Sprawdź nas też tutaj

News

Popek i Pomidor: dokumenty sądowe z ich sprawy za kradzieże trafiły do sieci

Dowiadujemy się z nich jakich przestępstw dopuścili się raperzy.

Opublikowany

 

popek i pomidor

Kilkanaście lat temu Popek i Pomidor zadarli z prawem przez co przez wiele lat musieli ukrywać się poza granicami kraju. Reprezentanci Firmy ogłosili na przełomie roku 2019/20, że po 15 latach poszli na ugodę z prokuratorem i dobrowolnie poddali się karze. Dodatkowo duet dodaje do wspólnej płyty „Firma International” papiery sądowe, które mają świadczyć o tym, że Małolat K2 w swoich oskarżeniach w ich kierunku mówił nieprawdę. Tymczasem od Małolata otrzymujemy zbiór sądowych dokumentów, w których szczegółowo opisano jakich kradzieży dokonywali Popek i Pomidor. – Nie dajcie się nabrać na ten tani chwyt reklamowy, bo Czopkowi chodzi tylko o to, żeby jak najwięcej zgonić, żeby dostać złotą płytę. A tak naprawdę może dostać złotego kutasa za to, że się rozj*bał. – mówi Małolat K2.

Małolat K2 twierdzi, że Popek „sprzedał” Pomidora na policji ponieważ chciał wrócić do kraju i złożył papiery o samoukaranie. – 7 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 został zatrzymany i tego samego dnia, dwie godziny później wyszedł na wolność. Gdzie Pomidor został zatrzymany dwa lata później, po czym dopiero po roku został ściągnięty do Polski o dostał wyrok 3 lat więzienia. – mówi Małolat K2.

Według Małolata K2, Popek i Pomidor byli dogadani, że ten, który zostanie pierwszy zatrzymany bierze na siebie całą odpowiedzialność za kradzieże. – Popek poszedł w 2016 roku na samoukaranie i wpi*rdolił Pomidora. Przez te wszystkie lata nie było żadnego europejskiego listu, był tylko list gończy na Polskę. Parę miesięcy po tym jak Popek poszedł na samoukaranie nagle ruszył europejski list gończy za Pomidorem. – dodaje.

Jak wyjaśnia Małolat K2, Pomidor chciał się zemścić na Popku, ale panowie doszli ostatecznie do porozumienia, a Popek miał wręczyć koledze z zespołu 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia za to, że przez niego dostał 3-letni wyrok.

Jakich przestępstw dokonywali Popek i Pomidor?

Z dokumentów przedstawionych przez Małolata K2 wynika, że Popek i Pomidor dokonali na przełomie 2004/2005 roku licznych kradzieży samochodów na terenie Szczecina. 16 stycznia raperzy wraz ze wspólnikami dokonali kradzieży pojazdu marki Nissan o wartości 44 tysięcy złotych. W kolejnych miesiącach ich łupem padły takie auta jak: Peugot 307 o wartości 70 tysięcy złotych, Nissan Almera o wartości 35 tysięcy złotych, Honda Civic o wartości 45 tys. zł, Opel Astra o wartości 70 tys. zł. Peugot 307 o wartości 45 tys. zł, Renault Scenic o wartości 60 tys. zł, Opel Vectra GT o wartości 70 tys. zł, Mercedes klasy A o wartości 40 tys. zł, Toyota Avensis o wartości 100 tys. zł, Mercedes klasy E o wartości 288 tys. zł, a także mienie o wartości ponad 33 tys. zł. – W dniu 12 marca 2005 roku w Szczecinie nabył od Krzysztofa W za kwotę 9 tys. zł pochodzący z czynu zabronionego samochód osobowy marki BMW o wartości 25 tys. zł. – czytamy w akcie oskarżenia.

