Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Siwers wraca z drogi donikąd

Na zapowiedź nowego albumu fani musieli czekać trzy lata.

Opublikowany

 

fot. @osiemdziewiec

Prawdziwa wiosna nastała w polskim rapie. W poprzedni piątek miało miejsce premier kilku albumów rapowych, dziś w sieci pojawił się PRO8L3M, wrócił Mata. Wrócił także Siwers – po ponad trzyletniej przerwie. Na YouTube trafił singiel „Creme de la creme”, zwiastujący „Powrót z drogi donikąd”. Równocześnie wystartowała sprzedaż preorderowej wersji albumu.

– Trzy lata po premierze „Huśtawek” Siwers wraca z nowym wydawnictwem. „Powrót z drogi donikąd” to album nafaszerowany wyrazistym stylem i mocnym przekazem, do których Siwers zdążył już nas przyzwyczaić na poprzednich albumach i singlach. Większość utworów autor wyprodukował sam, w kilku posiłkował się produkcjami znajomych producentów, a na albumie znajdziemy również gościnne zwrotki takich raperów jak m.in.: Pezet, Lukasyno, JWP czy Tomiko – brzmi opis preorderu płyty.

Front płyty stylizowany jest na rosyjski dywan. Artysta zapowiedział, że okładka będzie uszlachetniona i wypukła. Na regularnej wersji płyty znajdzie się 14 utworów, preorderowicze otrzymają dodatkowo jeszcze jeden track. Premiera albumu zaplanowana została na 11 czerwca.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

teledysk

Louis Villain „Czarne chmury” – szorstka, życiowa refleksja

„Wiązałem z kimś nadzieję, potem ledwo koniec z końcem”.

Opublikowany

 

Przez

louis villain

Maestro po chwili wydawniczej ciszy serwuje nam singiel nawiązujący brzmieniowo do rapu, na którym wyrósł.

Mamy więc mocną stopę i werbel oraz silnie zarysowany sampel a także refleksyjny rap próbujący rozgonić „Czarne chmury”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Polska Wersja ft. Pezet „Wirują światła” – oldschoolowy klimat

„Wirują światła, kiedy walę tu kolejną setkę”.

Opublikowany

 

Przez

polska wersja pezet

Jano i Hinol połączyli siły z Pezetem, prezentując oldschoolowy kawałek „Wirują światła”, który zwiastuje nową płytę Polskiej Wersji.

W środę duet podpisywał preordery albumu „PW4EVER”, robiąc przy okazji transmisję na żywo i odpowiadając na pytania fanów. Tymczasem dzisiaj odbyła się premiera klipu z Pezetem.

Premiera albumu została zaplanowana na 13 marca. Płyta będzie liczyć 14 numerów, a całość materiału powstała w jednym procesie studyjnym, wspólnie z PSR-em, który odpowiada za wszystkie bity.

Przedsprzedaż płyty jest dostępna na polskawersja.pl


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Hodak w dniu swoich 30. urodzin wraca z singlem „Magnifique”

„Mam na bani family, to dla nich robię interes”.

Opublikowany

 

Przez

hodak

Po ponad rocznej przerwie wydawniczej i medialnej Hodak powraca z nowym singlem „Magnifique”. Premierowy utwór ukazuje się w wyjątkowym dla artysty momencie – dokładnie w dniu jego 30. urodzin, stanowiąc symboliczne podsumowanie dotychczasowej drogi.

„Magnifique” to filmowa, osobista opowieść będąca przelotem przez kolejne etapy jego życiorysu – od ciężkiej pracy fizycznej za granicą, przez budowanie pozycji na scenie, aż po kulisy dużych biznesowych dealów blokowanych przez procedury AML. Singiel łączy introspekcyjny storytelling z dopracowaną, nowoczesną produkcją, tworząc spójny i dojrzały komunikat artystyczny.

Za warstwę muzyczną odpowiada legendarny duet producencki 2K i Michał Graczyk, gwarantując najwyższy poziom brzmieniowy i wyrazisty, światowy charakter.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Nowy Polak to „Generalny wykonawca”

„Przepracowane są dni i nieprzespane są noce”.

Opublikowany

 

Przez

nowy polak

Nowy Polak z drugim singlem zwiastującym nowy materiał „Generalny wykonawca mixtape”.

Numer jak zwykle został okraszony klipem i pojawił się w serwisach streamingowych.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Ekipa Young Leosi z pierwszym klipem z Kenii – czy namieszali na scenie?

W nowym singlu wyróżnia się tylko jeden zawodnik.

Opublikowany

 

young leosia

Young Leosia wyjechała ze swoją ekipą do Kenii, żeby stworzyć nowy projekt muzyczny. Pierwsze efekty pobytu na czarnym ladzie już możemy sprawdzić.

Dzisiaj na kanale Bailla Ella pojawił się klip do numeru „Rollout” i pojawiają się w nim Young Leosia, Janusz Walczuk, Waima, Zuziula i Olinda. Numer zupełnie niczym się nie wyróżnia, a nawet jak na taką ilość artystów wypada dość blado. Jedynym światełkiem w tunelu jest Waima – zresztą bardzo chwalony w komentarzach, który pokazał, że mu się chce i nie zrobił tego na odwal.

W zapowiedzi projektu słyszeliśmy, że ma on namieszać na scenie. Na razie tego nie widać, ale czas wciąż działa na jego korzyść.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2026.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: