Sprawdź nas też tutaj

News

Miuosh otrzymuje groźby śmierci. Wszystko przez rządową dotację

„Czytam o nienawiści do mnie, śmierci i jakim jestem podłym człowiekiem, że komuś coś ukradłem”.

Opublikowany

 

Z tarczy antykryzysowej dla artystów, Miuoshowi przyznano ogromną kwotę 2 milionów złotych. Tak pokaźna pomoc finansowa od państwa dla rapera nie przypadła do gustu zarówno społeczeństwu jak i innym artystom, którzy krytykowali rapera za wyciąganie rąk po publiczne pieniądze. Miuosh w końcu zdecydował się zabrać komentarz na temat dotacji, którą otrzymała jego firma.

Katowicki raper wyjaśnia, że pomoc finansowa z Ministerstwa Kultury nie jest na jego działalność artystyczną, tylko ma pomóc w funkcjonowaniu jego firmy.

Ten fundusz nie zapewnia pomocy mi, ale działalności mojej firmy. Ma się rozłożyć na pracowników, pracujących na umowie o dzieło. W tych firmach pracują mężowie „pań Grażynek” z kas. Od dziewięciu miesięcy nie zarabiają nic (…). Życzą mi śmierci i mnie nienawidzą – mówi Miuosh.

Apeluje o zrozumienie, że przyznane środki w 100 proc. muszą być wydane na działalność firmy. Obowiązuje nas rozliczenie każdej złotówki. To nie jest tak, że siedzimy teraz na kasie i kupujemy sobie ciuchy (…) Podawanie tylko listy beneficjentów i pieniędzy to świństwo, bo to powoduje możliwości dla nienawiści i podzielenia społeczeństwa. – dodaje.

Pieniądze nie miały trafić do Miuosha, tylko do blisko 600 osób

Miuosh wyjaśnia również, że pieniądze z Ministerstwa nie miały trafić do jego kieszeni, tylko na projekty, w które zaangażowanych jest blisko 600 osób.

– Nasz wniosek zawiera w sobie trzy projekty. Pierwszy jest związany z edukacją kulturalną. Zaangażowaliśmy do niego Teatr Śląski i w tym projekcie miało uczestniczyć 100 osób. Są to pracownicy Teatru Śląskiego, obsługa sceno-techniczna, to obsługa multimediów, które miały znaleźć się w Internecie na potrzeby tej edukacji, prelegenci, którzy mieli się pojawić, obsługa interaktywności tego projektu. I tyle – 100 osób.

Drugi projekt chciałbym zostawić w tajemnicy, bo jest wspaniały i na pewno kiedyś powstanie. Jeśli nie odpalimy go teraz, to zrobimy to za jakiś czas. Angażuje ponad 280 osób. Są to muzycy, soliści, instrumentaliści, realizatorzy dźwięku, światła, pracownicy firm oświetleniowych budujących sceny. To wszystko miało iść do nich, żeby była jasność. Do tych, którzy od dziewięciu miesięcy siedzą w domu.

Trzeci projekt, przy którym współpracuję z dużą instytucją kultury naszego miasta (Katowic – przyp. red.) angażował dokładnie 190 parę osób. Środki miały być przeznaczone na wynajem obiektu, w którym pracuje masa ludzi, na zaproszenie orkiestry symfonicznej, która rozliczana jest osobno, jeśli chodzi o takie projekty specjalne i muzycy, którzy w niej grają, otrzymują pieniądze osobno za ten projekt. Tak samo do firm oświetleniowych i dźwiękowych, do firm ochroniarskich oraz do takiej małej części branży, która zajmuje się opakowaniem wszystkiego w formę wizualną i promocyjną.

To nie jest tak, że wczoraj dostaliśmy przelewy i teraz siedzimy w domu na kasie i kupujemy sobie ciuchy. To nie o to chodzi, tak nigdy nie można zrobić. To jest coś, co ma trafić do przemysłu eventowego, nie do artystów. Oczywiście wśród innych beneficjentów pewnie są projekty, które zakładają wynagrodzenia dla wykonawców w ramach festiwali, bo są tam organizatorzy festiwali, dużych koncertów – komentuje artysta.

