. W credits’ach utworów na niejednej ich płycie – Dj Decks widniał tylko przy niektórych kawałkach, a pozostała część producentów to właśnie:
Magiera, Doniu, Dj Żel, itd itd.
Natomiast, po przefiltrowaniu tych, które są od Decks’a, okazywało się, że to wcale nie najlepsze podkłady z płyty.

Magiera to dużo lepszy producent i inżynier dźwięku. Gość ma ten fach w rękach.
Po przygodzie z Brahem, którego bity na „Remisji” brzmiały pod względem realizacyjnym jak mocno trącące myszką, Peja już nie miał wątpliwości na kogo postawić pod kątem trwałej współpracy – i wg mnie wybrał najlepiej.

Teresa Korol
9 miesięcy temu

Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa Sentino to parowa

Decks
9 miesięcy temu

Kurwa, gdybym chciał nagrywać na poziomie Pei, to sam bym nawinal, ale chce się rozwijać więc zaprosze na mixtape Robią, Libera i Fusznika, a Ty Pejka nie podchodz nawet do plota, bo Ci wyjebie na krzywy ryj…

Decks
9 miesięcy temu
Reply to  Decks

*Donia miało być, co za skurwialy słownik, bardziej kurewski niż Pejka

WróciłMareczek
9 miesięcy temu

Decks robi chujowe bity i robi interesy z Remikiem frajerem.
Peja rok za rokiem regres do tego odpierdala mu, występuje w TVN i kłóci się z fanami.
Magiera kurwą jebaną się stał za nagrywanie z Soblami i innym gównem.
Kociół garnkowi, garnek kotłowi.

Rysiek Peja Przykład Geja
9 miesięcy temu

Nie przypominam sobie, Rysiu, jakiegokolwiek twojego kawałka, od kiedy rozstałeś się z Decksem, który można by uznać za klasyka.

Wilczek
9 miesięcy temu

Tak to już bywa jak się patusa wpuści na salony tvn-u

Real playa
9 miesięcy temu

Odezwał się typ co już dawno zaliczył regres i stępił mu się pazur,Ego rozj…ło mu łeb już zapomniał wół jak cielęciem był,może i Magiera robi dobre bity ale rysiu wypada na nich miernie

Iceman
9 miesięcy temu

Nie znam sie na bitach moze decks robi kiepskie bity ale jezeli chodzi o peje to jego rap od lat jest taki sam.
Zreszta jeden mlody raper kiedys mu to wypomnial

Pizdochlast Olimpijski
9 miesięcy temu

Żona yank peji nie zgadza się, DJ dekiel nieźle ja wypryczył w kakalsko

Joe Buden
9 miesięcy temu

Kto ma wiedzieć ten wie, że Decks nie ma pojecia o produkcji.

???
9 miesięcy temu

Peja skończ pierdolić brednie , wkurwiłem się bo dzieci arki czy Teleranka nie chciały się dograć na płytę ? Choj w te bity kto i kiedy Ci robił skoro teraz ludzie mają do Ciebie pretensje o nagrywali z dziećmi i robienie dupy z mordy . Wszystkie zarzuty jakie padły w dissach na tedego dziś tyczą się Ciebie . Przejęłes widownię ekipy w momencie gdy zaczęłes szukać ludzi na feat w przedszkolu . Zbieraj zabawki stary grzybie spierdoliles po całości

Czegewera
9 miesięcy temu

Idąc tym tokiem rozumowania to :

2019 rok

Magiera jest producentem płyt
Kali Chudy Chłopak
Pokahontaz Renesans
Peja G.O.A.T
OSTR Arhytmogenic

I tylko płyta z Rychem nie wyszła dlaczego ?
Ponieważ Pan Rysio ma najbardziej kwadratowe flow w Polskim rapie i żaden producent mu nie pomoże. Jest poprostu słaby. Zresztą o tym jak on rapuje i ile trzeba włożyć wysiłku w to, aby to jako tako brzmiało najlepiej zapytać Sir Micha który w NWJ musiał kiedyś jedna z jego płyt masterować.

Ja to ja
9 miesięcy temu

Widzę że Rysiowi odjebało po latach iPodów tym jak się dorobil.
Szanowałem go od 96r ale teraz nie chce mi się nawet słuchać tego gówna które wydaje z tymi marnymi raperkami.. A Decks jest dla niego tak cienki to ciekawe czemu się go tak trzymał tyle lat.

Razor
9 miesięcy temu
Reply to  Ja to ja

Niezupełnie. Już od 2008 szukał odskoczni od Decks’a, wydając jako RPS. Chyba z 3 płyty w ten sposób nagrał, a i nawet trasy były bez Decksa (dj Taek).
Odkąd się rozstali, cały czas wydaje płyty jak Slums Attack, a już żadnych jako RPS. To najlepszy dowód tego, co mówię.

riko
9 miesięcy temu

Pierwszy! Darujcie sobie glupie teksty wy za to jestescie pierwsi oralnie i w wannie rafalali!

IgorWasyl
9 miesięcy temu
Reply to  riko

Twój stary to rafalala. Wszystko zostaje w rodzinie tylko tyle, że nie macie wanny to cię stary pod prysznicem dzga knaga po ciele.

Wrzutka w pole karne
9 miesięcy temu

Rychu Peja z woleja!

B1Lą
9 miesięcy temu

Prawda taka, że gdyby się nie poróżnili, to do tej pory by nagrywał pod jego bity i by mu to nie przeszkadzało nic a nic. 🙂

Bo tu nie chodzi o to czy Decks jest dobrym producentem czy nie, tylko chodzi o zwykłe kolesiostwo.

To tak jak z pierwszymi solówkami typow z Firmy – bity chujowe oporowo, ale i tak wyszło na albumach bo ziomki robio ;D

Jedynie trzeba przyznać rację że Magiera jest faktycznie dobrym producentem, choć mam wrażenie że od czasów rozstania się z Laską też nieco obniżył loty.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu
Reply to  B1Lą

nie no SZG czy NA SERIO własnie zajebiste płyty a mało na nich Dj.Decksa

Krokodyl
9 miesięcy temu

Powiedział prawdę

PejaTVN
9 miesięcy temu

Ale zawistny mały skurywysn z poznania, oby Cię uszol wkoncu zjadł na śniadanie Ty wszo !

Keke pizdeke
9 miesięcy temu

Jaka to jest zawistna kurwa menda ja pierdole

Marcin
9 miesięcy temu

Ja pierdole co za frajer z Peji wyszedł.

Lord
9 miesięcy temu

Nie powinien publicznie takich rzeczy mówić jednak pracowali tyle lat razem i było ok a teraz jak nie pracują to juz nie ok.

Uspołeczniony karzeł przyjazny
9 miesięcy temu

Nie słucham polskiego rapu!

......
9 miesięcy temu

I poco wbijac szpile ?
Czasem sa jakies wasnie i spory ale oni to miedzy sobą powinni zalatwiac
Moze przyjdzie czas ze zrobia cos razem i co wtedy bedziecie gadac ze jest ok ???

Zjeb
9 miesięcy temu

Co on za głupoty pieprzy o decksie że niski poziom ,widać że jest zły na niego to jest powód jego zozkminy ,nie poszło po jego myśli i frustracja wychodzi .on zapewne wie że każdy choć trochę bystrzejszy zauważy pozorny temat zastępczy.tworzyli dobry duet z obopulnym zyskiem i to się skończyło z zapewne wiadomego powodu jakim jest hajs ,ktoś postanowił chcieć więcej i tyle w temacie jak w większości historyjek o współpracy.

