Sprawdź nas też tutaj

Teksty słuchaczy

Dziwne perypetie słuchaczy #5 – napisałem Blejkowi pracę na maturę. Nie zdał

Ciekawe i często humorystyczne historie, które przydarzyły się fanom muzyki.

Opublikowany

 

Przed wami kolejny odcinek serii „Dziwne perypetie słuchaczy”. Czas na kolejną odsłonę, w której przeczytacie o niecodziennych, zaskakujących, często dziwnych i groteskowych przygodach fanów muzyki. W tym odcinku m.in. Bonez wyruszający na łowy, Peja oprawiony w ramkę, VNM jako zwykły chłopak z bloków, chory Eros i oczytany Qlop.

Przypominamy, że w każdej odsłonie cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy pakietem płyt. Swoją historię możecie dodać poniżej.

 

Teorie spiskowe wciąż w cenie

Biorąc udział w zażartej dyskusji w internecie dotyczącej śmierci XXXTentaciona, twardo przystawałem przy swoim zdaniu, mówiąc:  „Dajcie mu już spokój, te wszystkie teorie spiskowe na temat tego, że żyje, można sobie włożyć między książki. Myślicie, że amerykańska policja i rząd bawili by się w jakieś upozorowywanie śmierci na potrzeby nowej płyty? Puknijcie się w głowę”. Niestety nie przyjęło się to zbyt dobrze wśród młodzieży, zostałem pociśnięty przez wielu „fanów” X’a, którzy dowiedzieli się o nim dopiero jak został zastrzelony. Zostałem nazwany „frajerem, „pseudofanem”, kazano mi zjeżdżać mimo, że X’a słucham od końcówki 2016 roku.
katharsis

* * * * *

Kłusownik Bonez

W Płocku zorganizowali bitwę freestylową, prowadził Babinci i Igorinho. Startowało kilka osób z miasta, kilka z  okolicznych wiosek i zapowiedziała się  załoga z Łodzi z Bonezem na czele. Chłopaki zatrzymali się na „schodach” na piwko i wódeczkę w celu rozluźnienia, wiadomo jak jest. Nadeszła godzina bitwy. Wszyscy zawodnicy są obecni poza Bonezem. Wyczytywany kilkukrotnie się nie stawia. Po chwili przychodzi jego kolega z ekipy, ksywki nie pamiętam. Mówi, że Bonez poznał jakieś 15 latki na mieście i stwierdził, że walenie z nimi sosu to ciekawsze zajęcia. Publika była zażenowana a jego koledzy wykrzyczeli do mikrofonu, że je#$% Boneza i mają go głęboko w dupie. Płock, wrażeń moc. Miejmy nadzieję, że chociaż łowy były udane.
michał

* * * * *

Zwykły chłopak z bloków

W 2012 roku po koncercie VNMa, chcieliśmy go ugościć wiec przywieźliśmy dupeczki, wódę i żarełko. Jak zamknęliśmy drzwi to już zacierał ręce i pytał o piguły. Był w szoku, że pomyśleliśmy o wszystkim tylko nie przywieźliśmy mu piguł. Wtedy zrozumiałem co miał na myśli, gdy często powtarzał, że jest „zwykłym chłopakiem z bloków”.
adak

* * * * *

Matura Blejka

Blejk w roku 2014 pisał maturę. Na swoim fanpage ogłosił, że szuka kogoś, kto ogarnia język polski. Chodziło o napisanie pracy na maturę ustną. Jako, że sam brałem udział w dwóch olimpiadach z języka polskiego i pisałem innym pracę za hajs, stwierdziłem, że czemu nie. Zażyczyłem sobie 100 zł (wtedy to była dla mnie fortuna). On się zgodził. Wysłałem materiały i słuch o nim zaginął. Myślałem, że bycie osobą względnie publiczną przyciśnie go do odpowiedzialności. Dopiero, gdy wyszła afera z dwiema dychami zaczął odpisywać. Nie zdał matury jak się okazuje (z innego przedmiotu niż polski) i stwierdził, że nie będzie płacił stówy za coś, co mu się nie przydało. Ustaliliśmy, że zapłaci 50 zł (Było to rok po tej akcji). Pieniędzy nie zobaczyłem do dziś.
przybysz

* * * * *

Zdrowie dla Ero

Kiedyś byłam na koncercie JWP. Gdy czas koncertu dobiegł końca nadszedł czas na afterek. Wyszłam na papierosa razem z kumplem, a tam stał już Ero. Kolega podbił do niego i zapytał: „Może jakiś freestyle?”. Na co Ero odpowiada: „Jestem przeziębiony”. Nie pozostało nam nic jak życzyć zdrowia.
nina

* * * * *

Mama lubi czarnych

„Birds in the Trap Sing McKnight” Travisa Scotta jest jedną z ulubionych płyt mojej mamy. Ma 40 lat.
tymek

* * * * *

Pozory mylą (ZWYCIĘZCA PAKIETU PŁYT!)

Współorganizowałem Juwenalia w jednym miast na wschodzie i jedną z gwiazd był Dongrualesko. Wszystko fajnie wypadło. Był Qlop. Koncert ekstra, ludzie się bawili, to czas na after w jednym z klubów. Przyjechaliśmy na miejsce. Fakt faktem Gural już nie dał rady, lecz miałem okazję pogadać chwilę z Qlopem. Zawsze myślałem, że chodzi zjarany i nic więcej. Co byłem zdziwiony, kiedy przegryzaliśmy jedzonko i zaczęliśmy gadać na tematy książek. Zaczął nam opowiadać o niektórych z nich, czego go nauczyły itp. Dodał również, że chodzi na spotkania z autorami książek jak mają premiery. Wspomniał, że zawsze siada w 1 rzędzie, zadaje pytania, a ludzie dziwnie się patrzą, bo zawsze podbija w dresie. Tamtego wieczoru się nagadać nie mogliśmy.
danio

* * * * *

Rychu oprawiony w ramkę

W 2016 roku na koncert do mojej mieściny przyjechali Kali i Peja. Po koncercie Penera można było wbić na backstage i pogadać, zbić pionę, wziąć autografik. Wbijam z ziomem, który był mokry, bo deszcz pół dnia wtedy padał. Ziomek zdjął z siebie koszulkę i daje Rysiowi, żeby ją podpisał. Koszulka była przemoczona nieźle, więc mówię, że deszcz padał. Rysiu podpisuje i mówi se coś pod nosem, że zapocona. Zaśmialiśmy się z grzeczności, zrobiliśmy fotę i wyszliśmy. Koszulka wisi u ziomka oprawiona na ścianie.
szymi

___________

Dodaj swoją historię

Masz ciekawą historię związaną z muzyką, koncertami, płytami? Podziel się nią z nami. W każdym cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy zestawem płyt.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gość

Kurwa jaka żenada ta „opowieść” o vnm, po chuj w ogóle takie coś pisać, a to, że ero przeziębiony to już ogóle. atencjusze jakieś gówna zmyślone pociskają , a debile publikują. ani to kurwa śmieszne, ani dziwne , tyko żenujące level kurwa hard

Adi

Nie znudziły Wam się jeszcze te historyjki, że Wasza stara, czy stary czarnuchów słucha, jebane bezbeki?

Odb

Winszuje pomysłu glamrap. Naprawdę fajnie się to czyta…haha żart! Dejcie se z tym spokój. Nie ma sensu anonimowe wypisywanie z dziury od chuja wyjetych historyjek

MIRAS X

MOŻE ci to przypasi : https://www.youtube.com/watch?v=qPP3dOdfZB0 PEWIEN ASPEKT projekt 135

 

Popularne