Raper usuwał wpisy internautów? „Komentujecie zdjęcia mojej córki”

Słuchacze informowali, że raper usuwa komentarze i blokuje niektórych internautów na swoich profilach w social mediach. Miuosh przyznaje, że faktycznie blokował niektóre wpisy, które przekraczały granice prywatności.

– Wrzucacie mój prywatny adres, zdjęcia mojego samochodu, 15-letniego, komentujecie zdjęcia mojej córki. Tylko dlatego, że rozpisałem projekty we wniosku do funduszu, który być może w zły sposób oblicza kwotę, która może być przyznana dotującym. –

Raperzy sięgają po milionową pomoc od rządu

  1. Kafar i Saful krytycznie o dofinansowaniu polskich „gwiazd”
  2. Miuosh: 2 mln zł, ZBUKU: 20 tys. Rządowe wsparcie dla raperów
  3. Raperzy i marki hip-hopowe z rządową pomocą. Kto ile dostał?
  4. Gural o rządowej pomocy: „Nie chcę kradzionego hajsu”
  5. Taco Hemingway publikuje oświadczenie, a rząd wstrzymuje dopłaty dla artystów
  6. Miuosh sięga po publiczne pieniądze, choć twierdzi, że nie musi już pracować
  7. Malik Montana nie chce od rządu pieniędzy, tylko coś innego
  8. Intruz o tarczy antykryzysowej: „Artyści biorą od złodziei hajsy”
 
112 komentarzy
112 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Miuonsh
1 rok temu

Tak się bawimy z moją niunią za wasze pieniądze, tylko oryginalne ciuchy, Gucci, L&V, Versace, biedaki nawet nie znacie takich marek ani nawet nie wiecie jak to się poprawnie wymawia!

Wakacje co tydzień, Chorwacja, Ibiza, Kreta, Rumunia, Albania! Co, zazdro? Najdroższe restauracje, kawior, sushi codziennie, możecie sobie popatrzeć jedynie jak żyjemy:

https://www.instagram.com/sandrasmakowoborycka/

Jak pierdolone bogoce!

I co nam możecie zrobić? Możecie skoczyć na pento. Co najwyżej. I popłakać jakie biedaki jesteście.

DWA MILIONY złotych! Wasi starzy tyle nigdy nie zarobili pracując na kopalni albo na kasie w biedrze. Wy chuje do szczania nigdy takich piniędzy nie zobaczycie za waszego całego życia! A ja je kurwiszcze już mam na koncie. DWA MILIONY ZŁOTYCH – MOICH ZŁOTYCH!

Ja sobie nadal będę jeździł Mercedesem G-Klasą stuningowaną, chodził w bluzach za 2000 PLN chociaż nie muszę (pochodzę dwa razy i wypierdalam na hasiok) i miał bekę z waszych durnych komentarzy na glamrapie.

Właśnie planujemy nowe wakacje i może jakieś nowe auto, Audi Q7 wypatrzone mam w full opcji.

DWA MILIONY są moje i wypierdalać chuje do szczania!

PS. Wszystkich fanów proszę o plusowanie, nich ci hejterzy się zesrają i zobaczą, że #MUREMZAMIUOSHEM jest publicznie popierane!

EJ TY KOLO !!!
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

POPIERAM CIE MIUOSH W PEŁNEJ ROZCIĄGLIWOŚCI CHUJU DO SZCZANIA – #MUREMZAMIUOSHEM PIES FAFIK TEŻ CIĘ KOCHA!

YEBAĆ p0lk
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Widać, że goś nie jest kukoldem, ma cudowną p0lkę u boku i można jedynie go propsować, więc ja też jestem #muremzamiuoshem

żENADA
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Pies mi już wyzdrowiał, Miuosh w pełni Cię popieram, cały Glamrap jest za tobą!
#MUREMZAMIUOSHEM

Odb
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

#miuoshzamurem

matematyk
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

200000000 x 40 / 24 = 777 LICZBA SZCZĘŚCIA, MATEMATYKA TEŻ JEST ZA MIOUSHEM! #muremzamiuoshem

Przytomny alkoholik
1 rok temu
Reply to  matematyk

Huja! Takiego! I chuj.