A$AP $MROKU
9 miesięcy temu

Decks nie jest kurwa nikim niezwykłym, ma swój status dzięki Rysiowi, nikt nie może się do tego przypierdolić, może teraz tak nawijać, chujowy Śliwka może mu gałę ojebać i niech wyśle kurwa płyty. Szkoda, że wszystkie raperki z P do N z kreską stanęli za Decksem żeby móc nagrywać w La Bomba. ESSA ZANIM SIĘ SPRUJECIE OPIERDOLCIE PAŁĘ STAREJ

Gandzior
9 miesięcy temu

I chuj mnie obchodzi co powiedział peja

Tede
9 miesięcy temu

Jak sie jest ziomkiem od najmlodszego to sie go szanuje, kiedys najlepszy a teraz chujowy? Hipokryta z flakiem, brak szacunku…

żENADA
9 miesięcy temu

Jestem dla was celem doskonałym.
Jestem dla ciebie celem doskonałym.
Jak bardzo chcesz bym odszedł?
Jak bardzo chcesz, bym zniknął?

Gandzior
9 miesięcy temu

Kurwa, Decks wypuszcza płytę ze Śliwą… a więc co? Telefon do Rycha z pytaniem, robimy szum? Na co Peja, słychaj ja wydaje w październiku płytę, zapowiem jedynie że będzie gruba i bez promocji. Oboje będą mieli lepsze sprzedaże. Koniec. Tak samo było z Tede 🙂 Obaj zarobili na tym kurewsko dobry hajs. Przecież teraz na świecznikach są inni, to jak te stare pryki mają się przebić. Peja ma trochę sajko fanów, ale ich jest już mało. Proste.

Ziominho
9 miesięcy temu

Te slowa o cofnieciu w czasie chyba Sentino mu pisal

Joł
9 miesięcy temu

Magiera nagrywa z sobelem i innymi łakami. Decksowi to może co najwyżej obciągnąć

Hhgdszcbjssdgjufhy
9 miesięcy temu

Brak klasy.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu

cicho bedzie siedział w blizniaku na tym samym osiedlu pod poznaniem btw zły pomysł kupił by rychu ziemie i postawił od zera od dewelopera zawsze gozej plus chujowo zaprojektowany ogród a samemy wzioł by fachowca do pilnowania czeladników Miecia Gandi Gande glona i by postawili w 5 miesiecy kozaka decks sie w ch dorobił na Slums Attack i tyle

Gienek plutycz
9 miesięcy temu

Rychu zawsze na propsie

Stary chuj
9 miesięcy temu

Chuj w rą przestarzałą peję i równie chuj owego bitmana.

Egon
9 miesięcy temu

Czy ten człowiek ma chociaż odrobinę godności? Gdzie są przyjaciele Gdzie jest żona tego błazna
Nikt mu nie powie :Co Ty odpierdalasz ?

YO..
9 miesięcy temu

00:57 29
Opublikowany 16 godzin temu 7 sierpnia 2021Przez Mariusz Jop

Trelele
9 miesięcy temu

Jak już to z Ryśka żaden raper. Nie rozumiem jego fenomenu bo u niego nawet bit słaby a rymy to śmiech na sali. Tani „hip hop” dla osiedlowych mafiozów.

Komsta Strachelek Goraj Bieniek Miściur 666
9 miesięcy temu

Wytatuowane niedojeby? Inwalidzi z chronionych zakładów pracy?

Krabi
9 miesięcy temu

Trochę za dużo powiedziane, jak to Peja. Nie wiem może chce z nim Fame MMA zawalczyć ? ? Mi się to kupy nie trzyma. Z Tedasem było bardzo podobnie, pierw go zjechał a później sam brał udział w podobnych produkcjach. Osobiście nie słucham go już bardzo długo i więcej nie będę. Molesta go dobrze podsumowała . I uważam że nie zawsze liczba jakości idzie na równi z poziomem. Wystarczy spojrzeć w jakim kierunku idzie hip hop, rap.

Dr.Zet
8 miesięcy temu

Żurom już dawno go wyjaśnił ihttps://youtu.be/6tLKk63k4go

Po prostu Patryk.
9 miesięcy temu

Tak patrzę na tą dzicz w komentarzach, i tęsknię za Stalinem…

Popularne