teledysk
TELEDYSK: K2 – „Twój fire”

Dziś na MaxFloRecTV trafił najnowszy singiel K2 – „Twój fire”.
To niecałe 3 min opowieści o rodzinnej tragedii rapera. O ile prawda w rapie to coś naturalnego, o tyle obrazujące ją klipy przedstawiają często wymyślone historie. Teledysk K2 to jednak niemal dokument. Sprawdź, co do przekazania ma artysta!
„Twój fire” to utwór o walce z chorobą kilkuletniego syna K2. Chłopak miał jednocześnie ropne zapalenie opon mózgowych i sepsę meningokokową. Jak opowiada K2, dziecko „jedną nogą było już w innym świecie”. Finał tej opowieści jest na szczęście pozytywny. Dziś syn K2 jest zdrowy i wygląda tak, jak gdyby nigdy nie przydarzyło mu się nic strasznego. Lekarze mówią wręcz o cudzie. K2 postanowił napisać o tym utwór. Zadedykował go synkowi i żonie, którzy w poniższym klipie odegrali samych siebie.
Za realizację wideo odpowiada grupa Ace of Art. Większość zdjęć została wykonana w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca w Katowicach-Ochojcu.
– To, co przeżyłem, pozwoliło mi dostrzegać szczęście, którego na co dzień nie doceniamy, bo zaczynamy traktować je jako coś naturalnego. Takie sytuacje boleśnie przypominają człowiekowi o tym, co ma i jaka jest tego ogromna wartość – mówi K2. – Mam nadzieję, że mój klip doda wiary i otuchy wszystkim zmagającym się z chorobą czy innymi przeciwnościami losu – dodaje.
Samego artystę splot kilku nieszczęśliwych zdarzeń zmotywował do większego zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Stał się on niepisanym ambasadorem akcji charytatywnej na rzecz chorej na glejaka mózgu Karoliny Dzienniak. Jeśli również chcesz pomóc jej wygrać życie, wejdź na https://www.siepomaga.pl/karolina-dzienniak-2 lub wyślij SMS-a o treści S715 na numer 72365 (koszt:2,46 zł z VAT-em).
Utwór „Twój fire” najprawdopodobniej znajdzie się na drugiej solowej płycie K2, którą zwiastują już oficjalnie: „Jutro nadchodzi zawsze” i „Outsider”. Szczegóły dotyczące albumu na razie nie są jednak znane. Najnowszy singiel K2 zamówić można jako MP3 w MaxFloSklepie. Numer dostępny jest także w serwisach streamingowych oraz w dobrych sklepach z e-muzyką.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl


Zaledwie kilka dni po premierze „Inaczej Żyć”, Cukraz prezentuje nowy klip „Idę po Swoje” promujący nowy album – „Lubelskie Życie”. Gościnnie Klint DSN.
Klint to reprezentant krakowskiego DSN Dysonans. To ekipa, która w 2000 roku wydała pierwszą hip-hopową płytę w Krakowie. Na koncie ma dwa krążki (drugi w 2009), wspólne numery z Pihem i Tylasem, udział w KRK Rap Atak i na pierwszych produkcjach Firmy.
Singiel zwiastuje album „Lubelskie życie” Cukraza.
teledysk
Hace z tytułowym „Touchdown” – ostatni singiel przed premierą albumu
„Ludzie kradną, by mieć co tu jeść”.

Hace prezentuje ostatni już singiel zapowiadający jego nadchodzący album – dynamiczny, tytułowy „Touchdown”. To finałowe uderzenie przed pełnym lądowaniem, czyli premierą krążka, która nastąpi jeszcze tej wiosny.
Nowy numer to muzyczna esencja Hace – energiczny beat, agresywne flow i autentyczne emocje, które prowadzą słuchacza przez osobistą podróż artysty. „Touchdown” nie tylko dobrze buja, ale też wyznacza kierunek całej płyty, której tytułowy utwór stanowi kluczowy punkt ciężkości.
Dla dotychczasowych słuchaczy to ostatni sygnał przed premierą długo wyczekiwanego materiału. Dla nowych – mocny argument, by sięgnąć po więcej.
Premiera albumu „Touchdown” jeszcze tej wiosny.
teledysk
zdunekk wraca z singlem “milan” – letni vibe i klubowa energia
Połączenie chwytliwej muzyki z prawdziwym przekazem.

