Sprawdź nas też tutaj

News

Jakie były pierwsze marzenia Bersona i Atuta? Przeglądamy zin Def Jamu

Warszawska wytwórnia z okazji ostatnich wydawnictw wypuściła gazetę promocyjną.

Opublikowany

 

Def Jam Recordings Poland kolejny raz próbuje zwrócić na siebie uwagę w sposób nie do końca muzyczny. Wytwórnia przyzwyczaiła już do tego, że w nieoczywisty sposób odkrywa swoich nowych graczy. Tym razem fani labelu dostali w paczkach do płyt Kosiego “IS.OK” oraz Sobla “Pułapka na motyle” zagadkowe ziny.


Oto jeden z fragmentów formatu “Ten pierwszy raz”, w którym przepytywany jest Berson oraz Atutowy.

Pierwsze marzenie Bersona

Takie pierwsze, które pamiętam, to żeby zostać piłkarzem. Jestem z Warszawy, więc nie trzeba mnie pytać za kim jestem, a za granicą moją ulubioną drużyną był zawsze Manchester United. Trenowałem naprawdę długo i długo chciałem to robić, ale z czasem pozmieniało się w moim życiu i zacząłem się interesować innymi rzeczami. Potem kolejnym planem na życie było już tylko to, by rapować.Pierwszy idol Bersona

Jednego typowego idola nigdy nie miałem. Kiedy w moim życiu najważniejszy była sport, z piłkarzy na pewno bardzo lubiłem grającego w Manchesterze United Ruuda van Nistelrooya. Pamiętam, że miałem w domu dużo gadżetów z nim związanych. Jeśli zaś chodzi o muzykę, słuchałem 50 Centa, Kanye Westa, ale jakoś specjalnie w amerykański rap się nie zagłębiałem. W Polsce natomiast, wiadomo, na warszawskim śródmieściu była ekipa WSP, słuchało się też WWO, Hemp Gru, Dixonów i tak dalej. Wtedy rządziły ekipy.

Limitowany ZIN od Def Jam Recordings Poland

Pierwsze marzenie Atutowego

Żyć z muzyki i nie martwić się o nic. Cały czas zresztą do tego dążę. Muzyka jest obecna w moim życiu, odkąd pamiętam. Zanim jeszcze poszedłem do przedszkola grałem już na klawiszach, potem ziomek, u którego uczęszczałem w osiedlowym klubie na lekcje, zasugerował mojej mamie, że powinienem pójść do szkoły muzycznej. Tak to się zaczęło. Najpierw była oczywiście muzyka klasyczna, ale gdy odkryłem hip-hop i zrozumiałem, o co w nim chodzi, poświęciłem mu się na dobre. Nigdy na pewno nie chciałem być strażakiem, a tym bardziej policjantem. Nie chciałem też, żeby moja praca wyglądała na zasadzie „od dziewiątej do piątej”.

Pierwszy idol Atutowego

Z zagranicy Justin Timberlake. Zawsze podobała mi się u niego konstrukcja muzyczna, imponowały mi aranżacje jego utworów. Najbardziej na płycie „Future Sex Love Songs”, gdzie numery trwały po 8-9 minut i cały czas chciało się do nich wracać. Mało tego, tak długie utwory ukazywały się w formie singli, co było dla mnie mega zaskakujące. Podobało mi się też to, jakie bity dla Timberlake’a produkował Timbaland. Z Polski natomiast Pezet. Jego muzyka podnosiła mnie na duchu wtedy, kiedy byłem w dołku, niosła mnie też pięknie przez melanż. Do tej pory tak jest. Wszystkie płyty Pezeta nagrane z Noonem znam oczywiście na pamięć.

Label zapewnia, że jest to materiał promocyjny i nie trafi nigdy do sprzedaży detalicznej.

Limitowany ZIN od Def Jam Recordings Poland

 
17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Radomiak
1 rok temu

Siedziałem z TPSem na Koziej Górze. Nie ocenam sposobu, w jaki zapewnil sobie skrócenie wyroku, bo łatwo być sztywniutkim nie mając niczego i nikogo, ale rodzina i dzieci jednak troche zmieniają optykę. Każdy, kto nazwie go frajerem, rozjebusem itd. powinien zadać sobie pytanie – czy nie postąpiłby tak samo będąc na jego miejscu? Więc ciężko mieć do chłopa pretensje, po prostu życie postawiło go w nieciekawej sytuacji. W ogóle mnie też nie dziwi, że praktycznie nie wraca do tematu samego pobytu w więzieniu, nie wysyła pozdrowien do wiezienia itd, też chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć.

Odb
1 rok temu

Jakie były pierwsze marzenia Gejsona i Druta? Przeglądamy gazetkę z analami

Pistolet z długą lufą
1 rok temu

Odpierdol się od Polaków, nie ma to jak wszystkich wrzucać do jednego worka 🙂
Myślisz że w innych krajach ludzie są tacy wspaniali?

Fggg
1 rok temu

Tak.

Naczelnik puścił pawia po sobotnim makowcu
1 rok temu

Pierwsze marzenie? Przelew z konta MAM i news na glamie…Co się stało się z tym rapem, ja pierdole. Marzenia w kurwę! Dno.

Socjopata
1 rok temu

To dajcie chociaż wersję elektroniczną tego zinu.

Pancielej
1 rok temu
Reply to  Socjopata

Tu sie wchodzi dla komentarzy anie dla artykulu. Artykul sie natychmiast przewija. Więc czego jeszcze kurwa nie rozumisz.

Can
1 rok temu
Reply to  Pancielej

Potwierdzam. 80% artykułów idzie od razu pod scroll

Bedoesik
1 rok temu
Reply to  Socjopata

To jest socjopata z la rambli

QUEBONAFIDENT
1 rok temu

Top 1 marzenie dzisiejszych dukaczy to analiza w wannie przez Rafalalę

Ziominho
1 rok temu

Jaki kyrwa Berson won stad chuj ci w dziaslo

Polarisa Kutaés
1 rok temu

wyglada jak sciera do podtarcia dupska po mega srace

Pistolet z długą lufą
1 rok temu

https://youtu.be/RFGF2AYz834 zapraszam do odsłuchania 🙂

YO..
1 rok temu

21:06 29
Opublikowany 12 godzin temu 25 kwietnia 2021Przez Redakcja

ogórkowa
1 rok temu

Berson na propsie. Dobry raper. Atutowy też na propsie bo dobre bity robi.
Mogliby dać ten zin w formie pdf do pobrania.

Pancielej
1 rok temu
Reply to  ogórkowa

Nastepny popierdolony pet. Tu sie czyta komenty a nie newsy.

mordzia
1 rok temu
Reply to  ogórkowa

jaki kurwa zin, kto to jest berson? co ty pieprzysz?

Popularne