Co ciekawe, z aktu oskarżenia dowiadujemy się, że Popek ma wykształcenie podstawowe, jest kawalerem, ojcem jednego dziecka, utrzymuje się z działalności muzycznej w zespole Gang Albanii osiągając z tego tytułu dochody w wysokości 5-6 tysięcy złotych miesięcznie, jest bez majątku i nie był karany.

Popek przyznaje się do kradzieży

W uzasadnieniu możemy natomiast przeczytać: – Na przełomie 2004 i 2005 roku Robert H. wspólnie ze znajomym mu wcześniej Piotrem K spotkał się z Pawłem M oraz Krzysztofem R. Osoby te ustaliły, że będą dokonywały wspólnie kradzieży samochodów na terenie Szczecina, a następnie ich sprzedaży. (…) Uzyskane ze sprzedaży fundusze w wysokości średnio od 4 do 8 tys. zł sprawcy dzielili pomiędzy sobą w równych częściach. W poszczególnych wypadkach, przy pojeździe wysokiej klasy cena była wyższa.

Przesłuchany w charakterze świadka Paweł M, przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia,z których wynikało, iż z uwagi na znaczny upływ czasu od czynów nie jest w stanie szczegółowo opisać okoliczności ich popełnienia. W toku wyjaśnień nie kwestionował poczynionych ustaleń faktycznych wskazujących na jego sprawstwo.

Poniżej wyjaśnienia Małolata K2. Popek i Pomidor na razie nie ustosunkowali się do dokumentów przedstawionych przez Małolata i jego zarzutów.

Popek i Pomidor – problemy prawne

 1. Pomidor z Firmy poszukiwany przez policję
 2. Popek wrócił do Polski
 3. Popek: „Prokuratura dała mi szansę”
 4. Były kolega Pomidora: „Dostał 100 tysięcy, bo Popek go sprzedał”
 5. Pomidor z Firmy trafił do więzienia
 6. Pomidor wyszedł z więzienia i po 14 latach wrócił do Polski!
 7. Pomidor z Firmy skazany na 3 lata więzienia?
 8. Pomidor znów uciekł z kraju?
 9. Pomidor: „Popek mnie nie sprzedał”
 10. Popek i Pomidor zdissowani
 11. Popek i Pomidor odpowiadają na zarzuty i atakują Bosskiego i Tadka?
 12. Popek i Pomidor po 15 latach poszli na ugodę z prokuratorem

56 komentarzy
56 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Werwolf
2 lat temu

Wersja Małolata IQ 2 jest dużo bardziej wiarygodna, mimo wszystko.

Srabarbar
2 lat temu
Reply to  Werwolf

Tam cała elita przekretow szkolila go jak ma to przedstawić żeby nie było lipy,popki czopki pomidory, malolaty itd wszyscy do wora

Srabarbar
2 lat temu
Reply to  Werwolf

Daj ksywe rapera a na każdego znajdzie się papier

Joseph
2 lat temu
Reply to  Werwolf

Nawet nie wiedziałem, Małolacina był gościnnie na solówce pomidora Uliczny Dom Wariatów. Przyczajcie jego zwroteczkę od 4:21

https://www.youtube.com/watch?v=z2yKLExoI3M

Aniadoruchania
2 lat temu
Reply to  Werwolf

no raczej

Odb
2 lat temu
Reply to  Werwolf

Popek: dokumenty sądowe ze sprawy za kradzieże sieci z pomidorami

kurwatorbesenałebzałożyłjakizjeb
2 lat temu
Reply to  Werwolf

No dobra kurwa, ale gdzie są w takim razie ci wszyscy ludzie którzy razem z pomidorem chcieli bić Popka, bo póki co nikt tej jego teorii spiskowej o tym jak to Pomidor latał z białkiem, skarżył się i zbierał na niego ekipę nie potwierdził oprócz jakiegoś przygłupa który mieszkał z pomidorem i produkował się przez telefon… równie dobrze Popek mógł mu dać to 100 koła, bo są kolegami i chciał mu pomóc w problemach albo Belmondo wcześniej wchodził mu do wanny i potrzebował na łapówkę

Wijoncy Nietopesz
2 lat temu

jebać was za te patologiczne odpały cwele. Odbeiraliście bezprawnie niewinnym ludziom to, na co być moze pracowali długimi latami….