Druku druku
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Świetna akcja, tylko prostych polaków pracujących fizycznie boli dupa, że ktoś mógł dostać tyle pieniędzy za swoją ciężką pracę! Należało ci się i w pełni cię popieram #muremzamioushem

Przytomny alkoholik
1 rok temu
Reply to  Druku druku

Chuja, chuja się nalezało i sto batów na gołą dupę. Zaraza przyszła, służba zdrowia niedofinansowana, a tu takie rozdawnictwo! Pierdolą, że im spadło, że nie majo na pracowników, a co kur w y mieli przez te wszystkie lata? Suchy chleb??! Co jest kurwy? Do roboty!!! Jebane nieroby!!!!!!

Przytomny alkoholik, wkurwiony mocno
1 rok temu

Podzielić całą ministerialną kwotę (pieniądze nas wszystkich) przez tysiąc pińcet (wielu ludzi tak żużla z miesiąca nie miesiąc) i dać tym najbardziej potrzebującym. A nie gość się chwali że nie musi pracować do końca życia, a tu myk(!) i dwa miliony. Nie róbcie se kurwa jaj!

Chuju chuju
1 rok temu
Reply to  Druku druku

A co to za podszywanie się? Myślisz że mnie ta ksywka w ogóle obchodzi albo renoma na tej gimbusiarskiej stronie dla debili? Ktorego z was przychlasty zabolała prawda? 😀
Beka, patrz już mam nowa ksywke, fajna nie?

EJ TY KOLO !!!
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MIUOSH. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE! #MUREMZAMIUOSHEM

Przytomny alkoholik, wkurwiony mocno
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!!

Chuja! Chuj mu w dupe.

wefwef
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Czemu ten debil sam siebie plusuje? haha co za przegryw

Lil Pati z Katowic
1 rok temu
Reply to  wefwef

Jestem fanką miousha, prosił w relacji na IG żeby pokazać ludziom, że jesteśmy za nim m.in. na glamrapie, dlatego plusuje jego wypowiedź, czego nie rozumiesz przegrywie?

Lil Pati z Katowic
1 rok temu

Aha i prosił o ten hasztag #muremzamiuoshem proszę Miuosh! Kocham Cię!

Przytomny alkoholik
1 rok temu

Jebać Cię odpadzie społeczny. Brakuje łóżek, respiratorów, i karetek pogotowia. Co ty gówniaro wiesz co potrzebach pierwszej potrzeby!

Lil Pati z Katowic
1 rok temu

Może i mam 15 lat ale wiem wiecej niż ty i że Miuosh zasługuje na te pieniądze, on zrobił więcej dla Katowic niż ktokolwiek inny!

Przytomny alkoholik
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Chuj mu w dupe! I tej Marcie co je budyń!

Pedał z Śląska
1 rok temu
Reply to  Miuonsh

Idź do mamusi kaszka się gotuje a tak HUJ CI W DUPĘ PEDALE HAHAHAHA HAHAHAHA HAHA ŚMIECH NA SALI.

hannanabananna
1 rok temu

jeden z niewielu sensownych raperow w naszym kraju. ma i flow i teksty co jest wrwcz niebywale. i ma leb na karku ze wyslal wniosek (albo jego manager). tyle w temacie.

Jebać Miłoszka
1 rok temu

Czy ta wędzona kurwa na prawdę myśli, że ludziom są potrzebne jego „piękne” projekty pseudoartystyczne za hajs podatników? W czasach kiedy w szpitalach zdychają ludzie bo brakuje tlenu, a ratownicy medyczni i pielęgniarki pracują za śmieszne pieniądze? Co za oderwany od rzeczywistości pojeb.

Zatem artyści dupa cicho i zdychajcie z głodu jak wcześniej się nie myślało o tym żeby odłożyć pieniądze. Całe życie podpisywali umowy, od których nie odprowadzali praktycznie wcale podatków, a co bogatsi kupowali futra i torebki gucci. Jebać was.

