Sprawdź nas też tutaj

News

Saful w roli geja? „Nie pocałowałbym się z typem”

Raper zamierza kontynuować aktorską karierę.

Opublikowany

 

saul, czyli kamil nożyński w serialu ślepnąc od świateł
Saful / fot. HBO

Główna rola Kuby w głośnym serialu „Ślepnąć od świateł” przyniosła Safulowi ogólnopolską rozpoznawalność. Jednak nie tylko, bo pojawił się on później także w drugoplanowej roli w słowackim filmie „Správa — The Report”. Mimo, że raper znów za chwilę uaktywni się muzycznie, nie porzuca swojej aktorskiej kariery. – Chodzę na przesłuchania, mam od tego swoją agentkę. Nie mam jeszcze pewnych narzędzi, jakie mają aktorzy po szkołach i ta praca ze mną jest inna niż z aktorami, ale myślę, że będę się starał to kontynuować – stwierdził raper w rozmowie z Winim.

Saful jako homoseksualista lub policjant?

W trakcie wywiadu Winiego z Safulem gospodarz programu dopytywał się również czy raper odważyłby się zagrać rolę np. homoseksualisty lub policjanta. – Nie wiem, zależy jak ta rola miałaby wyglądać. Co do policjanta, zależy jaki miałby być charakter tej postaci, czy to byłoby dla mnie ciekawe i czy byłbym w stanie to udźwignąć – odpowiedział. A co z rolą geja? – Na pewno nie pocałowałbym się z typem – dodał.

saful, kamil nozyński w słowackim filmie the report

Tede zagrał policjanta i poniósł konsekwencje

Warto przy okazji odnotować rolę Tedego w sitcomie „Wszyscy Kochają Romana”, który był emitowany w 2011 roku na TVN-ie. Wcielił się on w postać policjanta. – Nie było to dla mnie problemem. Akurat to kogo mam grać wiedziałem od początku. Jeszcze podejrzewałem, że on jest gejem – powiedział raper kilka lat temu w jednym z wywiadów.

Przypomnijmy, że po tej roli na TDF-a spłynęła krytyka od niektórych kolegów po fachu. Krytycznie o jego roli policjanta wypowiedzieli się m.in. Paluch i Juras.

Tede jako policjant w serialu wszyscy kochają romana

 
28 komentarzy

28
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jaroslav Catczinskhi

Saful dawaj na pochybel skurwysynom, zagraj policyjnego homoseksualiste o prawicowych pogladach tepiacego srodowiska lgbt i scigajacego innego homoseksualnego polityka, niejakiego Antoniego M.

Twoj policyjny pseudonim; Elton

YOLO

O kurwa ale to by bylo piekne

Ania22

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: http://www.czaterka.pl

Szczaw

Raper czyli debil grający w jakimś marnym serialu dla debili. Żenada. Ale dziesiątki nicków na GR to debile, a w zasadzie jeden debil bo to jedna i ta sama debilna osoba, no bo tak: ja czyli Szczaw, Analny, Cydży (ta kurwa), huj, EJ TY KOLO,odb, wkurwiony huj, Abdul kozojeb, bestia z wadowic, profesorNauk, YOLO, trystydycymyt,luczjano, Axel GMD i inne nicki.

EJ TY KOLO

Raper czyli debil grający w jakimś marnym serialu dla debili. Żenada. Ale dziesiątki nicków na GR to debile, a w zasadzie jeden debil bo to jedna i ta sama debilna osoba, no bo tak: ja czyli EJ TY KOLO, Analny, Cydży (ta kurwa), huj, Szczaw,odb, wkurwiony huj, Abdul kozojeb, bestia z wadowic, profesorNauk, YOLO, trystydycymyt,luczjano, Axel GMD i inne nicki.

AbDuL All_KOzYEB

Raper czyli debil grający w jakimś marnym serialu dla debili. Żenada. Ale dziesiątki nicków na GR to debile, a w zasadzie jeden debil bo to jedna i ta sama debilna osoba, no bo tak: ja czyli AbDuL All_KOzYEB, Analny, Cydży (ta kurwa), huj, EJ TY KOLO,odb, wkurwiony huj,Szczaw, bestia z wadowic, profesorNauk, YOLO, trystydycymyt,luczjano, Axel GMD i inne nicki.

YOLO

Raper czyli debil grający w jakimś marnym serialu dla debili. Żenada. Ale dziesiątki nicków na GR to debile, a w zasadzie jeden debil bo to jedna i ta sama debilna osoba, no bo tak: ja czyli YOLO, Analny, Cydży (ta kurwa), huj, Szczaw,odb, wkurwiony huj, Abdul kozojeb, bestia z wadowic, profesorNauk, trystydycymyt,luczjano, Axel GMD i inne nicki.

WOLNIWO NA WÓZIWO A/K/A Pan Panowiek

Opa sikułena, opa sikułena,sikułena, sikułena, opa rabotito, opa rabotito, rabotito, rabotito. No i co nadęte rapowskie knury, kto to wyśpiewowywał kieeeedyś, parchy uwstecznione?

op op

Syful gejem? „Pocałował typa na ulicy”

Sa full load in ass

„Nie pocałowałbym się z typem ale opierdalanie kolby i lizanie sraki z przyjemnością.”

Karol

Ty jakiś pojebany jesteś

80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje

Karol hetero cwelo zjebie zamknij morde uprzedzeńcu

80Procent90TutajtoZjebyiNiedorozwoje

^ PODSZYW

Q-Tazz

I bardzo dobrze Saful. Nie po to zostawiłeś tych pedałów z Dickson37 żeby się zadawać z innymi pedałami. Props

Odb

Gej w roli Safula? „Pocałowałbym się z Tym Typem”

jebac truskaweprosto

nie jestes ani raperem ani aktorem, do tego trzeba miec umiejetnosci i warsztat

Niedźwiadek

A szkoda bo chętnie zobaczyłbym go w roli aktywnego geja który wsadza palec w dziewiczy odbyt jakiegoś glamrapowicza który piszczałby jak myszka

ine

chociż nie jestes gejem to i tak cie wyzwą od najgorszych oij ebane bydło

PEJOWATY

TO NIE MÓJ DJ, A TWÓJ FUUUJ, CAŁOWAŁ SIĘ Z FACETEM

Ksajo

Wiekszasc osób co się tu udziela to by pasowała do tej roli

WAMPIRZGÓR

Jebac hipokrytów w Eurasy ssali by kutachy z polykiem, Tede moze i ma czasem bananowe jazdy ale na WBW rozpierdalal lamusów freestylem jak malo kto! Tede przynajmniej nie sciemni jak reszta dzbanów zeo oni robia to dla zajawki nie dla forsy…….kurwa dobre sobie!

YOLO

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=ZgfYjDoAIek
to jest normalny njus
a nie to co wy robicie z tego portalu

kiki

Gruba, policyjna kurwa-na dodatek (chyba) z flakiem, z tego co piszecie kochani ^^

Hadzire

CHILLWAGON NA ZAMKNIETEJ IMPREZIE
https://www.youtube.com/watch?v=oWYmmSZBk3g

Prawda

Opublikowany 12 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

09:19 7

Marian

Saful a co z akcją jak na kadrze waliłeś konia dla kolegi.

dixD

Kek pytanie. Jak można grać samego siebie? Przecież samego siebie się nie gra tylko się jest sobą. Saful nie dość, że pedał to idiota!

Morda Konfidenci

Pozdro TEDE, props za RAPY od ponad 20 lat i przecieranie szlaków tym ZAKŁAMAŃCOM!!!

Jebać…

Popularne