Sprawdź nas też tutaj

News

Tymin po śmierci Zioła: „J*bać muzykę jakkolwiek promującą dragi”

Raper sprzeciwia się gloryfikowaniu narkotyków w muzyce.

Opublikowany

 

fot. FB/tyminoptymista

Środowisko hip-hopowe nie tylko wspomina tragicznie zmarłego Zioła, ale także przy okazji stara się przestrzegać przed zgubnym zażywaniem narkotyków, które doprowadziły wrocławskiego rapera do targnięcia się na własne życie. Wśród osób, które krytykują twórczość raperów promujących psychoaktywne substancje jest Tymin.

Tymin wspomina, że już kilka lat temu zauważył, że może dziać się coś niedobrego. – Odszedł od nas Zioło aka Zioło Zioło, którego zapamiętałem jako wesołego i łebskiego gościa i mega zdolnego producenta. Pierwszy kontakt miałem z nim w okolicach roku 2010-2011 roku, pewnie na Kempie, czy na Wyspie Słodowej. Styczność ostatnią w 2014-15 roku, kiedy było już widać, że lubił mocniejsze rzeczy niż jointy i to zdecydowanie częściej niż okazyjnie. Od tamtego czasu kontakt ucichł, Michał rzadziej się wyświetlał. – napisał na FB.

Raper zdecydowanie sprzeciwia się gloryfikowaniu używek w muzyce. – Znajomi śmieją się, że moralizuje jak babcia, kiedy wk*rwiam się jak ludzie hobbystycznie, z wyboru, biorą ścierwo. J*bać muzykę jakkolwiek promującą dragi. J*bać wasze syropy, piguły, ściechy, klonazepamy i opiaty (bez znaków równości). Z reguły, ludzie, którzy mieli z tym styczność z uwagi na pochodzenie czy środowisko, chcą te etapy jak najszybciej wymazać z pamięci. Dla dzieciaków ze zbyt dobrych domów to staje się trendem. J*bać takie trendy. Dbajcie o siebie, serio. Zioło – spoczywaj w pokoju. – dodaje.

*Komentarze w artykule zostały wyłączone.

Śmierć rapera Zioło (1989-2019)

  1. Nie żyje raper Zioło
  2. Zioło nie żyje – zbiórka dla mamy na pogrzeb
  3. Wpisy śp. Zioła na narkotykowym forum budzą przerażenie
  4. Guzior uszanował swojego rywala śp. Zioło

Popularne