EJ TY KOLO !!!
1 rok temu

TO ZNOWU MY, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, DO JAPONII I KOREI ROBIMY AUTOKAR, JADĄ SAME KONKRETY, DWÓCH KARATEKÓW, JEDEN JUDOKA, JEST TEŻ KONDUKTOR, ŻE JAK NIE BĘDZIEMY MIELI BILETÓW TO NAM ZAŁATWI TAŃSZE MANDATY, TRZECH TAPICERÓW JAKBY KTOŚ POCIĄŁ NOŻEM SIEDZENIA I JEDEN MURARZ…

POLSKIE KATOWICE
1 rok temu

„MĘŻOWIE PAŃ GRAŻYNEK Z KAS”. NIE ZNAM ŻADNEJ GRAŻYNKI Z KASY ANI JEJ MĘŻA, ALE ZA TWOJE POCZUCIE WYŻSZOŚCI TO NIECH CIĘ LUDZIE DOJEŻDŻAJĄ.

Pissing Cock
1 rok temu

To u Miuosha w obsłudze pracują same Janusze?!

KAMIL MINAUT
1 rok temu

Tu mówi serio co myśli https://youtu.be/YIdJ8K0MGcU

żENADA
1 rok temu

A PAMIĘTASZ JAK NIE BYŁO TU TRANSÓW ?
BABY Z FUJARKĄ BYŁY NIEZŁĄ OKAZJĄ,
A JAK GIFA Z TRANSEM DOSTAŁEŚ NA GLAM RAPIE
TO WALIŁEŚ KONIA CZY SIĘ OD RAZU SPUSZCZAŁEŚ?
….
LGBT ? Z TYM MNIE NIE KOJARZ JA JEDNAK,
W ŁÓŻKU WOLAŁEM FACETÓW W RURKACH NIŻ KOBIETY W SUKIENKACH..

Lil Pati z Katowic
1 rok temu

Miuoshowi się należy, on jako pierwszy polak zgromadził 400 tysięcy ludzi na stadionie narodowym w chorzowie!

Pissing Cock
1 rok temu

Chyba jak się 4 razy spuścił na bekstejdżu i jest odpowiednio płodny. Inaczej tylu się na tym stadionie zmieści tylko po obróbce termicznej w placówce na A. koło Krakowa

Kat von D
1 rok temu
Reply to  Pissing Cock

Ale z was przegrywy, siedzicie w piwnicy i piszecie te hejterskie komentarze, używacie m-word jak kogoś kolorowego nie lubicie i boli was strasznie, że ktoś tak zasłużony dla polskiej kultury dostał pieniążki! Sama zrobiłam dotację jak prosił w poprzednich akcjach!

dev
1 rok temu

W chuju mam te jego projekty, ludzie robote potracili nie maja co do gara wlozyc a ten jebany bedzie sobie zatrudnial 280 osob przy projekcie zeby nas zabawiac muzyczka, to jest zalosne!!!

Rena
1 rok temu
Reply to  dev

Tez mam to w chuju.

ReptylianinZKosmosu
1 rok temu
Reply to  dev

Czyli w skrócie potrzebuje 2 miliony polskich złotych żeby nakręcić 3 teledyski ale ubrał to tak że niby daje komuś pracę (na umowę o dzielo)
Ś M I E C H
N A
SALI

Lil Pati z Katowic
1 rok temu
Reply to  dev

To chyba mu się należy durniu! Ciekawe ilu osobom ty albo twoi rodzice dają pracę? Nikomu? Hello!

Remik aka wini ty kurwa gruby debilu
1 rok temu

Tej mala kurwo moze chcesz byc zruchana w dupke co? Albo w ryj?

Kat von D
1 rok temu

Przegrywy z glamrapu mają pryszczate mordy i zerowe szansy u takich dziewczyn jak ja, śmiejemy się z was na lekcjach PS. Zwykle macie małe peniski, jak dzieci na basenie, ZERO SZANS FRAJERZY!