Po debiutanckim singlu „gigi & bella”, zdunekk nie zwalnia tempa i prezentuje nowy numer zatytułowany „milan”. Utwór już jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.
Artystka, która szturmem zdobyła uznanie jury programu Rap Generation, po raz kolejny udowadnia, że potrafi łączyć chwytliwą muzykę z prawdziwym przekazem.
„milan” to utwór stworzony z myślą o wszystkich melanżowiczach, którzy latem wracają do domu o 4 nad ranem – zmęczeni, ale szczęśliwi, z dźwiękami nocy w głowie i dobrym vibem w sercu. To hołd dla beztroskich, spontanicznych momentów – lekko rozmazanych, ale prawdziwych.
Brzmieniowo to energetyczna propozycja z klubowym sznytem – idealna zarówno na rozkręcenie imprezy, jak i na befora. Pulsujący beat, chwytliwa melodia i tekst, z którym łatwo się utożsamić – zdunekk serwuje kawałek, który buja i zaraża pozytywną energią od pierwszych sekund.
teledysk
Kubańczyk żegna wszystkich, których już z nami nie ma
„Do Zobaczenia” to hołd dla zmarłych przyjaciół.

„Do zobaczenia” – nowy singiel Kubańczyka to poruszająca muzyczna podróż do czasów dzieciństwa, osiedlowych boisk i pierwszych marzeń.
Wspólnie z producentem KacperSuperSwag, Kubańczyk stworzył utwór pełen emocji i osobistych wspomnień, osadzony w realiach Stargardu, gdzie dorastał. Numer opowiada o dorastaniu wśród przeciwności losu, o determinacji, by iść swoją drogą mimo wszystko, o wartościach, które kształtują człowieka od najmłodszych lat. „Do Zobaczenia” to również hołd dla tych, których już z nami nie ma – ziomków z podwórek, których pamięć wciąż jest żywa.
Kubańczyk, artysta o ogromnych zasięgach w sieci, kolejny raz udowadnia, że potrafi łączyć osobiste historie z uniwersalnym przekazem, trafiając w emocje słuchaczy. Warstwa muzyczna, za którą odpowiada KacperSuperSwag, to idealne tło dla melancholijnego, ale i pełnego nadziei tekstu. Do utworu powstał również teledysk autorstwa MZQ Media, który w sugestywny sposób oddaje klimat osiedlowego życia i emocjonalny ładunek utworu.
teledysk
Słoń i The Returners wjeżdżają z buta. „Soccer kick” z NY
Brain Dead Familia oraz 2020 label łączą siły.

„Soccer kick” to tytułowy singiel ze wspólnego projektu Słonia i The Returners. Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź płyty, którą wydadzą wspólnie Brain Dead Familia oraz 2020 label.
Jak przystało na Słonia jest mocno, energicznie i bezczelnie, a przy muzycznym i wizualnym błogosławieństwie The Returners wyszła z tego prawdziwa nowojorska petarda.
To jedna z tych kooperacji, o jakiej zawsze marzyliśmy, ale nie śmieliśmy prosić. Po wielu latach dość luźnej współpracy Słoń i The Returners na trwałe połączyli siły tworząc spójną muzyczną całość. „Soccer kick” to wypadkowa ostrego i bezkompromisowego rapu poznaniaka z ugruntowanym stylem i jakością pracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów producenckich w Polsce. Co ciekawe wspólny mini-album trafi na rynek wspólnym sumptem Brain Dead Familia oraz 2020 label, a jego premiera została zapowiedziana na – jakże by inaczej – piątek 13 czerwca!
Za nakręcony w hiphopowej mekce teledysk odpowiada oczywiście Szerszeń. Poniżej pełna tracklista nadchodzącej premiery płytowej.
Tracklista
- SOCCER KICK
- DEAD MEAT feat. ?
- WYSTARCZY UŚMIECH feat. ?
- TOKSYNY
- CUT ASY
- PROSTO W ŁEB feat. ?
- PŁATNY ODPUST feat. ?
- NIGHTWING
- BONUS SRAK
Wersja fizyczna albumu dostępna jest jedynie w preorderze. Przedsprzedaż „Soccer kick” – wraz z dedykowanym merchem – ruszyła już na sklepie Vulgarus.pl.
-
News3 dni temu
Współpracownik DJ Hazela ujawnia: strzelił sobie w głowę
-
News1 dzień temu
Shark – raperka polskiego pochodzenia we Włoszech. „Jestem złą gangsterką”
-
News2 dni temu
Peja, Kali, WSZ, Rahim na pogrzebie śp. brata Joki
-
News3 dni temu
Zmarł młody polski raper – informuje SBM Label
-
News2 dni temu
DJ Hazel zostanie pośmiertnie uhonorowany
-
Felieton1 dzień temu
Bonus RPK nie chce być patusem z ulicy, więc wydaje płytę… „Głos ulicy” 👀 – felieton
-
News14 godzin temu
Organizatorzy przerwali koncert Otsochodzi w połowie
-
News14 godzin temu
Rodzina apeluje do fanów w sprawie pogrzebu DJ Hazela