Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Fenix – „Na Białych Skrzydłach”

Opublikowany

 



 

Album "Czyste Serca" to wspólny projekt dwóch stargardzkich twórców – Fenixa i Radonisa, którzy na podziemnej scenie są aktywni od ponad 10 lat.

Fenix to raper, którego możecie kojarzyć z wielu nielegali, m.in. płyty "Pamiętaj" stworzonej w duecie z producentem L PRO, czy solowych projektów takich jak "Życie Jest Do Wzięcia" lub "Piąty Bieg". To także zwycięzca 3-ciej edycji konkursu Stoprocent Pompuj Rap. Współpracował z wieloma tuzami polskiej sceny, takimi jak: Hemp Gru, PMM, Zeus, VNM, Młody M czy Pyskaty.

Radonis natomiast, to zarówno raper jak i producent. W 2013 wyprodukował płytę Młodego M – Kronika III, wydaną przez Step Records. Jako producent, tworzył podkłady dla m.in.: Peji, Chady, Onara, RY 23 czy Rafiego. Ponadto, jako raper ma na swoim koncie kilkanaście nielegali wypuszczonych własnym sumptem – m.in. ostatnia płyta wyprodukowana przez L PRO – "Zawsze Najgorszy".

"Czyste Serca", to najlepszy materiał jaki dane było stworzyć obu artystom i co razem zgodnie potwierdzają. Płyta pełna obrazowych tekstów, skrajnych emocji, ponadczasowych treści, ciekawa w odbiorze, bardzo bezpośrednia i wulgarna w dobrym tego słowa znaczeniu, prawdziwa do szpiku kości.

 

Materiał powstawał około 2 lata – był to czas, kiedy życie obu MC's wywróciło się do góry nogami, co ma swoje przełożenie na treść albumu i co jednocześnie sprawia, że krążek jest niepowtarzalny, unikatowy. Całość dopełnia warstwa muzyczna na najwyższym poziomie. Płyta będzie wydana nakładem nowo powstałej, szczecińskiej wytwórni, a jej premiera planowana jest na 28 kwietnia. Teledysk do "Na Białych Skrzydłach", jest kontynuacją poprzedniego singla do numeru tytułowego "Czyste Serca".

 

Cały album dostępny w wersji fizycznej na stronie shrecords.pl – po szersze info zapraszamy na profile raperów na Facebook'u.

Tracklista:
01. Czyste Serca (prod. I'Scream)
02. Pierdolę Wszystko (prod. Chałdi)
03. Chwile (prod. Radonis)
04. Sam Dla Siebie Przekleństwem (prod. Rudy)
05. Oczekiwania ft. Enoiks (prod. I'Scream)
06. Ślepi (prod. Radonis)
07. Czym Się Stałem (prod. Chałdi)
08. To Już Nie Mój Świat (prod. Mathi)
09. Mnie To Nie Robi (prod. Rudy)
10. Coś Ci Powiem (prod. Chałdi)
11. Na Białych Skrzydłach (prod. Rudy)
12. Trochę Miłości (prod. Mpcet)
13. Strzały Ostrzegawcze (prod. L PRO)


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

teledysk

Jongmen siedzi, a jego kumple wypuszczają „Ponad Mury”

Do siec trafił uliczny kawałek „Ponad Mury” z udziałem Pawki, Fidziego, Jongmena i The Outlawz.

Opublikowany

 

jongmen

Zatrzymany w Dubaju Jongmen od kilku tygodni przebywa w areszcie i mówi się o jego deportacji do Polski. Tymczasem Pawko, Fidzi i The Outlawz wypuścili numer „Ponad Mury”.

W kawałku udziela się również Jongmen i to jego ostatni numer który nagrał przed zatrzymaniem. Nagranie zwiastuje projekt „Lacoca Mixtape 2”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

TwoFace „Ain Eingarp” – lovesong z ciężkimi emocjami w tle 

„Przed oczami migają klisze, chwila – Twoje serce obok wszywał Religa”.

Opublikowany

 

Przez

twoface

Emocjonalny numer TwoFace’a to storytelling dotyczący jego trudnego rozstania i wejścia w nowy szczęśliwy i zdrowy związek.

– Tytuł „Ain Eingarp” to alegoria do I części Harrego Pottera – zwierciadła, które pokazywało tylko najgłębsze pragnienia serca

Za klimatyczny bit mix master i realizację odpowiada Adash, a klip wykonał Dawid Ludowicz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Destro – finalista „Rap Generation” z nowym klipem i materiałem

23-letni raper wypuścił EP-kę.

Opublikowany

 

Przez

destro
fot. @troche_pokory

Destro to 23-letni raper z Gniezna, który wiosną tego roku dzięki niesamowitej charyzmie i rapowym umiejętnościom zjednał sobie jurorów oraz widzów Rap Generation, docierając do finału i wygrywając show.

Raper postanowił zamknąć rok krótkim materiałem opublikowanym wraz z teledyskiem do utworu “NIEMIŁO(ść)”. Mini-album “Oprócz błękitnego nieba” to zapis na temat szczerych, silnych emocji, trudnych relacji i walki z własnymi demonami.

Utwór „NIEMIŁO(ść)” z projektu, wyprodukowany przez OER’a, to gorzki, ale jednocześnie energetyczny rapowy numer w stylu UK Garage, w której to mieszance gatunków raper z Gniezna czuje się coraz mocniej – co pokazuje na całym projekcie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Berson i Bonus RPK z warszawską jakością

Niespodziewana kooperacja Spółki Zoo i Ciemnej Strefy.

Opublikowany

 

Przez

berson bonus rpk

Berson w ostatnim czasie ciśnie coraz mocniej i zalewa nas nowymi kawałkami. Tym razem połączył siły z Bonusem RPK.

Reprezentanci Spółki Zoo i Ciemnej Strefy zaprezentowali wspólny numer „Daję jakość”. To surowy, uliczny rap, do którego przyzwyczaili nas raperzy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

teledysk

Sztoss „kochać” – pionier polskiego r&b w klimacie afro

Sztoss z klimatem, w którym czuje się niewiarygodnie swobodnie.

Opublikowany

 

Przez

sztoss

Pionier polskiego r&b sięga po brzmienia afro i tworzy doskonały numer, żeby ocieplić zimowe wieczory swoim pulsującym rytmem. Utwór tworzy doskonały balans między emocjonalną balladą, a nowoczesnym brzmieniem.

“kochać” to kolejny dowód na to, że Sztoss jest absolutnie wszechstronnym artystą, który nie uznaje szufladek i granic. Artysta po raz kolejny pokazuje, że ma niezwykły dar do tworzenia melodii, które zaczynają żyć własnym życiem w świadomości słuchaczy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: