Sprawdź nas też tutaj

Teksty słuchaczy

Dziwne perypetie słuchaczy #2 – „Ochrona do mnie na koncercie Taconafide: „Co tu robisz, lubisz dzieci?”

Ciekawe i często humorystyczne historie, które przydarzyły się fanom muzyki.

Opublikowany

 

Pierwszy odcinek „Dziwnych perypetii słuchaczy” już za nami. Czas na kolejną odsłonę, w której przeczytacie o niecodziennych, zaskakujących, często dziwnych i groteskowych przygodach fanów muzyki. W tym odcinku m.in. Beteo bawi się z TDF-em, kolejna historia z Gospelem czy balanga z JWP w Detroit.

Przypominamy, że w każdej odsłonie cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy pakietem płyt. Swoją historię możecie dodać poniżej.

Urwany film

Spotkałem Gospela w Warszawie w centrum. Opuszczał mnie mefedron (analogia do historii koleszki skejta), ale miałem przykitranego jointa. Podbiłem do niego z pytaniem czy chce zajarać. Na co Gospel, ubrany w krótkie spodenki i zimową kurtkę (był grudzień), odpowiedział: „Ja tylko twarde”. Po czym odprowadziłem go do domu. Przez te 20 min spaceru pier****y głupoty jakich nie powstydziłby się Monty Python. Utkwiło mi, że rozważaliśmy opcje zrobienia meferendum. Odprowadziłem go na chatę.
gadowaa

* * * * *

Beteo na afterze TDF-a

Mało osób wie (pewnie tylko tam obecni), że po festiwalu hip-hopowym w Pile, który miał miejsce rok temu, na afterze, który wyprawił Tede w miejscowym klubie Barka zjawił się też Beteo, który grał na tym samym festiwalu parę godzin wcześniej z Bedoesem. Zdarzenie miało miejsce bodajże parę miesięcy po utarczkach słownych w wywiadach obu raperów odnośnie wymawiania SKRRRT. Czy wyjaśniali sobie sprawę – nie wiem, zdziwienie, że bawią się na tej samej imprezie było jednak ogromne.

jak

* * * * *

Wyluzowana rodzicielka

Moja mama, pomimo iż ma 57 lat, lubi płytę „Testing” Asap Rockiego.
emzi

* * * * *

95% na maturze

W 2011 roku pisałem maturę. Na maturze ustnej z j. polskiego miałem temat „Scharakteryzuj wybrane funkcje języka na przykładzie polskiego hip hopu”. Wymieniłem wiele utworów, naprawdę wielu artystów. Przytoczyłem im nawet wersy Ensona z WBW 2009 „I napierdalam to dobrze ziombel chociaż Twoje usta studiują ornitologię” tłumacząc babkom z komisji, że chodzi tu o robienie laski. Wiele było takich smaczków, ale najciekawszy moment wydarzył się chyba wtedy, kiedy zaczęły zadawać mi pytania. Pani poprosiła mnie o podanie jakiejś ekspresyjnej funkcji języka. Odpaliłem jej wtedy… „wypierdalaj”. Pokiwała głową, że nie za bardzo, to wtedy ponowiłem próbę: „Kocham Cię”. Mina kobietki bezcenna, a 95% z matury mówi samo za siebie.
konki

* * * * *

Za stary na Taconafide

Mam 30 lat, brodę i poszedłem na koncert Taconafide. Do klubu wchodziłem sam, bo znajomi już byli w środku. Ochroniarz na wejściu spytał się mnie: „Co ty tu robisz, lubisz dzieci?”
hancza

* * * * *

Pomocna dłoń dla JWP

Zawsze marzyłem o byciu na koncercie JWP. Tak się złożyło, że mieszkałem wtedy w Detroit, gdzie kręcili klip i grali koncert. Napisałem do nich, że gdyby czegoś potrzebowali niech dzwonią. Zadzwonił Kosi. Byłem wtedy w drodze do pracy. Zapytał czy jest gdzieś sklep z puchami. Nie zastanawiając się dłuzej popi****y robotę i drugiego dnia skakałem z chłopakami na scenie. Ps. Sorry za to Panowie. Ps2. Siwers, pamiętam, że gadaliśmy, lecz nie wiem o czym . Ps3. Dzięki, że mi w mordę nie daliście. Przygoda życia!
jqb

Poniżej możecie zobaczyć klip JWP, nagrany w Detroit w 2016 roku.

* * * * *

Tomb dorabia

Zamówiłem ostatnio pizzę. Przywiózł mi ją na skuterze Tomb. Twierdził, że dalej jest swag i bogactwo, ale musi jakoś ludziom zwrócić hajs za te płyty. Nie dałem mu napiwku.
ansgary

* * * * *

Włodi archeolog (ZWYCIĘZCA PAKIETU PŁYT!)

Któregoś razu na koncercie Molesty w Warszawie, wychodząc z klubu po kilku piwach ze znajomymi, minęliśmy Włodka. Po chwili mówię do znajomych „czekajcie tu chwile” i zrobiłem szybką nawrote w jego stronę. Biedny Włodek stał z tymi wszystkimi małolatami, które robiły sobie z nim zdjęcie. W końcu udaje i mi się do niego podbić. Pytam: „Włodi, czemu ty w końcu tym archeologiem nie zostałeś?”. Przez 3 sekundy był zaskoczony, ale zaczął nawijać ze mną o życiu, o tym czemu nim nie został, jakim okresem się interesuje, i że ma ziomka w Polskiej Akademii Nauk, co to jest archeologiem (do dzisiaj nie wiem, który to). Po 15 minutowej rozmowie powiedziałem mu, że już mu gitary nie zawracam, skleiliśmy piątki i zaprosiłem go do nas na wykopaliskach, w których aktualnie brałem udział. Włodek podziękował i rozeszliśmy się w pokoju.
Czynny zawodowo archeolog
Ps. Włodek nigdy na wykopaliska nie wpadł, a szkoda bo fajnie byłoby go zobaczyć doczyszczającego szkielety.
hubert

___________

Dodaj swoją historię

Masz ciekawą historię związaną z muzyką, koncertami, płytami? Podziel się nią z nami. W każdym cyklu wybieramy 1 historię, którą nagradzamy zestawem płyt.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

No kurwa 30-letni dziad na koncercie dla przedszkola to trochę przypał. Nie wstyd ci, ziomek?

Zboj

U nas wrobie są takie ziomki co maja po 35 i chodzą na taco i mówią ze zajebiste. Jebani programiści myślą ze są wiecznie młodzi

Narkopooop

Ja jebie co za żałosne historyjki wyssane z palca. Żenada straszna

Zbychu

Kiedys spotkałem Eldo na pogrzebie magiga. Podochodze do niego i mowie czesc Eldo ty uszolu jebany. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na koniczyne. Erdo cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. ELDO DAJ COŚ NA WOLNO PROSZE?Leszek Kaźmierczak powiedział do mnie – NIE ty kurwa gnoju, a potem do jego kolegów strzelano.

Przysiegam tak bylo

Hubi

Czy tylko ja ci wierze?

Clinton

Mordo od tomba, gadaj jaka pizzeria!?

.....01:59

20:20

rychupeja997

21:37

Popularne