Sprawdź nas też tutaj

News

Pomidor: „Chcieli Popkowi porwać córkę”

Pomidor odpowiada na zarzuty Małolata K2.

Opublikowany

 

Ciąg dalszy sporu Małolata K2 oraz Popka i Pomidora. Po wypłynięciu dokumentów sądowych ze sprawy kradzieży, jakich przed laty dopuścili się Popek i Pomidor, do kontrofensywy przeszli reprezentanci Firmy. Pomidor kolejny raz twierdzi, że to Małolat K2 „sprzedał ich” na policji w sprawie kradzieży samochodów w Szczecinie. Oskarża on go także, że chciał porwać córkę Popka.

 Słuchaj, Małolat K2. Gdzie Ty masz na papierze, że Popek się na mnie rozj*bał? Popek poszedł na samoukaranie, ja poszedłem na samoukaranie, bo tak jest, jak wspólnik ze wspólnikiem się dogaduje, to trzecia osoba się w to nie wpi*rdala. Rozj*bali się na nas już w 2006 w Szczecinie, frajerzy, do tej sprawy. Po drugie, Popek do mnie przyjechał po to, bo chcieli mu wykręcić kulawą aferę, chcieli mu porwać córkę, chcieli się wyręczyć nią, a ja marionetką nie jestem. Nie jestem za tym, aby krzywdzić dobrych ludzi. – mówi Pomidor w filmie udostępnionym na FB Popka.

Małolat K2 mówił, że przez dogadanie się Popka z prokuraturą i samoukaranie, za Pomidorem automatycznie wystawiono europejski list gończy i został on przez to skazany na 3 lata więzienia, bo był jego wspólnikiem w kradzieżach, do których przyznał się Król Albanii. Pomidor chciał się zemścić za to na Popku, ale raperzy podobno się dogadali i Popek wręczył koledze 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Pomidor zaprzecza tym doniesieniom.

Pieniążki dostałem od Pawła, bo nie miałem tych pieniążków. Potrzebowałam, dał mi pieniążki. Jak dostałem te pieniążki, to Młody ZB siedział u mnie, lizał mi dupę, opłacałem mu mieszkanie. Później pojechał do ciebie, zrobiliście k*rwa aferkę koperkową, która jak widać wam nie wyszła i wszystko. Weź ty się k*rwa ogarnij. – dodaje.

Popek i Pomidor – problemy prawne

 1. Pomidor z Firmy poszukiwany przez policję
 2. Popek wrócił do Polski
 3. Popek: „Prokuratura dała mi szansę”
 4. Były kolega Pomidora: „Dostał 100 tysięcy, bo Popek go sprzedał”
 5. Pomidor z Firmy trafił do więzienia
 6. Pomidor wyszedł z więzienia i po 14 latach wrócił do Polski!
 7. Pomidor z Firmy skazany na 3 lata więzienia?
 8. Pomidor znów uciekł z kraju?
 9. Pomidor: „Popek mnie nie sprzedał”
 10. Popek i Pomidor zdissowani
 11. Popek i Pomidor odpowiadają na zarzuty i atakują Bosskiego i Tadka?
 12. Popek i Pomidor: dokumenty sądowe z ich sprawy za kradzieże trafiły do sieci


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Kiełbasa Diho. „Wkrótce w sklepie”

Nowa inicjatywa reprezentanta GM2L.

Opublikowany

 

Przez

diho kiełbasa

Nie ma to jak kiełbasa w trasie podana w przydrożnym hotelu – rapował Diho w numerze „Pirat”. Teraz raper sugeruje, że ma zamiar wprowadzić do sklepów własne kiełbasy „Diho”.

Diho udostępnił krótki spot reklamowy kiełbas „Diho”. – Kiełbasę podano. Zapraszam, skosztuj – mówi w nagraniu. W opisie reklamy raper dodał: – Wkrótce w sklepie obok Ciebie.

Czy Diho faktycznie zamierza wejść w biznes wędliniarski, a może to tylko zapowiedź nowego singla? Przekonamy się o tym zapewne niebawem. Sezon grillowy już się rozpoczął, więc może faktycznie raper postanowił sprawdzić się w tej gałęzi biznesu.

Poniżej wideo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Julia Wieniawa nie ma wątpliwości, kto wygrał beef Białas vs White 2115

„Bardzo lubię beefy”.