Jebać Miłosza
1 rok temu

No bo tak kurwa jest typie. Nie kupuję Twoich płyt, nie słucham Twojej chujowej muzyki a i tak dostałeś składkę z mojej kieszeni na Twoje dofinansowanko. Ludzie zapierdalają w robocie, korpo i na etatach, w dobie korony mają przejebane, niejeden wyleciał na zbity ryj albo ledwo wiąże koniec z końcem no ale Pan kurwa z Katowic dostanie 2 mln złoty złożone z pięniedzy tych ludzi wyruchanych ludzi. I jeszcze bezczelnie typie wyciągasz po to łapy. No i chuj z Tobą, trzeba było siano odkładać, może inwestować, a nie nim tak chujowo gospodarować, że Cię teraz nie stać na wodę Perlaż i smażone bataty chujozo zajebana. Załóż przyłbice na ryj, idz na magazyn do Biedronki i pozapierdalaj trochę to docenisz wartość siana i tego ile będzie Ci zabrane w podatkach żeby potem takie kurwa śmietniki pierdolone dostawały po 2 bańki.

Przytomny alkoholik
1 rok temu

Amen. #jebacmilosza

hannanabananna
1 rok temu

najpierw przeczytaj ze zrozumieniem debilu potem pisza swoje wysrywy bez sensu. to nie dla niego kasa.
#muremzamiuoshem

Typowy komentarz na glamrapie
1 rok temu

Bo pieniądze zostały ukradzione, tylko groźby powinny być kierowane nie do Miuosha, a do tej małej kurwy, małego karakana, jebanego Kaczyńskiego, śmiecia.

syn bogdana andrzej
1 rok temu

Morawiecki jest największą kurwą w Polsce

Remik aka wini ty kurwa gruby debilu
1 rok temu

wszystkie te cwane kurwy typu keke smiec jebany, ktorego zona jest wlascicielka bashesh, jebany smiec zgrywa prawilniaka a zonka chciala przytulic pol banki a ci bedzie jebany frajer wciskal ze on nic nie bierze, jechac z kurwa jebana cisnac tej kurwa na fan pageu frajer pierdolony KEKE PIZDOLEKE JEBAC CIE KURWO DWULICOWA!!!

Przytomny alkoholik, wkurwiony mocno
1 rok temu

Dokładnie, chuj mu w dupe i jego żonie! Jebac! Brakuje karetek, srodkow medycznych, opieki medycznej, a te kurwy łapy wyciągają! Pytam: na chleb i czynsz wam brakuje? I żeby podratować kilku pracowników po grubych latach prosperiti? Czy o co wam kurwy chodzi?

BĘDZIE LAS. NIE BĘDZIE WAS
1 rok temu

KACZYŃSKI I JEGO SZEFOWIE JONNY DANIELS I AMBASADOR MOSSBACHER

WKS
1 rok temu

i jeszze hitler i stalin hahahahaha XD. a i jeszcze napisz ze ziemia jest plaska…

Napletek Golluma
1 rok temu

Koza się zesrała i robi meeeee..

Instytut zjebów ProfesoraNauk
1 rok temu

Najbardziej popierdolony nick i komentarz w tym tygodniu. Gratuluję!

Malik Montana
1 rok temu

Gdzie? Gdzieeee?!

Keke pizdeke
1 rok temu

Kurwo jebana kudlata na huj sie tlumaczysz zesrana pizdo? Obys zdechl smieciu i wszystkie te cwane kurwy typu keke smiec jebany, ktorego zona jest wlascicielka bashesh, jebany smiec zgrywa prawilniaka a zonka chciala przytulic pol banki a ci bedzie jebany frajer wciskal ze on nic nie bierze, jechac z kurwa jebana cisnac tej kurwa na fan pageu frajer pierdolony KEKE PIZDOLEKE JEBAC CIE KURWO DWULICOWA!!!

Przytomny alkoholik
1 rok temu
Reply to  Keke pizdeke

Jebać! Jebać! Jebać!

jahdhd
1 rok temu

liroy to Ty?

SPIERDALAJ
1 rok temu

Kurwa jako wieloletni fan rapu jest mi bardzo ale to bardzo przykro z powodu twojej choroby. Trzymaj się i nie poddawaj się w walce o lepsze jutro.

