Sprawdź nas też tutaj

Teksty słuchaczy

Dziwne perypetie słuchaczy #5 – napisałem Blejkowi pracę na maturę. Nie zdał

Ciekawe i często humorystyczne historie, które przydarzyły się fanom muzyki.

Opublikowany

 

Przed wami kolejny odcinek serii „Dziwne perypetie słuchaczy”. Czas na kolejną odsłonę, w której przeczytacie o niecodziennych, zaskakujących, często dziwnych i groteskowych przygodach fanów muzyki. W tym odcinku m.in. Bonez wyruszający na łowy, Peja oprawiony w ramkę, VNM jako zwykły chłopak z bloków, chory Eros i oczytany Qlop.

Przypominamy, że w każdej odsłonie cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy pakietem płyt. Swoją historię możecie dodać poniżej.

 

Teorie spiskowe wciąż w cenie

Biorąc udział w zażartej dyskusji w internecie dotyczącej śmierci XXXTentaciona, twardo przystawałem przy swoim zdaniu, mówiąc:  „Dajcie mu już spokój, te wszystkie teorie spiskowe na temat tego, że żyje, można sobie włożyć między książki. Myślicie, że amerykańska policja i rząd bawili by się w jakieś upozorowywanie śmierci na potrzeby nowej płyty? Puknijcie się w głowę”. Niestety nie przyjęło się to zbyt dobrze wśród młodzieży, zostałem pociśnięty przez wielu „fanów” X’a, którzy dowiedzieli się o nim dopiero jak został zastrzelony. Zostałem nazwany „frajerem, „pseudofanem”, kazano mi zjeżdżać mimo, że X’a słucham od końcówki 2016 roku.
katharsis* * * * *

Kłusownik Bonez

W Płocku zorganizowali bitwę freestylową, prowadził Babinci i Igorinho. Startowało kilka osób z miasta, kilka z  okolicznych wiosek i zapowiedziała się  załoga z Łodzi z Bonezem na czele. Chłopaki zatrzymali się na „schodach” na piwko i wódeczkę w celu rozluźnienia, wiadomo jak jest. Nadeszła godzina bitwy. Wszyscy zawodnicy są obecni poza Bonezem. Wyczytywany kilkukrotnie się nie stawia. Po chwili przychodzi jego kolega z ekipy, ksywki nie pamiętam. Mówi, że Bonez poznał jakieś 15 latki na mieście i stwierdził, że walenie z nimi sosu to ciekawsze zajęcia. Publika była zażenowana a jego koledzy wykrzyczeli do mikrofonu, że je#$% Boneza i mają go głęboko w dupie. Płock, wrażeń moc. Miejmy nadzieję, że chociaż łowy były udane.
michał

* * * * *

Zwykły chłopak z bloków

W 2012 roku po koncercie VNMa, chcieliśmy go ugościć wiec przywieźliśmy dupeczki, wódę i żarełko. Jak zamknęliśmy drzwi to już zacierał ręce i pytał o piguły. Był w szoku, że pomyśleliśmy o wszystkim tylko nie przywieźliśmy mu piguł. Wtedy zrozumiałem co miał na myśli, gdy często powtarzał, że jest „zwykłym chłopakiem z bloków”.
adak

* * * * *

Matura Blejka

Blejk w roku 2014 pisał maturę. Na swoim fanpage ogłosił, że szuka kogoś, kto ogarnia język polski. Chodziło o napisanie pracy na maturę ustną. Jako, że sam brałem udział w dwóch olimpiadach z języka polskiego i pisałem innym pracę za hajs, stwierdziłem, że czemu nie. Zażyczyłem sobie 100 zł (wtedy to była dla mnie fortuna). On się zgodził. Wysłałem materiały i słuch o nim zaginął. Myślałem, że bycie osobą względnie publiczną przyciśnie go do odpowiedzialności. Dopiero, gdy wyszła afera z dwiema dychami zaczął odpisywać. Nie zdał matury jak się okazuje (z innego przedmiotu niż polski) i stwierdził, że nie będzie płacił stówy za coś, co mu się nie przydało. Ustaliliśmy, że zapłaci 50 zł (Było to rok po tej akcji). Pieniędzy nie zobaczyłem do dziś.
przybysz

* * * * *

Zdrowie dla Ero

Kiedyś byłam na koncercie JWP. Gdy czas koncertu dobiegł końca nadszedł czas na afterek. Wyszłam na papierosa razem z kumplem, a tam stał już Ero. Kolega podbił do niego i zapytał: „Może jakiś freestyle?”. Na co Ero odpowiada: „Jestem przeziębiony”. Nie pozostało nam nic jak życzyć zdrowia.
nina

* * * * *

Mama lubi czarnych

„Birds in the Trap Sing McKnight” Travisa Scotta jest jedną z ulubionych płyt mojej mamy. Ma 40 lat.
tymek

* * * * *

Pozory mylą (ZWYCIĘZCA PAKIETU PŁYT!)

Współorganizowałem Juwenalia w jednym miast na wschodzie i jedną z gwiazd był Dongrualesko. Wszystko fajnie wypadło. Był Qlop. Koncert ekstra, ludzie się bawili, to czas na after w jednym z klubów. Przyjechaliśmy na miejsce. Fakt faktem Gural już nie dał rady, lecz miałem okazję pogadać chwilę z Qlopem. Zawsze myślałem, że chodzi zjarany i nic więcej. Co byłem zdziwiony, kiedy przegryzaliśmy jedzonko i zaczęliśmy gadać na tematy książek. Zaczął nam opowiadać o niektórych z nich, czego go nauczyły itp. Dodał również, że chodzi na spotkania z autorami książek jak mają premiery. Wspomniał, że zawsze siada w 1 rzędzie, zadaje pytania, a ludzie dziwnie się patrzą, bo zawsze podbija w dresie. Tamtego wieczoru się nagadać nie mogliśmy.
danio

* * * * *

Rychu oprawiony w ramkę

W 2016 roku na koncert do mojej mieściny przyjechali Kali i Peja. Po koncercie Penera można było wbić na backstage i pogadać, zbić pionę, wziąć autografik. Wbijam z ziomem, który był mokry, bo deszcz pół dnia wtedy padał. Ziomek zdjął z siebie koszulkę i daje Rysiowi, żeby ją podpisał. Koszulka była przemoczona nieźle, więc mówię, że deszcz padał. Rysiu podpisuje i mówi se coś pod nosem, że zapocona. Zaśmialiśmy się z grzeczności, zrobiliśmy fotę i wyszliśmy. Koszulka wisi u ziomka oprawiona na ścianie.
szymi

___________

Dodaj swoją historię

Masz ciekawą historię związaną z muzyką, koncertami, płytami? Podziel się nią z nami. W każdym cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy zestawem płyt.

[contact-form-7 id=”123395″ title=”Dodaj swoją historię”]

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
4 lat temu

Kurwa jaka żenada ta „opowieść” o vnm, po chuj w ogóle takie coś pisać, a to, że ero przeziębiony to już ogóle. atencjusze jakieś gówna zmyślone pociskają , a debile publikują. ani to kurwa śmieszne, ani dziwne , tyko żenujące level kurwa hard

Adi
4 lat temu

Nie znudziły Wam się jeszcze te historyjki, że Wasza stara, czy stary czarnuchów słucha, jebane bezbeki?

Odb
4 lat temu

Winszuje pomysłu glamrap. Naprawdę fajnie się to czyta…haha żart! Dejcie se z tym spokój. Nie ma sensu anonimowe wypisywanie z dziury od chuja wyjetych historyjek

MIRAS X
4 lat temu

MOŻE ci to przypasi : https://www.youtube.com/watch?v=qPP3dOdfZB0 PEWIEN ASPEKT projekt 135

Popularne