Opublikowany

 

Przez

białas julia wieniawa

Beef Białasa i White’a 2115 można nazwać weekendowym, bo rozegrał się ciągu dwóch dni. Julia Wieniawa goszcząc w programie Bartosza Boruciaka na MixtapeTV wskazała zwycięzcę niedawnego konfliktu.

– Zazdroszczę raperom swobodnego wyrażania myśli i spontanicznego reagowania na to, co dzieje się w ich życiu, w ich otoczeniu czy w społeczeństwie. Bardzo lubię beefy. To że jak wychodzi piosenka, to zaraz wychodzi druga – powiedziała wokalistka.

Kiedy gospodarz programu zapytał ją o zwycięzcę beefu Białas – White 2115, ta odpowiedziała: – Słyszałam piosenkę White’a i Białasa. Choć nie znam genezy konfliktu, no to sorry, ale jednak OG Białas wygrał.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Nie tylko Bambi. Mamy drugie 3 mln w Polsce

„3 mln club”.

Opublikowany

 

Przez

Zaledwie kilka dni po sukcesie Bambi, która jako pierwsza raperka w historii zdobyła 3 mln słuchaczy na Spotify, identycznym wynikiem może się pochwalić Young Leosia.

Przekroczenie 3 milionów słuchaczy to kamień milowy dla polskiego rapu. Przed Bambi nie udało się to żadnemu hip-hopowemu artyście w kraju. Minął zaledwie tydzień, a identycznym wynikiem może się pochwalić również Young Leosia.

– 3 mln club – skomentowała krótko raperka.

Young Leosia i Bambi nie tylko są w tej samej wytwórni i są zgranym duetem przyjaciółek, ale teraz także jako jedyne w Polsce mogą pochwalić się tak ogromną ilością odbiorców. Kto by przypuszczał jeszcze parę lat temu, że taki wynik wykręcą kobiety, a nie panowie, którzy zdominowali tę muzykę w naszym kraju.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Fejk Małolata K2 doprowadził kobietę do targnięcia się na swoje życie?

Raper stanowczo odpiera zarzuty.

Opublikowany

 

Przez

małolat k2

Małolat K2 wcale nie zabawiał się w aucie z kobietą Denisa Załęckiego. Jak poinformował freakfighter jego dziewczyna została doprowadzona do sytuacji, w której targnęła się na swoje życie. Raper stanowczo reaguje na te doniesienia twierdząc, że to kłamstwa.

Załęcki ostro o Małolacie K2

Podczas środowego Roastu Clout MMA 5, Denis Załęcki odniósł się do filmików Małolata K2, który twierdził, że uprawiał miłość z jego dziewczyną w aucie.

– Chcę poruszyć temat Małolata K2. Kiedy zobaczył te filmiki i tańce (Josefa Bratana z dziewczynami) postanowił się wybić, bo w tym roku prawdopodobnie będzie mógł wrócić do Polski i stoczyć ze mną walkę. Jest to zwykła k*rwa bez zasad. Wstawił filmik jak niby moja kobieta robiła mu w aucie loda. Wrzucił filmik dziewczyny, którą poznał w burdelu. Wstawił tej dziewczyny tatuaż na plecach i jest to zupełnie inny tatuaż. Jest to dziewczyna o innym kolorze włosów. Ze swoją dziewczyną jestem od 2 lat i nie ma możliwości, żeby wyjechała do Grecji bez mojej wiedzy – mówił.

Załęcki wyjaśnił też sprawę odnośnie pojawiania się jego dziewczyny na obscenicznych streamach Josefa Bratana. Wspomniana kobieta była w 2022 roku partnerką rapera i razem postanowili tworzyć tego typu content z live’ami z hotelu. Po rozstaniu z Josefem dziewczyna związała się z Denisem Załęckim, któremu nie przeszkadzała jej poprzednia działalność na streamach.

Oświadczenie Załęckiego

Dziewczyna Denisa targnęła się na swoje życie?

W dalszej części programu Załęcki poinformował o tragicznej próbie swojej drugiej połówki. – Moja dziewczyna chciała popełnić sam*bójstwo – powiedział, nie kryjąc ogromnych emocji. – Gdyby Małolat K2 to był normalny chłop, to takich kłamstw by nie gadał – dodał.

W programie ujawniono, że rzekomo dziewczyna Denisa miała być też w ciąży i dziecko jest zagrożone.