Gmoch
1 rok temu
Reply to  SPIERDALAJ

A na co jest chory? Jest gejem?

SPIERDALAJ
1 rok temu
Reply to  Gmoch

Jest raperem. To nieuleczalna choroba na którą choruje cała scena hh. Charakteryzuje się pazernością, niechęcią do pracy, edukacji oraz patologią.

KURWA
1 rok temu
Reply to  SPIERDALAJ

SPIERDALAJ TWOJA STARA TO KURWA

Lil Pati z Katowic
1 rok temu
Reply to  SPIERDALAJ

A na co jest chory Miuosh? Bo chyba nie słyszałam!

Eleis
1 rok temu

Czy miuosh jest po polsku? Nie ..a zatem spierdalaj do izraela i tam dryluj budzet zydowski palanciku. I zgol te hery bo wygladasz jak panenka

Pissing Cock
1 rok temu
Reply to  Eleis

Antonin Panenka?

Bamgg
1 rok temu

Ej kurwa niby tak nieładnie i w ogóle ale jakbyscie mieli okazje przytulic tyle hajsu za wypelnienie wniosku no to juz to widze jak taki Kowalski se mysli nie kurwa oddam to na dzieci zdownem. Hahahaha

PierwszyPolak
1 rok temu

Jak już chcą rozdawać, to powinni sprawdzić cZy kto ma jesc i spać (bo każdy się składa i ma prawo głosu), a całą kwotę podzielić po tysiąc pińcet na wszystkich potrzebujących artystów. I cześć!

Sremka
1 rok temu
Reply to  PierwszyPolak

I pisze to bo się wkurwiłem niemiłosiernie, bo kiedy słysze, że służba zdrowia nie jest dofinansowana, że artyści robili ściepe (hot16challenge), a potem mam take informację, to mnie chuj strzela.

Kat von D
1 rok temu
Reply to  Sremka

Zrób coś sam w życiu przegrywie, zatrudnij 300 osób wtedy otwórz swoją śmierdzącą japę!

Sprzedam Opla
1 rok temu

Sprzedam Opla Astrę, rocznik 97 1.6 gaz wbity w dowód. Parownik dopiero wymieniony. Progi do remontu

ProfesoorNauk
1 rok temu

Ostatnio z ciekawości i sentymentu zajrzałem na kiedyś tak bliską memu sercu stronkę. I widzę że kurwa we właściwym momencie. Ile kurwa moich podszywów. I jeszcze jakiś dureń pierdoli że to wszystko jedna i ta sama osoba. To ja jestem prawdziwy profesor, pisany przez dwa o a nie jakiś pedał z dwoma k na końcu. Następny skurwysyn mianuje się królem glamrapu a to ja nim jestem. To ja rucham Kłodę i toczę batalię z wkurwionym hujem. Zagląda tu jeszcze ta kurwa? No co za skurwysyny. Pamiętajcie prawdziwy profesor tylko przez dwa o a nie jakiś pedał. Oczywiście nie mogę się zalogować bo mi zablokowali konto jak kiedyś wkurwiony huj mnie podpuścił szmata jebana i wstawiałem hard porno w komentarzach. Ja wam tu kurwa zaraz pokaże. Król wrócił!

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Wydymalem dzis psa sasiada rowniez.

Andrzej Duda
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

O to chodzi już przesyłam 2 miliardy złotych z budżetu państwa dla profesora nauk

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Jestem puszczalska dziwka

Pissing Cock
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Ty nim jesteś, to znaczy kim? Królem glamrapu, skurwysynem czy nim? Wszystkim na raz i wszyscy na to leją…

blendzior
1 rok temu

Mionsz otrzymuje gumowe didosy. Wszystko przez rządową analną operację

Marcin
1 rok temu

Panowie, tez macie tak że na kacu chce się wam strasznie ruchać? Ja mam dzisiaj kac gigant i od rana mnie nosi, a z oczywistych względów Tinder ostatnio nie działa. Znacie jakieś fajne polskie filmy porno? Oczywiście z naszym „lektorem”, powyżej 10min i najlepiej z mamuśkami? Z góry dzięki za podanie linku

Dotacyjną kirwa
1 rok temu

Taaaaaa hahaha zobaczcie co ta kurwa naprawdę o tym sądzi https://youtu.be/YIdJ8K0MGcU

Sowabezoka
1 rok temu

„Teraźniejsze młode koty To jest jakaś arcy-lipa Jeszcze chcieliby hajs za zwroty Ja nie sprzedałbym im nawet dissa”

Kurwo ty jebana
1 rok temu

SZMATY JEBANE DZIWKI Jebane ciągnąć kutasa!!!