Stefan kuciapa k2
2 lat temu

Zamkbij pizde lamusie bo auto stracisZ

Srabarbar
2 lat temu

Kiedyś cyganie grali pod oknami i sprzedawali dywany, teraz robią chujowa muzykę, sprzedają kolegów i papiery

EnoHoNo
2 lat temu

Metody traktowania oponentów w rapie na świecie:
1. Mordobicia
2. Strzelanina
3. Dissy

Metody traktowania oponentów w rapie w Polsce:
1. Filmiki na insta/youtube
2. Wpisy na fb
3. Wspólna kąpiel u Rafalali

Przypominam
2 lat temu

1. Małolat 60k obiecał białko 1,5 roku temu i nic nie dał. Teraz wielce publikuje jak Popek puścił w świat. Czyli jak przystało „zgodnie z zasadami na sztywno” kręcił afere!
2. Przypominam, że jedynym dowodem słów Małolata był jakiś konfident, który sprzedał publicznie dawnych kolegów. Czyli praktycznie prawilny Małolat przybijał pione z chujkiem co strzelał z ucha na dawnych kumpli. Podobno ciśnie z takimi kurwami.
A w ostatnim filmie prawilnie posiłkował się… zrzutami z glamrapu.
3. Małolat 60k przeczytał wybrane cytaty i wielki prawilniak. Daj chujku linka do PDFa albo JPGa, żeby wszyscy mogli na spokojnie przeczytać, a nie robisz pokaz slajdów.
4. To Małolat 60k zarzuca tanie marketingowe chwyty Popkowi i Pomidorowi, a sam dokładnie z tego samego powodu wpierdolił sie miedzy nich z „dissem”.
5. Zastanawialiście się czemu ten wielki ojciec chrzestny nie chce przyjechać do Polski. Wszyscy wiedzą, że obsrał się kilku osób…
6. Przypominam, że ten chrakaterny ulicznik po raz kolejny zgodnie z zasadami grypsery, chce załatwiać swoje sprawy na Fame MMA… 100% ulica!
7. I na koniec. Z białka jasno wynika, że Popek nikogo nie pogrąża, bo nie pamięta, tylko potwierdza, że brał w tym udział. Dziwnie iść na samoukaranie i się nie przyznać do zarzucanych czynów. Czyli kolejna krzywa afera…

Dziękuję za uwagę!

Kryminał
2 lat temu
Reply to  Przypominam

8. Idź zrób tajski masaż na dwa baty dla Popka i Pomidora, których tak zacięcie bronisz

ProofesorNauk
2 lat temu
Reply to  Kryminał

Widzę kolega z podlasia. Miłego dnia dla jego

Im dalej na wschód, tym większy smród!
2 lat temu
Reply to  Kryminał

Nie bardzo zrozumiałem co chcesz dla nas przekazać…

Wujek dobra rada
2 lat temu
Reply to  Przypominam

Czytaj co Ci teraz napiszę uważnie. Na samo ukaranie to możesz iść jak Cię złapią samego z jaraniem. Jak idziesz na SU i w sprawie jest kilka osób to automatycznie jest to przyklepanie zarzutów i ich potwierdzenie bo zgadzasz się z aktem oskarżenia. Dla tego jak wcześniej tego nie ustalisz z kompanami to tak jak byś ich sprzedał, pośrednio ale jednak.

w temacie
2 lat temu

To Ty się teraz zastanów, co to jest sprzedanie!
Ustawienie się ze wspólnikiem na SU, jak twierdzi Popek i Pomidor.
Czy wpierdalanie się między wspólników i upublicznianie ich prywatnych spraw z kryminału i obiecanie białka, w którym podobno jeden wspólnik rozpierdala się na drugiego. A ostatecznie nigdy tego papieru nie widzieliśmy.
Dzisiaj jesteś ziomem Małolata, a jutro będzie na YT mówił ile to na Ciebie białek nie ma…

