szybkie donosy
Wyskocz do tego!!! odc.18 Kamel – Piroman (prod. Juicy)
„Piroman” jest ekskluzywnym numerem specjalnie na potrzeby akcji „Wyskocz do tego”, jak również promuję debiutancki album Kamela „Droga Kamelita”, któego prmiera już w marcu 2012.
Na albumie pojawią się: Sobota, Smagalaz,Te-Tris, Ciech, Skorup, Majkel, Siwydym, Emilia (EmilyRose) i inni. Album „Droga Kamelita” to eklektyczny materiał, będący przekrojem muzycznych fascynacji autora. To brud Nowego Jorku w sposób naturalny przeplatający się ze słoneczną Kalifornią, cykającym południem, oraz brzmieniami rodem z wysp brytyjskich.
To zbiór obserwacji, przeżyć,emocji , poglądów, oraz mocno zaznaczająca się osobowość Kamela, podane z wachlarzem flow, którym możnaby obdzielić klika krótszych albumów.
„Wyskocz Do Tego” to seria teledysków, której inspiracją były proste zazwyczaj jednoujęciowe klipy zalewające youtube od Stanów przez Anglię, po Niemcy. Chcemy przede wszystkim promować polską scenę, od znanych już raperów, po undergrandowych wyjadaczy.
Nasze videa są prostymi, niskobudżetowymi klipami opartymi zazwyczaj na jednym planie wzbogaconym małymi smaczkami i paroma cięciami. Staramy się promować zupełnie nowe kawałki, choć może od czasu do czasu, przypomnimy już znany, który nie doczekał jeszcze obrazu, a jednoznacznie na niego zasługiwał.
Program nazwaliśmy „Wyskocz do tego”, ponieważ mamy nadzieję, że ten cykl stanie się inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą i chcą zaistnieć, oraz pokaże, że przy dobrym numerze wystarczy prosty obraz i trochę pomysłu, aby zdobyć znaczącą oglądalność.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temu
Wilku bez zębów kilku? To nieaktualne. Raper ma nowe zęby
-
News4 dni temu
Oki usunął to po 10 minutach, ale w sieci nic nie ginie
-
News3 dni temu
Bonus RPK otworzył z żoną hip-hopowy zakład fryzjerski
-
News2 dni temu
Awantura w radiu Eska. Malik Montana opuścił studio
-
News3 dni temu
Ten Typ Mes na Hip-Hop Opolu: „Slava Ukrainie”
-
News2 dni temu
Kukon wbił szpilę Mesowi. „Sława Polsce” – wykrzyczał w Opolu
-
News5 dni temu
Jędker zagra covery ZIP Składu, chociaż został usunięty ze składu
-
News4 dni temu
Wspólny produkt Okiego i Quebonafide trafił do sklepów