Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Zeamsone zaprosił do numeru legendę sceny

Raperzy promują płytę „Uniwersum”.

Opublikowany

 

Zeamsone w ostatnich tygodniach regularnie promuje swój nadchodzący krążek „Uniwersum” – po singlach „Kominiarka Nike” oraz „HIGH RIGHT NOW” nadeszła pora na pierwszy singiel z gościem, którym okazał się VNM.

Właściciel wytwórni DeNekstBest i legenda Prosto położył swoje jak zwykle wypieszczone technicznie linijki na singlu „Poszło”. Premierze singla towarzyszy zapętlona animacja przygotowana przez @bvrti.visuals – poza tym oprawą muzyczną zajął się w całości sam Zeamsone, odpowiedzialny za bit, mix oraz mastering numeru, kontynuując obraną ostatnio drogę self-made mana.

„Uniwersum” to czwarte legalne wydawnictwo Zeamsone. Artysta powraca bogatszy o nowe doświadczenia i jest odpowiedzialny za brzmienie oraz produkcję muzyczną znacznej większości albumu. Klimat projektu jest niezwykle zróżnicowany – od twardzieli po bardziej emocjonalne numery. Projekt do tej pory promowały single „HIGH RIGHT NOW”, „Palm Angels”, „BIO” oraz „Kominiarka Nike”.

32 komentarze
32 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

VNM legenda? Od kiedy ciekawe…

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

Cwelsone zaprosił na sextape legende transu.

Joachim Knychała
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

OD KIEDY PIJE NA KRZYWY RYJ.

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

O KURYWA WKLEJONY SAMOCHÓD FORD hahah bez kitu lubie ten kraj

Beke mam z ciebie
1 miesiąc temu

Nie jest to wklejony samochód XD

Dezintegrator Zatwardziałych Frytolubców
1 miesiąc temu

Ziomeczku ty weź to odpal zanim zaczniesz szczekać. To krótkie video. A wygląda jak wklejony bo ludzie się kolorami w postprodukcji bawią jak ty siurami kolegów żeby życie urozmaicić. Tu kasztan na kasztanie w tych komentarzach XD

Lady Viola
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

Pomponik napisał, że kiedy Sebastian mówił o tym, że lubi być masochistą to pokątnie mówił o relacji z Rafalala. Patrz ostatni wywiad Sebastiana dla tego cieplego i seksownego mlodego dziennikarza Pomponika. Czyli jednak dominującą Rafalala. Jak myślicie, co Rafalala robi ze swoimi uległymi pieskami poza tym, że to nie Rafalala jest ruchana. Sebastian mówi w wywiadzie że woli się nie hamować wcale.

Sport to nie zdrowie
1 miesiąc temu

Krzywy ryj i legenda? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tech9ine
1 miesiąc temu

Fajny szpan, tylko szkoda ze ta technika opiera się na czasownikach. Vnm dalej ta brzydko brzmiącą nawijka i dalej zastanawia się dlaczego już nie ma wyświetleń.

Dukacz ze Step Records
1 miesiąc temu

Jedyne co potrafią grać to ja ja mi o brode

Pozdrawiam
1 miesiąc temu

Przychodzi VNM na imprezę.
Kumple do VNMa – a Ty co? Znowu na krzywy ryj?

Mirek z Legnicy
1 miesiąc temu

Dramat

Chad
1 miesiąc temu

Ruchanie w sensie lizanie?

Rudy Fred
1 miesiąc temu

Chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was lamusy

Traper z woli
1 miesiąc temu

Pewnie kizo 🙂

Kamil
1 miesiąc temu

Zeamsone od zawsze jest self-made, praktycznie od początku kariery

rybka albo pipka
1 miesiąc temu

Poprzez feminizm absolutny proponowany przez nowe pokolenia kobiet świat autentycznie staje na głowie. Niedługo do dziewczyn, które wybrały (ponoć głównie z powodu trudnych warunków materialnych) profesję dziwki trzeba będzie zwracać się per Szanowna Pani Prostytutko czy może Sex Workerko, a takie wyszczekane monotematycznie dwudziestoletnie lochy jak Oliwka Brazil (nie miałbym żadnych argumentów do krytyki aparycji, gdyby nie opowiadała w mocno wulgarny sposób jak to wszyscy jej pożądają, a śpiewała w zamian coś mądrego), które instruują w przystępnych słowach swoich 15-16 letnich fanów jak robić laskę będą tytułować się kobietami wyzwolonymi.
 