Dziad 2
2 lat temu
Reply to  Przypominam

Malolat pokazal bialko , czyli ma, a ty sie nie podniecaj tak bo ci żylka pierdząca peknie

Arbuz
2 lat temu

To niezle sie pomidor wycenil jesli to prawda 100tys za 3 lata zycia niecale 3kola na miecha xD

Srabarbar
2 lat temu
Reply to  Arbuz

100k brutto na fakture

Czapallach twój chuj
2 lat temu
Reply to  Srabarbar

+ faktura na firmę

JACEKPLACEK
2 lat temu
Reply to  Arbuz

Jako śmieciarz zarobił by podobne pieniądze.!

Steve Wonder
2 lat temu

Malolat K2 to ma łeb, on tym filmem położył solidny grunt pod kandydature na posła do sejmu w ktorym będzie bronił praworządności w kraju.

Korek
2 lat temu

Niczyje dni nie są policzone/ Wsadźcie sobie w dupe te swoje zasady o tym kto konfident a kto nie bo chociażby taki szczecinek jest przesiąknięty konfidentami i nikt im nic nie robi, wożą się tam jak gdyby nigdy nic 🙂

MrSnaki
2 lat temu
Reply to  Korek

Nie tacy ludzie się rozpierdalali a co dopiero jacyś narkomani, złodzieje fur i jakies raperzyny xd
Zasad nie ma. Aa jeśli są to tylko dla nielicznych, nie wiem 0,1 % :))?

STOP DOPALACZOM
2 lat temu

Kurwa pomidor męczy się z każdym wypowiadanym słowem. Uśpijcie to, przecież widać że cierpi!

Aniadoruchania
2 lat temu

smazy kotlety mielone

Dziad 2
2 lat temu

Popek czyli jebany w dupe czopek przyznl sie do zazucanych mu czynow jednoznacznie wpierdolił tym samym szczerbatego na mine,w efekcie płacac mu sto koła za leżanke 3 letnia to wychodzi defakto ne całe trzy kola za miesiac kuracji, ten to jest kurwa tania Pomidorowka dopiero

Common4life
2 lat temu

Brawo malolat jechac z frajerstwem,rapsy slabe robicie ale charakterny chlopak jestes pozxro zdrowka

DonyDarko
2 lat temu

Bonusa zamkneli bo mial niewygodne antysystemowe tresci ,A Popek to tak troche tanczy jak mu zagraja demoralizujac przy okazji najmlodsze pokolenia …

Tomasz Kopecki
2 lat temu

Popek kurwa razem z pomidorem ukradli mi poloneza caro nr rejestracyjny PRA 09336 wartość 2250zl albo kurwa polonez trafi z powrotem z kad został uprowadzoy albo zglosze sprawę ponownie w KP Mikołów, nie żartuje

W imie zasad kurwo
2 lat temu

Czopek Popek ty kurwa rozjebusie pierdolony , nastepny hipokryta, zasada jest jedna nie mowi sie o innych kurwo ♤

John Richter
2 lat temu

Pomidorowa latales z papierem po londynie a teraz mowisz ze piemionszki dostales za sklejenie mordy ? Cos jest kurwa nie tak, tryby wstaw bedziesz bardziej wiarygodny, HCWD

Ktos
2 lat temu

A CO CIE OBCHODZI CO KTO Z KIM I KIEDY ZROBIŁ PILNUJ SWOJEJ DUPY A NIE BAWISZ SIĘ W DETEKTYWA

Gielo
2 lat temu

Dobrze ten malolat gada, uposledzony paralita pomidor i czopek monster, kolejny frajerzyna ktory sie pobazgrolil robi grozne miny udajac madafake

rychupejasurówka
2 lat temu

Powinno się upierdolić im łapska. Tfu!