Przytomny alkoholik
1 rok temu

Powiem wprost: nie masz godności i przyzwoitości, skurwesynu.

Joe Bidet
1 rok temu

NO I BARDZO KURWA DOBRZE, NIE GO KTOŚ ODJEBIE CWELA PIERDOLONEGO, CHUJ MU W DUPE.

Com
1 rok temu

Poda ktoś do niego adres bo nie widziałem ??

Miłosz
1 rok temu

Potrzebuje tej kasy na fryzjera , zrozumcie mnie

Marika8v(@marika8v)
1 rok temu

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: https://erooo.pl/

Wyszukaj mnie po niku: Marikax2 napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

Aby
1 rok temu

Trudno chuju, Polska wydała już wyrok! 😀

UnaBomber
1 rok temu

Miąższ was wyjebał. Nie pozdrawiam.

Macquarie
1 rok temu

Młody stulejarz Mirek walnął pięścią w stół i postanowił wyjść z przegrywu, zaczął chodzić na siłkę, dbać o wygląd i dobrze się ubierać….
…niestety Oskar Deweloperski i Sebastian Normicki również chodzą na siłkę, dbają o wygląd i dobrze się ubierają więc pomimo ogromnego wysiłku Mirek zostanie w tym samym miejscu co był

Jubi
1 rok temu

Gównojad i złodziej. Jechać z frajerem.

Bedoesik(@bedoesik)
1 rok temu

KURWA CHŁOP ROZPOCZYNA JAKIEŚ NOWE PROJEKTY W DOBIĘ PANDEMII I PO TYM JAK OCZYWIŚCIE NIE WYPALAJĄ IDZIE SIĘ SKURWIĆ PISOWI ZA MARNE GROSZE

66666gu3uy3
1 rok temu

Należy im sie, więcej podatkòw płacą niż wy zjeby zarabiacie.

Jubi
1 rok temu
Reply to  66666gu3uy3

Zwykli kowalscy dają więcej do budżetu niż wszystkie grajki razem wzięte.

matematyk
1 rok temu

2 000 000 / 6000 = 3333.33 pewnie brutto. Jeśli tak to za jakiego kasztana byście go nie uważali to nie należała mu się taka dawka hejtu

Druku druku
1 rok temu
Reply to  matematyk

Drobny błąd Ci się wkradł. Tam jest 6000, powinno być 600

Druku druku
1 rok temu
Reply to  Druku druku

Tak jak 600 spustow jakie dzis przyjalem na twarz w szalonym bukkake z przyjaciolmi

Pissing Cock
1 rok temu
Reply to  matematyk

I co ty nam tutaj wyliczyłeś i co to tłumaczy? Ty jesteś taki matematyk, co ma ciężko policzyć ile baboli pod stolik dzisiaj wytarł…

Druku druku
1 rok temu
Reply to  Pissing Cock

A chuj mi do mordy

Druku druku druku druku
1 rok temu
Reply to  Druku druku

Haha beka z typa, widzę zabolało co pisałem, teraz frustracja, próbuje się odegrać podszywając się pod moją ksywke, a mi to serio koło chuja lata jak Twoja dziewczyna, gdybys ja miał.
Co za przegryw, nie umie przyjąć prawdy na klatę jak na faceta przystało, więc się chyta frajerskich metod. Sam się wyjaśniłes. A ksywke naprawdę mogę zmienić na jakąkolwiek i też będziesz się podszywał jak znowu Ci pocisnę jak burej suce leszczu na liscia

Popularne