Kobiety w feminizmie absolutnym na kształt czegoś w rodzaju osobowego socjalizmu traktują wszystkie przedstawicielki swojej płci po równo i są w stanie wymyślić dla każdej czarnej owcy ze swojego grona tkliwe wytłumaczenie utkane zawsze z tkanki męskiego szowinizmu, mizoginizmu i patriarchatu.
 

rybka albo pipka
1 miesiąc temu

Rozsądni mężczyźni jakoś umieją wydzielić spośród swoich szeregów zj.ebów i chwastów i poddać ich ostracyzmowi bez solidaryzowania się z mętami.
 
Jest jeszcze szereg aspektów tych zagadnień, ale nie chce mi się tego rozwlekać.
 

Malinowska
1 miesiąc temu

Analsone zaprosił do wspólnego anala legendę sceny trans porn

Malinowska
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

Dukacze promują płytę „Analsum”.

Janusz Walikończuk
1 miesiąc temu

Zastanawialiście się kiedyś ile musi jeść taka Oliwka Bazyl żeby wyglądać jak kaszalot. Założę się ze jednym zestawem w McDonaldzie się ta maciora nie naje. I ciekawe jak by wyglądał zestaw Oliwki Bazyl. 4 Bazyl burgery każdy z ćwiartki woła?

Zakolak Alfa
1 miesiąc temu

I powiekszona cola o smaku słoniny

Rajstopy sicarios
1 miesiąc temu

Ona jak zamawia w mcdrive to się pytają dla ilu to jest osób bo nikt w to nie może uwierzyć że można tyle zeżreć a i jeszcze dziwią się że ten facet ma taki damski głos

Kierowca transa "Belmo Ndo"
1 miesiąc temu

Ostatnio dostalem zaladunek rekordowa ilosc cheesow i burgerow do rozladowania, zdziwilem sie bo jest to 4x tyle co dostarczam macdonaldom w calym wojewodztwie! Adresat Oliwka Bazyl podjechalem rozladowalem obok basenu wypelnionej coli ale nie takiego domowego o nie to nie. Oliwka bazyl mieszka obok osrodku ossir ponad 10000litrow coli. A to wszystko tylko na kolacje

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

NIE TRZEBA SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAĆ ŻEBY WIEDZIEĆ. JĄ BEZ MAJTEK NA LAWETE ŁADOWALI PO IMPREZIE > ONA NIE JE TYLKO ŻRE W ILOŚCIACH PRZEMYSŁOWYCH

mlodyigor.remblantow.szmatoo
1 miesiąc temu

RYKŁEM XDDDD

Maciora bazyl
1 miesiąc temu

Nareszcie coś o rapie na tej parszywej pe da lskiej stronie

sentinogej
1 miesiąc temu

cwelsone zaprosił do wanny legendę anala

Malinowska
1 miesiąc temu

Prosze o nieusuwanie komentarzy wy kuhwy ebane skvrwysyny #freebekowo

mgr Blokers
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

Ja nie wiem jak można sobie z karabinu maszynowego od lat w kolano strzelać i nie zorientować się dalej, że te komentarze to jedyny sens prowadzenia tego portalu. Usunąć bekowo, usunąć gify i obrazki w kom, utrudnić zakładanie stałego konta, usuwanie komentarzy, teraz cenzura, no halo xd

Nie wiem, nei wiem, ja nic już nie wiem, ale inna sprawa, że to już wojna i my też zamiast robić coś sensownego w życiu wracamy tutaj żeby za wszelką cenę pluć na rap

GRANDE CONNECTION WAS WSZYSTKICH WYJAŚNI I TAK TEJ SIŁY JUŻ NIE POWSTRZYMACIE

#FREEBEKOWO

Hugh Hefner
1 miesiąc temu
Reply to  mgr Blokers

Jak nie ten portal to inny – rynek nie lubi próżni

Kseroboje gdzieś muszą płacić za artykuyły na swój temat żeby o nim dalej pamiętano nie?

Popularne