Aniadoruchania
2 lat temu

gdzie gryzon ?

Toonyyyy
2 lat temu

Ale bym se obejrzał walkę resta małolatem 2k, jeden i drugi z tym samym ilorazem, chujowa kariera i takim samym wyrazem mordy. Nie wiem na kogo.bym postawil

DonyDarko
2 lat temu

Bonus byl niewygodny dla wladzy a Popek tanczy jak mu zagraja i demoralizuje mlodziez swoimi tresciami

TRUE
2 lat temu

Rap robią najgorszy ale za wyjasnienie popka i pomidora props!

Jasiu oliwa
2 lat temu

I kurwa wszyscy na tle tych choinek w koszulach najpierw on potem pomidor kurwa co za zwierzęta.

mike190
2 lat temu

jak mozna sluchac takiego gowna? dwa cpuny wpierdalajace wszystkie twarde,ludzie szanujcie sie czy naprawde taka muzyka wam sie podoba? proponuje isc pod sklep monopolowy tam bedziecie mieli wiecej takich ananasow.

Pogromca pralek
2 lat temu

[ tutaj powinien być mem ze spidermenami wskazującymi na siebie ale glamrap wzajemnie z k2 wylizują se makowca zamiast działać ]

panpe
2 lat temu

jak to cię oskarzyli na glamrapie to rozumiem ze z popkiem chcesz walczyć pod patronatem za to ze ten artykuł powstał czy za opinie na jego temat ?

nie masz zdolności żeby zaciągać takie coś

Edek
2 lat temu

Po co to promowac

3x3
2 lat temu

Małolat Mk2 discopolo muzyka robi a nazywa popka rozjebusem do czego to doszło, nagraj kawalek z Zenkiem Martyniukiem albo Slawomirem to sie jakos odbijesz no na farmazoni to daleko nie pojedziesz

Iksdede
2 lat temu

Ale ten 60k pierdoli od rzeczy i nawet nie rozumie na czym polega samoukaranie xD ale czego się dziwić po małpie z angielskiego zmywaka

jebac polski hh
2 lat temu

ja pierdole kolejni znamienici przedstawiciele gatunku muzycznego hh w Polsce.popek i pomidor do utylizacji w zakladzie przetwarzania odpadow a ich sluchacze do psychiatry.

Git
2 lat temu

Popek z Pomidorem kiedyś nawijali : Przeciwko Kurestwu i Upadkowi Zasad …… a ich kumpel Sobota : W Moim Miescie Nastala Era Frajera ….. Minęło kilka lat , butelek wodki i kresek i co ?! Beret sie za ciasny zrobil i wczuli się w swoje teksty. Teraz se nuca : Myślał Że z Kolegą a z Koleżanką ….

PropTesto
2 lat temu

Rozłożyłem vanosy w moim dresowozie i się zastanawiam co zamówić. Na Allegro są gotowe zestawy regeneracyjne ale nie wiem jak w nich z jakością oringów. W Karsach i w serwisie nie oferują pełnych zestawów regeneracyjnych, trzeba by było kupić całego vanosa. Kiedyś do jeepa sztukowałem oringi na pompie i wyszło w sumie spoko. Czy ktoś miał podobny problem? Bo nie wiem co zamawiać.

Czapallach twój chuj
2 lat temu
Reply to  PropTesto

Kebaba se zamów, vanosy pierdol

XOASOr2132323
2 lat temu
Gotyl a lipnik
2 lat temu

Popek i szczerbaty biora chuja do papy a prorok na to chcesz jeszcze bedziecie miel po kresce

Sokół Wojtek
2 lat temu

Ładnie, ograbić ludzi na 900k. Jebać Was. Powinieneś siedzieć jebany Czopku.

Stary herbatnik
2 lat temu

Na chuj ten Małolata wchodzi między Popka i Pomidora.

Popularne