Małolat K2 twierdzi, że Denis wszystko wymyślił

– Nasz wielki Bad Boy się rozpłakał na konferencji, bo podobno jego dziewczyna chciała popełnić sam*bójstwo. To powiedz mi Denisku, dlaczego w ogóle przyjechałeś na tę konferencję? Jeżeli dzieje się krzywda twojej drugiej połówce, to powinieneś być przy niej. A nie przyjechałeś na konferencję pajacować. Pierwsze pięć minut popłakałeś, a przez półtorej godziny świrowałeś i się cieszyłeś. Usiądź na butlę i przestań ludzi okłamywać – mówi raper.

– Chodzą już słuchy, że niby jego kobieta była w ciąży. Trzy dni temu nie była w ciąży, a akurat dzisiaj zaszła w ciążę. I niby zagrożona jest ciąża. Do żadnej walki nie dojdzie, tylko jestem ciekawy, kto mu podpowiedział, bo on nie jest na tyle inteligentny, żeby na to wpaść. Czy to nie przypadkiem Clout mu podpowiedział, żeby tak zagrać, bo już mają rozj*baną galę. Ferrari odpadł, a dla Załęckiego nie ma zawodnika, bo wszyscy są lepsi, a Ferrari był jedynym dla niego na podbudowanie – dodaje.

Kto ma w tym sporze racje? Wygląda na to, że Małolat K2 faktycznie wypuścił fejka, żeby osiągnąć dla siebie jakieś korzyści. Nie wiemy jednak czy targnięcie się na życie dziewczyny Załęckiego jest faktycznie prawdą. Trudno też nie odmówić racji Małolatowi, bo Załęcki po pięciu minutowym płaczu, przez resztę programu wyzywał się z innymi uczestnikami. W takiej sytuacji, kiedy zdrowie jego kobiety jest rzekomo zagrożone wydaje się to co najmniej nie na miejscu.

Poniżej wideo z wypowiedziami.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mata drugim polskim artystą, którego numer odtworzono na Spotify 100 milionów razy

Raper powtórzył sukces White’a 2115.

Opublikowany

 

mata

Na początku kwietnia informowaliśmy o sukcesie White’a 2115, który jako pierwszy polski raper przebił barierę 100 milionów wyświetleń na Spotify. Od tego czasu przybyło mu 4 i pół miliona streamów. Dzisiaj natomiast jego triumf powtórzył Mata, którego „Kiss Cam” dzisiaj także doczekało się 9 cyfr w liczbie odsłuchów.

Numerem, który zapewnił warszawskiemu raperowi wspomniany wynik, jest „Kiss Cam”, który ukazał się jako singiel promujący „Młodego Matczaka”. Premiera numeru miała miejsce w czerwcu 2021 roku, a więc 3 lata zajęło mu zainkasowanie 100 milionów odsłuchów.

Warto wspomnieć, że Mata pozostaje raperem z największą ilością kawałków, które przekroczyły wcześniej wyznaczoną barierę 50 milionów streamów. Ma ich aż 9. Wśród nich znajdują się „Szafir”, „Szmata”, „Papuga”, „Patoreakcja”, „Gombao 33”, „100 dni do matury” oraz „Schodki”.

Na ostatniej prostej do wyniku 50 milionów streamów jest „JESTEM POJ384NY” (47,5 miliona) oraz „La La La (Oh Oh)” (48 milionów). Oznacza to, że już niebawem doczekamy się pierwszego w Polsce rapera z 10 numerami, przekraczającymi 50 milionów odtworzeń utworu na Spotify.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Małolat K2 o igraszkach w aucie: „To dziewczyna Denisa Załęckiego”

Ta sama kobieta brała udział w streamach Josefa Bratana.

Opublikowany

 

Przez

Małolat K2 udostępnił w sieci wideo z dziewczyną, z którą zabawia się w aucie. Teraz informuje i stara się udowodnić, że to dziewczyna Denisa Załęckiego, z którym raper ma na pieńku.

Raper ma już na koncie kolejną s*ks taśmę. Tym razem jak uprawia miłość po francusku w swoim Mercedesie. W ramach wyjaśnienia, Małolat opublikował drugie nagranie, w którym udowadnia, że dziewczyna, z którą był, to partnerka Denisa Załęckiego.

– Wrzuciłem filmik z dziewczyną w aucie. Nie zrobiłem tego bez powodu, ponieważ to jest dziewczyna Denisa Załęckiego. Ta sama dziewczyna wzięła udział na live Josefa Bratana. Możecie sobie porównać dziary na plecach. Twarzy nie mogę udostępnić, bo jest na to paragraf – mówi.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: